INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
on-line trénink KTC proběhne ve středu 28. února od 18:30. Přihlášky do 26.2. mailem biolci@volny.cz
Spuštěno přihlašování na Grand Prix mládeže 24. 2. v Zábřehu.
Každé úterý probíhá v Prostějově Okresní přebor jednotlivců.
Novoborský šach. server
Caissu čeká težká volba
Pěkný výkon Kaňákové, Plátův boj s nemocí
Bez Čechů
Kdo povede české muže a ženy?
Šachový svaz ČR
Olympijský park v Brně
Čeští šachisté v bundeslize
Možnost získání 1. trenérské třídy
Konkurz na pořadatele MČR v rapidu mládeže
Jihomoravský šach. svaz
Jm KP I - Ořechov padl v Hodoníně
V KP škol 2018 Brno suverénní, Kuřim rekordní
Možnost získání 1. trenérské třídy
Poslední prodloužení termínu pro přihlášky do konkurzů JmŠS
A64 Grygov
Tři porážky v 1. lize
Dva a půl bodu s lídrem soutěže
Jarda má narozeniny!
Krajské kolo přeboru škol
ŠK 1921 Zábřeh
Přihlašovací formulář GP Zábřeh
Těsná výhra „Béčka“ v Litovl
Tři medaile z Prostějova.
Zakončení roku
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Role favorita zápasu potvrzena
Morboj(20.2. 12:27)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK2451.5
2.Výstaviště Lysá / Labem1945.0
3.Labortech Ostrava1835.5
4.GASCO Pardubice1538.5
5.ŠK Zikuda Turnov1335.0
6.ŠK Slavoj Poruba1231.5
7.Unichess1031.5
8.Moravská Slavia Brno1029.0
9.DURAS BVK Královo Pole930.5
10.BŠŠ Frýdek-Místek827.5
11.ŠK města Lysá / Labem627.0
12.Tatran Litovel09.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín1942.5
2.ŠK Gordic1837.5
3.BŠŠ Frýdek-Místek B1638.0
4.ŠK Staré Město1637.0
5.TŽ Třinec1535.0
6.Slavia Kroměříž1335.0
7.Šachy Hošťálková1133.5
8.TJ Ostrava930.5
9.Lokomotiva Brno724.5
10.KVS Ekodivize Opava527.5
11.Rychnov nad Kněžnou520.5
12.Agentura 64 Grygov122.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B2134.0
2.ŠK Lokomotiva Brno A1932.0
3.ŠK Staré Město B1322.5
4.ŠK Lokomotiva Brno B1321.5
5.SK Slavia Orlová B1020.0
6.TJ Ostrava920.0
7.ŠK Zlín718.5
8.ŠK Zbrojovka Vsetín718.0
9.TJ Sokol Ústí717.5
10.TJ Lokomotiva Krnov616.5
11.Agentura 64 Grygov616.0
12.Šachy Hošťálková315.5
2.LIGA D
1.2222 ŠK Polabiny C2139.5
2.Eurobit1834.0
3.TJ CHS Chotěboř1537.5
4.ŠK Lípa1335.5
5.TJ Náměšť n/Oslavou1332.5
6.Slavia Hradec Králové B1332.5
7.ŠK Vysoké Mýto1231.5
8.Caissa Pivovar Dalešice1029.0
9.TJ Štefanydes Polička831.5
10.TJ Žďár nad Sázavou829.5
11.ŠK Velké Losiny730.0
12.TJ Sněžka Náchod121.0
2.LIGA F
1.SK Slavia Orlová2443.0
2.ŠK Slavoj Poruba B2043.0
3.Vrbno pod Pradědem1634.5
4.Šachový klub Karviná1436.0
5.TJ Sokol Dobrá1231.5
6.TŽ Třinec B1031.0
7.Baník Havířov831.0
8.Labortech Ostrava B827.5
9.TJ Slovan Havířov728.0
10.AŠK DA Olomouc627.5
11.ŠK TJ Dolní Benešov526.5
12.BŠŠ Frýdek-Místek C424.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Velké Losiny B2445.5
2.ŠK Zábřeh2140.5
3.Rošáda Prostějov1935.5
4.SK Prostějov1839.5
5.TJ SOKOL Přemyslovice1531.5
6.Zlaté Hory1233.0
7.Česká Ves1029.5
8.AŠK Olomouc B931.0
9.Uničov929.5
10.A64 Grygov B424.0
11.ŠK Šternberk125.0
12.Tatran Litovel B019.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK 1921 Zábřeh B2140.5
2.ŠK Jeseník1836.5
3.ŠK Šternberk B1634.5
4.ŠK Bohuňovice1333.0
5.TJ Libina1332.0
6.ŠK Mohelnice1030.5
7.Řetězárna Česká Ves B826.5
8.Tatran Litovel C727.5
9.ŠK Nové Losiny525.5
10.ŠK Loštice A325.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C08.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.T.J. Sokol Skalička2244.0
2.T.J. Sokol Přemyslovice B1735.5
3.SK Prostějov B1643.0
4.A64 PŘF UP Olomouc1432.0
5.SK ROŠÁDA Prostějov B1232.5
6.Spartak Přerov1135.0
7.T.J. Sokol Citov1028.0
8.AŠK DA Olomouc C928.5
9.ŠK SIGMIA Olomouc A826.5
10.SK Prostějov C730.5
11.T.J. Sokol Konice527.0
12.ŠK SIGMIA Olomouc B013.5

Sezóna

Přehled všech zpráv

DatumNázev článkuAutorPPPK
21.1.2017Skoro vydařený výlet od OstravyLadislav Vaněk203679
20.1.2017Bum-bác a rychle domůLibor Lužík189656
16.1.2017Bez velkých překvapeníMartin Adamčík13332
15.1.2017Severské derby napodruhéPavel Koriťák174027
13.1.2017Krajský přebor školPavel Šimáček860
11.1.2017Holanďani na Čertových kamenechPavel Koriťák446
10.1.2017Projekt podpory šachových kroužků a oddílů v sezóně 2016/17Martin Malenovský424
9.1.2017Derby na severuPavel Koriťák452
9.1.2017Znovuzrozený GrygovPetr Matoušek164646
8.1.2017Hranice rizikaJiří Přenosil100613
7.1.2017Na rozjetého Jakuba tentokrát nestačila ani celá špičkaZbyněk Kracík533
31.12.20163 X 3 X 3Pavel Koriťák7154
30.12.2016Vánoční DlažkaMichal Hrabal85611
23.12.2016Mistrovství Olomouce a další turnajeRichard Biolek111310
20.12.2016Přebor škol okresu ŠumperkZdeněk Kamler8503
19.12.2016Šternberský rapid prodchnutý vánoční atmosférouLadislav Spurný8372
16.12.2016Bratr místo sestryZbyněk Kracík7582
15.12.2016Nekázní k prohřeLadislav Vaněk142522
13.12.2016Vzpomínka na StanduMiloš Hudský403
12.12.2016Je to pryčJiří Přenosil100814
7.12.2016Bez zisku boduMartin Adamčík203874
6.12.2016Okresní kolo přeboru škol PřerovskaJaromír Vozák497
6.12.2016Prostějovský okres zná vítěze přeboru školKarel Virgler566
5.12.2016Zlaté bodyMiloš Fišer108916
4.12.2016Je třeba zabít zástupceJiří Přenosil131736
2.12.2016Vítězství, gembl aneb Velké Losiny počtvrté!Petr Chytil170757
1.12.2016Klapka: Mohelnický turnaj potřicáté!Ladislav Spurný8495
30.11.2016Jeseník B - Litovel CPatrik Gnida103827
29.11.2016Tvarůžkova bitvaDavid Kofránek174252
27.11.2016Povinnosti učiněno zadost!?!Jiří Přenosil144136
25.11.2016Losinský kapr opět připlouvá...Jakub Vaculík6981
24.11.2016První bodPetr Chytil122326
21.11.2016V krajském přeboru „Bitva o středozem“Miloš Fišer6731
20.11.2016Blitzkrieg a historické dejavuJiří Přenosil177956
19.11.2016Začalo Grand PrixZdeněk Kamler14113
18.11.2016Po Prostějovech s nulouRoman Gawlas116023
17.11.2016Přebor škol okresu OlomoucPavel Šimáček11964
17.11.2016TURNAJ O POHÁR ROŠÁDY NEBUDETomáš Gorba5972
17.11.2016Povinné vítězstvíLadislav Vaněk92512
16.11.2016Rychle a zběsileJakub Vaculík7655
13.11.2016Kavárenský šach v soutěži družstevJiří Přenosil191773
11.11.2016Rekordní účast v žákovské lizeMartin Adamčík97615
9.11.2016JUBILEJNÍ TŘICÁTÝ MOHELNICKÝ OPENKarel Volek15293
7.11.2016Až příliš jasná výhra v Krajském přeboruMiloš Fišer7281
6.11.2016Od infarktu k infarktuJiří Přenosil145436
4.11.2016Olomoucký kraj na Mistrovství Moravy mládežeRichard Biolek Jr.8344
2.11.2016Zamotané čeloKarel Virgler6613
31.10.2016MOHELNICKÝ OPEN POTŘICÁTÉKarel Volek134023
30.10.2016Losinský valDaniel Telařík93128
26.10.2016Nečekané vítězstvíLadislav Vaněk116531
23.10.2016Úspěšné tažení prostějovské mládežeMartin Adamčík2513126
22.10.2016Regionální přebor družstev okresu ProstějovKarel Virgler410
19.10.2016Šachové akce na UP OlomoucRichard Biolek221717
17.10.2016Z Kraje do kraje, z východu na západDaniel Telařík119625
16.10.2016Brutální neznalosti zahájení a další nehodyJiří Přenosil158336
14.10.2016Open Tatry 2016Dana Nehybová8133
11.10.2016Nováčkovská daňLadislav Vaněk159943
9.10.2016Úplně jiné kafePetr Matoušek131633
8.10.2016Memoriál Honzy Hnila 2016Ladislav Vaněk9604
7.10.2016První vítězstvíMartin Adamčík8317
7.10.2016Přebor města Prostějov po první třetiněKarel Virgler7122
6.10.2016Ve Skaličce zvítězil Milan PastirčákJaromír Vozák8804
4.10.2016Akce pro mládež i dospěléRichard Biolek107530
3.10.2016PÁNOVÉ NESTÁRNOUJiří Fiala469
28.9.2016Projekt podpory šachových kroužkůMartin Malenovský7012
27.9.2016šumPERSKÝ ŠACHJiří Voráč9043
26.9.2016Termíny Grand Prix mládežeMarek Růžička5681
22.9.2016Přebor města Prostějov 2016 začal překvapenímKarel Virgler7893
19.9.2016V deštivém Berouně bylo k vidění drama v posledním koleLadislav Spurný189546
18.9.2016MČR mládeže v rapid šachuMarek Růžička6222
11.9.201630. ročník Libinské věže očima vítězeLadislav Vaněk112810
7.9.2016V Jeseníku po šestadvacátéPavel Koriťák11763
5.9.2016Šachy do školMartin Malenovský454
1.9.2016Hurá do školyRichard Biolek422
31.8.2016Wisconsin Cup Prostějov 2016 skončilKarel Virgler184713
3
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018