INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
VV ŠSOK rozhodl hlasováním per rollam o anulaci ročníku 2020/21 oblastních soutěží družstev jih i sever a potvrdil anulaci ročníku 2020/21 Krajského přeboru družstev.
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Zapletal(16. ledna 2021 9:35)
Šachový svaz ČR
Šachová keška
Aktualizace členských údajů a registrace na rok 2021
Komuniké ze 149. schůze VV ŠSČR
Žádosti o divoké karty na MČR mládeže a na MČR juniorů
Nový šachový server
Přípravy na 41. ročník tábora Palučinské školy jsou v plném proudu
Tři pohledy na mládež a jeden na klientelismus v ŠSČR
Pankrác online seriál 2021
Jak dopadla simultánka s Panem Jansou
Šachové weby
A64 Grygov
První zápasy družstev
Babí léto ve Valašské Bystřici
ŠK 1921 Zábřeh
Pozastavení tréninku
Zrušení turnaje
SK Prostějov
Haluzová remíza
Vítězství v oblasti
ŠK Olomouc
Zápas na tři dějství
Letní šachový turnaj mládeže
ŠK Vinary
COVID DOVOLIL ODEHRÁT TURNAJ
VINARSKÝM PRINCEM MATĚJ HARAŠTA
ŠK Velké Losiny
ŠK Mohelnice
ŠK Jeseník
Řetězárna Česká Ves
TJ Spartak Přerov
ŠK Šternberk
ŠK Loštice
EXTRALIGA
1.Slavia Kroměříž00.0
ŠK Dopravní podnik Praha00.0
BŠŠ Frýdek-Místek A00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
INGEM - ŠK Líně00.0
1. Novoborský šachový klub00.0
Labortech Ostrava00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
ŠK Duras BVK Královo Pole00.0
Moravská Slavia Brno00.0
GASCO Pardubice00.0
Siesta Solution Unichess00.0
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.BŠŠ Frýdek-Místek1218.5
2.ŠK Staré Město1215.0
3.ŠK DURAS BVK Brno712.0
4.TJ Spartak Vlašim613.5
5.ŠŠPM Lipky HK410.5
6.ŠK AD Jičín39.0
7.2222 ŠK Polabiny19.5
8.SK Prostějov18.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín36.0
2.ŠK Staré Město35.5
3.ŠK Gordic35.5
4.Šachy Hošťálková35.0
5.Moravská Slavia Brno B34.5
6.TJ CHS Chotěboř14.0
ŠK Slavoj Poruba B14.0
8.TJ Vlčnov03.5
9.A64 PROCLIENT Grygov03.0
10.TŽ Třinec02.5
11.SK Slavia Orlová02.5
12.ŠK Vsetín02.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B916.0
2.Lokomotiva Krnov A712.5
3.ŠK Zlín-Malenovice712.0
4.BŠŠ Frýdek-Místek C68.0
5.A64 Grygov47.5
6.ŠO Kunovice37.5
7.TJ Sokol Ústí37.0
8.SK Slavia Orlová36.0
9.TJ Ostrava14.5
10.Lokomotiva Krnov B04.5
11.ŠK Kuřim04.5
12.ŠK Jeseník00.0
2.LIGA D
1.ŠK 1921 Zábřeh00.0
Panda Rychnov nad Kněžnou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ Slavia Hradec Králové00.0
TJ Jiskra Hořice00.0
TJ Lanškroun00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
2.LIGA F
1.TJ Tatran Litovel00.0
SK Prostějov00.0
TJ Ostrava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK Karviná00.0
TJ Slovan Havířov00.0
Labortech Ostrava B00.0
TJ Baník Havířov00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová B00.0

Přebor škol

V sezóně 2020/2021 se ze zdravotních důvodů přebory nehrály.

V sezóně 2019/2020 se jednalo o tyto turnaje:

19. listopadu Olomouc Přebor škol okresu Olomouc Propozice turnaje Zpráva z turnaje
22. listopadu Prostějov Přebor škol okresu Prostějov Propozice turnaje Výsledky v xlsx
4. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie A a B Propozice turnaje Zpráva z turnaje
4. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie C Propozice turnaje Zpráva z turnaje
5. prosince Jeseník Přebor škol okresu Jeseník Propozice turnaje Výsledky v doc
19. prosince Přerov Přebor škol okresu Přerov Propozice turnaje Výsledky na chess-results
9. ledna Olomouc Krajský přebor škol Propozice turnaje Zpráva z turnaje

V sezóně 2018/2019 se jednalo o tyto turnaje:

23. listopadu Prostějov Přebor škol okresu Prostějov Propozice turnaje Výsledky A na chess-results
Výsledky B na chess-results
Výsledky C na chess-results
5. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie A a B Propozice turnaje Zpráva z turnaje
5. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie C Propozice turnaje Zpráva z turnaje
6. prosince Jeseník Přebor škol okresu Jeseník Propozice turnaje Výsledky v doc
9. ledna Olomouc Přebor škol okresu Olomouc Propozice turnaje Zpráva z turnaje
22. ledna Přerov Přebor škol okresu Přerov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
30. ledna Olomouc Krajský přebor škol Propozice turnaje Zpráva z turnaje

V sezóně 2017/2018 se jednalo o tyto turnaje:

24. listopadu Prostějov Přebor škol okresu Prostějov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
29. listopadu Olomouc Přebor škol okresu Olomouc Propozice turnaje Zpráva z turnaje
29. listopadu Hranice Přebor škol okresu Přerov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
5. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie A a B Propozice turnaje Zpráva z turnaje
6. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie C Propozice turnaje Zpráva z turnaje
7. prosince Jeseník Přebor škol okresu Jeseník Propozice turnaje Výsledky v doc
23. ledna Olomouc Krajský přebor škol Propozice turnaje Zpráva z turnaje

V sezóně 2016/2017 se jednalo o tyto turnaje:

16. listopadu Olomouc Přebor škol okresu Olomouc Propozice turnaje Zpráva z turnaje
25. listopadu Prostějov Přebor škol okresu Prostějov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
29. listopadu Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie C Propozice turnaje Výsledky v xlsx
30. listopadu Hranice Přebor škol okresu Přerov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
7. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie A a B Propozice turnaje Výsledky A na chess-results
Výsledky B na chess-results
15. prosince Jeseník Přebor škol okresu Jeseník Propozice turnaje Výsledky v doc
11. ledna Olomouc Krajský přebor škol Propozice turnaje Zpráva z turnaje