INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Okresní přebor jednotlivců Prostějov 2020
Návrh rozpočtu ŠSOK pro rok 2020 je zveřejněn v Dokumentech.
Novoborský šach. server
Muž, který miloval svoji hru - Michail Tal
Který Car doběhne dříve? Wijk aan Zee 10. kolo
Tvrdá lekce od Magnuse Carlsena!
Šachy na Youtube - Royal Chess
Šachový svaz ČR
Třetí dvojkolo extraligy
Byl zveřejněn kompletní seznam účastníků MČR juniorů a dorostenců
Olympiáda dětí a mládeže
MČR družstev mladších žáků 2020 se bude hrát v Jihlavě
Jihomoravský šach. svaz
Extraliga o tomto víkendu v Brně naposled!
Úprava a doplnění termínového kalendáře
Soutěž o USB power banku a šachovou samolepku I love CHESS
GPOA Open 2020 – přebor JmŠS v rapidu HD18 a HD20
A64 Grygov
První ztráta
Krajský přebor družstev mladších žáků
Krajský přebor škol
Dobrý trénink
ŠK 1921 Zábřeh
VZPOURA ČERNÝCH FIGUR
Přihlašovací formulář na turnaj GP 2019.
Úspěšný start do 2.ligy
Memoriál Svatopluka Hastíka
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
Pavel Kodym(24.1. 21:01)
Nezvládnutá koncovka
Daniel Telařík(21.1. 10:06)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK1225.0
2.GASCO Pardubice917.5
3.Moravská Slavia Brno917.0
4.Zikuda Turnov717.5
5.Lysá nad Labem716.5
6.Slavoj Poruba616.0
7.DP Praha615.5
8.Slavia Kroměříž615.5
9.Siesta Solution Unichess416.0
10.BŠŠ Frýdek-Místek113.5
11.Duras BVK Brno111.5
12.Labortech Ostrava110.5
1.LIGA VÝCHOD
1.ŠK Slavoj Poruba B1832.0
2.BŠŠ Frýdek-Místek B1529.5
3.Slavoj Český Těšín1226.5
4.TŽ Třinec1027.0
5.Šachy Hošťálková1023.5
6.ŠK Gordic926.5
ŠK Staré Město926.5
8.Moravská Slavia Brno B825.0
9.Zbrojovka Vsetín620.5
10.SK Slavia Orlová520.5
11.TJ Ostrava318.5
12.Panda Rychnov n. K.012.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.SK Prostějov1929.0
2.BŠŠ Frýdek-Místek B1628.5
3.TJ Lokomotiva Krnov1529.0
4.ŠK Zlín-Malenovice1224.5
5.TJ Sokol Ústí1222.5
6.ŠO Kunovice1024.0
7.BŠŠ Frýdek-Místek C1017.5
8.SK Slavia Orlová818.5
9.A64 Grygov714.0
10.Kvasaco Vacenovice416.5
11.TJ Ostrava316.0
12.BŠŠ Frýdek-Místek D112.0
2.LIGA D
1.TJ CHS Chotěboř1832.0
2.ŠK Lípa1530.0
3.2222 ŠK Polabiny C1430.0
4.TJ ŠO Chrudim1025.0
5.TJ Slavia Hradec Králové925.5
6.ŠK Vysoké Mýto925.0
7.TJ Štefanydes Polička824.5
8.ŠK 1921 Zábřeh722.5
9.Rapid Pardubice419.0
10.TJ Žďár nad Sázavou317.5
11.Sněžka TJ Náchod220.0
12.TJ Lanškroun117.0
2.LIGA F
1.TŽ Třinec B1832.5
2.A64 Proclient Grygov1633.5
3.BŠŠ Frýdek-Místek C1530.5
4.TJ Slovan Havířov1328.0
5.Sokol Vrbno pod P.922.5
6.TJ Tatran Litovel920.0
7.Labortech Ostrava B824.5
8.Baník Havířov619.0
9.ŠK Karviná421.0
10.SK Slavia Orlová B419.0
11.ŠK Slavoj Poruba C120.0
12.TJ Ostrava B117.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Šachový klub Olomouc1531.5
2.Tatran Litovel B1530.5
3.SK Prostějov1428.5
4.TJ Sokol Skalička1328.5
5.TJ Zlaté Hory1027.0
6.Agentura 64 Grygov B1024.0
7.ŠK Velké Losiny A725.5
8.ŠK ROŠÁDA Prostějov522.0
9.Sokol Přemyslovice421.0
10.ŠK DUE POP Uničov414.0
11.ŠK Jeseník319.5
12.Sigmia Olomouc316.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Mohelnice1530.0
2.Řetězárna Česká Ves1525.0
3.Velké Losiny B1225.0
4.TJ Libina1025.0
5.ŠK Šternberk923.5
6.ŠK Bohuňovice725.0
7.ŠK Loštice620.5
8.ŠK 1921 Zábřeh C516.5
9.ŠK 1921 Zábřeh B422.0
10.ŠK Jeseník B314.5
11.Tatran Litovel C113.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.ŠK Olomouc B1833.5
2.SK Prostějov C1535.0
3.T.J. Sokol Přemyslovice B1226.0
4.SK ROŠÁDA Prostějov B1226.0
5.MEOPTA Přerov Vinary1026.0
6.T.J. Sokol Skalička B1025.0
7.Sigmia Olomouc B722.5
8.T.J. Sokol Konice720.5
9.SK Prostějov B622.0
10.T.J. Sokol Citov419.0
11.A64 UP Olomouc219.0
12.T.J. Sokol Tovačov113.5

Sezóna

Přebor škol

  • je série postupových turnajů družstev v rapid šachu, které jsou složené ze žáků a studentů účastnících se škol.
  • probíhá ve třech kategoriích: A (1. stupeň ZŠ), B (2. stupeň ZŠ a příslušné ročníky víceletých gymnázií) a C (střední školy).
  • hráči z nižších ročníků stejné školy mohou reprezentovat ve vyšší kategorii.
  • celkové propozice přeboru škol 2019/2020 pro Olomoucký kraj
  • výsledky a infomace o republikových kolech najdete na webu ŠSČR.

V sezóně 2019/2020 se jedná o tyto turnaje:

19. listopadu Olomouc Přebor škol okresu Olomouc Propozice turnaje Zpráva z turnaje
22. listopadu Prostějov Přebor škol okresu Prostějov Propozice turnaje Výsledky v xlsx
4. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie A a B Propozice turnaje Zpráva z turnaje
4. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie C Propozice turnaje Zpráva z turnaje
5. prosince Jeseník Přebor škol okresu Jeseník Propozice turnaje Výsledky v doc
19. prosince Přerov Přebor škol okresu Přerov Propozice turnaje Výsledky na chess-results
9. ledna Olomouc Krajský přebor škol Propozice turnaje Zpráva z turnaje

V sezóně 2018/2019 se jednalo o tyto turnaje:

23. listopadu Prostějov Přebor škol okresu Prostějov Propozice turnaje Výsledky A na chess-results
Výsledky B na chess-results
Výsledky C na chess-results
5. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie A a B Propozice turnaje Zpráva z turnaje
5. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie C Propozice turnaje Zpráva z turnaje
6. prosince Jeseník Přebor škol okresu Jeseník Propozice turnaje Výsledky v doc
9. ledna Olomouc Přebor škol okresu Olomouc Propozice turnaje Zpráva z turnaje
22. ledna Přerov Přebor škol okresu Přerov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
30. ledna Olomouc Krajský přebor škol Propozice turnaje Zpráva z turnaje

V sezóně 2017/2018 se jednalo o tyto turnaje:

24. listopadu Prostějov Přebor škol okresu Prostějov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
29. listopadu Olomouc Přebor škol okresu Olomouc Propozice turnaje Zpráva z turnaje
29. listopadu Hranice Přebor škol okresu Přerov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
5. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie A a B Propozice turnaje Zpráva z turnaje
6. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie C Propozice turnaje Zpráva z turnaje
7. prosince Jeseník Přebor škol okresu Jeseník Propozice turnaje Výsledky v doc
23. ledna Olomouc Krajský přebor škol Propozice turnaje Zpráva z turnaje

V sezóně 2016/2017 se jednalo o tyto turnaje:

16. listopadu Olomouc Přebor škol okresu Olomouc Propozice turnaje Zpráva z turnaje
25. listopadu Prostějov Přebor škol okresu Prostějov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
29. listopadu Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie C Propozice turnaje Výsledky v xlsx
30. listopadu Hranice Přebor škol okresu Přerov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
7. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie A a B Propozice turnaje Výsledky A na chess-results
Výsledky B na chess-results
15. prosince Jeseník Přebor škol okresu Jeseník Propozice turnaje Výsledky v doc
11. ledna Olomouc Krajský přebor škol Propozice turnaje Zpráva z turnaje