INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Aktualizované propozice Memoriálu Petra Bočkareva jsou v kalendáři.
35. ročník Libinské věže je plánován na 4. září.
Červencový rapid Turnaj na Bouzově se letos vzhledem k nejisté situaci konat nebude.
předběžná startovní listina turnaje O Pohár primátora města Prostějov
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Zapletal(12. května 2021 6:35)
Znáš je a najdeš je?
jVoráč(11. května 2021 21:47)
Kalendář akcí
5.6.Memoriál Petra Bočkareva
22.−29.6.MČR mládeže
26.6.Zlosin open
26.6.−3.7.O Pohár primátora města Prostějov
1.−10.7.Letní tábor pro talentované šachisty
4.9.Libinská věž
Šachový svaz ČR
Chess.com Clubs League pro reálné kluby
Hlaste se na Evropský šachový víkend pro dívky a ženy
Aktuálně k soutěžím mládeže
Květnový Newsletter pro členy ŠSČR
Nový šachový server
Jak vyškolit Velmistra
Rozjetá Mitropa
Mishra Abhimanyu - odpovídá na Vaše otázky
First Saturday GM May 2021 - dvě kola před koncem
Šachové weby
A64 Grygov
On-line turnaje
První zápasy družstev
ŠK 1921 Zábřeh
Pozastavení tréninku
Zrušení turnaje
SK Prostějov
Haluzová remíza
Vítězství v oblasti
ŠK Olomouc
Poslední sbohem
Zápas na tři dějství
ŠK Vinary
COVID DOVOLIL ODEHRÁT TURNAJ
VINARSKÝM PRINCEM MATĚJ HARAŠTA
ŠK Velké Losiny
ŠK Mohelnice
ŠK Jeseník
Řetězárna Česká Ves
TJ Spartak Přerov
ŠK Šternberk
ŠK Loštice
EXTRALIGA
1.Slavia Kroměříž00.0
ŠK Dopravní podnik Praha00.0
BŠŠ Frýdek-Místek A00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
INGEM - ŠK Líně00.0
1. Novoborský šachový klub00.0
Labortech Ostrava00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
ŠK Duras BVK Královo Pole00.0
Moravská Slavia Brno00.0
GASCO Pardubice00.0
Siesta Solution Unichess00.0
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.BŠŠ Frýdek-Místek1218.5
2.ŠK Staré Město1215.0
3.ŠK DURAS BVK Brno712.0
4.TJ Spartak Vlašim613.5
5.ŠŠPM Lipky HK410.5
6.ŠK AD Jičín39.0
7.2222 ŠK Polabiny19.5
8.SK Prostějov18.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín36.0
2.ŠK Staré Město35.5
3.ŠK Gordic35.5
4.Šachy Hošťálková35.0
5.Moravská Slavia Brno B34.5
6.TJ CHS Chotěboř14.0
ŠK Slavoj Poruba B14.0
8.TJ Vlčnov03.5
9.A64 PROCLIENT Grygov03.0
10.TŽ Třinec02.5
11.SK Slavia Orlová02.5
12.ŠK Vsetín02.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B916.0
2.Lokomotiva Krnov A712.5
3.ŠK Zlín-Malenovice712.0
4.BŠŠ Frýdek-Místek C68.0
5.A64 Grygov47.5
6.ŠO Kunovice37.5
7.TJ Sokol Ústí37.0
8.SK Slavia Orlová36.0
9.TJ Ostrava14.5
10.Lokomotiva Krnov B04.5
11.ŠK Kuřim04.5
12.ŠK Jeseník00.0
2.LIGA D
1.ŠK 1921 Zábřeh00.0
Panda Rychnov nad Kněžnou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ Slavia Hradec Králové00.0
TJ Jiskra Hořice00.0
TJ Lanškroun00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
2.LIGA F
1.TJ Tatran Litovel00.0
SK Prostějov00.0
TJ Ostrava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK Karviná00.0
TJ Slovan Havířov00.0
Labortech Ostrava B00.0
TJ Baník Havířov00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová B00.0

Informace o svazu

Šachový svaz Olomouckého kraje

Adresa:Olomoucké krajské sdružení ČSTV
Legionářská 12
Olomouc 772 00
IČO:709 71 412
Číslo účtu:2600451576/2010 (FIO banka)

Výkonný výbor

Předseda
Vítězslav Musil
Zahradní 1267
Lipník nad Bečvou 751 31
mobil: 736 152 127
e-mail: vitold-m@seznam.cz
Místopředseda
Adam Effenberger
mobil: 737 001 498
e-mail: aeffenberger@zskuldova.cz
Hospodář
Tomáš Gorba
Waitova 6
Prostějov 796 01
mobil: 603 440 661
e-mail: tom.gorba@seznam.cz
Sportovně-technická komise
Richard Biolek
Dvořákova 22
Přerov 750 02
mobil: 725 877 819
e-mail: biolci@volny.cz
Komise mládeže

Martin Malenovský

Jánského 10
Olomouc 779 00
mobil: 603 711 346
e-mail: martinmalenovsky@seznam.cz
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2021