INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Dokumenty z konference ŠSOK jsou v Dokumentech.
Novoborský šach. server
Čtyři remízy a Navarův blundr
O českého krále
Topalov jako za mlada
Ostravský koník ve startovacím boxu
Šachový svaz ČR
Znojemská královna po třicáté druhé
Osm českých šachistek na ME žen
Komuniké ze 125. schůze VV ŠSČR
Komentované online přenosy z MČR mužů
Jihomoravský šach. svaz
Turnaj osvobození
6.Kyjovský koník - turnaj pro děti
Pořadí KP mládeže v rapidšachu
O Znojemského rytíře
A64 Grygov
Mládež bojovala na více frontách
Sezóna hrůzy skončila
Aktivita naší mládeže
Zlatá Nikola
ŠK 1921 Zábřeh
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Dvořák na vítězné vlně
Jiří Fiala(26.4. 16:47)
Mistr Valenta ovládl šachový Šternberk
How(26.4. 14:08)
O všem rozhodnul začátek
Adam Effenberger(24.4. 21:32)
Heroický zápas v Jeseníku
Jiří Fiala(23.4. 13:14)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK3369.0
2.Výstaviště Lysá / Labem2253.5
3.ŠK Zikuda Turnov2249.5
4.Labortech Ostrava2149.5
5.ŠK Slavoj Poruba2148.0
6.GASCO Pardubice1951.0
7.BŠŠ Frýdek-Místek1441.5
8.Moravská Slavia Brno1340.0
9.Unichess1140.0
10.DURAS BVK Královo Pole1040.5
11.ŠK města Lysá / Labem732.5
12.Tatran Litovel013.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín2657.5
2.TŽ Třinec2449.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek B2151.5
4.ŠK Gordic2149.0
5.Slavia Kroměříž1947.5
6.ŠK Staré Město1947.0
7.Šachy Hošťálková1545.0
8.Rychnov nad Kněžnou1438.0
9.TJ Ostrava1240.0
10.Lokomotiva Brno733.5
11.KVS Ekodivize Opava536.5
12.Agentura 64 Grygov433.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B3152.0
2.ŠK Lokomotiva Brno A2949.5
3.ŠK Lokomotiva Brno B1935.0
4.ŠK Staré Město B1734.5
5.TJ Ostrava1635.0
6.SK Slavia Orlová B1630.0
7.TJ Sokol Ústí1429.5
8.TJ Lokomotiva Krnov1330.0
9.ŠK Zbrojovka Vsetín1127.5
10.ŠK Zlín1025.5
11.Agentura 64 Grygov927.0
12.Šachy Hošťálková320.5
2.LIGA D
1.2222 ŠK Polabiny C3057.5
2.ŠK Lípa2051.0
3.Slavia Hradec Králové B1946.5
4.Eurobit1944.0
5.TJ CHS Chotěboř1849.0
6.ŠK Vysoké Mýto1643.5
7.ŠK Velké Losiny1443.5
8.TJ Štefanydes Polička1443.5
9.Náměšť nad Oslavou1440.5
10.Caissa Pivovar Dalešice1339.0
11.TJ Žďár nad Sázavou1140.5
12.TJ Sněžka Náchod229.5
2.LIGA F
1.SK Slavia Orlová3360.5
2.ŠK Slavoj Poruba B2354.5
3.Vrbno pod Pradědem2046.0
4.Šachový klub Karviná1748.0
5.Baník Havířov1344.5
6.Labortech Ostrava B1340.0
7.TJ Sokol Dobrá1338.0
8.TJ Slovan Havířov1241.0
9.TŽ Třinec B1141.5
10.BŠŠ Frýdek-Místek C1140.0
11.AŠK DA Olomouc1038.0
12.ŠK TJ Dolní Benešov636.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Velké Losiny B3363.0
2.SK Prostějov2554.0
3.ŠK Zábřeh2451.0
4.TJ SOKOL Přemyslovice2145.0
5.Rošáda Prostějov1943.5
6.Uničov1543.5
7.Zlaté Hory1543.0
8.Česká Ves1440.5
9.AŠK Olomouc B1343.5
10.ŠK Šternberk737.0
11.A64 Grygov B433.5
12.Tatran Litovel B430.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK 1921 Zábřeh B2752.5
2.ŠK Jeseník2552.0
3.ŠK Šternberk B2048.5
4.TJ Libina1948.0
5.ŠK Mohelnice1646.5
6.ŠK Bohuňovice1642.5
7.Řetězárna Česká Ves B1137.0
8.Tatran Litovel C1037.0
9.ŠK Nové Losiny830.5
10.ŠK Loštice A632.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C013.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.T.J. Sokol Skalička3166.5
2.SK Prostějov B2558.5
3.T.J. Sokol Přemyslovice B2450.5
4.A64 PŘF UP Olomouc1844.0
5.Spartak Přerov1547.5
6.SK ROŠÁDA Prostějov B1540.5
7.SK Prostějov C1445.0
8.AŠK DA Olomouc C1344.0
9.T.J. Sokol Konice1137.0
10.T.J. Sokol Citov1035.0
11.ŠK SIGMIA Olomouc A940.0
12.ŠK SIGMIA Olomouc B019.5

Sezóna

Dokumenty ŠSOK

23.4.2018Usnesení konference ŠSOK 2018
23.4.2018Zápis z konference ŠSOK 2018
23.4.2018Zpráva KM za období září 2017 – duben 2018
23.4.2018Zpráva STK
17.4.2018Zápis ze schůze VV ŠSOK z 5. 4. 2018
6.4.2018Návrh rozpočtu pro konferenci ŠSOK
22.3.2018Pozvánka na Konferenci ŠSOK 2018
13.3.2018Kritéria pro výpočet tabulky úspěšnosti (září 2017 - srpen 2018)
13.3.2018Zápis ze schůze KM ŠSOK 25. 1. 2018
24.12.2017Krajská listina talentů 2017/2018
16.12.2017Konkurzy na přebory kraje 2018
4.12.2017Zápis ze schůze VV ŠSOK z 30. 11. 2017
2.12.2017Tabulka úspěšnosti mládeže ŠSOK září 2016 – srpen 2017
20.11.2017Návrh krajské listiny talentů 2017/2018
14.10.2017Propozice GRAND PRIX mládeže ŠSOK v rapid šachu pro rok 2017/2018
20.9.2017Seznam soutěží pro projekt Podpora šachových kroužků 2016/17
6.9.2017Rozpis soutěží družstev okresu Olomouc ročník 2017/2018
15.6.2017Rozpis soutěží družstev Olomouckého kraje ročník 2017/2018
6.6.2017Povinnosti pořadatele jednotlivých turnajů Krajského přeboru mládeže v rapid šachu ŠSOK 2016/17
31.5.2017Zpráva předsedy ŠSOK
29.5.2017Usnesení konference ŠSOK 2017
29.5.2017Zápis z konference ŠSOK 2017
29.5.2017Zpráva KM za období září 2016 – duben 2017
26.5.2017Zpráva STK
15.4.2017Koncepce podpory talentované mládeže ŠSOK
13.4.2017Hospodaření za rok 2016
13.4.2017Rozpočet na rok 2017
30.3.2017Pozvánka na Konferenci ŠSOK 2017
9.2.2017Anketa o soutěžích družstev v rámci ŠSOK
7.2.2017Zápis ze schůze VV ŠSOK z 2. 2. 2017
15.11.2016Propozice GRAND PRIX mládeže ŠSOK v rapid šachu pro rok 2016/2017
10.11.2016Kritéria pro výpočet Tabulky úspěšnosti za období září 2016 až srpen 2017
10.11.2016Tabulka úspěšnosti mládeže ŠSOK září 2015 – srpen 2016
23.8.2016Povinnosti pořadatele jednotlivých turnajů Krajského přeboru mládeže v rapid šachu ŠSOK 2016/17
23.8.2016Zápis ze schůze VV ŠSOK z 18. 8. 2016
22.7.2016Organizační řád ŠSOK
22.7.2016Usnesení z konference ŠSOK 2016
30.6.2016Rozpis soutěží družstev Olomouckého kraje ročník 2016/2017
22.6.2016Kritéria pro výpočet Tabulky úspěšnosti za období září 2015 až srpen 2016
3.6.2016Soutěže stanovené KM ŠSČR pro sezónu 2015-16
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018