INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Školení trenérů 4. třídy a seminář trenérů 3. a 4. třídy a vedoucích kroužků mění termín na 14. prosince.
Přebor škol okresu Jeseník se bude konat 5. prosince.
Přebor škol okresu Přerov proběhne 19. prosince na Gymnáziu Jakuba Škody.
Přihlašovací formulář na 2. turnaj Grand prix v Zábřehu.
Krajský přebor mládeže v rapidu se uskuteční 16. května ve Velkých Losinách.
Dlouhodobý turnaj Olomouc
Přebor města Prostějov
Novoborský šach. server
Životní úspěch pro Dudu?
Hola, holá Griščuk volá, aneb první finalista FIDE Grand Prix!
Rok Richarda Rétiho
IX. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Brno 2019
Šachový svaz ČR
Školení pro pedagogy a trenéry ve Ždáru nad Sázavou
Školení trenérů a vedoucích kroužků v Olomouci
Radek Hanuš byl stoprocentní!
Šachy do škol a Lysá nad Labem se zelenala
Jihomoravský šach. svaz
Adventní turnaj v Dobšicích
Přebor škol okresu Břeclav
Přebor škol okresu Blansko
Jm KP I. – favorité padli, v čele Vyškov
A64 Grygov
2. kolo 2. ligy a Oblastního přeboru
1. turnaj Grand Prix mládeže
2. liga zahájena
Ohlédnutí za šachovým létem
ŠK 1921 Zábřeh
VZPOURA ČERNÝCH FIGUR
Přihlašovací formulář na turnaj GP 2019.
Úspěšný start do 2.ligy
Memoriál Svatopluka Hastíka
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
Jura(14.11. 9:32)
Zemřel Roman Rickardt
martin(13.11. 22:20)
Pozvánka na jubilejní ročník
Jiří Fiala(13.11. 11:43)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK612.5
2.Moravská Slavia Brno611.0
3.Zikuda Turnov610.0
4.Výstaviště Lysá nad Labem69.5
5.GASCO Pardubice38.5
Siesta Solution Unichess38.5
7.DP Praha37.5
8.Slavia Kroměříž37.5
9.BŠŠ Frýdek-Místek06.0
10.Slavoj Poruba05.5
11.Duras BVK Brno05.0
12.Labortech Ostrava04.5
1.LIGA VÝCHOD
1.BŠŠ Frýdek-Místek B611.5
2.ŠK Slavoj Poruba B610.0
3.Slavoj Český Těšín69.5
4.Šachy Hošťálková48.5
5.ŠK Staré Město39.5
6.TJ Ostrava39.0
7.TŽ Třinec38.5
8.Moravská Slavia Brno B28.0
9.SK Slavia Orlová16.0
10.ŠK Gordic06.0
11.Zbrojovka Vsetín06.0
12.Panda Rychnov n. K.03.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.ŠO Kunovice914.5
2.TJ Lokomotiva Krnov914.5
3.SK Prostějov913.5
4.BŠŠ Frýdek-Místek C68.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek B411.5
6.SK Slavia Orlová47.5
7.Kvasaco Vacenovice37.0
8.ŠK Zlín-Malenovice28.0
9.TJ Ostrava27.0
10.TJ Sokol Ústí26.5
11.BŠŠ Frýdek-Místek D06.5
12.A64 Grygov03.5
2.LIGA D
1.TJ CHS Chotěboř611.0
2.ŠK Lípa610.5
3.ŠK 1921 Zábřeh610.0
4.2222 ŠK Polabiny C410.0
5.ŠK Vysoké Mýto310.0
6.Rapid Pardubice38.0
7.TJ Slavia Hradec Králové37.0
8.TJ ŠO Chrudim28.0
9.TJ Štefanydes Polička16.5
10.Sněžka TJ Náchod05.5
11.TJ Lanškroun05.0
12.TJ Žďár nad Sázavou04.5
2.LIGA F
1.A64 Proclient Grygov613.0
2.TŽ Třinec B611.5
3.BŠŠ Frýdek-Místek C611.0
4.Labortech Ostrava B610.0
5.Sokol Vrbno pod P.37.0
6.TJ Slovan Havířov37.0
7.TJ Tatran Litovel36.5
8.ŠK Karviná17.0
9.TJ Ostrava B16.5
10.ŠK Slavoj Poruba C07.0
11.Baník Havířov05.0
12.SK Slavia Orlová B04.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Šachový klub Olomouc610.5
2.Tatran Litovel B610.0
3.TJ Zlaté Hory49.0
4.SK Prostějov48.5
5.TJ Sokol Skalička310.5
6.ŠK Jeseník37.5
Sigmia Olomouc37.5
8.Agentura 64 Grygov B37.5
9.ŠK Velké Losiny A17.5
ŠK ROŠÁDA Prostějov17.5
11.Sokol Přemyslovice06.5
12.ŠK DUE POP Uničov03.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Mohelnice612.0
2.Řetězárna Česká Ves A610.5
3.Velké Losiny B610.0
4.ŠK Loštice A37.5
5.ŠK Šternberk36.5
6.ŠK Jeseník B35.0
7.TJ Libina06.0
8.ŠK 1921 Zábřeh B05.5
9.Tatran Litovel C05.5
10.ŠK Bohuňovice03.5
11.ŠK 1921 Zábřeh C02.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.SK Prostějov C612.0
2.MEOPTA Přerov Vinary611.5
3.ŠK Olomouc B610.5
Sigmia Olomouc B610.5
5.T.J. Sokol Přemyslovice B39.5
6.T.J. Sokol Skalička B39.0
7.SK Prostějov B38.5
8.SK ROŠÁDA Prostějov B38.0
9.T.J. Sokol Tovačov05.5
10.A64 UP Olomouc04.5
11.T.J. Sokol Konice04.0
12.T.J. Sokol Citov02.5

Sezóna

Dokumenty ŠSOK

23.10.2019Propozice přeboru škol 2019/2020 v Olomouckém kraji
22.9.2019Formulář pro tabulku úspěšnosti mládeže v sezóně 2018/2019
19.9.2019Konkurz na pořadatele Krajského přeboru družstev mladších žáků
19.9.2019Konkurz na pořadatele Krajského přeboru družstev starších žáků
19.9.2019Konkurz na pořadatele Krajského přeboru mládeže 2020 do 16 let
16.9.2019Konkurz na pořadatele Otevřeného krajského přeboru mládeže v rapidu ŠSOK 2020 do 10, 12 a 14 let
9.9.2019Zápis ze schůze KM ŠSOK 29. 8. 2019
1.9.2019Konkurzy na přebory kraje 2020
22.7.2019Povinnosti pořadatele jednotlivých turnajů Grand Prix mládeže v rapid šachu ŠSOK 2019/2020
22.7.2019Propozice GRAND PRIX mládeže ŠSOK v rapid šachu pro rok 2019/2020
6.6.2019Rozpis soutěží družstev Olomouckého kraje ročník 2019/2020
9.5.2019Usnesení konference ŠSOK 2019
9.5.2019Zápis ze schůze VV ŠSOK z 2. 5. 2019
9.5.2019Zpráva STK
30.4.2019Zpráva KM za období září 2018 – duben 2019
15.4.2019Návrh jednacího a volebního řádu Konference Šachového svazu Olomouckého kraje (Olomouc, 16. 4. 2019)
7.4.2019Návrh rozpočtu pro konferenci ŠSOK
22.3.2019Krajská listina talentů 2019
12.2.2019Pozvánka na Konferenci ŠSOK 2018
11.1.2019Vyhodnocení Tabulky úspěšnosti 2017/2018
13.12.2018Účast na akcích KTC za rok 2018
13.12.2018Zpráva o fungování KTC ŠSOK za rok 2018
22.10.2018Propozice přeboru škol 2018/2019 v Olomouckém kraji
10.10.2018Propozice GRAND PRIX mládeže ŠSOK v rapid šachu pro rok 2018/2019
27.9.2018Formulář Tabulky úspěšnosti
21.9.2018Zápis ze schůze KM ŠSOK 16. 8. 2018
10.8.2018Povinnosti pořadatele jednotlivých turnajů Krajského přeboru mládeže v rapid šachu ŠSOK 2018/19
7.7.2018Seznam krajských turnajů započitatelných do Projektu podpory šachových kroužků 2017/2018
12.6.2018Rozpis soutěží družstev Olomouckého kraje ročník 2018/2019
6.5.2018Aktualizovaná krajská listina talentů 2017/2018
23.4.2018Usnesení konference ŠSOK 2018
23.4.2018Zápis z konference ŠSOK 2018
23.4.2018Zpráva KM za období září 2017 – duben 2018
23.4.2018Zpráva STK
17.4.2018Zápis ze schůze VV ŠSOK z 5. 4. 2018
6.4.2018Návrh rozpočtu pro konferenci ŠSOK
22.3.2018Pozvánka na Konferenci ŠSOK 2018
13.3.2018Kritéria pro výpočet tabulky úspěšnosti (září 2017 - srpen 2018)
13.3.2018Zápis ze schůze KM ŠSOK 25. 1. 2018
12.2.2018Zápis ze schůze VV ŠSOK z 16. 1. 2019
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018