INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
21. ročník rapid turnaje O Krále Stavenice se uskuteční 17. března.
Spuštěno přihlašování na Grand Prix mládeže 24. 2. v Zábřehu.
Každé úterý probíhá v Prostějově Okresní přebor jednotlivců.
Novoborský šach. server
Pěkný výkon Kaňákové, Plátův boj s nemocí
Bez Čechů
Kdo povede české muže a ženy?
Plát a Kaňáková bojují na ostrovech
Šachový svaz ČR
Olympijský park v Brně
Čeští šachisté v bundeslize
Možnost získání 1. trenérské třídy
Konkurz na pořadatele MČR v rapidu mládeže
Jihomoravský šach. svaz
Jm KP I - Ořechov padl v Hodoníně
V KP škol 2018 Brno suverénní, Kuřim rekordní
Možnost získání 1. trenérské třídy
Poslední prodloužení termínu pro přihlášky do konkurzů JmŠS
A64 Grygov
Dva a půl bodu s lídrem soutěže
Jarda má narozeniny!
Krajské kolo přeboru škol
Z Rajhradu se ctí, ale bez bodu
ŠK 1921 Zábřeh
Přihlašovací formulář GP Zábřeh
Těsná výhra „Béčka“ v Litovl
Tři medaile z Prostějova.
Zakončení roku
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Role favorita zápasu potvrzena
alda(19.2. 17:15)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK2451.5
2.Výstaviště Lysá / Labem1945.0
3.Labortech Ostrava1835.5
4.GASCO Pardubice1538.5
5.ŠK Zikuda Turnov1335.0
6.ŠK Slavoj Poruba1231.5
7.Unichess1031.5
8.Moravská Slavia Brno1029.0
9.DURAS BVK Královo Pole930.5
10.BŠŠ Frýdek-Místek827.5
11.ŠK města Lysá / Labem627.0
12.Tatran Litovel09.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín1942.5
2.ŠK Gordic1837.5
3.BŠŠ Frýdek-Místek B1638.0
4.ŠK Staré Město1637.0
5.TŽ Třinec1535.0
6.Slavia Kroměříž1335.0
7.Šachy Hošťálková1133.5
8.TJ Ostrava930.5
9.Lokomotiva Brno724.5
10.KVS Ekodivize Opava527.5
11.Rychnov nad Kněžnou520.5
12.Agentura 64 Grygov122.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B2134.0
2.ŠK Lokomotiva Brno A1932.0
3.ŠK Staré Město B1322.5
4.ŠK Lokomotiva Brno B1321.5
5.SK Slavia Orlová B1020.0
6.TJ Ostrava920.0
7.ŠK Zlín718.5
8.ŠK Zbrojovka Vsetín718.0
9.TJ Sokol Ústí717.5
10.TJ Lokomotiva Krnov616.5
11.Agentura 64 Grygov616.0
12.Šachy Hošťálková315.5
2.LIGA D
1.2222 ŠK Polabiny C2139.5
2.Eurobit1834.0
3.TJ CHS Chotěboř1537.5
4.ŠK Lípa1335.5
5.TJ Náměšť n/Oslavou1332.5
6.Slavia Hradec Králové B1332.5
7.ŠK Vysoké Mýto1231.5
8.Caissa Pivovar Dalešice1029.0
9.TJ Štefanydes Polička831.5
10.TJ Žďár nad Sázavou829.5
11.ŠK Velké Losiny730.0
12.TJ Sněžka Náchod121.0
2.LIGA F
1.SK Slavia Orlová2443.0
2.ŠK Slavoj Poruba B2043.0
3.Vrbno pod Pradědem1634.5
4.Šachový klub Karviná1436.0
5.TJ Sokol Dobrá1231.5
6.TŽ Třinec B1031.0
7.Baník Havířov831.0
8.Labortech Ostrava B827.5
9.TJ Slovan Havířov728.0
10.AŠK DA Olomouc627.5
11.ŠK TJ Dolní Benešov526.5
12.BŠŠ Frýdek-Místek C424.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Velké Losiny B2445.5
2.ŠK Zábřeh2140.5
3.Rošáda Prostějov1935.5
4.SK Prostějov1839.5
5.TJ SOKOL Přemyslovice1531.5
6.Zlaté Hory1233.0
7.Česká Ves1029.5
8.AŠK Olomouc B931.0
9.Uničov929.5
10.A64 Grygov B424.0
11.ŠK Šternberk125.0
12.Tatran Litovel B019.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK 1921 Zábřeh B2140.5
2.ŠK Jeseník1836.5
3.ŠK Šternberk B1634.5
4.ŠK Bohuňovice1333.0
5.TJ Libina1332.0
6.ŠK Mohelnice1030.5
7.Řetězárna Česká Ves B826.5
8.Tatran Litovel C727.5
9.ŠK Nové Losiny525.5
10.ŠK Loštice A325.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C08.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.T.J. Sokol Skalička2244.0
2.T.J. Sokol Přemyslovice B1735.5
3.SK Prostějov B1643.0
4.A64 PŘF UP Olomouc1432.0
5.SK ROŠÁDA Prostějov B1232.5
6.Spartak Přerov1135.0
7.T.J. Sokol Citov1028.0
8.AŠK DA Olomouc C928.5
9.ŠK SIGMIA Olomouc A826.5
10.SK Prostějov C730.5
11.T.J. Sokol Konice527.0
12.ŠK SIGMIA Olomouc B013.5

Sezóna

Přehled všech zpráv

DatumNázev článkuAutorPPPK
14.12.2014Velká parádaTomáš Přikryl13721
11.12.2014Vánoce, Vánoce přicházejí, šachujme přátelé!Richard Biolek14174
10.12.2014Otevřený přebor mládeže okresu Olomouc 2014Marek Růžička1014
9.12.2014Konkurzy na krajské přebory pro rok 2015Alena Navrátilová723
9.12.2014Okresní kolo přeboru družstev školKarel Virgler18112
8.12.2014Jsme komplet!Jiří Přenosil164715
8.12.2014Vítězně v první lize mládeže i dospělýchRichard Biolek1073
7.12.2014Šternberk-Uničov 2-6Jiří Zapletal10512
6.12.2014Mistrovství Olomouce 2014Marek Růžička12832
3.12.2014Raz, dva, tři...Jakub Vaculík14586
2.12.2014Pátý ročník, pátý nový vítězDavid Kofránek10911
1.12.2014déja vuJiří Přenosil11314
1.12.2014Smajlíci, šibenice a výhra ZábřehaJiří Zapletal13929
29.11.2014Šachoví koryfejové, jak je neznáme (2)Michal Hrabal12545
26.11.2014Pozvánka na KapraFrantišek Klézl13956
25.11.2014Body především za bojovnostRichard Biolek1121
25.11.2014Přijďte na školení a vezměte i dětiMartin Malenovský744
22.11.2014Šachová novela a Grünsteinova variantaLadislav Spurný934
19.11.2014Do posledního náhradníka...Jakub Vaculík17078
18.11.2014Nečekaný debaklJiří Zapletal192816
15.11.2014Premiéra v ZábřezeJakub Mrázek21503
14.11.2014Listopadová olomoucká ligaRichard Biolek11541
13.11.2014Výzva členům on-line ArényPavel Šimáček790
12.11.2014Mohelnické cinkání orloje a vítězný Vít ValentaLadislav Spurný15641
11.11.2014Šachoví koryfejové, jak je neznáme (1)Michal Hrabal14449
9.11.2014Úspěšný start v 2. lizeJaroslav Šobáň11162
9.11.2014Povinné vítězstvíRichard Biolek11891
4.11.2014Cesta do neznáma aneb co s temnou sobotou?Jakub Vaculík298654
3.11.2014Vysoké Mýto - Zábřeh 4,5-3,5Jiří Zapletal13381
1.11.2014MOHELNICKÝ OPEN SE BLÍŽÍKarel Volek801
31.10.2014Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2014Marek Růžička9251
23.10.2014V Opavě na štítuRichard Biolek Jr.1026
21.10.2014Pokus o zázrakLukáš Vysloužil9962
20.10.2014Rošáda opět zdolala favoritaJiří Zapletal166422
19.10.2014Grand Prix číslo 1Pavel Šimáček20561
18.10.2014šumPERSKÝ ŠACHový turnajJiří Voráč13111
17.10.2014KONFERENCE OKRESNÍHO ŠACHOVÉHO SVAZU ŠUMPERKKarel Volek757
16.10.2014Nejvšestrannější šachistaLadislav Spurný880
14.10.2014Šachy v našich školáchMartin Malenovský714
13.10.2014Startuje Grand Prix mládeže 2014/15Marek Růžička709
11.10.2014Říjnová olomoucká ligaRichard Biolek9582
9.10.2014VZPOMÍNKOVÝ TURNAJ V GRYGOVĚKarel Volek12292
8.10.2014Prostějovské bitvyKarel Virgler704
7.10.2014Akce nejen pro mládežRichard Biolek758
7.10.2014Babí léto v KrkonošíchJiří Zapletal12002
5.10.2014Skalička u Indického oceánuDana Nehybová1047
29.9.2014Víkendový turnaj BŠŠ ve Frýdku-MístkuMartin Kubala797
24.9.2014Fazole s kokosemJakub Vaculík163721
20.9.2014ČASOPIS GAMBIT VSTUPUJE DO 17. ROČNÍKUKarel Volek13861
19.9.2014Přebor města Prostějov 2014Karel Virgler890
18.9.2014LIBINSKÁ VĚŽKarel Volek17724
17.9.2014Mistrovství Olomouce - dlouhodobý turnajRichard Biolek139618
16.9.2014Šimáček vyhrál výborně obsazený Moravský BerounLadislav Spurný19415
15.9.2014MČR mládeže v rapiduDana Nehybová13013
14.9.2014TisícovkaPavel Šimáček14464
10.9.2014Pozvánka na losování soutěží ŠSOKAlena Navrátilová11976
10.9.2014S přibývajícím věkem jsem bojovnějšíLadislav Spurný765
3.9.2014Projekt podpory šachových oddílů a kroužkůRichard Biolek1173
1.9.2014MČR seniorůSvatopluk Hastík719
31.8.2014Šachy do škol - season 2Martin Malenovský11963
31.8.2014Vzhůru jantarovou stezkouMichal Hrabal11118
29.8.2014Jeseník openSvatopluk Hastík760
26.8.2014ŠACHY NA KOUPALIŠTI PODRUHÉKarel Volek798
24.8.2014Wisconsin Cup 2014Karel Virgler11911
17.8.2014Grand Prix mládeže 2014/15 v rapid šachuMarek Růžička750
13.8.2014TURNAJ MĚST VE ZLATÝCH HORÁCHKarel Volek846
4.8.2014ŠACHY NA KOUPALIŠTI – 1. A 2. TURNAJKarel Volek11251
31.7.2014Šachové miniaturkyPavel Šimáček1019
26.7.2014Domašov 2014Igor Alfimov28971
21.7.2014Mým nejoblíbenějším tempem je dvouminutovkaLadislav Spurný13332
17.7.2014Stovce šachistů kraloval Tomáš CagašíkVojtěch Mlýnský1497
14.7.2014Axis of EvilRichard Biolek Jr.14489
14.7.2014Stopa Olomouckého kraje v pardubickém mraveništiJiří Zapletal144312
8.7.2014Šachista a znalec vína Petr Pavlík slavilLadislav Spurný839
28.6.2014ČESKOVESKÝ TURNAJ PODRUHÉKarel Volek14391
7
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018