INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Novoborský šach. server
(128) - Elegantní oběť figury
Český přeborník šampionem Evropy
Dvě evropská mistrovství s českou účastí
Králem baskického šachu Ian Nepomniachtchi
Igor Štohl na požádání
Krása v šachu III.
Šachový svaz ČR
David Navara je mistrem Evropy v bleskovém šachu
Dovolená na sekretariátu během Vánoc
Mistrovství České republiky mládeže a juniorů 2015
Školení rozhodčích R3 a seminář rozhodčích R2 a R3, Frýdek-Místek 29.12.2014
Olympiáda družstev mládeže 2014
Šachisty roku Navara a Sikorová
Jihomoravský šach. svaz
KP družstev mládeže - 2. sraz
Vyškovská rošáda
Přebor škol v šachu okresu Hodonín ve Vacenovicích
Vítězný čtyřzápas na Lokálce
KPIIB - 4. kolo
JmKPIIC 4.kolo
ŠK 1921 Zábřeh
Prohra ve Šternberku
Výlet do Hradce
Debakl, debakl, debakl!
Jednoznačné vítězství v okresním kole přeboru škol
Výsledky Mikulášského turnaje
O pohár krále Tvarůžka
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Začala Prostějovská žákovská liga
Alda Hradsky, kapitan(18.12. 20:38)

Přehled zpráv podle autora

Vyberte autora článků:

tht EXTRALIGA
1.
1. Novoborský ŠK
1226.0
2.
Lysá nad Labem
1222.0
3.Zikuda Turnov1018.0
4.Labortech Ostrava919.5
5.
Slavoj Poruba
617.5
6.AD Mahrla Praha616.0
7.Rapid Pardubice616.0
8.BŠŠ Frýdek-Místek615.0
9.Ancora Tatran Litovel315.5
10.TŽ Třinec110.5
11.ŠK Karviná08.5
12.2222 ŠK Polabiny07.5
1.LIGA VÝCHOD
1.
ŠK Duras BVK A
1022.0
2.
ŠK Staré Město A
1021.5
3.
ŠK Zlín A
1020.0
4.
A64 Grygov A
921.0
5.
SK Slavia Orlová A
919.5
6.
Slavia Kroměříž A
717.5
7.
BŠŠ Frýdek-Místek B
615.0
8.TJ ŠO Chrudim417.0
9.Slezan Opava 311.5
10.
ŠK Duras BVK B
310.0
11.
Lokomotiva Brno A
113.5
12.
Rychnov nad Kněžnou
011.5
2.LIGA D
1.
Slavia Hradec Králové B
1224.0
2.
Štefanydes Polička A
1220.5
3.
Sokol Velké Losiny
918.0
4.AKIS Pardubice719.0
5.ŠK Vysoké Mýto717.5
6.
ZVU Engineering Lípa A
717.0
7.ŠK AD Jičín B618.5
8.
ŠK Ústí nad Orlicí
413.0
9.ŠK 1921 Zábřeh313.5
10.2222 ŠK Polabiny B214.5
11.TJ Žďár nad Sázavou A010.0
12.
Štefanydes Polička B
06.5
2.LIGA F
1.
TJ Ostrava A
1219.0
2.
TŽ Třinec B
1023.0
3.
Tatran Litovel B
1019.5
4.
Labortech Ostrava B
718.0
5.
Slavoj Poruba B
616.5
6.
TJ Mosty u Jablunkova
614.5
7.Zbrojovka Vsetín614.5
8.TJ Slovan Havířov417.0
9.
A64 Grygov B
415.5
10.
SK Slavia Orlová B
313.0
11.Baník Havířov111.5
12.Sokol Dobrá010.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.TJ Sokol Přemyslovice1019.5
2.SK Prostějov919.0
3.AŠK DA Olomouc917.5
4.TJ ŠK DUE POP Uničov720.5
5.TJ Zlaté Hory618.0
6.
SK Rošáda Prostějov
617.0
7.T.J.Sokol Šumperk617.0
8.ŠK Šternberk614.5
9.Velké Losiny B515.5
10.Sokol Skalička313.5
11.Sigmia Olomouc110.5
12.A64 PřF Olomouc19.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Tatran Litovel C921.5
2.Řetězárna Česká Ves920.0
3.ŠK Jeseník916.5
4.ŠK Šternberk B718.0
5.ŠK Loštice A615.5
6.ŠK 1921 Zábřeh C613.5
7.TJ Libina612.5
8.ŠK 1921 Zábřeh B415.0
9.ŠK Bohuňovice211.5
10.ŠK Nové Losiny09.0
11.ŠK Luká07.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.AŠK DA Olomouc B1224.0
2.Spartak Přerov1221.5
3.
Sokol Skalička B
1021.5
4.
TJ Sokol Přemyslovice B
1019.0
5.ŠK Vinary916.0
6.SK Prostějov B619.5
7.SK Junior Prostějov414.0
8.
SK Rošáda Prostějov B
314.5
9.
Sigmia Olomouc B
311.5
10.
TJ Sokol Tovačov
19.5
11.
TJ Sokol Konice
011.0
12.
TJ Sokol Hranice
010.0



TOPlist
© Pavel Šimáček 2010