INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Do sekce Dokumenty byl přidán Zápis ze schůze VV a Požadavky na pořadatele Grand Prix.
Oblíbený turnaj O Pohár města Moravský Beroun se uskuteční 17. září.
Probíhají turnaje O pohár lázeňského města Jeseník.
Hraje se také Wisconsin Cup v Prostějově.
Na podzim proběhne v Olomouci školení trenérů III. a IV. tříd.
Novoborský šach. server
Osmička ve vedení
Naděje svítá především v nejvyšších kategoriích
(155) - Tři obětované figury
Turnajový režim již nachází pevné koleje
Šachový svaz ČR
Zpráva reprezentačního trenéra v polovině ME
MČR juniorů a juniorek v rapid šachu se blíží
Ligové soutěže mládeže 2016/2017
Zpráva z Lipna
Jihomoravský šach. svaz
Mimořádná volební Konference JmŠS
Memoriál Františka Křížka a Milana Grabce
Konkurz na vedoucího soutěže
Školení trenérů IV. třídy a doškolení trenérů III. třídy
A64 Grygov
Festival mládeže Bezměrov 2016
Dlouhodobý turnaj Olomoucké ligy skončil
S Pepinkou to šlo
V KP družstev starších žáků stříbro
ŠK 1921 Zábřeh
Medaile z mistrovství Evropské unie 2016
Letní šachování v Mohelnici
Šachový turnaj Bouzov
Výlet na rapid turnaj dvojic do Vsetína
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Turnaj v Prostějově se již blíží
Matoušek(24.8. 13:02)
tht EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK3363.5
2.Lysá nad Labem2247.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek2048.0
4.Rapid Pardubice1747.0
5.Labortech Ostrava1644.5
6.AD Mahrla Praha1543.0
7.ŠK Slavoj Poruba1442.5
8.Tatran Litovel1235.5
9.ŠK Duras BVK1040.0
10.Lysá nad Labem B1039.5
11.TŽ Třinec1038.5
12.Zikuda Turnov739.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Lokomotiva Brno2955.0
2.Slavia Kroměříž2553.0
3.ŠK Staré Město2149.5
4.Moravská Slavia Brno1947.0
5.SK Slavia Orlová1646.0
6.ŠK Zlín1641.0
7.KVS EKODIVIZE Opava1446.0
8.TJ Ostrava1442.5
9.BŠŠ Frýdek-Místek B1343.5
10.A64 VALOZ Grygov1343.0
11.ŠK Karviná631.5
12.TJ Štefanydes Polička430.0
2.LIGA D
1.Rychnov nad Kněžnou2549.5
2.Slavia Hradec Králové B2048.0
3.ŠK Vysoké Mýto1943.5
4.Tatran Litovel B1743.5
5.ŠK Lípa1644.5
6.TJ Sokol Velké Losiny1546.5
7.2222 ŠK Polabiny C1545.5
8.2222 ŠK Polabiny B1442.5
9.ŠK Ústí nad Orlicí1344.0
10.ŠK Rapid Pardubice B1340.5
11.TJ ŠO Chrudim1140.5
12.ŠK 1921 Zábřeh939.5
2.LIGA E
1.ŠK Gordic Jihlava3055.0
2.ŠK Lokomotiva Brno B2350.0
3.ŠK GARDE Lipovec1952.5
4.TJ Podlužan Prušánky1645.5
5.ŠK Duras BVK B1641.5
6.Jezdci Jundrov1542.0
ŠK Kuřim1542.0
8.ŠK Pivovar Dalešice1446.0
9.Silko Gambit Jihlava1346.5
10.PROCLIENT Grygov B939.5
11.OREL Ořechov938.5
12.SK Prostějov329.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.TJ ŠK DUE POP Uničov A2856.0
2.TJ Sokol Přemyslovice A2760.5
3.TJ Sokol Velké Losiny B2458.5
4.TJ Zlaté Hory2452.5
5.AŠK DA Olomouc A2149.0
6.TJ Sokol Šumperk A1945.5
7.ŠK ROŠÁDA Prostějov A1644.0
8.ŠK Šternberk1338.5
9.TJ Sokol Skalička836.0
10.ŠK Jeseník A633.0
11.Sigmia Olomouc A632.5
12.AŠK DA Olomouc B122.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Retezarna Ceska Ves3059.5
2.TJ Libina2451.5
3.SK 1921 Zabreh B2247.5
4.SK Bohunovice1641.5
5.Tatran Litovel C1542.0
6.TJ Sokol Velke Losiny C1445.0
7.SK Lostice A1338.5
8.SK Nove Losiny1229.5
9.SK Jesenik B1032.0
10.SK Sternberk B434.0
11.SK 1921 Zabreh C019.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sokol Skalička B2756.5
2.Sokol Přemyslovice B2551.5
3.Spartak Přerov2250.0
4.SK ROŠÁDA Prostějov B1743.0
5.SK Prostějov B1541.0
6.Sigmia Senior Olomouc B1445.0
7.A64 Př.F UP Olomouc1338.0
8.Sokol Konice1236.0
9.Sokol Citov620.5
10.ŠK Vinary432.0
11.Sokol Tovačov226.5

Sezóna

Přehled zpráv podle autora

Vyberte autora článků:

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2016