INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Předběžné startovní listiny Olomouckého šachového léta najdete zde.
Olomoucké šachové léto bude tradičně zahájeno simultánkou 29. 7. na Horním náměstí od 16 do 19 hodin.
Novoborský šach. server
Zápisky z Rumunska IV
Boj o první stůl pokračuje
Přijeďte v létě do Pardubic na šachy a poker
Český duel na prvním stole
Favorit? Otázka pro odborníky
Caruana dominoval
Šachový svaz ČR
Zápisky z Rumunska III
Losování lig řízených ŠSČR 2014/2015
Zápisky z Rumunska II
Komuniké z 90. schůze VV
Mistrovství Evropy družstev do 18 let
Školení a seminář rozhodčích II. a III. třídy, 6.-7.9.2014, Choceň
Jihomoravský šach. svaz
Konkurzy na pořadatele krátkodobých soutěží JmŠS 2014-2015
Letní šachový tábor Vřesovice - "last minute"
Caorle podruhé
Mistrovství ČR v on-line šachu mládeže
Mistrovství ČR dorostenců a juniorů v rapidšachu
Memoriál Oldřicha Šípka 2014
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Stopa Olomouckého kraje v pardubickém mraveništi
alf(21.7. 13:34)
Stopa Olomouckého kraje v pardubickém mraveništi
Jiří Fiala(21.7. 12:23)
Stopa Olomouckého kraje v pardubickém mraveništi
marr(21.7. 11:19)
Stopa Olomouckého kraje v pardubickém mraveništi
Rockenroule(20.7. 23:04)

Přehled zpráv podle autora

Vyberte autora článků:

EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK3363.5
2.Rapid Pardubice2654.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek2653.5
4.Lysá nad Labem2052.5
5.Labortech Ostrava1944.5
6.ŠK Zikuda Turnov1645.5
7.Slavoj Poruba1040.0
8.TŽ Třinec1038.0
9.Tatran Litovel1036.0
10.ŠK Karviná1031.0
11.A64 Grygov839.0
12.ŠK ERA Praha330.5
1.LIGA VÝCHOD
1.2222 ŠK Polabiny A2654.0
2.Duras Královo Pole A2556.0
3.ŠK Caissa Dalešice2247.0
4.ŠK Staré Město A1944.5
5.Slavia Kroměříž A1846.0
6.SK Slavia Orlová A1446.5
7.TJ ŠO Chrudim1243.5
8.ŠK Zlín A1241.5
9.BŠS Frýdek-Místek B1141.5
10.Lokomotiva Brno A1139.0
11.TJ Tatran Litovel B936.0
12.TJ Ostrava732.5
2.LIGA D
1.Rychnov nad Kněžnou2954.0
2.ŠK AD Jičín B2857.5
3.ŠK Lípa2150.5
4.Sokol Velké Losiny2149.0
5.2222 ŠK Polabiny C2050.5
6.ŠK Vysoké Mýto1745.0
7.Hradec Králové B1341.0
8.AKIS Pardubice1143.0
9.TJ Štefanydes Polička1140.5
10.ŠK Ústí nad Orlicí1039.0
11.Jiskra Havlíčkův Brod425.5
12.2222 ŠK Polabiny B332.5
2.LIGA E
1.Duras Královo Pole B2653.0
2.Moravská Slavia Brno2649.5
3.ŠK Lokomotiva Brno B2351.5
4.ŠK GARDE Lipovec1946.5
5.Slavia Kroměříž B1643.5
6.TJ Podlužan Prušánky1642.0
7.ŠK Hustopeče1444.5
8.ŠK Staré Město B1242.5
9.Sokol Postoupky1241.0
10.SK Prostějov1142.0
11.ŠK Kuřim937.5
12.TJ FS Napajedla334.5
2.LIGA F
1.KVS EKODIVIZE Opava2452.5
2.A64 Přerov B2250.0
3.TŽ Třinec B1949.0
4.ŠK Zlín B1948.0
5.SK Slavia Orlová B1844.0
6.Mosty u Jablunkova1642.0
7.TJ Slovan Havířov1444.5
8.Garde Olomouc1440.5
9.Baník Havířov A1239.5
10.Sokol Dobrá1141.5
11.TJ VOKD Poruba1037.5
12.TJ Sokol Hošťálkova739.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ŠK 1921 Zábřeh2861.5
2.AŠK DA Olomouc2755.0
3.ROŠÁDA Prostějov2246.0
4.A64 PřF Olomouc1948.0
ŠK DUE POP Uničov1948.0
6.Sokol Přemyslovice1747.5
7.Sokol Velké Losiny B1543.5
8.Sokol Šumperk1240.5
9.Sokol Skalička1039.0
10.ŠK Šternberk833.5
11.Sigmia Olomouc731.5
12.Spartak Přerov234.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.TJ Zlaté Hory3162.0
2.ŠK Šternberk B2357.0
3.ŠK 1921 Zábřeh B2353.5
4.Řetězárna Česká Ves2249.5
5.Sokol Velké Losiny C2048.0
6.ŠK Jeseník1948.5
7.Tatran Litovel C1843.0
8.TJ Libina1139.0
9.ŠK Bohuňovice1041.5
10.ŠK Nové Losiny1033.5
11.ŠK Loštice A430.5
12.ŠK Luká022.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sokol Přemyslovice B2244.5
2.ROŠÁDA Prostějov B2044.5
3.AŠK DA Olomouc B1641.0
4.SK Přerov1539.0
5.Sokol Skalička B1338.0
6.Sigmia Olomouc B1336.5
7.SK Prostějov B1137.5
8.T.J. Sokol Hranice727.5
9.T.J. Sokol Tovačov723.5
10.TJ Sokol Konice228.0



TOPlist
© Pavel Šimáček 2010