INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
V úterý 27. 11. od 18:30 proběhne oblíbený KTC online trénink. Přihlášky posílejte přednášejícímu, Richardu Biolkovi mladšímu.
Novoborský šach. server
Ako hrať proti silnejšiemu súperovi
I Caruana vystrkuje zoubky
Na vítězství stačilo +1
Stále nerozhodně
Šachový svaz ČR
Simultánka s vícemistrem Evropy IM Janem Vykoukem v Mostě
Mistrovství světa dětí 8-12 let
Město Most hostí Mistrovství Čech mládeže v šachu do 10 let
Registrace cizinců k 12. 11. 2018
Jihomoravský šach. svaz
Krajské kolo Přeboru škol v šachu
Okresní kolo Přeboru škol v šachu Blansko
Listopadové druhé úterý pro Khadashe
Adventní turnaj v Dobšicích
A64 Grygov
Mládež proti Matadorům
Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2018
Grand Prix mládeže 2018
Slabá chvilka Vlčnova
ŠK 1921 Zábřeh
ZÁBŘEŽSKÝ TRENDEX OPEN 2018
Bleskovka v Zábřeze
Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu
Mistrovství Evropské Unie mládeže 2018
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
Cagmat(19.11. 9:47)
Povinné body
Patrik(16.11. 16:56)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský SK612.0
2.GASCO Pardubice610.5
3.Beskydská šachová škola412.0
4.Výstaviště Lysá nad Labem410.5
5.SK ZIKUDA Turnov49.5
6.Siesta Solution Unichess A38.0
7.Labortech Ostrava36.0
8.Siesta Solution Unichess B35.0
9.Moravská Slavia Brno16.5
10.SK Slavoj Poruba06.0
11.DURAS BVK Královo Pole05.5
12.Slavoj Český Těšín04.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavia Kroměříž611.5
2.ŠK Staré Město611.0
3.TŽ Třinec410.0
4.SK Slavia Orlová49.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek B38.5
6.Šachy Hošťálková38.0
7.ŠK Gordic38.0
8.TJ Ostrava37.0
9.2222 ŠK Polabiny C16.5
10.Panda Rychnov n. K.15.0
11.TJ Tatran Litovel07.0
12.Jezdci Jundrov04.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.ŠK Kuřim A915.5
2.ŠK Duras BVK Královo Pole914.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek C612.5
4.ŠK Zlín-Malenovice612.0
5.TJ Sokol Ústí611.5
6.SK Prostějov610.5
7.ŠK Staré Město B610.0
8.TJ Lokomotiva Krnov310.0
9.ŠK Kuřim B38.5
10.TJ Ostrava38.0
11.ŠK Kuřim C01.5
12.SK Slavia Orlová B00.0
2.LIGA E
1.Zbrojovka Vsetín713.5
2.A64 PROCLIENT Grygov616.0
3.TJ Vlčnov612.0
4.ŠK Velké Losiny612.0
5.Slavia Kroměříž B414.0
6.ŠK Zlín412.5
7.ŠK Staré Město B412.0
8.ŠK GARDE Lipovec411.5
9.SK Podlužan Prušánky z.s.312.0
10.ŠK Veselí nad Moravou211.0
11.ŠO Kunovice19.0
12.SK Prostějov18.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Sokol Skalička A612.0
2.ŠK Velké Losiny B610.5
3.TJ ŠK DUE POP Uničov610.5
4.Sokol Přemyslovice A69.0
5.ŠK Olomouc A39.5
6.ROŠÁDA Prostějov A39.0
7.ŠK 1921 Zábřeh38.0
8.TJ Zlaté Hory36.5
9.SK Řetězárna06.5
10.ŠK Jeseník A06.0
11.A64 PřF Olomouc04.5
12.ŠK Šternberk04.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Mohelnice918.0
2.ŠK 1921 Zábřeh B917.5
3.Tatran Litovel B916.0
4.ŠK Loštice915.0
5.T.J. Sokol Šumperk613.5
6.ŠK Bohuňovice410.0
7.ŠK Jeseník B310.0
8.ŠK Nové Losiny39.0
9.ŠK Šternberk B19.0
10.TJ Libina09.5
11.Řetězárna Česká Ves B08.5
12.ŠK 1921 Zábřeh C08.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.T.J. Sokol Přemyslovice918.5
2.Šachový klub Olomouc B915.0
3.Sigmia Olomouc A715.5
4.Meopta Přerov Vinary617.0
5.SK Prostějov C613.0
6.SK Prostějov B612.5
7.SK ROŠÁDA Prostějov B411.0
8.T.J. Sokol Skalička B313.5
9.Sokol Citov310.5
10.Sokol Konice07.0
11.T.J. Sokol Tovačov06.0
12.Sigmia Senior Olomouc B04.5

Sezóna

Přeborníci ŠSOK

2013

2014

2015

2016

2017

2018

Klasické tempo

Muži
1.IM Kaňovský DavidAgentura 64 Grygov
2.Stárek StanislavTJ Sokol Lázně Velké Losiny
3.IM Beil ZdeněkTatran Litovel
Junioři
1.Stárek StanislavTJ Sokol Lázně Velké Losiny
2.Kamarád FrantišekAgentura 64 Grygov
3.Vaculík JakubTJ Sokol Lázně Velké Losiny
Dorostenci
1.Kamarád FrantišekAgentura 64 Grygov
2.Vaculík JakubTJ Sokol Lázně Velké Losiny
3.Bareš JáchymAgentura 64 Grygov
Ženy, Juniorky, Dorostenky
1.Lužíková NicolaTJ Sokol Lázně Velké Losiny

Aktivní šach

Muži
1.Matoušek PetrSokol Přemyslovice
2.Navrátil Jiří ml.TJ ŠK DUE POP Uničov
3.FM Valenta VítT.J. Sokol Šumperk
Junioři, Dorostenci
1.Navrátil Jiří ml.TJ ŠK DUE POP Uničov
2.Bareš JáchymAgentura 64 Grygov
3.Nehyba MartinSokol Skalička
Ženy
1.Navrátilová AlenaTJ ŠK DUE POP Uničov
2.Přikrylová IvaŠK Vinary

Bleskový šach

Muži
1.IM Biolek Richard ml.Agentura 64 Grygov
2.IM Sluka RadekAgentura 64 Grygov
3.Ondruch JiříŠK SIGMIA Olomouc
Junioři, Dorostenci
1.Bareš JáchymAgentura 64 Grygov
2.Nehyba MartinSokol Skalička

Všechny přebory byly odehrány v rámci Olomouckého šachového léta.

Klasické tempo

Muži
1.GM Krejčí JanTatran Litovel
2.IM Beil ZdeněkTatran Litovel
3.Alfimov IgorTJ Sokol Lázně Velké Losiny
Junioři
1.Alfimov IgorTJ Sokol Lázně Velké Losiny
2.Navrátil JiříTJ ŠK DUE POP Uničov
3.Vaculík JakubTJ Sokol Lázně Velké Losiny
Dorostenci
1.Navrátil JiříTJ ŠK DUE POP Uničov
2.Vaculík JakubTJ Sokol Lázně Velké Losiny
3.Zdražil JanAŠK DA Olomouc
Ženy, Juniorky, Dorostenky
1.Lužíková NicolaTJ Sokol Lázně Velké Losiny

Aktivní šach

Muži
1.GM Krejčí JanTatran Litovel
2.IM Zpěvák PavelTatran Litovel
3.IM Bureš JaroslavAgentura 64 Grygov
Junioři, Dorostenci
1.Bareš JáchymAgentura 64 Grygov
2.Blaha MarekŠK 1921 Zábřeh
3.Nehyba MartinSokol Skalička
Ženy, Juniorky, Dorostenky
1.Nesporá TaťánaŠK 1921 Zábřeh

Bleskový šach

Muži
1.IM Bureš JaroslavAgentura 64 Grygov
2.Bareš JáchymAgentura 64 Grygov
3.Fiala JiříSportovní klub Prostějov
Junioři, Dorostenci
1.Bareš JáchymAgentura 64 Grygov

Všechny přebory byly odehrány v rámci Olomouckého šachového léta.

Klasické tempo

Muži
1.FM Valenta VítTJ Sokol Lázně Velké Losiny
2.Houžva ViktorAŠK DA Olomouc
3.Jiříček JakubSokol Skalička
Junioři
1.Jiříček JakubSokol Skalička
2.Kamarád FrantišekAgentura 64 Grygov
Dorostenci
1.Jiříček JakubSokol Skalička
Ženy, Juniorky, Dorostenky
1.Jeřábková JulieDDM+TJ Mohelnice
Hoši do 16, 14, 12 let
1.Blaha MarekŠK 1921 Zábřeh
Hoši do 10 let
1.Mohapl TomášAgentura 64 Grygov
Dívky do 16, 14, 12 let
1.Gregůrková NikolaAgentura 64 Grygov

Krajský přebor byl odehrán v rámci dubnového Turnaje přátelství.

Aktivní šach

Muži
1.FM Valenta VítTJ Sokol Lázně Velké Losiny
2.Zapletal JiříŠK 1921 Zábřeh
3.Krejčí Jan st.Tatran Litovel
Junioři
1.Navrátil Jiří ml.TJ ŠK DUE POP Uničov
2.Vaculík JakubTJ Sokol Lázně Velké Losiny
3.Hartinger AntonínTJ Libina
Dorostenci
1.Hartinger AntonínTJ Libina
2.Kolář JanDDM+TJ Mohelnice
3.Blaha MarekŠK 1921 Zábřeh
Ženy
1.Navrátilová AlenaTJ ŠK DUE POP Uničov
2.Lužíková NicolaTJ Sokol Lázně Velké Losiny
3.Bártová ŠárkaT.J. Sokol Šumperk
Juniorky
1.Lužíková NicolaTJ Sokol Lázně Velké Losiny
2.Nesporá TaťánaŠK 1921 Zábřeh
3.Jeřábková JuliaDDM+TJ Mohelnice
Dorostenky
1.Nesporá TaťánaŠK 1921 Zábřeh
2.Jeřábková JuliaDDM+TJ Mohelnice

Krajský přebor byl odehrán v listopadu v Mohelnici.

Bleskový šach

Muži
1.Závůrka RomanSportovní klub Prostějov
2.Adamčík MartinSportovní klub Prostějov
3.Matoušek PetrSokol Přemyslovice
Junioři, Dorostenci
1.Nehyba MartinSokol Skalička
2.Kolář JanDDM+TJ Mohelnice
3.Nesporý ŠimonŠK 1921 Zábřeh
Ženy, Juniorky, Dorostenky
1.Nesporá TaťánaŠK 1921 Zábřeh

Krajský přebor byl sehrán v rámci květnového Memoriálu ing. Josefa Vozáka 2015.

Čtyřčlenná družstva v aktivním šachu

1.Sportovní klub Prostějov
2.Tatran Litovel A
3.ŠK 1921 Zábřeh A

Krajský přebor byl sehrán v rámci květnového Memoriálu ing. Josefa Vozáka 2015.

Klasické tempo

Muži
FM Valenta Vít
Junioři, Dorostenci
Bareš Jáchym
Ženy
Doubravová Olga
Juniorky, Dorostenky
Jeřábková Julie
Hoši do 16, 14 let
Blaha Marek
Hoši do 12 let
Blaha Lukáš
Hoši do 10 let
Mohapl Tomáš
Dívky do 16, 14, 12 let
Nesporá Taťána
Senioři
Beil Zdeněk

Krajský přebor byl odehrán v rámci březnového Turnaje přátelství.

Aktivní šach

Muži
Malý Marek
Junioři, Dorostenci
Nehyba Martin
Ženy
Bártová Šárka

Krajský přebor byl odehrán v listopadu v Mohelnici.

Bleskový šach

Muži
Adamčík Martin
Junioři
Vaculík Jakub
Dorostenci
Nehyba Martin
Ženy
Přikrylová Iva
Juniorky, Dorostenky
Nesporá Taťána

Krajský přebor byl sehrán v rámci květnového Memoriálu ing. Josefa Vozáka 2016.

Čtyřčlenná družstva v aktivním šachu

Sokol Skalička

Krajský přebor byl sehrán v rámci květnového Memoriálu ing. Josefa Vozáka 2016.

Klasické tempo

Muži
Vaculík Jakub
Junioři
Bareš Jáchym
Dorostenci
Jiříček Jakub
Ženy, Juniorky, Dorostenky
Gregůrková Nikola
Hoši do 16, 14, 12 let
Mohapl Tomáš
Hoši do 10 let
Novotný Petr
Dívky do 16, 14, 12 let
Nesporá Taťána
Senioři
Novák Bořivoj

Krajský přebor byl odehrán v rámci dubnového Turnaje přátelství.

Klasické tempo

Jednotlivci
Vaculík JakubVelké Losiny
Londin ŠimonSK Prostějov
Dočekalová AlexandraSK Prostějov
Junioři
Londin ŠimonSK Prostějov
Jiříček JakubSokol Skalička
Bareš JáchymA64 Grygov
Dorostenci
Londin ŠimonSK Prostějov
Urbanová DanielaSK Prostějov
Kolář JanMohelnice
Ženy
Dočekalová AlexandraSK Prostějov
Urbanová DanielaSK Prostějov
Gregůrková NikolaA64 Grygov
Juniorky
Urbanová DanielaSK Prostějov
Gregůrková NikolaA64 Grygov
Jeřábková JuliaMohelnice
Dorostenky
Urbanová DanielaSK Prostějov
Gregůrková NikolaA64 Grygov
Nesporá TaťánaZábřeh
Hoši do 16, 14 let
Blaha LukášZábřeh
Růžičková EmaA64 Grygov
Zrůbek AdamA64 Grygov
Hoši do 12 let
Zrůbek AdamA64 Grygov
Kurfürst AdamA64 Grygov
Zrůbek DanA64 Grygov
Hoši do 10 let
Zrůbek DanA64 Grygov
Novotný PetrSK Prostějov
Knápek JanA64 Grygov
Dívky do 16, 14 let
Růžičková EmaA64 Grygov
Alfimova JulijaA64 Grygov
Březíková BeataŠK Vinary
Dívky do 12, 10 let
Březíková BeataŠK Vinary
Senioři
Novák BořivojSokol Hranice
Haderka KarelTatran Litovel
Milfort VáclavZábřeh

Krajský přebor byl odehrán v rámci březnovodubnového Turnaje přátelství.

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018