INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
startovní listina Wisconsinu
STK vydala rozpis soutěží družstev pro sezónu 2017/18. Deadline přihlášek je 15. července!
Novoborský šach. server
Šestkrát pět
Na úvod jediný rezultát
MČR žen zahájeno
V půli už i nuly
Šachový svaz ČR
Začalo Mistrovství ČR žen
MČR škol zná své vítěze
ME mládeže v rapidu a bleskovém šachu
Výsledek dopingové kontroly reprezentantů
Jihomoravský šach. svaz
Lokomotiva Brno a Kuřim v mladších žácích mezi čtyřmi nejlepšími celky v republice
FIDE rapid Podluží
Pozdrav z republikového přeboru škol ve Zlíně
Bleskový den Mirka Jurky - 5. ročník vyhrál IM Jaroslav Bureš
A64 Grygov
Úspěchy našich mládežníků v přeborech škol
Pád do průměru
Dostihy ve Varech
Dlouhodobý turnaj skončil
ŠK 1921 Zábřeh
Memoriál Ing. Josefa Vozáka 2018
Znojemská královnička 2018
ŠSOK Oblastní přebor sever 2017/18
TURNAJ PŘÁTELSTVÍ OLOMOUC
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Dvořák kontroluje vedení
Jiří Fiala(22.6. 10:18)
Poslední kolo rozhodlo
alda(22.6. 8:12)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK3369.0
2.Výstaviště Lysá / Labem2253.5
3.ŠK Zikuda Turnov2249.5
4.Labortech Ostrava2149.5
5.ŠK Slavoj Poruba2148.0
6.GASCO Pardubice1951.0
7.BŠŠ Frýdek-Místek1441.5
8.Moravská Slavia Brno1340.0
9.Unichess1140.0
10.DURAS BVK Královo Pole1040.5
11.ŠK města Lysá / Labem732.5
12.Tatran Litovel013.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín2657.5
2.TŽ Třinec2449.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek B2151.5
4.ŠK Gordic2149.0
5.Slavia Kroměříž1947.5
6.ŠK Staré Město1947.0
7.Šachy Hošťálková1545.0
8.Rychnov nad Kněžnou1438.0
9.TJ Ostrava1240.0
10.Lokomotiva Brno733.5
11.KVS Ekodivize Opava536.5
12.Agentura 64 Grygov433.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B3152.0
2.ŠK Lokomotiva Brno A2949.5
3.ŠK Lokomotiva Brno B1935.0
4.ŠK Staré Město B1734.5
5.TJ Ostrava1635.0
6.SK Slavia Orlová B1630.0
7.TJ Sokol Ústí1429.5
8.TJ Lokomotiva Krnov1330.0
9.ŠK Zbrojovka Vsetín1127.5
10.ŠK Zlín1025.5
11.Agentura 64 Grygov927.0
12.Šachy Hošťálková320.5
2.LIGA D
1.2222 ŠK Polabiny C3057.5
2.ŠK Lípa2051.0
3.Slavia Hradec Králové B1946.5
4.Eurobit1944.0
5.TJ CHS Chotěboř1849.0
6.ŠK Vysoké Mýto1643.5
7.ŠK Velké Losiny1443.5
8.TJ Štefanydes Polička1443.5
9.Náměšť nad Oslavou1440.5
10.Caissa Pivovar Dalešice1339.0
11.TJ Žďár nad Sázavou1140.5
12.TJ Sněžka Náchod229.5
2.LIGA F
1.SK Slavia Orlová3360.5
2.ŠK Slavoj Poruba B2354.5
3.Vrbno pod Pradědem2046.0
4.Šachový klub Karviná1748.0
5.Baník Havířov1344.5
6.Labortech Ostrava B1340.0
7.TJ Sokol Dobrá1338.0
8.TJ Slovan Havířov1241.0
9.TŽ Třinec B1141.5
10.BŠŠ Frýdek-Místek C1140.0
11.AŠK DA Olomouc1038.0
12.ŠK TJ Dolní Benešov636.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Velké Losiny B3363.0
2.SK Prostějov2554.0
3.ŠK Zábřeh2451.0
4.TJ SOKOL Přemyslovice2145.0
5.Rošáda Prostějov1943.5
6.Uničov1543.5
7.Zlaté Hory1543.0
8.Česká Ves1440.5
9.AŠK Olomouc B1343.5
10.ŠK Šternberk737.0
11.A64 Grygov B433.5
12.Tatran Litovel B430.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK 1921 Zábřeh B2752.5
2.ŠK Jeseník2552.0
3.ŠK Šternberk B2048.5
4.TJ Libina1948.0
5.ŠK Mohelnice1646.5
6.ŠK Bohuňovice1642.5
7.Řetězárna Česká Ves B1137.0
8.Tatran Litovel C1037.0
9.ŠK Nové Losiny830.5
10.ŠK Loštice A632.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C013.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.T.J. Sokol Skalička3166.5
2.SK Prostějov B2558.5
3.T.J. Sokol Přemyslovice B2450.5
4.A64 PŘF UP Olomouc1844.0
5.Spartak Přerov1547.5
6.SK ROŠÁDA Prostějov B1540.5
7.SK Prostějov C1445.0
8.AŠK DA Olomouc C1344.0
9.T.J. Sokol Konice1137.0
10.T.J. Sokol Citov1035.0
11.ŠK SIGMIA Olomouc A940.0
12.ŠK SIGMIA Olomouc B019.5

Sezóna

Přehled všech zpráv

DatumNázev článkuAutorPPPK
22.4.2009TURNAJ ŠACHOVÝCH NADĚJÍAlena Navrátilová613
20.4.2009STŘÍBRO Z MISTROVSTVÍ ČR ŠKOL 6.-9.TŘÍD PUTUJE DO PROSTĚJOVA!Tomáš Gorba573
16.4.2009115Pavel Šimáček684
9.4.2009114Pavel Šimáček615
8.4.2009TURNAJ PŘÁTELSTVÍRichard Biolek555
8.4.2009SOUTĚŽE DRUŽSTEVRichard Biolek527
6.4.2009ROZHOVOR S MISTREM ČR PAVLEM ŠIMÁČKEMRichard Biolek789
4.4.2009GRAND PRIX MLÁDEŽE – ZÁVĚREČNÝ 5. TURNAJ PROSTĚJOVAlena Navrátilová1004
31.3.2009ZPRÁVIČKY ZE SVĚTADavid Kaňovský652
26.3.2009REPUBLIKOVÉ KOLO PŘEBORU ŠKOL V ŠACHU 1.-5. TŘÍDA ZŠAlena Navrátilová786
26.3.2009ÚSPĚŠNÁ SEZÓNARichard Biolek598
25.3.2009OBLASTNÍ PŘEBOR – SEVERAlena Navrátilová676
24.3.2009GRAND PRIX MLÁDEŽE – 4. TURNAJ HRABIŠÍNAlena Navrátilová1059
24.3.2009OBLASTNÍ PŘEBOR JIHRichard Biolek701
24.3.20092.LIGA ERichard Biolek647
24.3.2009EXTRALIGA SKONČILARichard Biolek753
19.3.2009ZPRÁVIČKY ZE SVĚTADavid Kaňovský775
18.3.2009KRAJSKÝ PŘEBOR MLÁDEŽERichard Biolek682
18.3.2009KP DRUŽSTEVRichard Biolek555
16.3.2009SKONČILO MISTROVSTVÍ ČR MLÁDEŽEAlena Navrátilová588
10.3.2009MISTROVSTVÍ ČR MLÁDEŽE PO 5. KOLEAlena Navrátilová506
9.3.2009MISTROVSTVÍ ČR MLÁDEŽEAlena Navrátilová716
9.3.2009ZPRÁVIČKY ZE SVĚTADavid Kaňovský595
2.3.2009NEŠŤASTNÁ KONFERENCERichard Biolek663
1.3.2009OBLASTNÍ PŘEBOR SEVERAlena Navrátilová639
24.2.2009KRAJSKÝ PŘEBOR MLÁDEŽERichard Biolek520
24.2.2009OBLASTNÍ SOUTĚŽ JIHRichard Biolek608
24.2.20092.LIGA - SKUPINA ERichard Biolek577
24.2.2009EXTRALIGOVÉ DVOJKOLORichard Biolek554
21.2.2009MISTR REPUBLIKY ŽIJE V OLOMOUCI!Richard Biolek642
19.2.2009ZPRÁVIČKY ZE SVĚTADavid Kaňovský696
19.2.200986Richard Biolek563
19.2.2009KP DRUŽSTEVRichard Biolek642
10.2.20092.LIGA E - 8. KOLORichard Biolek638
10.2.2009OBLASTNÍ PŘEBOR JIHRichard Biolek693
9.2.2009BITVY V EXTRALIZERichard Biolek602
8.2.2009ZPRÁVIČKY ZE SVĚTADavid Kaňovský709
7.2.2009VELMISTR KAREL MOKRÝ OSLAVIL PADESÁTKURichard Biolek1146
3.2.2009KP DRUŽSTEV DOSPĚLÝCHRichard Biolek645
3.2.2009ZDAŘILÉ SOUSTŘEDĚNÍRichard Biolek622
29.1.2009POZVÁNKA NA EXTRALIGU DRUŽSTEVJaroslav Fuksík640
28.1.200976Richard Biolek562
28.1.20091.DOROSTENECKÁ LIGATomáš Gorba575
27.1.2009OBLASTNÍ PŘEBOR - JIH - 7.KOLORichard Biolek535
27.1.20092. LIGA E - 7.KOLORichard Biolek637
25.1.2009CORUS 2009David Kaňovský685
24.1.2009GRAND PRIX MLÁDEŽE - STAV PO TŘECH TURNAJÍCHRichard Biolek735
21.1.2009KP DRUŽSTEV ZA POLOVINOURichard Biolek714
16.1.2009TROCHU STATISTIKY Z KP ŠKOLRichard Biolek629
16.1.2009KRAJSKÝ PŘEBOR ŠKOLRichard Biolek778
14.1.2009GRAND PRIX MLÁDEŽE – 3. TURNAJ VE SKALIČCEAlena Navrátilová1067
13.1.2009OBLASTNÍ PŘEBOR-SEVERAlena Navrátilová666
12.1.2009OBLASTNÍ PŘEBOR JIHRichard Biolek679
12.1.200964Richard Biolek688
6.1.2009ZPRÁVY ZE SVĚTADavid Kaňovský636
6.1.2009ŠACHOVÉ VÁNOCE V LITOMYŠLIPavel Šimáček652
5.1.2009OBLASTNÍ PŘEBOR - JIHRichard Biolek661
2.1.2009VÁNOČNÍ TURNAJ V PŘEROVĚRichard Biolek661
24.12.200859Richard Biolek678
22.12.200858David Kaňovský667
22.12.2008MČR V BLESKOVÉM ŠACHU 2008David Kaňovský492
22.12.200856Alena Navrátilová626
18.12.200855Richard Biolek697
15.12.200854Alena Navrátilová666
15.12.200853David Kaňovský675
14.12.200852Richard Biolek706
10.12.200851Pavel Šimáček581
10.12.200850Alena Navrátilová1152
9.12.200849Pavel Šimáček751
8.12.200848Richard Biolek688
2.12.200847Pavel Šimáček691
1.12.200846Richard Biolek562
26.11.200845Richard Biolek649
26.11.200844Richard Biolek1080
26.11.200843Richard Biolek721
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018