28.3. | Velikonoční turnaj |
29.−31.3. | Turnaj přátelství |
13.4. | Grand Prix |
14.4. | Krajský přebor − 11. kolo |
21.4. | Ořechovské boje |
25.4. | Dlouhodobý turnaj − 5. a 6. kolo |
David Navara oslavil 39. narozeniny |
Jak dobře znáte Davida Navaru? |
1.Liga Západ 2023/2024 |
Mistrovství (ČR) Amatérů 2024 - aktualizace 5.3.2024 |
Hanoj a Grenke |
Retrográdní. Retro…co??? |
Turnaje a bojoví sloni |
Tužka |
Další MČR mládeže za námi |
3:0 s českou jedničkou! |
ZMĚNA HRACÍ A TRÉNIKOVÉ MÍSTNOSTI |
Mistrovství Evropské Unie 2020 |
Vítězem Dvořák |
Sladký Hattrick |
Šachový gambit |
Poslední sbohem |
VINARSKÝ PRINC |
CITOVSKÁ TŘÍKRÁLOVÁ ROŠÁDA |
1. | 1. Novoborský ŠK | 21 | 41.0 |
2. | ŠK Moravská Slavia | 19 | 40.0 |
3. | Výstaviště Lysá/Labem | 18 | 36.5 |
4. | Slavia Kroměříž | 16 | 35.0 |
5. | BŠŠ Frýdek-Místek | 16 | 34.5 |
6. | ŠK Slavoj Poruba | 13 | 33.0 |
7. | ŠK Zikuda Turnov | 11 | 31.5 |
8. | Sigil Fund Pardubice | 10 | 30.5 |
9. | INGEM - ŠK Líně | 7 | 25.0 |
10. | ŠK Dopravní podnik Praha | 3 | 26.5 |
11. | Šachy Hošťálková | 3 | 26.0 |
12. | ŠS V. a Č. Unichess | 3 | 24.5 |
1. | BŠŠ Frýdek-Místek B | 30 | 56.0 |
2. | 2222 ŠK Polabiny C | 26 | 54.0 |
3. | Duras BVK Královo Pole | 17 | 45.0 |
4. | SK Slavia Orlová | 16 | 42.5 |
5. | Moravská Slavia Brno B | 14 | 39.5 |
6. | A64 PROCLIENT Grygov | 12 | 41.5 |
7. | ŠK Staré Město | 12 | 37.5 |
8. | TJ TŽ Třinec | 11 | 37.0 |
9. | ŠK Slavoj Poruba B | 10 | 36.5 |
10. | Jezdci Jundrov | 10 | 35.0 |
11. | TJ Vlčnov | 10 | 33.0 |
12. | 2222 ŠK Polabiny B | 0 | 22.5 |
1. | SK Prostějov | 21 | 32.5 |
2. | TŽ Třinec | 18 | 30.0 |
3. | Šachy Krnov | 14 | 25.5 |
4. | BŠŠ Frýdek-Místek B | 11 | 23.0 |
5. | ŠK Staré Město B | 11 | 21.0 |
6. | Agentura 64 Grygov | 9 | 20.5 |
7. | TJ Ostrava | 9 | 19.5 |
8. | SK Slavia Orlová | 7 | 20.5 |
9. | Šachy Vyškov | 7 | 19.5 |
10. | BŠŠ Frýdek-Místek C | 7 | 19.0 |
11. | ŠK Staré Město C | 5 | 14.0 |
12. | ŠK Jeseník | 0 | 7.0 |
1. | ŠK Staré Město B | 28 | 49.5 |
2. | Jezdci Jundrov B | 25 | 50.0 |
3. | SK Podlužan Prušánky | 24 | 51.5 |
4. | Slavia Kroměříž B | 19 | 43.0 |
5. | ŠK Zlín | 17 | 47.5 |
6. | SK Prostějov | 16 | 43.0 |
7. | SK GPOA Znojmo | 13 | 39.0 |
8. | Tatran Litovel | 10 | 35.5 |
9. | Moravská Slavia Brno C | 9 | 35.0 |
10. | ŠK Hustopeče | 7 | 31.0 |
11. | ŠO MKS Vyškov | 4 | 30.0 |
12. | Orel Ořechov | 1 | 25.0 |
1. | ŠK Jeseník | 30 | 67.5 |
2. | ŠK Velké Losiny | 18 | 44.5 |
3. | Sokol Přemyslovice | 17 | 43.0 |
4. | TJ ŠK DUE POP Uničov | 15 | 39.0 |
5. | Tatran Litovel B | 15 | 38.0 |
6. | STAV-IZOL ISO Olomouc | 15 | 36.5 |
7. | ŠK Vinary | 14 | 38.0 |
8. | ŠK 1921 Zábřeh | 13 | 37.0 |
9. | TJ Sokol Skalička | 11 | 35.5 |
10. | A64 Grygov B | 11 | 34.5 |
11. | SK Prostějov B | 9 | 35.0 |
12. | ŠK SIGMIA Olomouc | 4 | 31.5 |
1. | ŠK Bohuňovice A | 22 | 38.0 |
2. | ŠK Jeseník B | 16 | 36.5 |
3. | ŠK Loštice | 13 | 34.0 |
4. | ŠK Velké Losiny B | 11 | 34.0 |
5. | ŠK Mohelnice | 11 | 32.0 |
6. | ŠK ZŠ Hrabišín | 10 | 31.5 |
7. | ŠK Bohuňovice B | 7 | 27.5 |
8. | ŠK 1921 Zábřeh B | 7 | 27.5 |
9. | ŠK Šternberk | 6 | 27.0 |
1. | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | 21 | 39.5 |
2. | SK Prostějov C | 16 | 34.5 |
3. | SK Prostějov D | 12 | 29.0 |
4. | TJ Sokol Tovačov | 9 | 22.5 |
5. | TJ Sokol Citov | 7 | 28.5 |
6. | SK ROŠÁDA Prostějov | 7 | 25.5 |
7. | STAV-IZOL ISO Olomouc B | 5 | 24.0 |
8. | ŠK Sigmia Olomouc B | 4 | 20.5 |
1. | ŠK Bohuňovice C | 12 | 15.0 |
2. | ŠK Bohuňovice D | 11 | 17.0 |
3. | ŠK SIGMIA Olomouc C | 6 | 13.0 |
4. | Tatran Litovel C | 6 | 9.0 |
5. | ŠK Šternberk B | 3 | 11.0 |
6. | STAV-IZOL ISO Olomouc C | 2 | 10.0 |
1. | ŠK ZŠ Hrabišín C | 15 | 19.0 |
2. | ŠK SDH Stavenice | 15 | 19.0 |
3. | TJ Libina | 12 | 17.5 |
4. | ŠK Loštice B | 6 | 15.0 |
5. | ŠK ZŠ Hrabišín B | 6 | 11.0 |
6. | ŠK 1921 Zábřeh C | 3 | 9.5 |
7. | ŠK Mohelnice, z.s. | 3 | 9.0 |
1. | TJ Sokol Hranice | 18 | 20.0 |
2. | TJ Sokol Citov B | 12 | 17.5 |
3. | TJ Spartak Přerov | 6 | 13.0 |
4. | TJ Sokol Skalička B | 0 | 9.5 |
23. září 2023 | Česká Ves | ||
14. října 2023 | Hrabišín | Zpráva z turnaje | |
18. listopadu 2023 | Jeseník | Zpráva z turnaje | |
3. února 2024 | Prostějov | Zpráva z turnaje | |
13. dubna 2024 | Litovel | Propozice turnaje | |
8. května 2024 | Grygov | Propozice turnaje |
Jméno | Oddíl | ČV | HR | JE | PV | LI | GR | Σ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prokopchuk Oleksandr | ŠK Velké Losiny | 14 | 16 | 15 | 10½ | 55½ | ||
2. | Brabec Matouš | Šachový klub Jeseník | 9 | 9 | 9 | 14 | 41 | ||
3. | Račák Jiří | Šachový klub Jeseník | 11 | 13 | 13 | 4 | 41 | ||
4. | Palčo Martin | Šachový klub Jeseník | 12½ | 14 | 12 | 38½ | |||
5. | Šarman Damián | Šachový klub Jeseník | 15 | 17 | 32 | ||||
6. | Bílek Mikuláš | Šachový klub Jeseník | 10 | 11 | 3 | 24 | |||
7. | Bílek Marek | Šachový klub Jeseník | 8 | 3 | 8 | 2½ | 21½ | ||
8. | Březina Karel | Velké Losiny | 6½ | 10 | 5 | 21½ | |||
9. | Žatecký Antonín | Šachový klub Jeseník | 4 | 8 | 6 | 18 | |||
10. | Žatecký Josef | Šachový klub Jeseník | 5½ | 6½ | 4 | 16 | |||
11. | Sochorová Gabriela | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | 3½ | 12 | 15½ | ||||
12. | Líbal Manfred | Agentura 64 Grygov | 15½ | 15½ | |||||
13. | Tlamycha Karel | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 13 | 13 | |||||
14. | Laštovica Filip | Šachový klub Jeseník | 2 | 3 | 3 | 5 | 13 | ||
15. | Koždoň Marcel | Šachový klub Jeseník | 3 | 5½ | 2½ | 1 | 12 | ||
16. | Maslaňák Lukáš | Agentura 64 Grygov | 11 | 11 | |||||
17. | Loutocká Mariana | ŠK Šternberk | 9½ | 9½ | |||||
18. | Kubaník Adam | Česká Ves | 2½ | 3 | 2½ | 8 | |||
19. | Hubál David | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 8 | 8 | |||||
20. | Hejl Dominik | ŠK ZŠ Hrabišín | 4½ | 2½ | 7 | ||||
21. | Popelka Oliver | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 7 | 7 | |||||
22. | Dočkal David | Olomouc | 7 | 7 | |||||
23. | Vystavělová Anna | SK ROŠÁDA Prostějov, z.s. | 3 | 3½ | 6½ | ||||
24. | Pryč Václav | Šachy Bukovany | 6 | 6 | |||||
25. | Hanulík Václav | Šachový klub Jeseník | 1 | 2 | 2½ | 5½ | |||
26. | Sudíková Taisija | ŠK ZŠ Hrabišín | 2 | 3 | 5 | ||||
27. | Fárek Jiří | Šachový klub Mohelnice | 1 | 3 | 4 | ||||
28. | Sekanina Šimon | SK ROŠÁDA Prostějov, z.s. | 4 | 4 | |||||
29. | Tomeček Matyáš | Šachový klub Olomouc, z.s. | 4 | 4 | |||||
30. | Hrabčák Juraj | ZŠ Dr. Horáka Prostějov | 3½ | 3½ | |||||
31. | Rygol Jakub | Agentura 64 Grygov | 3½ | 3½ | |||||
32. | Rajnošek Matouš | Velké Losiny | 3 | 3 | |||||
33. | Pospíšilík Matyáš | Šachy Bukovany | 3 | 3 | |||||
34. | Rausnitz Jonáš | ŠK Vinary | 3 | 3 | |||||
35. | Vinš Adam | Šachový klub Jeseník | 3 | 3 | |||||
36. | Rajnošek Matouš | Šumperk | 3 | 3 | |||||
37. | Rohel Jan | Šachový klub Jeseník | 3 | 3 | |||||
38. | Spousta Jakub | ŠK ZŠ Hrabišín | 3 | 3 | |||||
39. | Filipi Lukas Pietro | ŠK ZŠ Hrabišín | 2½ | 2½ | |||||
40. | Tereštíková Viktorie | ŠK ZŠ Hrabišín | 1½ | 1 | 2½ | ||||
41. | Vrtal Vít | Šachy Bukovany | 2½ | 2½ | |||||
42. | Smékal Tobiáš | Šachy Bukovany | 2 | 2 | |||||
43. | Jurák Matyáš | Šachový klub Jeseník, z.s. | 2 | 2 | |||||
44. | Strašil Jáchym | ŠK 1921 Zábřeh | 2 | 2 | |||||
45. | Vogl Štěpán | ZŠ Kollárova | 1 | 1 |
Jméno | Oddíl | ČV | HR | JE | PV | LI | GR | Σ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Biernacki Matyáš | Šachový klub Bohuňovice | 16 | 13½ | 13½ | 16 | 59 | ||
2. | Vaníček Matyáš | Šachový klub Jeseník | 14 | 11 | 14½ | 12½ | 52 | ||
3. | Krupa Peter | ZŠ Stupkova Olomouc | 15½ | 16 | 14½ | 46 | |||
4. | Kroutil Vojtěch | Šachový klub Jeseník | 11 | 7½ | 5½ | 7 | 31 | ||
5. | Vraspírová Noemi | Šachový klub Jeseník | 8½ | 9 | 10 | 27½ | |||
6. | Šebesta Adam | Šachový klub Jeseník | 10 | 6½ | 10 | 26½ | |||
7. | Hejkrlík Lukáš | Velké Losiny | 12½ | 8 | 3 | 23½ | |||
8. | Nguyen Viktor | Velké Losiny | 10 | 7 | 2 | 19 | |||
9. | Sopuchová Běla | Šachový klub Jeseník | 7 | 9 | 16 | ||||
10. | Pavlíček Kryštof Benedikt | Šachový klub Jeseník | 12½ | 12½ | |||||
11. | Filip Šimon | Agentura 64 Grygov | 11½ | 11½ | |||||
12. | Klíma Lukáš | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 11 | 11 | |||||
13. | Kunčar Vojtěch | Velké Losiny | 6 | 2 | 3 | 11 | |||
14. | Kunčík Matěj | Agentura 64 Grygov | 8½ | 8½ | |||||
15. | Veselý Petr | Šachový klub Jeseník | 2 | 4 | 2 | 0 | 8 | ||
16. | Tomášek Alan | Šachový klub Olomouc, z.s. | 6 | 6 | |||||
17. | Wrožyna Jakub | Šachový klub Jeseník | 2 | 4 | 6 | ||||
18. | Holub Robert | Šachový klub Jeseník | 1½ | 2 | 2 | 5½ | |||
19. | Konečný Lukáš | Zábřeh | 2 | 3 | 5 | ||||
20. | Maslaňák Martin | Agentura 64 Grygov | 5 | 5 | |||||
21. | Špičák Marek | ZŠ Valentova | 4½ | 4½ | |||||
22. | Fárek Jan | Šachový klub Mohelnice | 0 | 1½ | 2 | 3½ | |||
23. | Pírková Eliška | Šachový klub Jeseník | 2 | 2 | |||||
24. | Eliáš Jakub | Velké Losiny | 2 | 2 | |||||
25. | Rajnošek Samuel | Šumperk | 2 | 2 | |||||
26. | Klemešová Markéta | ŠK ZŠ Hrabišín | 1 | 1 |
Jméno | Oddíl | ČV | HR | JE | PV | LI | GR | Σ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koranda Adam | Šachový klub Bohuňovice | 16½ | 15½ | 14½ | 16½ | 63 | ||
2. | Vaníček Vojtěch | Šachový klub Jeseník | 11½ | 16½ | 16 | 11½ | 55½ | ||
3. | Poljak Kristian | ŠK Vinary | 13 | 13 | 8 | 14 | 48 | ||
4. | Wagner Rostislav | Šachový klub Olomouc | 15 | 9 | 10½ | 8 | 42½ | ||
5. | Knápek Jan | Agentura 64 Grygov | 13 | 13 | 26 | ||||
6. | Sochorová Valentýna | Agentura 64 Grygov | 12 | 9 | 21 | ||||
7. | Čzedronová Eva | Šachový klub Jeseník | 9 | 3 | 3½ | 3 | 18½ | ||
8. | Frank Radim | ŠK ZŠ Hrabišín | 11 | 6½ | 17½ | ||||
9. | Pospíšil Jáchym | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 10 | 7 | 17 | ||||
10. | Pluháčková Eliška | Šachový klub Jeseník | 5 | 4 | 2½ | 3 | 14½ | ||
11. | Švubová Matylda | Šachový klub Jeseník | 6 | 3 | 3 | 2 | 14 | ||
12. | Jangl Thomas Ernest | Šachový klub Jeseník | 10 | 2½ | 12½ | ||||
13. | Navrátil Ondřej | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 5½ | 5½ | 11 | ||||
14. | Hubál Jakub | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 10½ | 10½ | |||||
15. | Růžička Oto | Agentura 64 Grygov | 9½ | 9½ | |||||
16. | Halmich Vít | ŠK ZŠ Hrabišín | 3 | 5½ | 8½ | ||||
17. | Vencálek Lukáš | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 8 | 8 | |||||
18. | Pavlíček Šimon Eliáš | Šachový klub Jeseník | 7 | 7 | |||||
19. | Urbánek Saša | Zábřeh | 7 | 7 | |||||
20. | Žmolík Artur | Šachový klub Jeseník | 3 | 2½ | 5½ | ||||
21. | Janza Daniel | Nový Malín | 4½ | 4½ | |||||
22. | Čunková Anna | Šachový klub Jeseník | 1½ | 3 | 4½ | ||||
23. | Buriánek Mojmír | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 4 | 4 | |||||
24. | Brůžek Ben | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 3 | 3 | |||||
25. | Piňous Jindřich | GJW Prostějov | 3 | 3 | |||||
26. | Tomaščák Antonín | SK Řetězárna Česká Ves | 3 | 3 | |||||
27. | Šulák Maxim | Česká Ves | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | ||
28. | Bebčák Jiří | Šachový klub Jeseník | 3 | 0 | 3 | ||||
29. | Sikora Mikuláš | SK ROŠÁDA Prostějov, z.s. | 2 | 2 | |||||
30. | Berlinský Vít | ŠK ZŠ Hrabišín | 1½ | 1½ |
Jméno | Oddíl | ČV | HR | JE | PV | LI | GR | Σ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Basler Jan | Šachový klub Jeseník | 14½ | 16 | 9 | 13½ | 53 | ||
2. | Haidenko Mykola | Šachový klub Jeseník | 10 | 14 | 14½ | 11 | 49½ | ||
3. | Cimburek Jan | Šachový klub Jeseník | 16 | 16½ | 14½ | 47 | |||
4. | Březíková Beáta | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 11 | 12 | 7 | 30 | |||
5. | Kvapilová Lucie | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 12½ | 5 | 4½ | 4 | 26 | ||
6. | Havránek Jan | Šachový klub Mohelnice | 10½ | 6 | 8½ | 25 | |||
7. | Mikešová Lenka | Agentura 64 Grygov | 10½ | 12 | 22½ | ||||
8. | Sochor Václav | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | 11½ | 6 | 17½ | ||||
9. | Urban Jakub | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 13 | 3½ | 16½ | ||||
10. | Mohapl Tomáš | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 16 | 16 | |||||
11. | Osladil Lukáš | ŠK ZŠ Hrabišín | 3 | 13 | 16 | ||||
12. | Šiška Jan | Šachový klub Olomouc | 7 | 3 | 5 | 15 | |||
13. | Ondráčková Veronika | Šachový klub Jeseník | 3½ | 7 | 4 | 14½ | |||
14. | Poljak Lucian | ŠK Vinary | 9 | 2 | 3 | 14 | |||
15. | Tschulik Daniel | Šachový klub Jeseník | 7½ | 3 | 3½ | 14 | |||
16. | Bureš Daniel | Šachový klub Jeseník | 6 | 3 | 3 | 12 | |||
17. | Čech Michal | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 8 | 2½ | 10½ | ||||
18. | Ondráček Daniel | Šachový klub Jeseník | 9½ | 9½ | |||||
19. | Tschuliková Sára | Šachový klub Jeseník | 4 | 2½ | 3 | 9½ | |||
20. | Novotný Petr | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 9½ | 9½ | |||||
21. | Smékal Lukáš | Tatran Litovel | 2½ | 2½ | 4 | 9 | |||
22. | Mikeš Radek | Agentura 64 Grygov | 8 | 8 | |||||
23. | Vaníček Daniel | Šachový klub Jeseník | 5 | 2 | 7 | ||||
24. | Hulman Matyáš | Šachový klub Mohelnice | 1½ | 2 | 3 | 6½ | |||
25. | Král Michal | Šachový klub Mohelnice | 2½ | 3½ | 6 | ||||
26. | Provázek Karel | ŠK ZŠ Hrabišín | 6 | 6 | |||||
27. | Klimeš Martin | ŠK 1921 Zábřeh | 2½ | 3 | 5½ | ||||
28. | Kolařík Prokop | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | 4 | 4 | |||||
29. | Klemeš Maxmilián | ŠK ZŠ Hrabišín | 3½ | 3½ | |||||
30. | Pospíšil Jiří | ŠK ZŠ Hrabišín | 3 | 3 | |||||
31. | Bartoš Jan | Šachový klub Olomouc, z,s. | 3 | 3 | |||||
32. | Provázek Karel | ŠK ZŠ Hrabišín | 3 | 3 | |||||
33. | Augsten Eduard | Šachový klub Jeseník, z.s. | 2 | 2 | |||||
34. | Burešová Beáta | Šachový klub Jeseník | 2 | 2 | |||||
35. | Hajkr Michal | Individuální člen ŠSOK | 2 | 2 | |||||
36. | Horák Richard | Tatran Litovel | 2 | 2 | |||||
37. | Palinek Martin | Tatran Litovel | 2 | 2 | |||||
38. | Jurčagová Pavla | Jeseník | 1 | 1 | |||||
39. | Matoušková Tereza | Tatran Litovel | 0 | 0 | |||||
40. | Sklenář Ondřej | ŠK 1921 Zábřeh | 0 | 0 |
© Pavel Šimáček 2010-2024 |