INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Propozice 3. turnaje Grand Prix v Prostějově jsou v kalendáři.
ŠK Vinary pořádá 16. prosince Předvánoční turnaj pro děti.
2. turnaj tohoto ročníku Prostějovské žákovské ligy se uskuteční 13. prosince.
Okresní finále přeboru středních škol na Šumpersku se uskuteční ve středu 6. prosince.
Novoborský šach. server
Inovatívny tréningový portál začal na týždennej báze vlogovať
Do vedení jde Tari
31. nasazený hráč Martin Kühn překvapivým vítězem OPEN BRNO 2017
Druhé kolo v taktu papírových předpokladů
Šachový svaz ČR
Mistrovství Evropy v rapidu a bleskovém šachu
Konkurzy na pořádání MČR mužů a žen
Schváleno vyhodnocení projektu Podpora oddílů ŠSČR
Juniorský šach má novou mistryni republiky
Jihomoravský šach. svaz
Bienále a šachy pro Diakonii
Poznámky z Mikulova
Brankovice po dvacáté, a opět úspěšně
JmKPIIC - 3.kolo
A64 Grygov
Třetí neděle (kolo) v oblastní soutěži – jih
Taktický výběr z ME družstev 2017
Metody útoku (záznam skype tréninku 15.11.)
Podivná neděle
ŠK 1921 Zábřeh
Zábřeh hrál doma
Osmé kolo okresního přeboru mládeže
Druhé GP v Hrabšíně
DRUHÝ ROČNÍK ZÁBŘEŽSKÉHO RAPIDU
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Krajská listina talentů a oblastní tréninková centra
Kupolicek(21.11. 16:47)
Zkušenost vs. Mládí
alda(20.11. 19:31)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK613.5
2.Výstaviště Lysá nad Labem612.0
3.Labortech Ostrava69.0
4.Unichess410.5
5.GASCO Pardubice38.5
6.ŠK Zikuda Turnov38.0
7.DURAS BVK Královo Pole37.0
8.Moravská Slavia Brno36.5
9.BŠŠ Frýdek-Místek15.5
10.ŠK města Lysá nad Labem06.5
11.ŠK Slavoj Poruba06.5
12.Tatran Litovel02.5
1.LIGA VÝCHOD
1.TŽ Třinec610.5
2.Slavoj Český Těšín610.0
3.KVS Ekodivize Opava410.5
4.TJ Ostrava48.5
5.ŠK Gordic39.5
6.Šachy Hošťálková38.0
7.ŠK Staré Město38.0
8.BŠŠ Frýdek-Místek B38.0
9.Slavia Kroměříž17.0
10.Lokomotiva Brno15.5
11.Agentura 64 Grygov05.5
12.Rychnov nad Kněžnou05.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.ŠK Lokomotiva Brno A914.5
2.BŠŠ Frýdek-Místek B914.0
3.ŠK Staré Město B712.0
4.ŠK Zlín610.0
5.ŠK Lokomotiva Brno B69.5
6.SK Slavia Orlová B48.5
7.TJ Ostrava38.5
8.Agentura 64 Grygov38.0
9.TJ Sokol Ústí37.0
10.ŠK Zbrojovka Vsetín16.5
11.Šachy Hošťálková16.0
12.TJ Lokomotiva Krnov03.5
2.LIGA D
1.2222 ŠK Polabiny C915.0
2.TJ CHS Chotěboř615.5
3.ŠK Lípa615.0
4.Slavia Hradec Králové B614.0
5.ŠK Vysoké Mýto613.0
6.Eurobit612.5
7.ŠK Velké Losiny311.5
8.TJ Náměšť n/Oslavou310.5
9.TJ Žďár nad Sázavou310.0
10.Caissa Pivovar Dalešice38.5
11.TJ Štefanydes Polička110.5
12.TJ Sněžka Náchod18.0
2.LIGA F
1.SK Slavia Orlová915.0
2.ŠK Slavoj Poruba B716.0
3.Vrbno pod Pradědem714.5
4.Baník Havířov412.5
TŽ Třinec B412.5
6.Labortech Ostrava B410.5
7.TJ Slovan Havířov312.0
8.BŠŠ Frýdek-Místek C311.0
9.TJ Sokol Dobrá310.5
10.Šachový klub Karviná211.0
11.ŠK TJ Dolní Benešov19.5
12.AŠK DA Olomouc19.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Velké Losiny B613.5
2.SK Prostějov611.5
ŠK Zábřeh611.5
4.Rošáda Prostějov410.0
5.TJ SOKOL Přemyslovice37.5
6.Zlaté Hory36.5
Uničov36.5
8.Česká Ves36.5
9.A64 Grygov B17.0
10.AŠK Olomouc B06.5
11.ŠK Šternberk05.0
12.Tatran Litovel B04.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Jeseník916.0
2.Řetězárna Česká Ves B714.5
3.ŠK Šternberk B615.0
4.ŠK 1921 Zábřeh B614.5
5.TJ Libina613.0
6.ŠK Mohelnice311.0
7.Tatran Litovel C38.5
8.ŠK Bohuňovice36.5
9.ŠK Nové Losiny19.0
10.ŠK Loštice A08.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C04.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.SK Prostějov B919.0
2.T.J. Sokol Skalička919.0
3.T.J. Sokol Citov613.0
4.AŠK DA Olomouc C513.0
5.Spartak Přerov412.0
6.ŠK SIGMIA Olomouc A411.5
7.T.J. Sokol Přemyslovice B49.0
8.SK ROŠÁDA Prostějov B312.0
9.A64 PŘF UP Olomouc29.5
10.SK Prostějov C110.0
11.T.J. Sokol Konice19.0
12.ŠK SIGMIA Olomouc B07.0

Sezóna

Přehled všech zpráv

DatumNázev článkuAutorPPPK
17.11.2010Suverénní JiříčciPavel Šimáček1508
16.11.2010KP DRUŽSTEVRichard Biolek1057
16.11.20101. LIGARichard Biolek743
12.11.2010Olomoucká ligaRichard Biolek8142
11.11.2010POLOFINÁLE PŘEBORU ŠKOLPavel Šimáček10791
10.11.20102. LIGYRichard Biolek674
9.11.2010EXTRALIGA DRUŽSTEV – PRVNÍ DVOUKOLOPavel Šimáček669
8.11.2010NADĚLENÍ V BENEŠOVĚ Michal Hrabal7051
8.11.2010OLOMOUCKÁ LIGARichard Biolek684
5.11.2010EXTRALIGA DRUŽSTEVRichard Biolek714
5.11.2010ŠACHOVÉ SOUSTŘEDĚNÍRichard Biolek657
3.11.2010ÚSPĚCH V HARRACHOVĚRichard Biolek666
2.11.20102. KOLO KP DRUŽSTEVRichard Biolek620
1.11.2010MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA MLÁDEŽEAlena Navrátilová837
25.10.20101. LIGA - 2. KOLORichard Biolek665
23.10.2010OKRESNÍ PŘEBOR ŠKOL V ŠACHU NA PROSTĚJOVSKUTomáš Gorba697
19.10.2010START OBLASTNÍCH PŘEBORŮRichard Biolek672
19.10.20102. LIGY ZAHÁJILYRichard Biolek628
15.10.2010OLOMOUCKÁ LIGARichard Biolek713
11.10.2010OLOMOUCKÁ LIGARichard Biolek620
11.10.2010KRAJSKÝ PŘEBOR, 1.KOLO ŠUMPERK-AŠK OLOMOUC 5:3Petr Čížek658
11.10.2010NAŠI V ČELERichard Biolek581
11.10.2010KRAJSKÝ PŘEBOR, 1.KOLO ŠUMPERK-AŠK OLOMOUC 5:3Miroslav Peřina575
9.10.2010OPEN MORAVSKÁ BRÁNAJaromír Vozák735
7.10.2010SEZÓNA ZAČÍNÁRichard Biolek689
6.10.2010ŠACHOVÁ OLYMPIÁDA 2010David Kaňovský666
6.10.2010ŠACHOVÝ HAMLET BENT LARSENPavel Šimáček612
1.10.2010SVATOVÁCLAVSKÝ TURNAJRichard Biolek543
30.9.2010RADOSTNÉ OZNÁMENÍPavel Šimáček556
30.9.2010KONFERENCE ŠSOKRichard Biolek542
28.9.2010SMUTEČNÍ OZNÁMENÍRichard Biolek516
26.9.2010ZPRÁVIČKY ZE SVĚTADavid Kaňovský594
22.9.2010MISTROVSTVÍ ČR MLÁDEŽE V RAPID ŠACHUAlena Navrátilová551
21.9.2010ŠACHOVÉ KROUŽKY V OLOMOUCIRichard Biolek722
20.9.2010VALAŠSKÁ BYSTŘICE 2010Richard Biolek529
20.9.2010SVATOVÁCLAVSKÝ TURNAJPavel Šimáček601
10.9.2010VZPOMÍNKA NA LADISLAVA MIŠTURichard Biolek664
4.9.2010OHLÉDNUTÍ ZA ŠACHOVÝMI PRÁZDNINAMI IIRichard Biolek542
4.9.2010OHLÉDNUTÍ ZA ŠACHOVÝMI PRÁZDNINAMI IRichard Biolek475
2.8.2010OLOMOUCKÉ ŠACHOVÉ LÉTORichard Biolek588
2.8.2010ÚSPĚCH V PARDUBICÍCHRichard Biolek478
26.7.2010231Alena Navrátilová552
23.7.2010TITUL DO GRYGOVARichard Biolek513
22.7.2010ZÁKLADY ŠACHOVÉ STRATEGIERichard Biolek609
22.7.2010TÁBOR V BUŠÍNOVĚ MINULOSTÍRichard Biolek512
3.6.2010ÚSPĚŠNÝ DEBUTRichard Biolek487
3.6.2010MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV STARŠÍCH ŽÁKŮRichard Biolek494
19.5.2010OLOMOUCKÁ LIGARichard Biolek594
17.5.2010MEMORIÁL VRATISLAVA HORYRichard Biolek598
16.5.2010MEMORIÁL ČEŇKA KAINERA A JANA VELHUDYJiří Uhlíř601
13.5.2010MISTROVSTVÍ ČR JEDNOTLIVCŮRichard Biolek578
4.5.20101. MÁJ NA UP OLOMOUCRichard Biolek477
21.4.2010BRONZ Z MISTROVSTVÍ ČR STŘEDNÍCH ŠKOL DO PROSTĚJOVATomáš Gorba509
21.4.2010KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEVRichard Biolek527
21.4.2010CELKOVÉ POŘADÍ GP MLÁDEŽERichard Biolek570
20.4.20102.LIGY SKONČILYRichard Biolek577
19.4.2010EXTRALIGA SKONČILARichard Biolek593
19.4.2010AŤ ŽIJE 1. MÁJ - ŠACHOVÝRichard Biolek657
18.4.2010DRAMA V PŘEROVĚRichard Biolek750
13.4.2010GRAND PRIX MLÁDEŽE - ZÁVĚREČNÝ TURNAJTomáš Přikryl1267
8.4.2010TURNAJ PŘÁTELSTVÍRichard Biolek826
2.4.2010MISTROVSTVÍ ČR ŠKOL - KATEGORIE 6.-9. TŘÍDARichard Biolek577
23.3.2010KP DRUŽSTEVRichard Biolek537
22.3.2010VLASTA BABULA POSTOUPIL DO SVĚTOVÉHO POHÁRU!Richard Biolek516
18.3.2010TURNAJ PŘÁTELSTVÍ SE BLÍŽÍRichard Biolek517
17.3.2010VE SKALIČCE UŽ NENÍ MÍSTOJaromír Vozák497
16.3.2010OBLASTNÍ PŘEBOR JIHRichard Biolek512
16.3.20101. LIGA NADOSAHRichard Biolek504
16.3.2010MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MLÁDEŽERichard Biolek425
5.3.2010OBLASTNÍ PŘEBOR SEVERAlena Navrátilová547
2.3.2010OBLASTNÍ PŘEBOR JIHRichard Biolek531
2.3.20102.LIGA DRUŽSTEVRichard Biolek482
1.3.2010OLOMOUCKÁ ŠACHOVÁ LIGARichard Biolek581
23.2.2010OLOMOUCKÁ ŠACHOVÁ LIGARichard Biolek548
23.2.2010KP DRUŽSTEVRichard Biolek476
17
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2017