INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Byla zveřejněna Krajská listina talentů.
MČR mládeže bylo přeloženo na červen.
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Zapletal(28. února 2021 21:27)
Kalendář akcí
22.−29.6.MČR mládeže
1.−10.7.Letní tábor pro talentované šachisty
Šachový svaz ČR
Výsledky 2. víkendu online soutěží
Vyhodnocení online ŠDŠ soutěže – únor
Byly zveřejněny propozice MČR družstev mladších žáků
Šachové čtení na víkend: firemní mistrovství světa týmů a talentovaná romská šachistka
Nový šachový server
Diskusní článek - diskuze o čemkoliv
Robert Cvek, Vlastimil Jansa,Pavel Zpěvák,
Soutěže družstev v roce 2021
Levon Aronian bude hrát za USA
Šachové weby
A64 Grygov
On-line turnaje
První zápasy družstev
ŠK 1921 Zábřeh
Pozastavení tréninku
Zrušení turnaje
SK Prostějov
Haluzová remíza
Vítězství v oblasti
ŠK Olomouc
Zápas na tři dějství
Letní šachový turnaj mládeže
ŠK Vinary
COVID DOVOLIL ODEHRÁT TURNAJ
VINARSKÝM PRINCEM MATĚJ HARAŠTA
ŠK Velké Losiny
ŠK Mohelnice
ŠK Jeseník
Řetězárna Česká Ves
TJ Spartak Přerov
ŠK Šternberk
ŠK Loštice
EXTRALIGA
1.Slavia Kroměříž00.0
ŠK Dopravní podnik Praha00.0
BŠŠ Frýdek-Místek A00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
INGEM - ŠK Líně00.0
1. Novoborský šachový klub00.0
Labortech Ostrava00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
ŠK Duras BVK Královo Pole00.0
Moravská Slavia Brno00.0
GASCO Pardubice00.0
Siesta Solution Unichess00.0
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.BŠŠ Frýdek-Místek1218.5
2.ŠK Staré Město1215.0
3.ŠK DURAS BVK Brno712.0
4.TJ Spartak Vlašim613.5
5.ŠŠPM Lipky HK410.5
6.ŠK AD Jičín39.0
7.2222 ŠK Polabiny19.5
8.SK Prostějov18.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín36.0
2.ŠK Staré Město35.5
3.ŠK Gordic35.5
4.Šachy Hošťálková35.0
5.Moravská Slavia Brno B34.5
6.TJ CHS Chotěboř14.0
ŠK Slavoj Poruba B14.0
8.TJ Vlčnov03.5
9.A64 PROCLIENT Grygov03.0
10.TŽ Třinec02.5
11.SK Slavia Orlová02.5
12.ŠK Vsetín02.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B916.0
2.Lokomotiva Krnov A712.5
3.ŠK Zlín-Malenovice712.0
4.BŠŠ Frýdek-Místek C68.0
5.A64 Grygov47.5
6.ŠO Kunovice37.5
7.TJ Sokol Ústí37.0
8.SK Slavia Orlová36.0
9.TJ Ostrava14.5
10.Lokomotiva Krnov B04.5
11.ŠK Kuřim04.5
12.ŠK Jeseník00.0
2.LIGA D
1.ŠK 1921 Zábřeh00.0
Panda Rychnov nad Kněžnou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ Slavia Hradec Králové00.0
TJ Jiskra Hořice00.0
TJ Lanškroun00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
2.LIGA F
1.TJ Tatran Litovel00.0
SK Prostějov00.0
TJ Ostrava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK Karviná00.0
TJ Slovan Havířov00.0
Labortech Ostrava B00.0
TJ Baník Havířov00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová B00.0

Tabulky soutěží družstev

Sezóna
EXTRALIGA
1.Slavia Kroměříž00.00
ŠK Dopravní podnik Praha00.00
BŠŠ Frýdek-Místek A00.00
BŠŠ Frýdek-Místek B00.00
INGEM - ŠK Líně00.00
1. Novoborský šachový klub00.00
Labortech Ostrava00.00
ŠK Slavoj Poruba00.00
Výstaviště Lysá nad Labem00.00
ŠK Zikuda Turnov00.00
ŠK Duras BVK Královo Pole00.00
Moravská Slavia Brno00.00
GASCO Pardubice00.00
Siesta Solution Unichess00.00
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.Beskydská šachová škola Frýdek-Místek1218.516
2.ŠK Staré Město1215.011
3.ŠK DURAS BVK Brno712.07
4.TJ Spartak Vlašim613.58
5.ŠŠPM Lipky HK410.57
6.ŠK AD Jičín39.06
7.2222 ŠK Polabiny19.55
8.SK Prostějov18.03
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín36.04
2.ŠK Staré Město35.54
3.ŠK Gordic35.53
4.Šachy Hošťálková35.03
5.Moravská Slavia Brno „B“34.53
6.TJ CHS Chotěboř14.02
ŠK Slavoj Poruba „B“14.02
8.TJ Vlčnov03.52
9.A64 PROCLIENT Grygov03.01
10.TŽ Třinec02.51
11.SK Slavia Orlová02.50
12.ŠK Vsetín02.00
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek "B"916.015
2.Lokomotiva Krnov "A"712.511
3.ŠK Zlín-Malenovice712.011
4.BŠŠ Frýdek-Místek "C"68.07
5.A64 Grygov47.56
6.ŠO Kunovice37.56
7.TJ Sokol Ústí37.06
8.SK Slavia Orlová36.05
9.TJ Ostrava14.53
10.Lokomotiva Krnov "B"04.54
11.ŠK Kuřim04.52
12.ŠK Jeseník00.00
2.LIGA D
1.ŠK 1921 Zábřeh00.00
Panda Rychnov nad Kněžnou00.00
TJ Žďár nad Sázavou00.00
TJ ŠO Chrudim00.00
ŠK Lípa00.00
TJ Štefanydes Polička00.00
ŠK Vysoké Mýto00.00
TJ Slavia Hradec Králové00.00
TJ Jiskra Hořice00.00
TJ Lanškroun00.00
2222 ŠK Polabiny C00.00
ŠK Ústí nad Orlicí00.00
2.LIGA F
1.TJ Tatran Litovel00.00
SK Prostějov00.00
TJ Ostrava00.00
BŠŠ Frýdek-Místek "C"00.00
TŽ Třinec "B"00.00
ŠK Karviná00.00
TJ Slovan Havířov00.00
Labortech Ostrava "B"00.00
TJ Baník Havířov00.00
ŠK TJ Dolní Benešov00.00
Sokol Dobrá00.00
SK Slavia Orlová "B"00.00
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2021