INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
1. ročník Memoriálu Svatopluka Hastíka, součástí kterého je i 1. turnaj Grand Prix mládeže, proběhne 12. října v Jeseníku.
Jubilejní 10. ročník Memoriálu armádního generála Ludvíka Krejčího se uskuteční 31. srpna.
TK ŠSČR připravuje školení trenérů II. tříd. Více informací najdete zde.
Novoborský šach. server
Rozhovor se Sergejem Movsesjanem
Rozhovor s šéftrenérem české mládežnické reprezentace
Oranje zaplaví Nový Bor
V Rize pokračuje již jen kvarteto hráčů, Navara stříbrný v rapidu
Šachový svaz ČR
Ligové soutěže jsou rozlosovány
Rozhovor s velmistrem Sergejem Movsesjanem
Vladimír Veverka – Bergamo Chess Open 2019
Jubileum Marty Polákové
Jihomoravský šach. svaz
Brigáda: Lektor šachového kroužku
Memoriál Oldřicha Šípka 2019
Bleskovky Zdeňka Páska o prázdninách nebudou
Soutěžte o šachové suvenýry
A64 Grygov
V Třešti podprůměr, ve Zlíně slušně
V Chrudimi úspěšně
Grand Prix mládeže 2018/19
KP družstev starších žáků v Cholině
ŠK 1921 Zábřeh
Před prázdninový blesk
Českoveský turnaj mládeže
GP 2019 GRYGOV
Znojemská královnička 2019
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
...(20.7. 22:09)
MOHELNICKÉ LETNÍ ŠACHOVÁNÍ
Pavel(20.7. 10:37)
EXTRALIGA
1.Lysá nad Labem3158.5
2.GASCO Pardubice2755.5
3.1. Novoborský SK2560.5
4.SK ZIKUDA Turnov2450.5
5.Beskydská šachová škola1849.0
6.DURAS BVK Královo Pole1339.5
7.Siesta Unichess A1143.5
8.SK Slavoj Poruba1142.0
9.Moravská Slavia Brno1141.0
10.Labortech Ostrava1037.5
11.Slavoj Český Těšín328.0
12.Siesta Unichess B322.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavia Kroměříž2855.0
2.SK Slavia Orlová2754.5
3.ŠK Staré Město2552.5
4.TŽ Třinec2353.0
5.ŠK Gordic2048.0
6.TJ Ostrava1644.0
7.Panda Rychnov n. K.1337.0
8.Šachy Hošťálková1140.5
9.BŠŠ Frýdek-Místek B1039.0
10.Jezdci Jundrov737.5
11.2222 ŠK Polabiny C434.5
12.TJ Tatran Litovel432.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.Duras BVK Královo Pole3354.5
2.ŠK Zlín-Malenovice2538.5
3.ŠK Kuřim A2242.5
4.TJ Sokol Ústí2236.5
5.SK Prostějov1936.0
6.TJ Lokomotiva Krnov1738.5
7.TJ Ostrava1534.0
8.BŠŠ Frýdek-Místek C1529.5
9.ŠK Kuřim B1029.5
10.ŠK Staré Město B1029.0
11.ŠK Kuřim C617.5
12.SK Slavia Orlová B010.0
2.LIGA E
1.Zbrojovka Vsetín2953.5
2.A64 PROCLIENT Grygov2557.0
3.ŠK GARDE Lipovec2551.5
4.Slavia Kroměříž B2047.5
5.SK Podlužan Prušánky1948.5
6.ŠK Staré Město B1444.5
7.ŠK Velké Losiny1343.5
8.ŠK Zlín1339.0
9.TJ Vlčnov1241.5
10.ŠK Veselí nad Moravou1136.5
11.SK Prostějov534.0
12.ŠO Kunovice231.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ŠK Velké Losiny B2553.5
2.ŠK 1921 Zábřeh2451.0
3.ROŠÁDA Prostějov A2353.5
4.ŠK Olomouc A2151.0
5.Sokol Skalička A2149.0
6.A64 PřF Olomouc1845.0
7.Sokol Přemyslovice A1644.5
8.TJ Zlaté Hory1238.0
9.TJ ŠK DUE POP Uničov1036.5
10.ŠK Jeseník A942.0
11.SK Řetězárna633.5
12.ŠK Šternberk430.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Tatran Litovel B3364.5
2.ŠK 1921 Zábřeh B2758.0
3.T.J. Sokol Šumperk2752.5
4.ŠK Mohelnice2455.5
5.ŠK Šternberk B2047.0
6.TJ Libina1951.5
7.ŠK Bohuňovice1342.5
8.ŠK Loštice1035.0
9.ŠK Nové Losiny1032.0
10.Řetězárna Česká Ves B434.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C428.5
12.ŠK Jeseník B327.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sigmia Olomouc A2959.5
2.T.J. Sokol Přemyslovice2857.5
3.Šachový klub Olomouc B2550.0
4.T.J. Sokol Skalička B2251.5
5.SK Prostějov C1944.5
6.SK ROŠÁDA Prostějov B1848.0
7.Meopta Přerov Vinary1654.0
8.SK Prostějov B1543.0
9.Sokol Citov935.0
10.T.J. Sokol Tovačov530.5
11.Sokol Konice331.0
12.Sigmia Senior Olomouc B123.5

Sezóna

Přehled všech zpráv

DatumNázev článkuAutorPPPK
16.7.2019MOHELNICKÉ LETNÍ ŠACHOVÁNÍKarel Volek2951
14.7.2019I velmistra Žilku konečně zlákal Bouzovský rapidVojtěch Mlýnský49313
12.7.2019Ohlédnutí za WisconsinemKarel Virgler138
28.6.2019Dobrý hráč a skromný sedmdesátník Milan ZapletalLadislav Spurný4967
27.6.2019Digitální hodiny v šachových soutěžích jsou strašák, ale řešitelný!Vítězslav Musil57623
17.6.2019Londi(ý)n vs. Prostějov s rekordní účastíZbyněk Kracík48813
12.6.2019Smutná zpráva pro všechny šachistyPavel Koriťák98719
12.6.2019V RYTMU ŠACHOVÉHO KVAPÍKUKarel Volek1921
4.6.2019Letní šachový turnaj mládežeJiří Přenosil3243
29.5.2019Jedno kolo do konceKarel Virgler128
26.5.2019Pozvánka na zámekPavel Navrátil61818
13.5.2019Závěrečný turnaj Grand Prix mládeže v GrygověMarek Růžička3621
10.5.2019Vítězné kroměřížské duoKarel Virgler4008
9.5.2019Pozvánka na turnaj pro začínající šachisty v OlomouciViktor Mlčák5399
6.5.2019Bleskáč v Náměšti na HanéJiří Fiala4443
30.4.2019Boj o druhou příčku se nakonec nekonalZbyněk Kracík158
30.4.2019Vyhrál šternberský turnaj a odjel na tvarůžkyLadislav Spurný5957
28.4.2019Krajský přebor ve třech týmechMartin Hampl4843
23.4.2019Krajské přebory jednotlivců alias Turnaj přátelstvíRichard Biolek7026
16.4.2019Předposlední turnaj Grand Prix v LitovliMartin Hampl5483
9.4.2019Jeseník porazil v derby Českou Ves a vyhlíží další ročník Krajského přeboruPavel Koriťák208970
7.4.20192. liga do Zábřeha?Roman Vicenec3861141
2.4.20195. turnaj bez lídra soutěžeZbyněk Kracík176
1.4.2019V Lošticích byly k vidění bojovné šachyLadislav Spurný4484
1.4.2019Stoprocentní LitovelJiří Zapletal2691
30.3.2019O krajské přeborníky na Turnaji přátelstvíMartin Malenovský2871
28.3.2019KP mládeže v ZábřehuRoman Reichl4132
27.3.2019Pozvánka na 4. ročník turnaje O Stříbrnou věž města LitovleMartin Hampl283
26.3.2019Jesenické Áčko urvalo cenný bod v zápase se Sokolem PřemyslovicePavel Koriťák5334
25.3.2019O Krále Stavenice s početnou a kvalitní účastíLadislav Spurný85514
25.3.2019Vaculka o prsa prvníKarel Virgler2001
19.3.2019Libinská velkonádaDaniel Telařík65515
18.3.2019Béčko Litovle postupuje do Krajského přeboruJiří Zapletal5896
17.3.2019Místo Huberta SenimoKarel Volek232
14.3.2019Jesenické naděje se ve 2. turnaji v Niemyslowicích neztratilyPavel Koriťák219
9.3.2019Šachy v okrese ŠumperkJiří Voráč3741
6.3.2019Sólo pro JakubaZbyněk Kracík204
5.3.2019V MOHELNICI FAVORITÉ NEZAVÁHALIKarel Volek5512
4.3.2019Tentokrát bez překvapeníMiloš Fišer71614
26.2.2019Opožděné vánoční dárky v ZábřehuLadislav Spurný96135
25.2.2019Libina válelaPavel Koriťák5075
22.2.2019Přebor za polovinouKarel Virgler2642
20.2.2019Změna místa konání a propozic šternberského rapiduLadislav Spurný4172
19.2.2019V 8. kole KP jsme potrápili favoritaPavel Koriťák62612
18.2.2019Konečně vítězněMiloš Fišer5094
17.2.2019Po napínavém boji zvítězil GrygovMartin Adamčík5549
12.2.2019VOLEBNÍ KONFERENCEKarel Volek6874
11.2.2019Tak trochu povinná výhra domaLadislav Spurný3821
10.2.2019Tradiční derbyPavel Koriťák4451
7.2.2019O překvapení není nouzeKarel Virgler2901
6.2.2019I letos Vás zveme na šternberský rapidLadislav Spurný57614
4.2.2019V Prostějově se žádné překvapení nekonaloLadislav Spurný4391
3.2.2019Dáma zdarmaPavel Koriťák105537
3.2.2019Noví krajští přeborníci školních týmůMartin Malenovský4261
28.1.2019Litovel v trhákuJiří Zapletal6585
28.1.2019Béčkový soubojPavel Koriťák3702
25.1.2019O přeborníka okresu ProstějovKarel Virgler288
23.1.2019Potřetí Jakub UrbanZbyněk Kracík211
22.1.2019Nečekaná remízaPavel Koriťák3521
22.1.2019Kolaps na 7. šachovniciMiloš Fišer64411
21.1.2019V Uničově bez remízyTomáš Zdražil4274
20.1.2019Hlavní cena pro Lukáše BlahuMartin Adamčík6152
15.1.2019Krajská listina talentů pro rok 2019Martin Malenovský350
14.1.2019Těsná porážka jesenického Béčka v ŠumperkuPavel Koriťák286
14.1.2019Konečně alespoň těsně vítězně!Ladislav Spurný4567
12.1.2019Přebor škol okresu OlomoucMartin Malenovský367
8.1.2019Citovská tříkrálová rošáda opět na výtečnouLadislav Spurný9434
7.1.2019Není nám dáno zvítězitMiloš Fišer4403
6.1.2019Překvapení se nekonaloPavel Koriťák4353
6.1.2019Burešův doublePavel Koriťák3081
29.12.2018Kdo se bude radovat na Silvestra?Karel Volek5271
20.12.2018Vánoční bleskáč šternberského klubuLadislav Spurný4641
18.12.2018Po nekompromisním boji zápasová plichtaLadislav Spurný4072
17.12.2018Přebor v blesku s hodně skromnou účastíLadislav Spurný6425
10.12.2018Školní šachy šumperskéZdeněk Kamler433
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018