INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
KP ŠSOK už na chess-results
Probíhá dlouhodobý Přebor města Prostějova.
Novoborský šach. server
Chorvatsko s odřenýma ušima
Vyhraje Carlsen?
S Itálií vítězně a nerozhodně
Zprávy z Ameriky
Šachový svaz ČR
ŠSČR vyhlašuje výběrové řízení "Trénuj jako David Navara"
Podpora oddílů ŠSČR
Představení živých šachů v Táboře
Školení trenérů IV. třídy a pedagogů-vedoucích šachových kroužků v Lanškrouně
Jihomoravský šach. svaz
9. Svatováclavský turnaj Kyjov
Aesculap Open a Znojemský dráček 2017
Třetí sobota
Po prázdninové přestávce opět zahájil seriál turnajů "Druhé úterý"
A64 Grygov
Byli jsme v Budějovicích
ZŠ Hálkova a G Hejčín na Mistrovství ČR škol
Zhodnocení činnosti mládeže A64 Grygov v sezóně 2016/17
Blýskání na lepší časy
ŠK 1921 Zábřeh
Mistrovství Evropské Unie 2017
Czech Open 2017
Skalička 2017
Znojemský víkend
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Jubilejní Moravský Beroun v mistrovském obležení
Jiri Fiala(21.9. 19:22)
Pozvánka na losování soutěží ŠSOK
Jiří Fiala(21.9. 14:55)
EXTRALIGA
1.Tatran Litovel00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK města Lysá nad Labem00.0
JTEKT Pardubice00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
Moravská Slavia Brno00.0
ŠK DURAS BVK Královo Pole00.0
1. Novoborský ŠK00.0
Unichess00.0
BŠŠ Frýdek-Místek00.0
Labortech Ostrava00.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Agentura 64 Grygov00.0
KVS Ekodivize Opava00.0
TŽ Třinec00.0
ŠK Gordic Jihlava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
TJ Ostrava00.0
ŠK Staré Město00.0
Region Panda, z.s.00.0
Slavoj Český Těšín00.0
Šachy Hošťálková00.0
Slavia Kroměříž00.0
Šachový klub Loko Brno00.0
2.LIGA D
1.ŠK Velké Losiny00.0
TJ Náměšť n/Oslavou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Slavia Hradec Králové B00.0
TJ Sněžka Náchod00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
Caissa Pivovar Dalešice00.0
Eurobit00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ CHS Chotěboř00.0
2.LIGA F
1.AŠK DA Olomouc00.0
Šachový klub HM Ostrava B00.0
Sokol Vrbno p/P00.0
Baník Havířov00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová00.0
Šachový klub Karviná00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TJ Slovan Havířov00.0
ŠK Slavoj Poruba B00.0
KRAJSKÝ PŘEBOR

Sezóna

Výsledky šachových turnajů

TermínNázev akceMístoVýsledky
9.9.O pohár města Moravský BerounMoravský Beroun
2.9.Libinská věžLibina
2.9.Loučení s prázdninamiProstějov
20.7.Mohelnické letní šachováníMohelnice
8.7.Šachový turnaj BouzovBouzov
24.6.Memoriál Petra BočkarevaProstějov
19.6.Krajský přebor školní mládežeOlomouc
17.6.Českoveský turnaj mládežeČeská Ves
15.6.Bleskový turnaj dvojicOlomouc
13.6.Krajský přebor družstev starších žákůHorka nad Moravou
11.6.Dětský rapid turnaj při soustředění na HabiněVelká Kraš
10.6.Chess Prostějov OpenProstějov
9.6.Vinarský princVinary
6.6.Prostějovská šachová liga č.12Prostějov
30.5.Prostějovská šachová liga č.11Prostějov
23.5.Prostějovská šachová liga č.10Prostějov
20.5.Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička
9.2.-18.5.Dlouhodobý turnajOlomouc
16.5.Prostějovská šachová liga č.9Prostějov
8.5.Okresní přebor Prostějova v bleskovém šachuProstějov
6.5.Memoriál Ladislava ZbořilaNáměšť na Hané
6.5.Grand Prix - 6. turnajGrygov
2.5.Prostějovská šachová liga č.7Prostějov
25.4.Prostějovská šachová liga č.6Prostějov
22.4.Stříbrná Šternberská v잊ternberk
20.4.Olomoucká šachová ligaOlomouc
18.4.Prostějovská šachová liga č.5Prostějov
14.4.-16.4.Turnaj přátelstvíUP Olomouc
12.4.Prostějovská žákovská liga - 6. turnajProstějov
11.4.Prostějovská šachová liga č.4Prostějov
8.4.Grand Prix - 5. turnajLitovel
1.4.Krajský přebor družstev mladších žákůProstějov
28.3.Prostějovská šachová liga č.3Prostějov
25.3.Grand Prix - 4. turnajMohelnice
23.3.Olomoucká šachová ligaOlomouc
21.3.Prostějovská šachová liga č.2Prostějov
19.3.Jarní šachový turnaj Galerie MoritzOlomouc
17.3.Regionální přebor železničářůOlomouc
14.3.Prostějovská šachová liga č.1Prostějov
1.3.Prostějovská žákovská liga - 5. turnajProstějov
17.1.-28.2.Přebor okresu Prostějov jednotlivcůProstějov
25.2.Krystův oslavenecký turnajŠternberk
18.2.Grand Prix - 3. turnajZábřeh
15.2.Prostějovská žákovská liga - 4. turnajProstějov
9.2.Olomoucká šachová ligaOlomouc
21.1.Otevřený přebor okresu Jeseník v rapid šachuJeseník
14.1.Grand Prix - 2. turnajProstějov
11.1.Krajský přebor školOlomouc
4.1.Prostějovská žákovská liga - 3. turnajProstějov
1.1.-3.1.Novoroční turnaj Klubu DlažkaPřerov
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2017