INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Propozice 3. turnaje Grand Prix v Prostějově jsou v kalendáři.
ŠK Vinary pořádá 16. prosince Předvánoční turnaj pro děti.
2. turnaj tohoto ročníku Prostějovské žákovské ligy se uskuteční 13. prosince.
Okresní finále přeboru středních škol na Šumpersku se uskuteční ve středu 6. prosince.
Novoborský šach. server
Inovatívny tréningový portál začal na týždennej báze vlogovať
Do vedení jde Tari
31. nasazený hráč Martin Kühn překvapivým vítězem OPEN BRNO 2017
Druhé kolo v taktu papírových předpokladů
Šachový svaz ČR
Mistrovství Evropy v rapidu a bleskovém šachu
Konkurzy na pořádání MČR mužů a žen
Schváleno vyhodnocení projektu Podpora oddílů ŠSČR
Juniorský šach má novou mistryni republiky
Jihomoravský šach. svaz
Bienále a šachy pro Diakonii
Poznámky z Mikulova
Brankovice po dvacáté, a opět úspěšně
JmKPIIC - 3.kolo
A64 Grygov
Třetí neděle (kolo) v oblastní soutěži – jih
Taktický výběr z ME družstev 2017
Metody útoku (záznam skype tréninku 15.11.)
Podivná neděle
ŠK 1921 Zábřeh
Zábřeh hrál doma
Osmé kolo okresního přeboru mládeže
Druhé GP v Hrabšíně
DRUHÝ ROČNÍK ZÁBŘEŽSKÉHO RAPIDU
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Krajská listina talentů a oblastní tréninková centra
Kupolicek(21.11. 16:47)
Zkušenost vs. Mládí
alda(20.11. 19:31)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK613.5
2.Výstaviště Lysá nad Labem612.0
3.Labortech Ostrava69.0
4.Unichess410.5
5.GASCO Pardubice38.5
6.ŠK Zikuda Turnov38.0
7.DURAS BVK Královo Pole37.0
8.Moravská Slavia Brno36.5
9.BŠŠ Frýdek-Místek15.5
10.ŠK města Lysá nad Labem06.5
11.ŠK Slavoj Poruba06.5
12.Tatran Litovel02.5
1.LIGA VÝCHOD
1.TŽ Třinec610.5
2.Slavoj Český Těšín610.0
3.KVS Ekodivize Opava410.5
4.TJ Ostrava48.5
5.ŠK Gordic39.5
6.Šachy Hošťálková38.0
7.ŠK Staré Město38.0
8.BŠŠ Frýdek-Místek B38.0
9.Slavia Kroměříž17.0
10.Lokomotiva Brno15.5
11.Agentura 64 Grygov05.5
12.Rychnov nad Kněžnou05.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.ŠK Lokomotiva Brno A914.5
2.BŠŠ Frýdek-Místek B914.0
3.ŠK Staré Město B712.0
4.ŠK Zlín610.0
5.ŠK Lokomotiva Brno B69.5
6.SK Slavia Orlová B48.5
7.TJ Ostrava38.5
8.Agentura 64 Grygov38.0
9.TJ Sokol Ústí37.0
10.ŠK Zbrojovka Vsetín16.5
11.Šachy Hošťálková16.0
12.TJ Lokomotiva Krnov03.5
2.LIGA D
1.2222 ŠK Polabiny C915.0
2.TJ CHS Chotěboř615.5
3.ŠK Lípa615.0
4.Slavia Hradec Králové B614.0
5.ŠK Vysoké Mýto613.0
6.Eurobit612.5
7.ŠK Velké Losiny311.5
8.TJ Náměšť n/Oslavou310.5
9.TJ Žďár nad Sázavou310.0
10.Caissa Pivovar Dalešice38.5
11.TJ Štefanydes Polička110.5
12.TJ Sněžka Náchod18.0
2.LIGA F
1.SK Slavia Orlová915.0
2.ŠK Slavoj Poruba B716.0
3.Vrbno pod Pradědem714.5
4.Baník Havířov412.5
TŽ Třinec B412.5
6.Labortech Ostrava B410.5
7.TJ Slovan Havířov312.0
8.BŠŠ Frýdek-Místek C311.0
9.TJ Sokol Dobrá310.5
10.Šachový klub Karviná211.0
11.ŠK TJ Dolní Benešov19.5
12.AŠK DA Olomouc19.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Velké Losiny B613.5
2.SK Prostějov611.5
ŠK Zábřeh611.5
4.Rošáda Prostějov410.0
5.TJ SOKOL Přemyslovice37.5
6.Zlaté Hory36.5
Uničov36.5
8.Česká Ves36.5
9.A64 Grygov B17.0
10.AŠK Olomouc B06.5
11.ŠK Šternberk05.0
12.Tatran Litovel B04.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Jeseník916.0
2.Řetězárna Česká Ves B714.5
3.ŠK Šternberk B615.0
4.ŠK 1921 Zábřeh B614.5
5.TJ Libina613.0
6.ŠK Mohelnice311.0
7.Tatran Litovel C38.5
8.ŠK Bohuňovice36.5
9.ŠK Nové Losiny19.0
10.ŠK Loštice A08.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C04.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.SK Prostějov B919.0
2.T.J. Sokol Skalička919.0
3.T.J. Sokol Citov613.0
4.AŠK DA Olomouc C513.0
5.Spartak Přerov412.0
6.ŠK SIGMIA Olomouc A411.5
7.T.J. Sokol Přemyslovice B49.0
8.SK ROŠÁDA Prostějov B312.0
9.A64 PŘF UP Olomouc29.5
10.SK Prostějov C110.0
11.T.J. Sokol Konice19.0
12.ŠK SIGMIA Olomouc B07.0

Sezóna

Výsledky šachových turnajů

TermínNázev akceMístoVýsledky
4.11.Mohelnice OpenMohelnice
25.10.Prostějovská žákovská liga - 1. turnajProstějov
14.10.Grand Prix - 1. turnajJeseník
23.9.Prostějovský koníkProstějov
9.9.O pohár města Moravský BerounMoravský Beroun
2.9.Libinská věžLibina
2.9.Loučení s prázdninamiProstějov
20.7.Mohelnické letní šachováníMohelnice
8.7.Šachový turnaj BouzovBouzov
24.6.Memoriál Petra BočkarevaProstějov
19.6.Krajský přebor školní mládežeOlomouc
17.6.Českoveský turnaj mládežeČeská Ves
15.6.Bleskový turnaj dvojicOlomouc
13.6.Krajský přebor družstev starších žákůHorka nad Moravou
11.6.Dětský rapid turnaj při soustředění na HabiněVelká Kraš
10.6.Chess Prostějov OpenProstějov
9.6.Vinarský princVinary
6.6.Prostějovská šachová liga č.12Prostějov
30.5.Prostějovská šachová liga č.11Prostějov
23.5.Prostějovská šachová liga č.10Prostějov
20.5.Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička
9.2.-18.5.Dlouhodobý turnajOlomouc
16.5.Prostějovská šachová liga č.9Prostějov
8.5.Okresní přebor Prostějova v bleskovém šachuProstějov
6.5.Grand Prix - 6. turnajGrygov
6.5.Memoriál Ladislava ZbořilaNáměšť na Hané
2.5.Prostějovská šachová liga č.7Prostějov
25.4.Prostějovská šachová liga č.6Prostějov
22.4.Stříbrná Šternberská v잊ternberk
20.4.Olomoucká šachová ligaOlomouc
18.4.Prostějovská šachová liga č.5Prostějov
14.4.-16.4.Turnaj přátelstvíUP Olomouc
12.4.Prostějovská žákovská liga - 6. turnajProstějov
11.4.Prostějovská šachová liga č.4Prostějov
8.4.Grand Prix - 5. turnajLitovel
1.4.Krajský přebor družstev mladších žákůProstějov
28.3.Prostějovská šachová liga č.3Prostějov
25.3.Grand Prix - 4. turnajMohelnice
23.3.Olomoucká šachová ligaOlomouc
21.3.Prostějovská šachová liga č.2Prostějov
19.3.Jarní šachový turnaj Galerie MoritzOlomouc
17.3.Regionální přebor železničářůOlomouc
14.3.Prostějovská šachová liga č.1Prostějov
1.3.Prostějovská žákovská liga - 5. turnajProstějov
17.1.-28.2.Přebor okresu Prostějov jednotlivcůProstějov
25.2.Krystův oslavenecký turnajŠternberk
18.2.Grand Prix - 3. turnajZábřeh
15.2.Prostějovská žákovská liga - 4. turnajProstějov
9.2.Olomoucká šachová ligaOlomouc
21.1.Otevřený přebor okresu Jeseník v rapid šachuJeseník
14.1.Grand Prix - 2. turnajProstějov
11.1.Krajský přebor školOlomouc
4.1.Prostějovská žákovská liga - 3. turnajProstějov
1.1.-3.1.Novoroční turnaj Klubu DlažkaPřerov
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2017