INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
startovní listina Wisconsinu
STK vydala rozpis soutěží družstev pro sezónu 2017/18. Deadline přihlášek je 15. července!
Novoborský šach. server
A jdeme do finiše
Rapid opět vyhrál So
Šestkrát pět
Na úvod jediný rezultát
Šachový svaz ČR
Začalo Mistrovství ČR žen
MČR škol zná své vítěze
ME mládeže v rapidu a bleskovém šachu
Výsledek dopingové kontroly reprezentantů
Jihomoravský šach. svaz
Lokomotiva Brno a Kuřim v mladších žácích mezi čtyřmi nejlepšími celky v republice
FIDE rapid Podluží
Pozdrav z republikového přeboru škol ve Zlíně
Bleskový den Mirka Jurky - 5. ročník vyhrál IM Jaroslav Bureš
A64 Grygov
Úspěchy našich mládežníků v přeborech škol
Pád do průměru
Dostihy ve Varech
Dlouhodobý turnaj skončil
ŠK 1921 Zábřeh
Memoriál Ing. Josefa Vozáka 2018
Znojemská královnička 2018
ŠSOK Oblastní přebor sever 2017/18
TURNAJ PŘÁTELSTVÍ OLOMOUC
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Dvořák kontroluje vedení
Jiří Fiala(24.6. 12:12)
Poslední kolo rozhodlo
alda(22.6. 8:12)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK3369.0
2.Výstaviště Lysá / Labem2253.5
3.ŠK Zikuda Turnov2249.5
4.Labortech Ostrava2149.5
5.ŠK Slavoj Poruba2148.0
6.GASCO Pardubice1951.0
7.BŠŠ Frýdek-Místek1441.5
8.Moravská Slavia Brno1340.0
9.Unichess1140.0
10.DURAS BVK Královo Pole1040.5
11.ŠK města Lysá / Labem732.5
12.Tatran Litovel013.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín2657.5
2.TŽ Třinec2449.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek B2151.5
4.ŠK Gordic2149.0
5.Slavia Kroměříž1947.5
6.ŠK Staré Město1947.0
7.Šachy Hošťálková1545.0
8.Rychnov nad Kněžnou1438.0
9.TJ Ostrava1240.0
10.Lokomotiva Brno733.5
11.KVS Ekodivize Opava536.5
12.Agentura 64 Grygov433.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B3152.0
2.ŠK Lokomotiva Brno A2949.5
3.ŠK Lokomotiva Brno B1935.0
4.ŠK Staré Město B1734.5
5.TJ Ostrava1635.0
6.SK Slavia Orlová B1630.0
7.TJ Sokol Ústí1429.5
8.TJ Lokomotiva Krnov1330.0
9.ŠK Zbrojovka Vsetín1127.5
10.ŠK Zlín1025.5
11.Agentura 64 Grygov927.0
12.Šachy Hošťálková320.5
2.LIGA D
1.2222 ŠK Polabiny C3057.5
2.ŠK Lípa2051.0
3.Slavia Hradec Králové B1946.5
4.Eurobit1944.0
5.TJ CHS Chotěboř1849.0
6.ŠK Vysoké Mýto1643.5
7.ŠK Velké Losiny1443.5
8.TJ Štefanydes Polička1443.5
9.Náměšť nad Oslavou1440.5
10.Caissa Pivovar Dalešice1339.0
11.TJ Žďár nad Sázavou1140.5
12.TJ Sněžka Náchod229.5
2.LIGA F
1.SK Slavia Orlová3360.5
2.ŠK Slavoj Poruba B2354.5
3.Vrbno pod Pradědem2046.0
4.Šachový klub Karviná1748.0
5.Baník Havířov1344.5
6.Labortech Ostrava B1340.0
7.TJ Sokol Dobrá1338.0
8.TJ Slovan Havířov1241.0
9.TŽ Třinec B1141.5
10.BŠŠ Frýdek-Místek C1140.0
11.AŠK DA Olomouc1038.0
12.ŠK TJ Dolní Benešov636.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Velké Losiny B3363.0
2.SK Prostějov2554.0
3.ŠK Zábřeh2451.0
4.TJ SOKOL Přemyslovice2145.0
5.Rošáda Prostějov1943.5
6.Uničov1543.5
7.Zlaté Hory1543.0
8.Česká Ves1440.5
9.AŠK Olomouc B1343.5
10.ŠK Šternberk737.0
11.A64 Grygov B433.5
12.Tatran Litovel B430.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK 1921 Zábřeh B2752.5
2.ŠK Jeseník2552.0
3.ŠK Šternberk B2048.5
4.TJ Libina1948.0
5.ŠK Mohelnice1646.5
6.ŠK Bohuňovice1642.5
7.Řetězárna Česká Ves B1137.0
8.Tatran Litovel C1037.0
9.ŠK Nové Losiny830.5
10.ŠK Loštice A632.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C013.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.T.J. Sokol Skalička3166.5
2.SK Prostějov B2558.5
3.T.J. Sokol Přemyslovice B2450.5
4.A64 PŘF UP Olomouc1844.0
5.Spartak Přerov1547.5
6.SK ROŠÁDA Prostějov B1540.5
7.SK Prostějov C1445.0
8.AŠK DA Olomouc C1344.0
9.T.J. Sokol Konice1137.0
10.T.J. Sokol Citov1035.0
11.ŠK SIGMIA Olomouc A940.0
12.ŠK SIGMIA Olomouc B019.5

Sezóna

Přehled všech zpráv

DatumNázev článkuAutorPPPK
17.2.2010EXTRALIGA ČRRichard Biolek555
16.2.2010OBLASTNÍ PŘEBOR SEVERAlena Navrátilová525
9.2.2010TURNAJ PŘÁTELSTVÍRichard Biolek493
9.2.2010KP DRUŽSTEVRichard Biolek540
9.2.2010POZVÁNKA NA EXTRALIGU DRUŽSTEVRichard Biolek580
3.2.2010OBLASTNÍ PŘEBOR SEVERAlena Navrátilová681
2.2.2010OBLASTNÍ SOUTĚŽ JIHRichard Biolek614
1.2.20106. KOLO 2. LIGYRichard Biolek564
29.1.2010TÁBOR PLNÝ ŠACHURichard Biolek619
23.1.20101.DOROSTENECKÁ LIGATomáš Gorba554
18.1.2010OBLASTNÍ PŘEBOR JIHRichard Biolek542
18.1.20102. LIGA DRUŽSTEVRichard Biolek622
18.1.2010EXTRALIGA DRUŽSTEVRichard Biolek624
18.1.2010OLOMOUCKÁ LIGARichard Biolek780
11.1.2010OLOMOUCKÁ LIGARichard Biolek552
11.1.2010KP DRUŽSTEVRichard Biolek755
11.1.2010GRAND PRIX MLÁDEŽERichard Biolek1331
6.1.2010KRAJSKÝ PŘEBOR ŠKOLPavel Šimáček793
4.1.2010ČESKÉ ŠACHOVÉ VÁNOCE MINULOSTÍRichard Biolek880
30.12.2009VYŠKOVSKÉ ŠACHOVÉ LOUČENÍTomáš Gorba681
30.12.2009ŠTĚPÁNSKÝ RAPID V PROSTĚJOVĚTomáš Gorba706
27.12.2009VÁNOČNÍ TURNAJ V LITOMYŠLIRichard Biolek500
26.12.2009VÁNOČNÍ TURNAJ KLUBU DLAŽKARichard Biolek609
26.12.2009SOUBOJ MLÁDEŽNICKÝCH REPREZENTACÍRichard Biolek603
13.12.2009OLOMOUCKÁ LIGARichard Biolek675
13.12.2009OBLASTNÍ PŘEBOR JIH VE TŘETINĚRichard Biolek684
9.12.20092.LIGA, DOBRÁ - GRYGOV BJakub Fuksík489
9.12.2009ŠOKY V PARDUBICÍCHRichard Biolek644
8.12.2009PARTIE Z EXTRALIGYPavel Šimáček788
8.12.2009MIKULÁŠSKÁ ŠACHOVÁ GRAND PRIX MLÁDEŽEKarel Volek1285
8.12.2009OBLASTNÍ PŘEBOR – SEVERAlena Navrátilová721
1.12.2009KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEVRichard Biolek698
25.11.20093. KOLO 2. LIGYRichard Biolek788
18.11.2009PŘEBOR UNIVERZITY PALACKÉHO A PRVNÍ TURNAJ GRAND PRIXPavel Šimáček1267
12.11.2009POLOFINÁLOVÝ PŘEBOR ŠKOLPavel Šimáček817
9.11.2009OBLASTNÍ PŘEBOR ŠSOK - JIHRichard Biolek614
9.11.2009VE 2. LIZE STŘÍDAVĚ OBLAČNORichard Biolek634
9.11.2009EXTRALIGA ZAHÁJENARichard Biolek641
4.11.2009MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA MLÁDEŽETomáš Gorba692
19.10.2009OBLASTNÍ PŘEBOR JIH ŠSOKRichard Biolek696
19.10.2009JAK SE ZRODIL KANÁRRichard Biolek608
14.10.2009ZPRÁVIČKY ZE SVĚTADavid Kaňovský630
14.10.2009KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV ZAHÁJENRichard Biolek709
6.10.2009DOROSTENECKÁ LIGA: ROŠÁDA PROSTĚJOV – BRNO: NEROZHODNĚTomáš Gorba598
30.9.2009ZPRÁVIČKY ZE SVĚTADavid Kaňovský638
22.9.2009VINARSKÝ KRÁLTomáš Přikryl774
14.9.2009MISTROVSTVÍ ČR V RAPID ŠACHU MLÁDEŽEAlena Navrátilová658
11.9.2009CO NÁS ČEKÁRichard Biolek555
11.9.2009MISTROVSTVÍ ČR V RAPID ŠACHU JUNIORŮRichard Biolek622
19.8.2009DOBRÁ REPREZENTACERichard Biolek570
19.8.2009OLOMOUCKÉ ŠACHOVÉ LÉTO SKONČILORichard Biolek614
8.8.2009ZPRÁVIČKY ZE SVĚTADavid Kaňovský611
7.8.2009140Richard Biolek630
4.8.2009OLOMOUCKÉ ŠACHOVÉ LÉTO STARTUJE DNES!Richard Biolek575
4.8.2009ČESKÝ ÚSPĚCH V PARDUBICÍCHRichard Biolek547
27.7.2009DALŠÍ MEDAILE Z PARDUBICRichard Biolek538
26.7.2009MISTROVSTVÍ ČR ČTYŘČLENNÝCH DRUŽSTEVRichard Biolek625
16.7.2009NOVÁ ŠACHOVÁ PŘÍRUČKARichard Biolek715
11.7.2009PUTOVÁNÍ ŠACHOVÝM ELDORÁDEMRichard Biolek581
11.7.2009133Alena Navrátilová544
5.7.2009WROCLAWAlena Navrátilová550
24.6.20094. ROČNÍK MEMORIÁLU PETRA BOČKAREVA V PROSTĚJOVĚTomáš Gorba579
17.6.2009MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV MLADŠÍCH ŽÁKŮAlena Navrátilová513
8.6.2009ZE SEČE S POHÁREMRichard Biolek561
31.5.2009128Břetislav Mucha723
27.5.2009VE SKALIČCE NA TAHUJaromír Vozák686
26.5.2009ZPRÁVIČKY ZE SVĚTADavid Kaňovský601
24.5.2009ŠACHY NA DDM OLOMOUCRichard Biolek628
19.5.2009ŠACHOVÉ TÁBORYRichard Biolek546
18.5.2009MEMORIÁL VRATISLAVA HORYRichard Biolek551
18.5.2009KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV MLADŠÍCH ŽÁKŮRichard Biolek583
15.5.2009POZVÁNKA NA ŠACHOVÉ AKCERichard Biolek557
6.5.2009POZVÁNKA DO BESKYDRichard Biolek519
6.5.20091.DOROSTENECKÁ LIGATomáš Gorba538
1.5.2009118Richard Biolek473
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018