INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Šachový klub Vinary pořádá v sobotu 21. prosince Vánoční turnaj pro děti.
startovní listina rapid turnaje O Losinského kapra
Novoborský šach. server
Viši Anand slaví právě dnes 50 let
Mistrovství Evropy v rapidu a bleskovkách
Losinský kapr připraven na výlov
Finalista FIDE Grand Prix jedničkou Masters
Šachový svaz ČR
Hry IX. zimní olympiády dětí a mládeže 2020 bude hostit Karlovarský kraj
Seminář rozhodčích R2 a R3, Praha 4. 1. 2020
Výzva rozhodčím ECU
Losinský kapr připraven na výlov
Jihomoravský šach. svaz
Zápas Sloupu s Hodonínem
Losinský kapr připraven na výlov
Znojemský přebor škol
KPIIB: K postupu míří znojemští gymnazisté
A64 Grygov
Splněná povinnost
Mistrovství Moravy a Slezska 2019
Profesorský výkon
2. kolo 2. ligy a Oblastního přeboru
ŠK 1921 Zábřeh
VZPOURA ČERNÝCH FIGUR
Přihlašovací formulář na turnaj GP 2019.
Úspěšný start do 2.ligy
Memoriál Svatopluka Hastíka
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
cynický pozorovatel(12.12. 7:30)
Losinský kapr připraven na výlov
jura(11.12. 9:49)
Vánoční soutěž o knížky Šachy Dolmen
Martin Beil(10.12. 19:29)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK1225.0
2.GASCO Pardubice917.5
3.Moravská Slavia Brno917.0
4.Zikuda Turnov717.5
5.Lysá nad Labem716.5
6.Slavoj Poruba616.0
7.DP Praha615.5
8.Slavia Kroměříž615.5
9.Siesta Solution Unichess416.0
10.BŠŠ Frýdek-Místek113.5
11.Duras BVK Brno111.5
12.Labortech Ostrava110.5
1.LIGA VÝCHOD
1.ŠK Slavoj Poruba B1220.0
2.BŠŠ Frýdek-Místek B919.5
3.Slavoj Český Těšín918.0
4.TŽ Třinec717.5
5.Šachy Hošťálková716.5
6.ŠK Staré Město618.5
7.Zbrojovka Vsetín615.0
8.Moravská Slavia Brno B518.0
9.ŠK Gordic315.0
10.TJ Ostrava313.0
11.SK Slavia Orlová212.5
12.Panda Rychnov n. K.08.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.SK Prostějov1522.0
2.TJ Lokomotiva Krnov1222.5
3.BŠŠ Frýdek-Místek B1021.0
4.ŠO Kunovice919.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek C913.0
6.ŠK Zlín-Malenovice816.0
7.TJ Sokol Ústí613.0
8.SK Slavia Orlová513.0
9.Kvasaco Vacenovice412.0
10.TJ Ostrava311.5
11.BŠŠ Frýdek-Místek D110.5
12.A64 Grygov16.5
2.LIGA D
1.ŠK Lípa1221.0
2.TJ CHS Chotěboř1221.0
3.2222 ŠK Polabiny C1019.5
4.TJ Slavia Hradec Králové717.5
5.ŠK Vysoké Mýto617.5
6.TJ ŠO Chrudim616.5
7.ŠK 1921 Zábřeh616.0
8.TJ Štefanydes Polička415.0
9.Rapid Pardubice313.0
10.TJ Žďár nad Sázavou311.5
11.Sněžka TJ Náchod012.0
12.TJ Lanškroun011.5
2.LIGA F
1.A64 Proclient Grygov1224.0
2.TŽ Třinec B1221.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek C918.5
4.TJ Slovan Havířov918.5
5.TJ Tatran Litovel917.5
6.Labortech Ostrava B616.5
7.Sokol Vrbno pod P.615.0
8.Baník Havířov312.0
9.SK Slavia Orlová B311.5
10.ŠK Karviná112.5
11.TJ Ostrava B111.5
12.ŠK Slavoj Poruba C013.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Tatran Litovel B1222.0
2.SK Prostějov1020.0
3.TJ Sokol Skalička919.5
4.Šachový klub Olomouc919.5
5.TJ Zlaté Hory718.0
6.Agentura 64 Grygov B716.0
7.ŠK Velké Losiny A416.5
8.Sokol Přemyslovice315.0
9.ŠK Jeseník314.0
10.Sigmia Olomouc312.0
11.ŠK ROŠÁDA Prostějov214.0
12.ŠK DUE POP Uničov05.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Mohelnice1224.5
2.Řetězárna Česká Ves1220.0
3.ŠK Šternberk918.0
4.ŠK Loštice614.5
5.Velké Losiny B613.0
6.TJ Libina415.5
7.ŠK 1921 Zábřeh C411.5
8.ŠK Bohuňovice313.0
9.ŠK Jeseník B39.5
10.ŠK 1921 Zábřeh B011.5
11.Tatran Litovel C09.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.SK Prostějov C1226.0
2.ŠK Olomouc B1222.0
3.MEOPTA Přerov Vinary919.5
4.T.J. Sokol Přemyslovice B919.0
5.SK ROŠÁDA Prostějov B919.0
6.T.J. Sokol Skalička B918.0
7.Sigmia Olomouc B615.0
8.SK Prostějov B314.0
9.T.J. Sokol Konice312.0
10.A64 UP Olomouc011.0
11.T.J. Sokol Citov09.0
12.T.J. Sokol Tovačov07.5

Sezóna

20. listopadu 2019 7:00Roman Reichl
Mladí šachisté v rámci Grand Prix již posedmé v Zábřehu
Grand Prix mládeže ŠSOK 19/20 pokračovala druhým dějstvím v sobotu 16. listopadu v Zábřehu. V Metoději se sešlo 79 mladých šachistů ze třinácti ŠO. Turnaj se hrál dle propozic GP sedmikolově tempem 2 x 20 minut na partii. Hlavním rozhodčím byl Roman Vicenec z pořádajícího oddílu. O losování se postaral Šimon Nesporý a o bufet manželé Krahulovi. Turnaj proběhl bez větších nedostatků a všichni zúčastnění se mohli již po druhé hodině rozjet do svých domovů. Snad jen jedinou boulí v turnaji byla ta na Dácii, ke které se autor nepřihlásil.

Kategorie A: 26 hráčů s průměrem ela 1049. Zvítězil Oto Růžička (A64) před Kristianem Poljakem (ŠK Vinary) a Květou Bouchalovou (A64), která opanovala kategorii D10 před Anastázií Vojčákovou (Zl. Hory) a Valentýnou Sochorovou (Horka nad Moravou).

výsledky kategorie A na chess-results

Kategorie B: 20 hráčů s průměrem ela 1178, o dva body více než kategorie C. Vítězem se stal Sam Laufer (ŠK Loštice) před Danem Zrůbkem (A64) a Petrem Novotným (SK Prostějov). Mezi děvčaty zvítězila Lenka Mikešová (A64). Druhá skončila Beata Březíková (ŠK Vinary) a třetí Natálie Morongová (ŠK Jeseník).

výsledky kategorie B na chess-results

Kategorie C: 19 hráčů s průměrem ela 1176. Zvítězil Jan Cimburek (SK Řetězárna) před Adamem Zrůbkem (A64) a Jakubem Urbanem (SK Prostějov). Mezi děvčaty zvítězila Sára Tschuliková (ŠK Jeseník).

výsledky kategorie C na chess-results

Kategorie D: 14 hráčů s průměrným elem 1403. V této kategorii potvrdili favoriti své nasazení v pořadí Jan Kolář (ŠK Mohelnice), Marek Blaha (SK Prostějov) a Martin Valíček (ŠK Jeseník). Vítězkou mezi děvčaty se stala Taťána Nesporá (ŠK 1921 Zábřeh). Druhá skončila Michaela Gvizdová a třetí Gabriela Morongová.

výsledky kategorie D na chess-results

fotogalerie

stránky Grand Prix


starší zprávanovější zpráva

Jméno:
Komentář:
Napiš 64:

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018