INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Vzhledem k stávajícím podmínkám v ČR se realizační tým turnaje O Losinského kapra rozhodl tento turnaj letos nepořádat.
Štěpánský rapid se letos nebude kvůli situaci s Covidem konat.
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Zapletal(3. prosince 2020 19:11)
Těžká volba
Jiří Zapletal(1. prosince 2020 12:44)
Šachový svaz ČR
Winter TopŠach Trophy 2020 – dvě kola za námi
Podpora mládežnického reprezentačního výběru v první polovině roku 2021
Přerušení šachových soutěží
Mladý youtuber Jáchym Němec učí základy šachu
Nový šachový server
Magnus Carlsen třicetiletý 1.díl
Bouřlivý život mistra šachu Alexandra Aljechina
Adventní kalendář s Online šachovými testy
Vánoční turnaj na Internetu
Šachové weby
A64 Grygov
První zápasy družstev
Babí léto ve Valašské Bystřici
ŠK 1921 Zábřeh
Pozastavení tréninku
Zrušení turnaje
SK Prostějov
Haluzová remíza
Vítězství v oblasti
ŠK Olomouc
Zápas na tři dějství
Letní šachový turnaj mládeže
ŠK Vinary
COVID DOVOLIL ODEHRÁT TURNAJ
VINARSKÝM PRINCEM MATĚJ HARAŠTA
ŠK Velké Losiny
ŠK Mohelnice
ŠK Jeseník
Řetězárna Česká Ves
TJ Spartak Přerov
ŠK Šternberk
ŠK Loštice
EXTRALIGA
1.Slavia Kroměříž00.0
ŠK Dopravní podnik Praha00.0
BŠŠ Frýdek-Místek A00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
INGEM - ŠK Líně00.0
1. Novoborský šachový klub00.0
Labortech Ostrava00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
ŠK Duras BVK Královo Pole00.0
Moravská Slavia Brno00.0
GASCO Pardubice00.0
Siesta Solution Unichess00.0
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.BŠŠ Frýdek-Místek1218.5
2.ŠK Staré Město1215.0
3.ŠK DURAS BVK Brno712.0
4.TJ Spartak Vlašim613.5
5.ŠŠPM Lipky HK410.5
6.ŠK AD Jičín39.0
7.2222 ŠK Polabiny19.5
8.SK Prostějov18.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín36.0
2.ŠK Staré Město35.5
3.ŠK Gordic35.5
4.Šachy Hošťálková35.0
5.Moravská Slavia Brno B34.5
6.TJ CHS Chotěboř14.0
ŠK Slavoj Poruba B14.0
8.TJ Vlčnov03.5
9.A64 PROCLIENT Grygov03.0
10.TŽ Třinec02.5
11.SK Slavia Orlová02.5
12.ŠK Vsetín02.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B916.0
2.Lokomotiva Krnov A712.5
3.ŠK Zlín-Malenovice712.0
4.BŠŠ Frýdek-Místek C68.0
5.A64 Grygov47.5
6.ŠO Kunovice37.5
7.TJ Sokol Ústí37.0
8.SK Slavia Orlová36.0
9.TJ Ostrava14.5
10.Lokomotiva Krnov B04.5
11.ŠK Kuřim04.5
12.ŠK Jeseník00.0
2.LIGA D
1.ŠK 1921 Zábřeh00.0
Panda Rychnov nad Kněžnou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ Slavia Hradec Králové00.0
TJ Jiskra Hořice00.0
TJ Lanškroun00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
2.LIGA F
1.TJ Tatran Litovel00.0
SK Prostějov00.0
TJ Ostrava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK Karviná00.0
TJ Slovan Havířov00.0
Labortech Ostrava B00.0
TJ Baník Havířov00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová B00.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ŠK Velké Losiny36.5
2.ŠK Mohelnice36.0
3.SK Prostějov B35.5
4.TJ Sokol Skalička35.0
SK ROŠÁDA Prostějov35.0
STAV-IZOL ISO Olomouc35.0
7.ŠK DUE POP Uničov03.0
ŠK Jeseník03.0
TJ Sokol Přemyslovice03.0
10.TJ Zlaté Hory02.5
11.Sigmia Olomouc02.0
12.Agentura 64 Grygov B01.5
13.Tatran Litovel B00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Řetězárna Česká Ves A00.0
Tatran Litovel C00.0
ŠK 1921 Zábřeh C00.0
ŠK ZŠ Horka nad Moravou00.0
ŠK Loštice A00.0
ŠK Šternberk00.0
Velké Losiny B00.0
ŠK 1921 Zábřeh B00.0
TJ Libina00.0
ŠK Bohuňovice A00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sokol Přemyslovice B00.0
SK Prostějov D00.0
SK Prostějov C00.0
Sokol Skalička B00.0
Sokol Tovačov00.0
ŠK Vinary00.0
ŠK Olomouc B00.0
A64 PřF Olomouc00.0
Sigmia Olomouc B00.0
Sokol Citov00.0
Sokol Konice00.0

Grand Prix

V sezóně se jedná o tyto turnaje:

12. října 2019JeseníkZpráva z turnajePropozice turnaje
16. listopadu 2019ZábřehZpráva z turnajePropozice turnaje
25. ledna 2020ProstějovZpráva z turnajePropozice turnaje
29. února 2020HrabišínZpráva z turnajePropozice turnaje

Pořadí

kategorie A
JménoOddílJEPVHRΣ
1.Bouchalová Květa Agentura 64 Grygov16131746
2.Knápek Jan Agentura 64 Grygov1371113½44½
3.Sochor Václav ŠK ZŠ Horka nad Moravou12121643½
4.Poljak Kristian ŠK Vinary14151443
5.Vaníček Vojtěch Šachový klub Jeseník, z.s.121338
6.Sochorová Valentýna ŠK ZŠ Horka nad Moravou8101233½
7.Frank Radim ŠK ZŠ Hrabišín610½10½27
8.Vojčáková Anastázie TJ Zlaté Hory9826½
9.Štěpánek BřetislavOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov71522
10.Halmich Vít ŠK ZŠ Hrabišín76518
11.Růžička Oto Agentura 64 Grygov16½16½
12.Vojčák Vojtěch TJ Zlaté Hory4714½
13.Vojčák Ondřej TJ Zlaté Hory5412½
14.Pluháčková Eliška Šachový klub Jeseník, z.s.5210½
15.Pirek David SK Řetězárna1010
16.Vaníček Matyáš Šachový klub Jeseník, z.s.310
17.Žmolík Artur Šachový klub Jeseník, z.s.33
18.Berlinský Vít ŠK ZŠ Hrabišín6
19.Pohančeník TomᚊK Vinary
20.Duong Gia Huy TJ Zlaté Hory88
21.Nádvorník VojtěchOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov3
22.Smékal MatějŠK Sigmia Olomouc3
23.Švubová Matylda Šachový klub Jeseník, z.s.
24.Bábek RichardOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov66
25.Jílek Michal ŠK ZŠ Hrabišín325
26.Zavadil JakubAgentura 64 Grygov
27.Hvižď Matěj ŠK ZŠ Hrabišín224
28.Tichý VáclavOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov4
29.Hubál JakubOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
30.Dankovič KarolOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
31.Navrátil OndřejOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov33
32.Vincenec KvidoŠK Vinary33
33.Dittmannová HanaOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov33
34.Sopuchová Běla Šachový klub Jeseník, z.s.
35.Valentovič RomanŠK Vinary
36.Sopuchová Madla Šachový klub Jeseník, z.s.
37.Točoň Jakub Šachový klub Jeseník, z.s.22
38.Hojgr Filip ŠK ZŠ Hrabišín11
39.Podlaha Štěpán Šachový klub Jeseník, z.s.101
kategorie B
JménoOddílJEPVHRΣ
1.Novotný Petr Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov1613121657
2.Laufer Samuel ŠK Loštice16141048½
3.Haidenko Mykola Šachový klub Jeseník, z.s.109141245
4.Zrůbek Dan Agentura 64 Grygov1314½1744½
5.Harašta Matěj ŠK Vinary14½10½14½39½
6.Březíková Beáta ŠK Vinary113101135
7.Mikešová Lenka Agentura 64 Grygov78931½
8.Basler Jan SK Řetězárna612927
9.Kopecký Filip ŠK 1921 Zábřeh136423
10.Tschulik Daniel Šachový klub Jeseník, z.s.57520½
11.Růžička Oto Agentura 64 Grygov313½16½
12.Morongová Natálie Šachový klub Jeseník, z.s.33416½
13.Kolaříková Karolína Šachový klub Jeseník, z.s.414½
14.Reichel Ondřej ŠK 1921 Zábřeh311
15.Knapp Prokop ŠK ZŠ Hrabišín34411
16.Bílek Adam SK Řetězárna3410½
17.Kvapilová LucieOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov310½
18.Král Michal Šachový klub Mohelnice, z.s.3
19.Paškov Ivo ŠK ZŠ Hrabišín33
20.Ondráček Daniel Šachový klub Jeseník, z.s.2½27
21.Vojčáková Cecílie TJ Zlaté Hory336
22.Bartoš JanŠachový klub Olomouc, z.s.3
23.Andrš ŠtěpánŠachový klub Olomouc, z.s.5
24.Lemrová ViktorieŠachový klub Olomouc, z.s.
25.Šiška Jan Šachový klub Olomouc, z.s.
26.Osladil Lukáš ŠK ZŠ Hrabišín
27.Liewehr Gabriel Šachový klub Jeseník, z.s.
28.Hajný Filip Šachový klub Jeseník, z.s.33
29.Provázek KarelŠK ZŠ Hrabišín33
30.Jeřábek Jan ŠK 1921 Zábřeh33
31.Pospíšil Jiří ŠK ZŠ Hrabišín33
32.Chudý MatyᚊK ZŠ Hrabišín33
33.Langr Filip Šachový klub Mohelnice, z.s.33
34.Šimek ŠimonŠK ZŠ Hrabišín
35.Vyhnánek Damian SK Řetězárna22
36.Duong Ha Linh TJ Zlaté Hory22
37.Klemeš MaxmiliánŠK ZŠ Hrabišín22
38.Tichý PavelOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov011
kategorie C
JménoOddílJEPVHRΣ
1.Cimburek Jan SK Řetězárna15½161714½63
2.Zrůbek Adam Agentura 64 Grygov12½14½141758
3.Urban Jakub Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov15½1311½1353
4.Tschuliková Sára Šachový klub Jeseník, z.s.37924½
5.Poljak Lucian ŠK Vinary88824
6.Moudrý MarekOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov131023
7.Kurfürst Adam Agentura 64 Grygov11½10½22
8.Vilhelm Jan ŠK Šternberk6522
9.Mikeš Radek Agentura 64 Grygov12921
10.Vaníček Daniel Šachový klub Jeseník, z.s.364417
11.Navrátil Jakub Šachový klub Mohelnice, z.s.7312½
12.Liewehr Kryštof Šachový klub Jeseník, z.s.10212
13.Melich Matyáš Agentura 64 Grygov21012
14.Zrůbek Dan Agentura 64 Grygov11½11½
15.Michal Patrik ŠK ZŠ Hrabišín3811
16.Ondráčková Veronika Šachový klub Jeseník, z.s.131611
17.Havránek Jan Šachový klub Mohelnice, z.s.
18.Robotka Tobiáš SK Řetězárna99
19.Tichá Diana Šachový klub Jeseník, z.s.4
20.Brzobohatý Karel ŠK 1921 Zábřeh336
21.Černý Karel FrantišekAgentura 64 Grygov33
22.Peluha VojtěchŠK Vinary22
23.Hojgr David ŠK ZŠ Hrabišín22
24.Horký Martin Šachový klub Jeseník, z.s.22
25.Pojmon Lukáš Šachový klub Jeseník, z.s.22
26.Hojgr Vojtěch ŠK ZŠ Hrabišín00
kategorie D
JménoOddílJEPVHRΣ
1.Kolář Jan Šachový klub Mohelnice, z.s.1316½11½16½57½
2.Valíček Martin Šachový klub Jeseník, z.s.141331343
3.Blaha Marek Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov14½14½29
4.Gvizdová Michala Šachový klub Jeseník, z.s.757827
5.Mohapl TomášOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov915½24½
6.Paškov Denis ŠK ZŠ Hrabišín1122
7.Morongová Gabriela Šachový klub Jeseník, z.s.83619½
8.Pobucký Ondřej Šachový klub Mohelnice, z.s.104519
9.Nesporá Taťána ŠK 1921 Zábřeh11718
10.Blaha Lukáš ŠK 1921 Zábřeh9817
11.Hrabal MatějOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov15½15½
12.Londin MartinOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov1313
13.Sklenář Tomáš Tatran Litovel1212
14.Liewehr Robert Šachový klub Jeseník, z.s.½11011½
15.Bureš Lukáš Agentura 64 Grygov811½
16.Maitner VítTatran Litovel10½10½
17.Dočkal Karel Šachový klub Jeseník, z.s.910½
18.Krahula Jiří ŠK 1921 Zábřeh1010
19.Černý Michael Agentura 64 Grygov3
20.Bluma JiříOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
21.Pelikán Jan ŠK 1921 Zábřeh3
22.Tobolík KamilŠK Vinary
23.Tschuliková Dominika Šachový klub Jeseník, z.s.02½4
24.Měchura DanielOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov33
25.Lasák RudolfŠK Vinary22
26.Jiránek DavidŠK Vinary22
27.Jírů Ondřej ŠK ZŠ Hrabišín11
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2020