INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Přebor středních škol okresu Šumperk proběhne stejně jako v nižších kategoriích 4. prosince.
Přebor města Prostějov
startovní listina rapid turnaje O Střelce obcí Bohuňovice a Štarnov
Novoborský šach. server
ME družstev Batumi 23.10 – 3.11. 2019
Smog nad Delhi
Trénování s mistry
Šest kol je odehráno na turnaji Grand Swiss
Šachový svaz ČR
Michal Konopka získal trenérskou cenu FIDE
Šachový říjen v Karlovarském kraji
Konkurz na pořadatele celorepublikového kola Přeboru škol
Mistrovství světa do 20 let – 14. – 26. 10. 2019, Dillí, Indie
Jihomoravský šach. svaz
Bude setkání (školení) trenérů?
Jm KP I. – nejlépe odstartovali favorité z Jundrova
Titul Mistra republiky Orla v šachu letos putuje do Ořechova
OPEN Brno
A64 Grygov
1. turnaj Grand Prix mládeže
2. liga zahájena
Ohlédnutí za šachovým létem
Mládež v Bezměrově
ŠK 1921 Zábřeh
Úspěšný start do 2.ligy
Memoriál Svatopluka Hastíka
RAPID V ZÁBŘEZE
Poprázdninový blesk
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Projekt podpory šachových kroužků – ŠSČR
Martin Malenovský(21.10. 19:34)
Fialový koutek
Jiří Fiala(21.10. 15:58)
Bohuňovické rodeo
Jiří Fiala(21.10. 13:04)
Lipinskou královnu získal Vít Valenta
Jiří Fiala(21.10. 9:12)
Tabulka úspěšnosti oddílů pracujících s mládeží
Martin Malenovský(20.10. 11:26)
1. ročník Memoriálu Svatopluka Hastíka
Karel Volek(19.10. 20:12)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK612.5
2.Moravská Slavia Brno611.0
3.Zikuda Turnov610.0
4.Výstaviště Lysá nad Labem69.5
5.GASCO Pardubice38.5
Siesta Solution Unichess38.5
7.DP Praha37.5
8.Slavia Kroměříž37.5
9.BŠŠ Frýdek-Místek06.0
10.Slavoj Poruba05.5
11.Duras BVK Brno05.0
12.Labortech Ostrava04.5
1.LIGA VÝCHOD
1.ŠK Slavoj Poruba B35.5
BŠŠ Frýdek-Místek B35.5
3.TŽ Třinec35.0
4.Slavoj Český Těšín34.5
5.Šachy Hošťálková34.5
6.SK Slavia Orlová14.0
Moravská Slavia Brno B14.0
8.TJ Ostrava03.5
9.Zbrojovka Vsetín03.5
10.ŠK Gordic03.0
11.Panda Rychnov n. K.02.5
ŠK Staré Město02.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.ŠO Kunovice914.5
2.TJ Lokomotiva Krnov914.5
3.SK Prostějov913.5
4.BŠŠ Frýdek-Místek C68.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek B411.5
6.SK Slavia Orlová47.5
7.Kvasaco Vacenovice37.0
8.ŠK Zlín-Malenovice28.0
9.TJ Ostrava27.0
10.TJ Sokol Ústí26.5
11.BŠŠ Frýdek-Místek D06.5
12.A64 Grygov03.5
2.LIGA D
1.2222 SK Polabiny C36.0
2.TJ CHS Chotebor35.0
3.TJ Slavia Hradec Kralove35.0
4.SK Lipa34.5
5.SK 1921 Zabreh34.5
6.TJ Stefanydes Policka14.0
TJ SO Chrudim14.0
8.TJ Zdar nad Sazavou03.5
9.Snezka TJ Nachod03.5
10.TJ Lanskroun03.0
11.SK Vysoke Myto03.0
12.Rapid Pardubice02.0
2.LIGA F
1.A64 Proclient Grygov36.5
2.TŽ Třinec B36.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek C35.5
4.Labortech Ostrava B35.5
5.TJ Tatran Litovel35.0
6.TJ Slovan Havířov34.5
7.ŠK Slavoj Poruba C03.5
8.ŠK Karviná03.0
9.TJ Ostrava B02.5
10.Baník Havířov02.5
11.SK Slavia Orlová B02.0
12.Sokol Vrbno pod P.01.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.TJ Sokol Skalička37.0
2.Tatran Litovel B35.5
3.TJ Zlaté Hory35.0
4.Šachový klub Olomouc35.0
5.ŠK Jeseník34.5
6.SK Prostějov14.0
ŠK Velké Losiny A14.0
8.ŠK ROŠÁDA Prostějov03.5
9.Sokol Přemyslovice03.0
10.Agentura 64 Grygov B03.0
11.Sigmia Olomouc02.5
12.ŠK DUE POP Uničov01.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Šternberk36.5
2.Velké Losiny B35.5
Řetězárna Česká Ves A35.5
4.ŠK Mohelnice35.0
5.ŠK Jeseník B35.0
6.ŠK Loštice A03.0
7.Tatran Litovel C03.0
8.TJ Libina02.5
ŠK 1921 Zábřeh B02.5
10.ŠK 1921 Zábřeh C01.5
11.ŠK Bohuňovice00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.MEOPTA Přerov Vinary36.5
2.SK ROŠÁDA Prostějov B36.0
3.Sigmia Olomouc B35.5
SK Prostějov B35.5
5.SK Prostějov C35.0
6.ŠK Olomouc B34.5
7.T.J. Sokol Přemyslovice B03.5
8.T.J. Sokol Skalička B03.0
9.A64 UP Olomouc02.5
T.J. Sokol Tovačov02.5
11.T.J. Sokol Konice02.0
12.T.J. Sokol Citov01.5

Sezóna

Grand Prix

  • je série turnajů, které se konají jako krajský přebor mládeže v rapid šachu.
  • probíhá ve čtyřech kategoriích: do 10 let, do 12 let, do 14 let a do 18 let.
  • do celkového pořadí se každému hráči započítávají nejlepší čtyři výsledky.
  • celkové propozice a požadavky na pořadatele najdete v sekci Dokumenty ŠSOK.
  • Grand Prix na Facebooku

V sezóně 2019/2020 se jedná o tyto turnaje:
12. října 2019JeseníkZpráva z turnajePropozice turnaje
16. listopadu 2019ZábřehPropozice turnaje
25. ledna 2020Prostějov
29. února 2020Hrabišín
4. dubna 2020Mohelnice
18. dubna 2020Litovel
1. května 2020Grygov

Pořadí

kategorie A
JménoOddílJEPVHRMOLIGRΣ
1.Bouchalová Květa Agentura 64 Grygov1616
2.Poljak Kristian ŠK Vinary1414
3.Knápek Jan Agentura 64 Grygov1313
4.Sochor Václav ŠK ZŠ Horka nad Moravou1212
5.Pirek David SK Řetězárna1010
6.Vojčáková Anastázie TJ Zlaté Hory99
7.Duong Gia Huy TJ Zlaté Hory88
8.Halmich Vít ŠK ZŠ Hrabišín77
9.Frank Radim ŠK ZŠ Hrabišín66
10.Pluháčková Eliška Šachový klub Jeseník, z.s.55
11.Sochorová Valentýna ŠK ZŠ Horka nad Moravou
12.Vojčák Vojtěch TJ Zlaté Hory
13.Vaníček Matyáš Šachový klub Jeseník, z.s.
14.Vaníček Vojtěch Šachový klub Jeseník, z.s.
15.Vojčák Ondřej TJ Zlaté Hory
16.Žmolík Artur Šachový klub Jeseník, z.s.33
17.Sopuchová Madla Šachový klub Jeseník, z.s.
18.Švubová Matylda Šachový klub Jeseník, z.s.
19.Sopuchová Běla Šachový klub Jeseník, z.s.
20.Točoň Jakub Šachový klub Jeseník, z.s.22
21.Podlaha Štěpán Šachový klub Jeseník, z.s.11
kategorie B
JménoOddílJEPVHRMOLIGRΣ
1.Novotný Petr Oddíl šachů Sportovního klubu 1616
2.Harašta Matěj ŠK Vinary14½14½
3.Kopecký Filip ŠK 1921 Zábřeh1313
4.Zrůbek Dan Agentura 64 Grygov1313
5.Březíková Beáta ŠK Vinary1111
6.Haidenko Mykola Šachový klub Jeseník, z.s.1010
7.Laufer Samuel ŠK Loštice
8.Mikešová Lenka Agentura 64 Grygov77
9.Basler Jan SK Řetězárna66
10.Tschulik Daniel Šachový klub Jeseník, z.s.55
11.Kolaříková Karolína Šachový klub Jeseník, z.s.44
12.Liewehr Gabriel Šachový klub Jeseník, z.s.
13.Pospíšil Jiří ŠK ZŠ Hrabišín33
14.Paškov Ivo ŠK ZŠ Hrabišín33
15.Bílek Adam SK Řetězárna33
16.Král Michal Šachový klub Mohelnice, z.s.33
17.Jeřábek Jan ŠK 1921 Zábřeh33
18.Reichel Ondřej ŠK 1921 Zábřeh33
19.Hajný Filip Šachový klub Jeseník, z.s.33
20.Morongová Natálie Šachový klub Jeseník, z.s.33
21.Ondráček Daniel Šachový klub Jeseník, z.s.22
22.Duong Ha Linh TJ Zlaté Hory22
23.Vyhnánek Damian SK Řetězárna22
kategorie C
JménoOddílJEPVHRMOLIGRΣ
1.Cimburek Jan SK Řetězárna15½15½
2.Urban Jakub Oddíl šachů Sportovního klubu 15½15½
3.Zrůbek Adam Agentura 64 Grygov12½12½
4.Kurfürst Adam Agentura 64 Grygov11½11½
5.Liewehr Kryštof Šachový klub Jeseník, z.s.1010
6.Robotka Tobiáš SK Řetězárna99
7.Poljak Lucian ŠK Vinary88
8.Navrátil Jakub Šachový klub Mohelnice, z.s.77
9.Vilhelm Jan ŠK Šternberk66
10.Tichá Diana Šachový klub Jeseník, z.s.44
11.Tschuliková Sára Šachový klub Jeseník, z.s.33
12.Brzobohatý Karel ŠK 1921 Zábřeh33
13.Vaníček Daniel Šachový klub Jeseník, z.s.33
14.Melich Matyáš Agentura 64 Grygov22
15.Horký Martin Šachový klub Jeseník, z.s.22
16.Pojmon Lukáš Šachový klub Jeseník, z.s.22
17.Ondráčková Veronika Šachový klub Jeseník, z.s.11
kategorie D
JménoOddílJEPVHRMOLIGRΣ
1.Valíček Martin Šachový klub Jeseník, z.s.1414
2.Kolář Jan Šachový klub Mohelnice, z.s.1313
3.Sklenář Tomáš Tatran Litovel1212
4.Pobucký Ondřej Šachový klub Mohelnice, z.s.1010
5.Dočkal Karel Šachový klub Jeseník, z.s.99
6.Morongová Gabriela Šachový klub Jeseník, z.s.88
7.Gvizdová Michala Šachový klub Jeseník, z.s.77
8.Černý Michael Agentura 64 Grygov
9.Paškov Denis ŠK ZŠ Hrabišín
10.Pelikán Jan ŠK 1921 Zábřeh33
11.Tschuliková Dominika Šachový klub Jeseník, z.s.
12.Liewehr Robert Šachový klub Jeseník, z.s.½½
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018