INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Zapletal(11. dubna 2021 9:49)
Kalendář akcí
24.−25.4.Soustředění KTC
22.−29.6.MČR mládeže
1.−10.7.Letní tábor pro talentované šachisty
Šachový svaz ČR
Šachové čtení na víkend: neúspěch favoritů v Evropském klubovém poháru a říčanští šachisté v Benátká
V Muzeu Blanenska byla zahájena výstava Šachové příběhy
Přihlašujte se do čtvrtka 8.4. do skupiny A na Online ME Amatérů!
Konkurzy na pořadatele Mistrovství Moravy a Slezska a dvou Mistrovství Čech
Nový šachový server
Zahrajte si s námi
Roman Závůrka vyhrává Meteleskum Bleskum
Slovensko-Český tímový turnaj
Meteleskum Bleskum a Simultánka
Šachové weby
A64 Grygov
On-line turnaje
První zápasy družstev
ŠK 1921 Zábřeh
Pozastavení tréninku
Zrušení turnaje
SK Prostějov
Haluzová remíza
Vítězství v oblasti
ŠK Olomouc
Poslední sbohem
Zápas na tři dějství
ŠK Vinary
COVID DOVOLIL ODEHRÁT TURNAJ
VINARSKÝM PRINCEM MATĚJ HARAŠTA
ŠK Velké Losiny
ŠK Mohelnice
ŠK Jeseník
Řetězárna Česká Ves
TJ Spartak Přerov
ŠK Šternberk
ŠK Loštice
EXTRALIGA
1.Slavia Kroměříž00.0
ŠK Dopravní podnik Praha00.0
BŠŠ Frýdek-Místek A00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
INGEM - ŠK Líně00.0
1. Novoborský šachový klub00.0
Labortech Ostrava00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
ŠK Duras BVK Královo Pole00.0
Moravská Slavia Brno00.0
GASCO Pardubice00.0
Siesta Solution Unichess00.0
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.BŠŠ Frýdek-Místek1218.5
2.ŠK Staré Město1215.0
3.ŠK DURAS BVK Brno712.0
4.TJ Spartak Vlašim613.5
5.ŠŠPM Lipky HK410.5
6.ŠK AD Jičín39.0
7.2222 ŠK Polabiny19.5
8.SK Prostějov18.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín36.0
2.ŠK Staré Město35.5
3.ŠK Gordic35.5
4.Šachy Hošťálková35.0
5.Moravská Slavia Brno B34.5
6.TJ CHS Chotěboř14.0
ŠK Slavoj Poruba B14.0
8.TJ Vlčnov03.5
9.A64 PROCLIENT Grygov03.0
10.TŽ Třinec02.5
11.SK Slavia Orlová02.5
12.ŠK Vsetín02.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B916.0
2.Lokomotiva Krnov A712.5
3.ŠK Zlín-Malenovice712.0
4.BŠŠ Frýdek-Místek C68.0
5.A64 Grygov47.5
6.ŠO Kunovice37.5
7.TJ Sokol Ústí37.0
8.SK Slavia Orlová36.0
9.TJ Ostrava14.5
10.Lokomotiva Krnov B04.5
11.ŠK Kuřim04.5
12.ŠK Jeseník00.0
2.LIGA D
1.ŠK 1921 Zábřeh00.0
Panda Rychnov nad Kněžnou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ Slavia Hradec Králové00.0
TJ Jiskra Hořice00.0
TJ Lanškroun00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
2.LIGA F
1.TJ Tatran Litovel00.0
SK Prostějov00.0
TJ Ostrava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK Karviná00.0
TJ Slovan Havířov00.0
Labortech Ostrava B00.0
TJ Baník Havířov00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová B00.0

Registrace nového uživatele

Přihlašovací jméno:
Heslo:
Kontrola hesla:
Skutečné jméno:
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2021