INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Štěpánský rapid se letos nebude kvůli situaci s Covidem konat.
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Zapletal(23.11. 11:02)
Šachový svaz ČR
Přerušení šachových soutěží
Jak vyhrávat? Pomůže Tajná přísada
Šachy ve Frýdku-Místku slaví 95. výročí
Online seminář trenérů 28. 11. 2020
Nový šachový server
Online tréninky a online zahájení na měsíc prosinec/december v roce 2020
Prodáváme - Tajná přísada - knížka Jána Markoše a Davida Navary
RP šachy proti Pri šachu, aneb jak to dopadlo
Nošení roušek a šachové soutěže
Šachové weby
A64 Grygov
První zápasy družstev
Babí léto ve Valašské Bystřici
ŠK 1921 Zábřeh
Pozastavení tréninku
Zrušení turnaje
SK Prostějov
Haluzová remíza
Vítězství v oblasti
ŠK Olomouc
Zápas na tři dějství
Letní šachový turnaj mládeže
ŠK Vinary
COVID DOVOLIL ODEHRÁT TURNAJ
VINARSKÝM PRINCEM MATĚJ HARAŠTA
ŠK Velké Losiny
ŠK Mohelnice
ŠK Jeseník
Řetězárna Česká Ves
TJ Spartak Přerov
ŠK Šternberk
ŠK Loštice
EXTRALIGA
1.Slavia Kroměříž00.0
ŠK Dopravní podnik Praha00.0
BŠŠ Frýdek-Místek A00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
INGEM - ŠK Líně00.0
1. Novoborský šachový klub00.0
Labortech Ostrava00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
ŠK Duras BVK Královo Pole00.0
Moravská Slavia Brno00.0
GASCO Pardubice00.0
Siesta Solution Unichess00.0
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.BŠŠ Frýdek-Místek1218.5
2.ŠK Staré Město1215.0
3.ŠK DURAS BVK Brno712.0
4.TJ Spartak Vlašim613.5
5.ŠŠPM Lipky HK410.5
6.ŠK AD Jičín39.0
7.2222 ŠK Polabiny19.5
8.SK Prostějov18.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín36.0
2.ŠK Staré Město35.5
3.ŠK Gordic35.5
4.Šachy Hošťálková35.0
5.Moravská Slavia Brno B34.5
6.TJ CHS Chotěboř14.0
ŠK Slavoj Poruba B14.0
8.TJ Vlčnov03.5
9.A64 PROCLIENT Grygov03.0
10.TŽ Třinec02.5
11.SK Slavia Orlová02.5
12.ŠK Vsetín02.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B916.0
2.Lokomotiva Krnov A712.5
3.ŠK Zlín-Malenovice712.0
4.BŠŠ Frýdek-Místek C68.0
5.A64 Grygov47.5
6.ŠO Kunovice37.5
7.TJ Sokol Ústí37.0
8.SK Slavia Orlová36.0
9.TJ Ostrava14.5
10.Lokomotiva Krnov B04.5
11.ŠK Kuřim04.5
12.ŠK Jeseník00.0
2.LIGA D
1.ŠK 1921 Zábřeh00.0
Panda Rychnov nad Kněžnou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ Slavia Hradec Králové00.0
TJ Jiskra Hořice00.0
TJ Lanškroun00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
2.LIGA F
1.TJ Tatran Litovel00.0
SK Prostějov00.0
TJ Ostrava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK Karviná00.0
TJ Slovan Havířov00.0
Labortech Ostrava B00.0
TJ Baník Havířov00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová B00.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ŠK Velké Losiny36.5
2.ŠK Mohelnice36.0
3.SK Prostějov B35.5
4.TJ Sokol Skalička35.0
SK ROŠÁDA Prostějov35.0
STAV-IZOL ISO Olomouc35.0
7.ŠK DUE POP Uničov03.0
ŠK Jeseník03.0
TJ Sokol Přemyslovice03.0
10.TJ Zlaté Hory02.5
11.Sigmia Olomouc02.0
12.Agentura 64 Grygov B01.5
13.Tatran Litovel B00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Řetězárna Česká Ves A00.0
Tatran Litovel C00.0
ŠK 1921 Zábřeh C00.0
ŠK ZŠ Horka nad Moravou00.0
ŠK Loštice A00.0
ŠK Šternberk00.0
Velké Losiny B00.0
ŠK 1921 Zábřeh B00.0
TJ Libina00.0
ŠK Bohuňovice A00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sokol Přemyslovice B00.0
SK Prostějov D00.0
SK Prostějov C00.0
Sokol Skalička B00.0
Sokol Tovačov00.0
ŠK Vinary00.0
ŠK Olomouc B00.0
A64 PřF Olomouc00.0
Sigmia Olomouc B00.0
Sokol Citov00.0
Sokol Konice00.0
4. dubna 2013 11:23Zbyněk Kracík
4. turnaj Prostějovské žákovské ligy

4. turnaj se stal nečekaně dramatickým již ve druhém kole, kdy Brothánek z SK Junior dokázal porazit favorizovaného Kmenta (SK Rošáda) a zdálo se, že turnaj má nového favorita, ve 4. kole se však střetl se Šimonem Londinem (SK Prostějov) a prohrál.

Tím se Šimonovi otevřela cesta k vítězství v turnaji a upevnění 1. místa celkově, ale znamenalo to neprohrát v poslední kole s Kmentem, který naopak, chtěl-li zvítězit a dostat se do vedení i celkově, musel vyhrát. To se mu bohužel nepovedlo a partie skončila remízou.

Na Brothánkovo druhé místo v turnaji neměl jakýkoliv výsledek vliv a vzhledem k tomu, že se tentokrát nedařilo Urbanové (SK Prostějov), posunul se celkově na třetí místo Brothánek. Nebude to mít v posledním turnaji však jednoduché, neboť má před Urbanovou náskok jediného bodu a pro Urbanovou bude v případě rovnosti bodů hovořit nižší počet turnajů, naopak posun vpřed bude pravděpodobně neuskutečnitelný, neboť jeho ztráta na celkově druhého Kmenta již činí 2 body a to je, zdá se, na jeden turnaj před koncem dostatečný náskok, nehledě k tomu, že i Kment má o jeden turnaj méně.

To je zároveň i jedinou Kmentovou nadějí k obhájení celkového vítězství z loňska, neboť i on má ztrátu 2 body na vedoucího Londina, ale Londin má o turnaj více, tedy nevýhoda pro případ rovnosti bodů. Pokud si ale Šimon Londin udrží svoji současnou formu, odmazat 2 body ztráty bude pravděpodobně nemožné. Poslední 5. turnaj tedy může nabídnout velmi napínavé drama o konečné pořadí na prvních místech, bude se tedy na co těšit.

konečné pořadí turnaje

celkové pořadí Prostějovské žákovské ligy


<<< Nejvíc bodů nahrabal Michal <<<>>> Na ptáky nejsme krátký…sorry Janku >>>

Jméno:
Heslo:

Pro přidání nebo ohodnocení příspěvku musíte být přihlášení, respektive zaregistrovaní.

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2020