INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
online přenos 9. kola Oblastního přeboru Sever ŠK Jeseník B - TJ Libina
Do kalendáře přibyly informace o turnaji mládeže v Bezměrově.
Propozice Memoriálu Ladislava Zbořila jsou ke stažení v kalendáři.
Novoborský šach. server
Favorité jedou
Před konferencí
Navara za velkou louží
Dunajská Streda drží vedení, ale rozhodující zápasy teprve přijdou
Šachový svaz ČR
Byly zveřejněny propozice MČR mužů 2019
Motivační projekty 2019
Mistrovství evropských univerzit v bridži a šachu
Republikové kolo Přeboru škol se bude hrát ve Zlíně
Jihomoravský šach. svaz
Zápis z krajské konference
OPTIKA MEDEK OPEN
Memoriál Lubomíra Gillara za dveřmi
Březnový turnaj dětí a mládeže v rapidšachu
A64 Grygov
Turnaj rodinných dvojic
Nečekaná party
Baštincův memoriál 2019
GP mládeže před polovinou
ŠK 1921 Zábřeh
ZÁBŘEŽSKÝ TRENDEX OPEN 2018
Bleskovka v Zábřeze
Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu
Mistrovství Evropské Unie mládeže 2018
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
Jiří Fiala(23.2. 19:49)
Přebor za polovinou
Jiří Fiala(22.2. 7:45)
Změna místa konání a propozic šternberského rapidu
Jiří Fiala(21.2. 9:05)
EXTRALIGA
1.Lysá nad Labem2242.0
2.1. Novoborský SK2147.0
3.GASCO Pardubice2143.5
4.SK ZIKUDA Turnov1736.0
5.Siesta Unichess A1135.5
6.Beskydská šachová škola934.0
7.Moravská Slavia Brno930.0
8.DURAS BVK Královo Pole926.0
9.Labortech Ostrava727.0
10.SK Slavoj Poruba527.5
11.Siesta Unichess B316.0
12.Slavoj Český Těšín219.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavia Kroměříž2242.5
2.SK Slavia Orlová2040.0
3.ŠK Gordic1735.5
4.ŠK Staré Město1636.5
5.TŽ Třinec1436.0
6.BŠŠ Frýdek-Místek B1031.0
7.TJ Ostrava1029.0
8.Panda Rychnov n. K.1028.5
9.Šachy Hošťálková727.5
10.2222 ŠK Polabiny C426.5
11.Jezdci Jundrov426.0
12.TJ Tatran Litovel125.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.Duras BVK Královo Pole2134.5
2.ŠK Kuřim A1631.0
3.SK Prostějov1627.5
4.TJ Sokol Ústí1525.0
5.ŠK Zlín-Malenovice1322.5
6.TJ Lokomotiva Krnov1024.0
7.TJ Ostrava921.5
8.ŠK Staré Město B921.0
9.BŠŠ Frýdek-Místek C921.0
10.ŠK Kuřim B919.0
11.ŠK Kuřim C06.0
12.SK Slavia Orlová B05.0
2.LIGA E
1.Zbrojovka Vsetín2040.0
2.A64 PROCLIENT Grygov1942.5
3.Slavia Kroměříž B1738.5
4.ŠK GARDE Lipovec1634.5
5.SK Podlužan Prušánky1336.5
6.ŠK Staré Město B1133.0
7.ŠK Velké Losiny1030.0
8.TJ Vlčnov928.0
9.ŠK Veselí nad Moravou827.0
10.SK Prostějov524.0
11.ŠK Zlín425.5
12.ŠO Kunovice224.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ROŠÁDA Prostějov A1839.5
2.ŠK Velké Losiny B1838.5
3.ŠK 1921 Zábřeh1837.0
4.Sokol Skalička A1736.0
5.ŠK Olomouc A1638.0
6.Sokol Přemyslovice A1332.5
7.A64 PřF Olomouc1234.0
8.TJ Zlaté Hory926.5
9.TJ ŠK DUE POP Uničov726.5
10.ŠK Jeseník A529.0
11.ŠK Šternberk423.5
12.SK Řetězárna323.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Tatran Litovel B2449.5
2.ŠK Mohelnice2144.5
3.ŠK 1921 Zábřeh B2141.0
4.T.J. Sokol Šumperk1836.5
5.ŠK Bohuňovice1335.0
6.ŠK Šternberk B1132.5
7.TJ Libina1033.0
8.ŠK Loštice1027.0
9.ŠK Nové Losiny721.0
10.Řetězárna Česká Ves B324.5
11.ŠK Jeseník B321.5
12.ŠK 1921 Zábřeh C018.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Šachový klub Olomouc B2441.5
2.Sigmia Olomouc A2242.5
3.T.J. Sokol Přemyslovice1942.5
4.SK Prostějov C1636.5
5.T.J. Sokol Skalička B1536.5
6.Meopta Přerov Vinary1241.0
7.SK ROŠÁDA Prostějov B1132.5
8.SK Prostějov B1029.0
9.Sokol Citov625.5
10.Sokol Konice323.0
11.T.J. Sokol Tovačov320.5
12.Sigmia Senior Olomouc B013.0

Sezóna

Grand Prix

  • je série turnajů, které se konají jako krajský přebor mládeže v rapid šachu.
  • probíhá ve čtyřech kategoriích: do 10 let, do 12 let, do 14 let a do 18 let.
  • do celkového pořadí se každému hráči započítávají nejlepší čtyři výsledky.
  • celkové propozice a požadavky na pořadatele najdete v sekci Dokumenty ŠSOK.
  • Grand Prix na Facebooku

V sezóně 2018/2019 se jedná o tyto turnaje:
13. října 2018JeseníkZpráva z turnajePropozice turnaje
17. listopadu 2018HrabišínZpráva z turnajePropozice turnaje
12. ledna 2019ProstějovZpráva z turnajePropozice turnaje
2. března 2019MohelnicePropozice turnaje
23. března 2019ZábřehPropozice turnaje
13. dubna 2019Litovel
4. května 2019Grygov

Pořadí

kategorie A
JménoOddílJEHRPVMOLIGRΣ
1.Novotný Petr Oddíl šachů Sportovního klubu 1716½1649½
2.Zrůbek Dan Agentura 64 Grygov13121540
3.Poljak Kristian ŠK Vinary1114½13½39
4.Pirek David SK Řetězárna1561233
5.Mikešová Lenka Agentura 64 Grygov3131127
6.Březíková Beáta ŠK Vinary711826
7.Vojčáková Anastázie TJ Zlaté Hory69722
8.Knápek Jan Agentura 64 Grygov1019½
9.Langr Filip Šachový klub Mohelnice, z.s.10616
10.Liewehr Gabriel Šachový klub Jeseník, z.s.8412
11.Sochorová Valentýna ŠK ZŠ Horka nad Moravou310½
12.Jangl Thomas Ernest SK Řetězárna99
13.Vaníček Vojtěch Šachový klub Jeseník, z.s.28
14.Vojčák Vojtěch TJ Zlaté Hory358
15.Vyhnánek Damian SK Řetězárna23
16.Král Michal Šachový klub Mohelnice, z.s.4
17.Knapp Prokop ŠK ZŠ Hrabišín7
18.Osladil Lukáš ŠK ZŠ Hrabišín347
19.Smékal Matěj ŠK SIGMIA Olomouc3
20.Suchánek Jakub ŠK ZŠ Hrabišín3
21.Chudý Matyáš ŠK ZŠ Hrabišín3
22.Kužel František ŠK Vinary55
23.Frank Radim ŠK ZŠ Hrabišín44
24.Hajný Filip Šachový klub Jeseník, z.s.
25.Uhlíř Jakub ŠK ZŠ Hrabišín33
26.Sochor Václav Horka nad Moravou33
27.Halmich Vít ŠK ZŠ Hrabišín33
28.Obruča JakubOddíl šachů Sportovního klubu 33
29.Mikeš MatyᚊK Vinary
30.Paškov Ivo ŠK ZŠ Hrabišín22
31.Zwiener Mathias Rudolf Šachový klub Jeseník, z.s11
kategorie B
JménoOddílJEHRPVMOLIGRΣ
1.Zrůbek Adam Agentura 64 Grygov1415½13½43
2.Harašta Matěj ŠK Vinary15½12½14½42½
3.Laufer Samuel ŠK Loštice1114½1641½
4.Haidenko Mykola Šachový klub Jeseník, z.s.1313½10½37
5.Basler Jan SK Řetězárna121224
6.Tschulik Daniel Šachový klub Jeseník, z.s.37818
7.Skypala Erik SK Řetězárna71118
8.Tichá Diana Šachový klub Jeseník, z.s.85316
9.Tschuliková Sára Šachový klub Jeseník, z.s.4714½
10.Navrátil Jakub Šachový klub Mohelnice, z.s.4513½
11.Kopecký Filip ŠK 1921 Zábřeh13
12.Vilhelm Jan ŠK Šternberk1012½
13.Kolaříková Karolína Šachový klub Jeseník, z.s.33410
14.Čulák OndřejSK Řetězárna
15.Pirek Adam SK Řetězárna639
16.Jirů Jakub ŠK ZŠ Hrabišín99
17.Mlčoch Marek Tatran Litovel369
18.Morongová Natálie Šachový klub Jeseník, z.s.32
19.Jeřábek Jan ŠK 1921 Zábřeh14
20.Vojčáková Cecílie TJ Zlaté Hory½
21.Poljak Lucian TJ Spartak Přerov3
22.Kurfürst Adam Agentura 64 Grygov66
23.Vaníček Daniel Šachový klub Jeseník, z.s.05
24.Reichel Ondřej ŠK 1921 Zábřeh44
25.Krč Tomáš TJ Zlaté Hory33
26.Robotka TobiášSK Řetězárna33
27.Bílek AdamSK Řetězárna33
28.Nejezchleba MatějOddíl šachů Sportovního klubu
29.Čadra Martin TJ Sokol Skalička z.s.
30.Dostal Filip ŠK ZŠ Hrabišín22
31.Dressler Jakub ŠK ZŠ Hrabišín22
32.Šimek Šimon ŠK ZŠ Hrabišín22
33.Klemeš Maxmilián ŠK ZŠ Hrabišín22
34.Novák MartinAgentura 64 Grygov11
kategorie C
JménoOddílJEHRPVMOLIGRΣ
1.Nesporá Taťána ŠK 1921 Zábřeh1711634
2.Kolář Jan Šachový klub Mohelnice, z.s.1516½31½
3.Blaha Lukáš ŠK 1921 Zábřeh1516½31½
4.Cimburek Jan SK Řetězárna13½15½29
5.Pobucký Ondřej Šachový klub Mohelnice, z.s.12½1126
6.Moudrý Marek Oddíl šachů Sportovního klubu 111025½
7.Liewehr Robert Šachový klub Jeseník, z.s.13222½
8.Urban Jakub Oddíl šachů Sportovního klubu 91221
9.Bureš Lukáš Agentura 64 Grygov8418½
10.Morongová Gabriela Šachový klub Jeseník, z.s.102517
11.Mikeš Radek Agentura 64 Grygov4312½
12.Havránek Jan Šachový klub Mohelnice, z.s.311½
13.Růžičková Ema Agentura 64 Grygov1010
14.Poljakova Lenka SK Řetězárna
15.Renda Jaroslav Tatran Litovel
16.Korienek Libor Tatran Litovel3
17.Liewehr Kryštof Šachový klub Jeseník, z.s.13
18.Horký Martin Šachový klub Jeseník, z.s.55
19.Vozák Aleš TJ Sokol Skalička z.s.33
20.Paškov Denis ŠK ZŠ Hrabišín33
21.Kočí Magda ŠK ZŠ Hrabišín33
22.Chapčák LukášOddíl šachů Sportovního klubu ½½
kategorie D
JménoOddílJEHRPVMOLIGRΣ
1.Mohapl Tomáš Oddíl šachů Sportovního klubu 14½12½1643
2.Kolář Radomír Šachový klub Mohelnice, z.s.1616½32½
3.Valíček Martin Šachový klub Jeseník, z.s.131029½
4.Hampl Pavel Tatran Litovel104923
5.Londin Martin Oddíl šachů Sportovního klubu 11½1021½
6.Gvizdová Michala Šachový klub Jeseník, z.s.711½18½
7.Tobolík Kamil ŠK Vinary1515
8.Dočkal Karel Šachový klub Jeseník, z.s.914½
9.Obšivačová Jana Agentura 64 Grygov914½
10.Maitner VítTatran Litovel1414
11.Blaha MarekŠK 1921 Zábřeh12½12½
12.Táborský Jindřich Oddíl šachů Sportovního klubu 11½11½
13.Krahula Jiří ŠK ZŠ Hrabišín11
14.Pelikán Jan ŠK 1921 Zábřeh
15.Šustr OndřejOddíl šachů Sportovního klubu
16.Tschuliková Dominika Šachový klub Jeseník, z.s.51
17.Urbanová DanielaOddíl šachů Sportovního klubu 33
18.Měchura DanielOddíl šachů Sportovního klubu 33
19.Bluma Jiří Oddíl šachů Sportovního klubu
20.Jírů Ondřej ŠK ZŠ Hrabišín22
21.Němečková Kristina Šachový klub Jeseník, z.s.22
22.Nádeníčková Nikol ŠK 1921 Zábřeh000
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018