INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
předběžná startovní listina O Losinského kapra
Okresní přebor základních škol Šumperk se bude konat 13. prosince.
výsledky Dlouhodobého podzimního turnaje
Poslední komentáře
Loštickou svatojánskou trofej si odvezl Vaculík
Fiala Jiří(1. prosince 2022 18:19)
Kalendář akcí
2.12.Prostějovská žákovská liga
4.12.Oblastní přebor Sever i Jih − 4. kolo
9.12.Soustředění KTC
10.12.O losinského kapra
11.12.Krajský přebor − 5. kolo
13.12.Okresní přebor základních škol Šumperk
Šachový svaz ČR
Vyhodnocení soutěže Šdš a My-Chess – listopad
251. díl pořadu V šachu
MČR v blesku, blíží se uzávěrka přihlášek!
Registrace cizinců k 30. 11. 2022
Nový šachový server
Magnus number one Carlsen oslavil 32. narozeniny
Meteleskum, Stream na Seznamu a zápas Cvek proti všem
LCWL finále - ... a Španělsko ...
Rok ženského šachu v Rychnově – Martina Holoubková – Kořenová v hlavní roli
Šachové weby
A64 Grygov
Povinné vítězství
Poklidná výhra
ŠK 1921 Zábřeh
VÁNOČNÍ BLEKOVKY
Mistrovství Evropské Unie 2020
SK Prostějov
Přebor ukončen
Prostějov na 100%
ŠK Olomouc
Poslední sbohem
Zápas na tři dějství
ŠK Vinary
VINARSKÝ KRÁL
VINARSKÝ PRINC
ŠK Velké Losiny
ŠK Mohelnice
ŠK Jeseník
Řetězárna Česká Ves
TJ Spartak Přerov
ŠK Šternberk
ŠK Loštice
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK610.5
2.BŠŠ Frýdek-Místek610.0
3.GASCO Pardubice410.0
4.Výstaviště Lysá/Labem49.0
5.ZIKUDA Turnov48.5
6.ŠK DP Praha39.0
7.Siesta Labs Unichess38.0
8.INGEM - ŠK Líně28.0
9.ŠK Moravská Slavia16.5
10.Slavia Kroměříž06.5
11.OAZA loznice.cz05.0
12.Šachy Hošťálková05.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Jezdci Jundrov1021.5
2.ŠK Slavoj Poruba A923.0
3.TJ Vlčnov717.0
4.ŠK Staré Město717.0
5.TŽ Třinec714.0
6.ŠK Duras Královo Pole617.5
7.Moravská Slavia Brno B517.0
8.SK Slavia Orlová415.0
9.ŠK Slavoj Poruba B414.5
10.BŠŠ Frýdek-Místek B413.5
11.TJ Ostrava413.0
12.BŠŠ Frýdek-Místek C09.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.SK Prostějov914.5
2.ŠK Zlín-Malenovice913.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek B713.5
4.A64 Grygov712.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek D611.0
6.ŠK Staré Město B48.5
7.SK Slavia Orlová48.5
8.ŠK Vinary37.5
9.TJ Sokol Ústí35.0
10.TJ Ostrava06.0
11.SK Vyškov05.5
12.BŠŠ Frýdek-Místek C03.0
2.LIGA D
1.2222 ŠK Polabiny D916.5
2.Gambit Jihlava914.0
3.Panda Rychnov/Kněžnou714.5
4.TJ CHS Chotěboř614.5
5.ŠŠPM Lipky HK613.5
6.ŠK Lípa613.5
7.TJ Slavia HK313.0
8.TJ Lanškroun311.5
9.TJ Štefanydes Polička211.5
10.ŠK Ústí nad Orlicí19.5
11.ŠK Vysoké Mýto07.5
12.ŠK 1921 Zábřeh04.5
2.LIGA E
1.Slavia Kroměříž B920.0
2.A64 PROCLIENT Grygov917.0
3.VSK Universita Brno915.5
4.TJ Náměšť nad Oslavou715.5
5.ŠO MKS Vyškov713.0
6.OREL Ořechov611.5
7.Jezdci Jundrov B313.5
8.TJ Tatran Litovel39.0
9.SK Podlužan Prušánky08.5
10.STAV-IZOL ISO Olomouc07.5
11.ŠK Lokomotiva Brno07.0
12.SK GPOA Znojmo06.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.SK Prostějov A1025.0
2.A64 Grygov B1019.0
3.Sokol Přemyslovice919.0
4.ŠK Vinary719.5
5.Tatran Litovel B716.5
6.TJ Sokol Skalička716.0
7.TJ ŠK DUE POP Uničov615.5
8.TJ Zlaté Hory413.0
9.ŠK SIGMIA Olomouc315.0
10.ŠK Velké Losiny311.0
11.ŠK Loštice114.0
12.SK Prostějov B08.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK 1921 Zábřeh B913.5
2.ŠK Mohelnice612.0
3.ŠK Jeseník310.5
4.ŠK Bohuňovice310.0
5.ŠK Velké Losiny B37.0
6.ŠK Šternberk35.5
7.ŠK ZŠ Horka nad Moravou07.0
8.ŠK ZŠ Hrabišín06.5
9.TJ Tatran Litovel C00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.SK Prostějov C918.0
2.Přerov Vinary612.5
3.SK ROŠÁDA Prostějov612.0
4.SK Prostějov D49.5
5.A64 UP Olomouc311.0
6.Sigmia Olomouc B29.0
7.TJ Sokol Skalička B110.5
8.STAV-IZOL ISO Olomouc B18.0
9.TJ Sokol Citov15.5
OKRESNÍ PŘEBOR OLOMOUC
1.ŠK Šternberk B67.0
2.ŠK Bohuňovice C46.0
3.Sigmia Olomouc C37.5
4.Matador Přáslavice35.0
5.STAV-IZOL ISO Olomouc C34.5
6.ŠK Bohuňovice B12.5
7.Tatran Litovel D02.5
PŘEBOR OKRESU ŠUMPERK
1.TJ Libina H912.0
2.ŠK Loštice B78.5
3.ŠK SDH Stavenice67.0
4.ŠK 1921 Zábřeh C59.0
5.TJ Libina A49.0
6.ŠK Velké Losiny C46.5
7.ŠK 1921 Zábřeh D27.0
8.ŠK ZŠ Hrabišín C26.0
9.ŠK ZŠ Hrabišín B14.0
10.ŠK Mohelnice B, z.s.06.0
PŘEBOR REGIONU PŘEROV
1.ŠK Vinary C46.0
2.Sokol Citov B34.5
3.Sokol Tovačov33.5
4.Sokol Hranice12.5
5.TJ Spartak RP šachy Přerov03.5

Grand Prix

V sezóně se jedná o tyto turnaje:

13. října 2018JeseníkZpráva z turnajePropozice turnaje
17. listopadu 2018HrabišínZpráva z turnajePropozice turnaje
12. ledna 2019ProstějovZpráva z turnajePropozice turnaje
2. března 2019MohelniceZpráva z turnajePropozice turnaje
23. března 2019ZábřehZpráva z turnajePropozice turnaje
13. dubna 2019LitovelZpráva z turnajePropozice turnaje
4. května 2019GrygovZpráva z turnajePropozice turnaje

Pořadí

kategorie A
JménoOddílJEHRPVMOLIGRΣ
1.Novotný Petr Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov1716½1616½15½66
2.Zrůbek Dan Agentura 64 Grygov131215131716½1664½
3.Poljak Kristian ŠK Vinary1114½13½15½14½814½59
4.Knápek Jan Agentura 64 Grygov1012812½1044½
5.Březíková Beáta ŠK Vinary71181311½944½
6.Mikešová Lenka Agentura 64 Grygov3131110½79643½
7.Langr Filip Šachový klub Mohelnice, z.s.1068410½1341½
8.Pirek David SK Řetězárna1561233
9.Liewehr Gabriel Šachový klub Jeseník, z.s.8494728
10.Vojčáková Anastázie TJ Zlaté Hory69725½
11.Růžička OtoAgentura 64 Grygov511½323
12.Sochorová Valentýna ŠK ZŠ Horka nad Moravou37522½
13.Bouchalová KvětaAgentura 64 Grygov436720
14.Knapp Prokop ŠK ZŠ Hrabišín49320
15.Halmich Vít ŠK ZŠ Hrabišín3102218½
16.Frank Radim ŠK ZŠ Hrabišín414817
17.Osladil Lukáš ŠK ZŠ Hrabišín346316
18.Smékal Matěj ŠK SIGMIA Olomouc36215
19.Král Michal Šachový klub Mohelnice, z.s.4314
20.Vaníček Vojtěch Šachový klub Jeseník, z.s.2313½
21.Dostál JakubAgentura 64 Grygov11½11½
22.Chudý Matyáš ŠK ZŠ Hrabišín3311
23.Uhlíř Jakub ŠK ZŠ Hrabišín35311
24.Kužel František ŠK Vinary53210
25.Vojčák Vojtěch TJ Zlaté Hory35210
26.Mikeš MatyᚊK Vinary232
27.Jangl Thomas Ernest SK Řetězárna99
28.Paškov Ivo ŠK ZŠ Hrabišín2219
29.Vyhnánek Damian SK Řetězárna23
30.Sochor VáclavŠK ZŠ Horka nad Moravou437
31.Suchánek Jakub ŠK ZŠ Hrabišín3
32.Vincenec KvidoŠK Vinary44
33.Hajný Filip Šachový klub Jeseník, z.s.
34.Obruča JakubOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov33
35.Zwiener Mathias Rudolf Šachový klub Jeseník, z.s11
36.Le Anh ThliTJ Zlaté Hory½½
37.Sobková ElenaTJ. Sokol Hranice00
kategorie B
JménoOddílJEHRPVMOLIGRΣ
1.Zrůbek Adam Agentura 64 Grygov1415½13½16½17161665½
2.Harašta Matěj ŠK Vinary15½12½14½151410½1359
3.Laufer Samuel ŠK Loštice1114½169413½14½58½
4.Haidenko Mykola Šachový klub Jeseník, z.s.1313½10½121049
5.Basler Jan SK Řetězárna121212½646
6.Kurfürst Adam Agentura 64 Grygov61114½1243½
7.Kopecký Filip ŠK 1921 Zábřeh11½41237
8.Poljak Lucian TJ Spartak Přerov337727
9.Melich MatyášAgentura 64 Grygov105426½
10.Tichá Diana Šachový klub Jeseník, z.s.8537626
11.Vilhelm Jan ŠK Šternberk1085326
12.Tschulik Daniel Šachový klub Jeseník, z.s.37826224
13.Novotný Petr Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov1119½
14.Tschuliková Sára Šachový klub Jeseník, z.s.4734318½
15.Skypala Erik SK Řetězárna71118
16.Navrátil Jakub Šachový klub Mohelnice, z.s.4534317½
17.Čulák OndřejSK Řetězárna2516½
18.Reichel Ondřej ŠK 1921 Zábřeh4633216
19.Jeřábek Jan ŠK 1921 Zábřeh14332113½
20.Morongová Natálie Šachový klub Jeseník, z.s.32313½
21.Kolaříková Karolína Šachový klub Jeseník, z.s.334213½
22.Peluha VojtěchŠK Vinary1313
23.Robotka TobiášSK Řetězárna34312½
24.Jirů Jakub ŠK ZŠ Hrabišín9211
25.Vaníček Daniel Šachový klub Jeseník, z.s.023210
26.Vojčáková Cecílie TJ Zlaté Hory½3
27.Pirek Adam SK Řetězárna639
28.Mlčoch Marek Tatran Litovel369
29.Bílek AdamSK Řetězárna39
30.Klemeš Maxmilián ŠK ZŠ Hrabišín23
31.Černý Karel FrantišekŠK ZŠ Horka nad Moravou347
32.Šimek Šimon ŠK ZŠ Hrabišín2316
33.Dressler Jakub ŠK ZŠ Hrabišín224
34.Bouchal MarekAgentura 64 Grygov
35.Brzobohatý KarelŠK 1921 Zábřeh33
36.Pospíšil JiříŠK ZŠ Hrabišín213
37.Krč Tomáš TJ Zlaté Hory33
38.Klimeš MartinŠK 1921 Zábřeh33
39.Nejezchleba MatějOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
40.Čadra Martin TJ Sokol Skalička z.s.
41.Dostal Filip ŠK ZŠ Hrabišín22
42.Novák MartinAgentura 64 Grygov11
kategorie C
JménoOddílJEHRPVMOLIGRΣ
1.Kolář Jan Šachový klub Mohelnice, z.s.1516½161663½
2.Blaha Lukáš ŠK 1921 Zábřeh1516½14131014½60
3.Cimburek Jan SK Řetězárna13½15½101416½1259½
4.Nesporá Taťána ŠK 1921 Zábřeh171161391556
5.Pobucký Ondřej Šachový klub Mohelnice, z.s.12½111344
6.Urban Jakub Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov91213½42
7.Moudrý Marek Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov111011½539
8.Růžičková Ema Agentura 64 Grygov1010½1636½
9.Liewehr Robert Šachový klub Jeseník, z.s.1323335½
10.Paškov Denis ŠK ZŠ Hrabišín311½11½332½
11.Morongová Gabriela Šachový klub Jeseník, z.s.102539630
12.Mikeš Radek Agentura 64 Grygov43841027½
13.Havránek Jan Šachový klub Mohelnice, z.s.32525
14.Bureš Lukáš Agentura 64 Grygov84323
15.Liewehr Kryštof Šachový klub Jeseník, z.s.1334212
16.Horký Martin Šachový klub Jeseník, z.s.511½
17.Poljakova Lenka SK Řetězárna
18.Renda Jaroslav Tatran Litovel2
19.Dušánek PřemyslŠK 1921 Zábřeh88
20.Korienek Libor Tatran Litovel31
21.Hut DanielŠK ZŠ Horka nad Moravou44
22.Kočí Magda ŠK ZŠ Hrabišín33
23.Vozák Aleš TJ Sokol Skalička z.s.33
24.Kůdela MartinŠK ZŠ Horka nad Moravou
25.Chapčák LukášOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov½½
kategorie D
JménoOddílJEHRPVMOLIGRΣ
1.Blaha MarekŠK 1921 Zábřeh12½16½16½16½1262
2.Kolář Radomír Šachový klub Mohelnice, z.s.1616½12½14½959½
3.Mohapl Tomáš Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov14½12½1611½954½
4.Valíček Martin Šachový klub Jeseník, z.s.131010½1311847½
5.Maitner VítTatran Litovel1411121047
6.Tobolík Kamil ŠK Vinary15141039
7.Pelikán Jan ŠK 1921 Zábřeh7930
8.Londin Martin Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov11½10330
9.Krahula Jiří ŠK ZŠ Hrabišín938228
10.Gvizdová Michala Šachový klub Jeseník, z.s.711½33224½
11.Hampl Pavel Tatran Litovel104923
12.Ptáček TomᚊK 1921 Zábřeh16½21
13.Dočkal Karel Šachový klub Jeseník, z.s.9317½
14.Obšivačová Jana Agentura 64 Grygov917
15.Londin ŠimonOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov1616
16.Tschuliková Dominika Šachový klub Jeseník, z.s.5135215
17.Kolář Jan Šachový klub Mohelnice, z.s.13½13½
18.Táborský Jindřich Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov11½13
19.Černý Michael ŠK ZŠ Horka nad Moravou711½
20.Hrabal MatějOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov1111
21.Jírů Ondřej ŠK ZŠ Hrabišín25310
22.Potrok Jakub Sokol Citov88
23.Šustr OndřejOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
24.Měchura DanielOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov33
25.Nádeníčková Nikol ŠK 1921 Zábřeh0020103
26.Urbanová DanielaOddíl šachů Sportovního klubu Prostějov33
27.Bluma Jiří Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
28.Němečková Kristina Šachový klub Jeseník, z.s.22
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2022