INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Poslední komentáře
Kalendář akcí
13.−20.8.Olomoucké šachové léto
13.−21.8.Jeseník Open
21.−28.8.Letní šachohrátky pro odvážné kluky a holky
2.−4.9.Soustředění KTC
3.9.Libinská věž
9.−10.9.Školení rozhodčích 2. třídy a Seminář rozhodčích 2. a 3. třídy
Šachový svaz ČR
Přestupy členů k 2. 8. 2022
Delegace rozhodčích na ligové soutěže ŠSČR
KOŠICE SIM-SIM TOUR 12. Memoriál L. Kotána už o 3 týždne
Simultánka pro ženy s WGM Evou Kulovanou v Havlíčkově Brodu
Nový šachový server
Zápas Španělsko - Česko on -line
Jdeme do finále, aneb Chennai 9. kolo
Chennai - on line
Olympiáda den osmý Magnus Carlsen
Šachové weby
A64 Grygov
Skvělý červen
Vynikající výsledek na Mistrovství ČR družstev starších žáků
ŠK 1921 Zábřeh
VÁNOČNÍ BLEKOVKY
Mistrovství Evropské Unie 2020
SK Prostějov
Po patnácté Dvořák
Mezinárodní den žen
ŠK Olomouc
Poslední sbohem
Zápas na tři dějství
ŠK Vinary
VINARSKÝ PRINC
JARNÍ ŠACHOVÝ TURNAJ PRO DĚTI
ŠK Velké Losiny
ŠK Mohelnice
ŠK Jeseník
Řetězárna Česká Ves
TJ Spartak Přerov
ŠK Šternberk
ŠK Loštice
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK3773.0
2.Moravská Slavia Brno2459.0
3.GASCO Pardubice2455.0
4.ŠK Zikuda Turnov2357.0
5.Slavia Kroměříž1955.0
6.INGEM - ŠK Líně1852.5
7.Výstaviště Lysá/Labem1850.5
8.Siesta Labs Unichess1751.0
9.ŠK Dopravní podnik Praha1750.5
10.BŠŠ Frýdek-Místek A1446.0
11.ŠK Duras Královo Pole1349.5
12.ŠK Slavoj Poruba1349.0
13.BŠŠ Frýdek-Místek B1340.5
14.Labortech Ostrava437.5
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.ŠK DURAS BVK Brno1524.5
2.BŠŠ Frýdek-Místek A1329.0
3.2222 ŠK Polabiny A1323.5
4.ŠŠPM Lipky HK1223.5
5.ŠK AD Jičín1222.5
6.ŠK Staré Město1021.0
7.TJ Spartak Vlašim411.5
8.SK Prostějov312.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Šachy Hošťálková2053.0
2.ŠK GORDIC2048.5
3.TŽ Třinec2044.5
4.SK Slavia Orlová1949.0
5.TJ Vlčnov1848.5
6.ŠK Staré Město1846.5
7.Moravská Slavia Brno B1749.0
8.ŠK Slavoj Poruba B1640.0
9.TJ CHS Chotěboř1442.0
10.A64 PROCLIENT Grygov1442.0
11.ŠK Vsetín736.5
12.Slavoj Český Těšín228.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.Šachy Krnov A1933.0
2.BŠŠ Frýdek-Místek B1931.5
3.ŠK Zlín-Malenovice1628.0
4.A64 Grygov1427.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek C1123.0
6.TJ Ostrava1120.5
7.ŠK Jeseník918.5
8.ŠK Lokomotiva Brno821.0
9.SK Slavia Orlová715.5
10.TJ Sokol Ústí610.0
11.Šachy Krnov B013.0
12.ŠO Kunovice09.0
2.LIGA D
1.2222 ŠK Polabiny C2858.0
2.TJ Slavia Hradec Králové2653.5
3.Panda Rychnov/Kněžnou2557.5
4.TJ Štefanydes Polička2453.5
5.ŠK Lípa2148.5
6.TJ Lanškroun1443.0
7.ŠK Vysoké Mýto1240.5
8.ŠK Ústí nad Orlicí1233.5
9.ŠK 1921 Zábřeh937.5
10.TJ Jiskra Hořice934.0
11.TJ ŠO Chrudim735.5
12.TJ Žďár nad Sázavou733.0
2.LIGA F
1.TJ Ostrava2653.5
2.BŠŠ Frýdek-Místek C2553.0
3.ŠK Slavoj Poruba C2552.0
4.Tatran Litovel2347.0
5.TJ Slovan Havířov2151.5
6.TŽ Třinec B2148.0
7.Sokol Dobrá1548.0
8.ŠK TJ Dolní Benešov1538.5
9.TJ Baník Havířov935.0
10.SK Slavia Orlová B739.5
11.ŠK Karviná634.5
12.SK Prostějov027.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.STAV-IZOL ISO A2758.5
2.TJ Sokol Přemyslovice2349.0
3.Tatran Litovel B2147.5
4.TJ Sokol Velké Losiny A2052.0
SK Prostějov B2052.0
6.A64 Grygov B2048.0
7.TJ Sokol Skalička1445.5
8.Sigmia Olomouc A1338.0
9.TJ Zlaté Hory1034.5
10.TJ ŠK DUE POP Uničov A836.5
11.ROŠÁDA Prostějov A636.5
12.ŠK Mohelnice430.0
13.ŠK Jeseník A00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Velké Losiny B1731.5
2.ŠK Loštice1635.5
3.ŠK Šternberk A1534.0
4.SK Řetězárna Česká Ves1226.0
5.ŠK 1921 Zábřeh B931.0
6.ŠK Bohuňovice A826.0
7.TJ Libina A423.0
8.TJ Tatran Litovel C017.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Přerov Vinary1941.5
2.A64 UP Olomouc1842.0
3.TJ Sokol Skalička B1432.5
4.SK Prostějov C1334.0
5.STAV-IZOL ISO B1227.5
6.TJ Sokol Přemyslovice B1035.5
7.SK Prostějov D926.5
8.TJ Sokol Citov729.0
9.Sigmia Olomouc B119.5

Fotogalerie

O krále Stavenice
Stavenice 17.3.2012

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2022