INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
předběžná startovní listina O Losinského kapra
Okresní přebor základních škol Šumperk se bude konat 13. prosince.
výsledky Dlouhodobého podzimního turnaje
Poslední komentáře
Loštickou svatojánskou trofej si odvezl Vaculík
Fiala Jiří(1. prosince 2022 18:19)
Kalendář akcí
2.12.Prostějovská žákovská liga
4.12.Oblastní přebor Sever i Jih − 4. kolo
9.12.Soustředění KTC
10.12.O losinského kapra
11.12.Krajský přebor − 5. kolo
13.12.Okresní přebor základních škol Šumperk
Šachový svaz ČR
Vyhodnocení soutěže Šdš a My-Chess – listopad
251. díl pořadu V šachu
MČR v blesku, blíží se uzávěrka přihlášek!
Registrace cizinců k 30. 11. 2022
Nový šachový server
Magnus number one Carlsen oslavil 32. narozeniny
Meteleskum, Stream na Seznamu a zápas Cvek proti všem
LCWL finále - ... a Španělsko ...
Rok ženského šachu v Rychnově – Martina Holoubková – Kořenová v hlavní roli
Šachové weby
A64 Grygov
Povinné vítězství
Poklidná výhra
ŠK 1921 Zábřeh
VÁNOČNÍ BLEKOVKY
Mistrovství Evropské Unie 2020
SK Prostějov
Přebor ukončen
Prostějov na 100%
ŠK Olomouc
Poslední sbohem
Zápas na tři dějství
ŠK Vinary
VINARSKÝ KRÁL
VINARSKÝ PRINC
ŠK Velké Losiny
ŠK Mohelnice
ŠK Jeseník
Řetězárna Česká Ves
TJ Spartak Přerov
ŠK Šternberk
ŠK Loštice
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK610.5
2.BŠŠ Frýdek-Místek610.0
3.GASCO Pardubice410.0
4.Výstaviště Lysá/Labem49.0
5.ZIKUDA Turnov48.5
6.ŠK DP Praha39.0
7.Siesta Labs Unichess38.0
8.INGEM - ŠK Líně28.0
9.ŠK Moravská Slavia16.5
10.Slavia Kroměříž06.5
11.OAZA loznice.cz05.0
12.Šachy Hošťálková05.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Jezdci Jundrov1021.5
2.ŠK Slavoj Poruba A923.0
3.TJ Vlčnov717.0
4.ŠK Staré Město717.0
5.TŽ Třinec714.0
6.ŠK Duras Královo Pole617.5
7.Moravská Slavia Brno B517.0
8.SK Slavia Orlová415.0
9.ŠK Slavoj Poruba B414.5
10.BŠŠ Frýdek-Místek B413.5
11.TJ Ostrava413.0
12.BŠŠ Frýdek-Místek C09.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.SK Prostějov914.5
2.ŠK Zlín-Malenovice913.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek B713.5
4.A64 Grygov712.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek D611.0
6.ŠK Staré Město B48.5
7.SK Slavia Orlová48.5
8.ŠK Vinary37.5
9.TJ Sokol Ústí35.0
10.TJ Ostrava06.0
11.SK Vyškov05.5
12.BŠŠ Frýdek-Místek C03.0
2.LIGA D
1.2222 ŠK Polabiny D916.5
2.Gambit Jihlava914.0
3.Panda Rychnov/Kněžnou714.5
4.TJ CHS Chotěboř614.5
5.ŠŠPM Lipky HK613.5
6.ŠK Lípa613.5
7.TJ Slavia HK313.0
8.TJ Lanškroun311.5
9.TJ Štefanydes Polička211.5
10.ŠK Ústí nad Orlicí19.5
11.ŠK Vysoké Mýto07.5
12.ŠK 1921 Zábřeh04.5
2.LIGA E
1.Slavia Kroměříž B920.0
2.A64 PROCLIENT Grygov917.0
3.VSK Universita Brno915.5
4.TJ Náměšť nad Oslavou715.5
5.ŠO MKS Vyškov713.0
6.OREL Ořechov611.5
7.Jezdci Jundrov B313.5
8.TJ Tatran Litovel39.0
9.SK Podlužan Prušánky08.5
10.STAV-IZOL ISO Olomouc07.5
11.ŠK Lokomotiva Brno07.0
12.SK GPOA Znojmo06.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.SK Prostějov A1025.0
2.A64 Grygov B1019.0
3.Sokol Přemyslovice919.0
4.ŠK Vinary719.5
5.Tatran Litovel B716.5
6.TJ Sokol Skalička716.0
7.TJ ŠK DUE POP Uničov615.5
8.TJ Zlaté Hory413.0
9.ŠK SIGMIA Olomouc315.0
10.ŠK Velké Losiny311.0
11.ŠK Loštice114.0
12.SK Prostějov B08.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK 1921 Zábřeh B913.5
2.ŠK Mohelnice612.0
3.ŠK Jeseník310.5
4.ŠK Bohuňovice310.0
5.ŠK Velké Losiny B37.0
6.ŠK Šternberk35.5
7.ŠK ZŠ Horka nad Moravou07.0
8.ŠK ZŠ Hrabišín06.5
9.TJ Tatran Litovel C00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.SK Prostějov C918.0
2.Přerov Vinary612.5
3.SK ROŠÁDA Prostějov612.0
4.SK Prostějov D49.5
5.A64 UP Olomouc311.0
6.Sigmia Olomouc B29.0
7.TJ Sokol Skalička B110.5
8.STAV-IZOL ISO Olomouc B18.0
9.TJ Sokol Citov15.5
OKRESNÍ PŘEBOR OLOMOUC
1.ŠK Šternberk B67.0
2.ŠK Bohuňovice C46.0
3.Sigmia Olomouc C37.5
4.Matador Přáslavice35.0
5.STAV-IZOL ISO Olomouc C34.5
6.ŠK Bohuňovice B12.5
7.Tatran Litovel D02.5
PŘEBOR OKRESU ŠUMPERK
1.TJ Libina H912.0
2.ŠK Loštice B78.5
3.ŠK SDH Stavenice67.0
4.ŠK 1921 Zábřeh C59.0
5.TJ Libina A49.0
6.ŠK Velké Losiny C46.5
7.ŠK 1921 Zábřeh D27.0
8.ŠK ZŠ Hrabišín C26.0
9.ŠK ZŠ Hrabišín B14.0
10.ŠK Mohelnice B, z.s.06.0
PŘEBOR REGIONU PŘEROV
1.ŠK Vinary C46.0
2.Sokol Citov B34.5
3.Sokol Tovačov33.5
4.Sokol Hranice12.5
5.TJ Spartak RP šachy Přerov03.5

Fotogalerie

Letní turnaj
DDM Olomouc 2. června 2019

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2022