INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Novoborský šach. server
Anand s Topalovem dotahují Carlsena
Nejlepší ženské družstvo má Frýdek-Místek
Kramnik se dotáhl do čela
Pardubický Czech Open se blíží
V Dortmundu opět bojovně
Výstava EXPO, druhá část výletu
Šachový svaz ČR
Losování lig řízených STK ŠSČR
167. díl V šachu
Šachistky z Frýdku-Místku počtvrté v řadě ovládly extraligu
Komuniké z 99. schůze VV ŠSČR
Školení a seminář rozhodčích R2 a R3, Plzeň 12. - 13. 9. 2015
Školení a seminář rozhodčích R2 a R3, Praha 19. - 20. 9. 2015
Jihomoravský šach. svaz
Memoriál Oldřicha Šípka 2015
Dotace na tréninky talentované mládeže
Schůze Komise mládeže JmŠS
Memoriál Rostislava Obrdlíka pro Lokomotivu Brno
ČEZ TALENT FESTIVAL, 40. ročník festivalu šachových turnajů
Mistrovství ČR dětí do 14 let v rapidšachu
ŠK 1921 Zábřeh
ČESKOVESKÝ ŠACHOVÝ TURNAJ
Blesk na tréninku, bilancování
MČR družstev mladších žáků 2015
Lanškrounská věž 2015
Řešitelská soutěž na tréninku
Příští trénink !!!
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Výsledky GP mládeže v rapid šachu
václav(2.7. 16:53)
tht EXTRALIGA
1.
1. Novoborský ŠK
3163.0
2.Rapid Pardubice2753.5
3.
Lysá nad Labem
2250.5
4.Labortech Ostrava2150.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek1946.0
6.AD Mahrla Praha1644.5
7.Zikuda Turnov1543.0
8.
Slavoj Poruba
1344.5
9.Ancora Tatran Litovel1341.5
10.TŽ Třinec737.0
11.ŠK Karviná431.0
12.2222 ŠK Polabiny123.5
1.LIGA VÝCHOD
1.
ŠK Duras BVK A
2859.5
2.
BŠŠ Frýdek-Místek B
2453.5
3.
SK Slavia Orlová A
2449.5
4.
KVS EKODIVIZE Opava A
2145.5
5.
Slavia Kroměříž A
1946.0
6.
ŠK Zlín A
1944.5
7.
ŠK Staré Město A
1647.5
8.
A64 Grygov A
1544.5
9.
Lokomotiva Brno A
1341.5
10.TJ ŠO Chrudim736.5
11.
Rychnov nad Kněžnou
634.5
12.
ŠK Duras BVK B
325.0
2.LIGA D
1.
Slavia Hradec Králové B
3358.5
2.
Štefanydes Polička A
2752.5
3.
Sokol Velké Losiny
2552.5
4.
ZVU Engineering Lípa A
2052.0
5.ŠK Vysoké Mýto1948.5
6.AKIS Pardubice1244.5
7.2222 ŠK Polabiny B1243.0
8.ŠK 1921 Zábřeh1239.0
9.
ŠK Ústí nad Orlicí
1237.0
10.ŠK AD Jičín B940.5
11.TJ Žďár nad Sázavou A636.5
12.
Štefanydes Polička B
323.5
2.LIGA F
1.
TJ Ostrava A
2855.5
2.
TŽ Třinec B
2256.5
3.
Labortech Ostrava B
1845.0
4.Baník Havířov1744.0
5.
Tatran Litovel B
1644.5
6.
Slavoj Poruba B
1643.0
7.TJ Slovan Havířov1444.5
8.
A64 Grygov B
1443.5
9.Zbrojovka Vsetín1441.5
10.
SK Slavia Orlová B
1040.0
11.Sokol Dobrá1036.5
12.
TJ Mosty u Jablunkova
833.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.SK Prostějov2852.0
2.Velké Losiny B2653.5
3.T.J.Sokol Šumperk2453.5
4.TJ Sokol Přemyslovice2254.5
5.AŠK DA Olomouc2250.0
6.ŠK Šternberk1438.5
7.TJ ŠK DUE POP Uničov1346.0
8.Sokol Skalička1344.0
9.TJ Zlaté Hory1342.0
10.
SK Rošáda Prostějov
939.5
11.Sigmia Olomouc230.0
12.A64 PřF Olomouc224.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Jeseník2756.5
2.Řetězárna Česká Ves2451.0
3.TJ Libina2445.5
4.Tatran Litovel C1945.5
5.ŠK Loštice A1848.0
6.ŠK Šternberk B1341.0
7.ŠK 1921 Zábřeh C1234.5
8.ŠK 1921 Zábřeh B1035.0
9.ŠK Nové Losiny935.0
10.ŠK Bohuňovice634.0
11.ŠK Luká014.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.AŠK DA Olomouc B3064.5
2.Spartak Přerov2957.5
3.
TJ Sokol Přemyslovice B
2652.5
4.
Sokol Skalička B
2251.0
5.
SK Rošáda Prostějov B
2147.0
6.SK Prostějov B1953.5
7.ŠK Vinary1031.5
8.
Sigmia Olomouc B
938.5
9.
TJ Sokol Konice
936.5
10.
TJ Sokol Tovačov
833.0
11.SK Junior Prostějov732.5
12.
TJ Sokol Hranice
130.0

Sezóna

Krajský přebor družstev
mladších žáků 2012
Grygov 28.4.2012

<< předchozí stránka následující stránka >>

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2015