INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Šachový turnaj pro hráče do 15 let Vinarský princ se bude konat v pátek 5. června.
Tradiční šumPERSKÝ ŠACHový turnaj se letos koná v termínu 26. a 27. září.
TMK ŠSČR předložila dlouho očekávanou a připravovanou Dlouhodobou koncepci práce s mládeží.
Novoborský šach. server
Bleskové přebory Brna 2015
I výhry mají své dny
Viktor nebo Sergej?
Polovina karet vyložena na stůl
Lidé si poradili s umělou inteligencí - o chlup…
Všichni na CHESSFEST 2015!
Šachový svaz ČR
MČR 2015: v turnaji mužů vedou Navara a Petr, ženám vládne Tereza Olšarová
Návrh rozdělení a termínů lig pro sezónu 15/16
Na ME žen reprezentují Kořenová a Folková
MČR mužů a žen 2015 klepe na dveře
Evropský klubový pohár 2015
V Klatovech se rozdávaly mistrovské tituly pro nejmladší
Jihomoravský šach. svaz
Blíží se Mistrovství ČR žákovských družstev
Brněnský šachový festival 2015
Již za čtyři dny zahájí krajské tréninkové soustředění
Z republikového mistrovství dětí do 8 let vezeme dvě medaile!
1. liga východ - závěrečná zpráva
V Brně před 90 lety
ŠK 1921 Zábřeh
Příští trénink !!!
Skalička 2015
KP_dr_ml_ž
„Dvě druhá“ místa v Boskovicích
Finále GP mládeže
Zábřeh zachráněn!!!
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Konference ŠSOK
jura(22.5. 13:19)
Ve Skaličce překvapilo družstvo SK Prostějov
Rockenroule(21.5. 11:58)
Ve Skaličce překvapilo družstvo SK Prostějov
Rockenroule(21.5. 11:54)
Ve Skaličce překvapilo družstvo SK Prostějov
Matoušek(21.5. 10:24)
Ve Skaličce překvapilo družstvo SK Prostějov
Jiří Fiala(21.5. 9:20)
Konference ŠSOK
Jan Kolašín(20.5. 23:03)
Konference ŠSOK
Alena Navrátilová(20.5. 19:19)
Ve Skaličce překvapilo družstvo SK Prostějov
Vojtech Mlynsky, SK Luka(20.5. 15:26)

Krajský přebor družstev
mladších žáků 2012
Grygov 28.4.2012

<< předchozí stránka následující stránka >>

tht EXTRALIGA
1.
1. Novoborský ŠK
3163.0
2.Rapid Pardubice2753.5
3.
Lysá nad Labem
2250.5
4.Labortech Ostrava2150.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek1946.0
6.AD Mahrla Praha1644.5
7.Zikuda Turnov1543.0
8.
Slavoj Poruba
1344.5
9.Ancora Tatran Litovel1341.5
10.TŽ Třinec737.0
11.ŠK Karviná431.0
12.2222 ŠK Polabiny123.5
1.LIGA VÝCHOD
1.
ŠK Duras BVK A
2859.5
2.
BŠŠ Frýdek-Místek B
2453.5
3.
SK Slavia Orlová A
2449.5
4.
KVS EKODIVIZE Opava A
2145.5
5.
Slavia Kroměříž A
1946.0
6.
ŠK Zlín A
1944.5
7.
ŠK Staré Město A
1647.5
8.
A64 Grygov A
1544.5
9.
Lokomotiva Brno A
1341.5
10.TJ ŠO Chrudim736.5
11.
Rychnov nad Kněžnou
634.5
12.
ŠK Duras BVK B
325.0
2.LIGA D
1.
Slavia Hradec Králové B
3358.5
2.
Štefanydes Polička A
2752.5
3.
Sokol Velké Losiny
2552.5
4.
ZVU Engineering Lípa A
2052.0
5.ŠK Vysoké Mýto1948.5
6.AKIS Pardubice1244.5
7.2222 ŠK Polabiny B1243.0
8.ŠK 1921 Zábřeh1239.0
9.
ŠK Ústí nad Orlicí
1237.0
10.ŠK AD Jičín B940.5
11.TJ Žďár nad Sázavou A636.5
12.
Štefanydes Polička B
323.5
2.LIGA F
1.
TJ Ostrava A
2855.5
2.
TŽ Třinec B
2256.5
3.
Labortech Ostrava B
1845.0
4.Baník Havířov1744.0
5.
Tatran Litovel B
1644.5
6.
Slavoj Poruba B
1643.0
7.TJ Slovan Havířov1444.5
8.
A64 Grygov B
1443.5
9.Zbrojovka Vsetín1441.5
10.
SK Slavia Orlová B
1040.0
11.Sokol Dobrá1036.5
12.
TJ Mosty u Jablunkova
833.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.SK Prostějov2852.0
2.Velké Losiny B2653.5
3.T.J.Sokol Šumperk2453.5
4.TJ Sokol Přemyslovice2254.5
5.AŠK DA Olomouc2250.0
6.ŠK Šternberk1438.5
7.TJ ŠK DUE POP Uničov1346.0
8.Sokol Skalička1344.0
9.TJ Zlaté Hory1342.0
10.
SK Rošáda Prostějov
939.5
11.Sigmia Olomouc230.0
12.A64 PřF Olomouc224.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Jeseník2756.5
2.Řetězárna Česká Ves2451.0
3.TJ Libina2445.5
4.Tatran Litovel C1945.5
5.ŠK Loštice A1848.0
6.ŠK Šternberk B1341.0
7.ŠK 1921 Zábřeh C1234.5
8.ŠK 1921 Zábřeh B1035.0
9.ŠK Nové Losiny935.0
10.ŠK Bohuňovice634.0
11.ŠK Luká014.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.AŠK DA Olomouc B3064.5
2.Spartak Přerov2957.5
3.
TJ Sokol Přemyslovice B
2652.5
4.
Sokol Skalička B
2251.0
5.
SK Rošáda Prostějov B
2147.0
6.SK Prostějov B1953.5
7.ŠK Vinary1031.5
8.
Sigmia Olomouc B
938.5
9.
TJ Sokol Konice
936.5
10.
TJ Sokol Tovačov
833.0
11.SK Junior Prostějov732.5
12.
TJ Sokol Hranice
130.0



TOPlist
© Pavel Šimáček 2010