INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Propozice 3. turnaje Grand Prix v Prostějově jsou v kalendáři.
ŠK Vinary pořádá 16. prosince Předvánoční turnaj pro děti.
2. turnaj tohoto ročníku Prostějovské žákovské ligy se uskuteční 13. prosince.
Okresní finále přeboru středních škol na Šumpersku se uskuteční ve středu 6. prosince.
Novoborský šach. server
Inovatívny tréningový portál začal na týždennej báze vlogovať
Do vedení jde Tari
31. nasazený hráč Martin Kühn překvapivým vítězem OPEN BRNO 2017
Druhé kolo v taktu papírových předpokladů
Šachový svaz ČR
Mistrovství Evropy v rapidu a bleskovém šachu
Konkurzy na pořádání MČR mužů a žen
Schváleno vyhodnocení projektu Podpora oddílů ŠSČR
Juniorský šach má novou mistryni republiky
Jihomoravský šach. svaz
Bienále a šachy pro Diakonii
Poznámky z Mikulova
Brankovice po dvacáté, a opět úspěšně
JmKPIIC - 3.kolo
A64 Grygov
Třetí neděle (kolo) v oblastní soutěži – jih
Taktický výběr z ME družstev 2017
Metody útoku (záznam skype tréninku 15.11.)
Podivná neděle
ŠK 1921 Zábřeh
Zábřeh hrál doma
Osmé kolo okresního přeboru mládeže
Druhé GP v Hrabšíně
DRUHÝ ROČNÍK ZÁBŘEŽSKÉHO RAPIDU
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Krajská listina talentů a oblastní tréninková centra
Kupolicek(21.11. 16:47)
Zkušenost vs. Mládí
alda(20.11. 19:31)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK2958.5
2.Rapid Pardubice2558.0
3.TJ Tatran Litovel2244.5
4.Lysá nad Labem1845.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek1752.0
6.ŠK Zikuda Turnov1644.5
7.Labortech Ostrava1642.0
8.TŽ Třinec1341.5
9.A64 VALOZ Grygov1137.0
10.ŠK Slavoj Poruba939.5
11.AD Mahrla Praha838.5
12.TJ Bohemians Praha427.0
1.LIGA VÝCHOD
1.ŠK Karviná A2753.0
2.ŠK Caissa Třebíč A2248.0
3.SK Slavia Orlová A2151.5
4.Duras Královo Pole A1944.5
5.Slavia Kroměříž A1647.0
6.ŠK Staré Město A1644.5
7.ŠK Zlín A1445.0
8.BŠŠ Frýdek-Místek1443.5
9.Tatran Litovel B1439.5
10.A64 Grygov B1439.5
11.ŠK Gordic Jihlava739.5
12.2222 ŠK Polabiny B432.5
2.LIGA D
1.TJ ŠO Chrudim3055.5
2.ŠK Vysoké Mýto2453.5
3.Panda Rychnov2252.5
4.Sokol Velké Losiny2050.5
5.Hradec Králové B2048.5
6.Garde Olomouc1547.0
7.2222 ŠK Polabiny C1443.0
8.ŠK Ústí nad Orlicí1338.0
9.Rapid Pardubice B1135.0
10.T.J. Sokol Šumperk936.5
11.TJ Náchod837.0
12.Česká Třebová231.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.SK Prostějov3055.0
2.TJ Sokol Přemyslovice2852.5
3.TJ ŠK DUE POP Uničov2751.0
4.Sokol Velké Losiny B1848.0
5.TJ Sokol Skalička1644.0
6.SK ROŠÁDA Prostějov1539.0
7.Sigmia Olomouc1337.5
8.LOKO Zábřeh1139.5
9.T.J. Sokol Šumperk B1043.5
10.A64 PřF UP Olomouc1043.0
11.Spartak Přerov840.5
12.ŠK Loštice534.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Šternberk3163.0
2.Tatran Litovel C2857.0
3.DDM+TJ Mohelnice2551.5
4.TJ Zlaté Hory2451.5
5.ŠK Jeseník2356.5
6.Řetězárna Česká Ves1448.0
7.ŠK Bohuňovice1239.0
8.LOKO Zábřeh B1233.0
9.ŠK Nové Losiny1035.5
10.TJ Libina838.0
11.ŠK Loštice B631.5
12.ŠK Luká023.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.AŠK DA Olomouc3161.0
2.Garde Olomouc B2553.0
3.SK ROŠÁDA Prostějov B2351.0
4.SK Přerov2153.0
5.SK Prostějov B2045.0
6.Sokol Přemyslovice B1846.5
7.TJ Sokol Skalička B1548.5
8.TJ Sokol Tovačov1238.5
9.ŠK Sigmia Olomouc B942.0
10.TJ Sokol Hranice834.0
11.TJ Sokol Konice735.0
12.SK Junior A120.5

Sezóna

Grand Prix

  • je série turnajů, které se konají jako krajský přebor mládeže v rapid šachu.
  • probíhá ve čtyřech kategoriích: do 10 let, do 12 let, do 14 let a do 18 let.
  • do celkového pořadí se každému hráči započítávají nejlepší čtyři výsledky.
  • celkové propozice a požadavky na pořadatele najdete v sekci Dokumenty ŠSOK.
  • Grand Prix na Facebooku

V sezóně 2012/2013 se jedná o tyto turnaje:
17. listopadu 2012OlomoucZpráva z turnaje
15. prosince 2012MohelniceZpráva z turnaje
12. ledna 2013OlomoucZpráva z turnaje
2. března 2013HrabišínZpráva z turnaje
20. dubna 2013GrygovZpráva z turnaje

Pořadí

kategorie A
JménoOddílOLMOOLHRGRΣ
1.Hrabal MatějAgentura 64 Grygov5766524
2.Kolář JanDDM+TJ Mohelnice565723½
3.Kubala VojtěchAgentura 64 Grygov55520½
4.Navrátil MartinSK ROŠÁDA Prostějov45619½
5.Poljak DarianTJ Spartak Přerov45519½
6.Blaha MarekLoko Zábřeh44419
7.Skyva ŠtěpánŠK ZŠ Hrabišín5443417
8.Londin MartinSportovní klub Prostějov444316½
9.Krejčí LiborLoko Zábřeh344415
10.Bluma JiříSportovní klub Prostějov43313½
11.Hložek LukášSokol Skalička34413½
12.Havlíček LukášČeská Ves4512½
13.Růžičková EmaSigmia Olomouc233311
14.Jírů OndřejŠK ZŠ Hrabišín43411
15.Paškov DenisŠK ZŠ Hrabišín2311
16.Vystavěl OtoSportovní klub Prostějov43310
17.Krátký RajmundLoko Zábřeh549
18.Blaha LukášLoko Zábřeh549
19.Štrubl AdamŠK ZŠ Hrabišín437
20.Tobolík KamilTJ Spartak Přerov55
21.Vystavělová AnnaSportovní klub Prostějov55
22.Masopust MattiaDDM+TJ Mohelnice44
23.Hrazdira MatějŠK Vinary44
24.Babka MartinAgentura 64 Grygov
25.Gažar DavidŠK ZŠ Hrabišín0
26.Nesporá TaťánaLoko Zábřeh33
27.Mrázek JakubLoko Zábřeh33
28.Jílek AdamŠK ZŠ Hrabišín123
29.Jílková VeronikaŠK ZŠ Hrabišín33
30.Jiříšková AnnaSokol Skalička33
31.Cimburek JanČeská Ves33
32.Vozák AlešSokol Skalička
kategorie B
JménoOddílOLMOOLHRGRΣ
1.Nehyba MartinSokol Skalička66623½
2.Škarpa TomášŘetězárna Česká Ves45521
3.Londin ŠimonSportovní klub Prostějov545520½
4.Jiříček VojtěchSokol Skalička0520½
5.Kolář RadomírDDM+TJ Mohelnice5419
6.Ptáček TomášLoko Zábřeh45417½
7.Vysloužil LukášSK ROŠÁDA Prostějov4517
8.Grešák IvoŘetězárna Česká Ves416½
9.Nesporý ŠimonLoko Zábřeh33413½
10.Krejčí LukášLoko Zábřeh34413½
11.Sedlačík JanDDM+TJ Mohelnice34413½
12.Šlesinger DavidTJ Sokol Skalička12½
13.Šálek JakubSK Junior Prostějov33211½
14.Urbanová DanielaSportovní klub Prostějov311
15.Marák AlešSK Junior Prostějov38
16.Dostál LukášŘetězárna Česká Ves437
17.Leibner DanielLuká347
18.Nguyen Quang HaiLoko Zábřeh6
19.Smolka TomášSportovní klub Prostějov336
20.Potrok JakubŠK Vinary336
21.Jedlička PavelŘetězárna Česká Ves44
22.Kvasnica PetrDDM+TJ Mohelnice4
23.Přikrylová EliškaŠK Vinary33
24.Marák AlešJunior Prostějov33
25.Krahula JiříŠK ZŠ Hrabišín022
26.Horák Jakub SK Junior Prostějov22
27.Štaffa VojtěchLitovel22
28.Hampl PavelLitovel00
kategorie C
JménoOddílOLMOOLHRGRΣ
1.Bareš JáchymAgentura 64 Grygov6623
2.Zajíček TomášSK ROŠÁDA Prostějov520½
3.Hartingerová MartinaAgentura 64 Grygov6418
4.Hartinger AntonínTJ Libina4517
5.Buriánek MichalSK ROŠÁDA Prostějov517
6.Jiříček JakubSokol Skalička13½
7.Jeřábková JuliaDDM+TJ Mohelnice321312½
8.Hartinger PavelTJ Libina322411
9.Vysloužil TomášSK ROŠÁDA Prostějov42
10.Kment MichalSK ROŠÁDA Prostějov8
11.Jelínek JindřichAgentura 64 Grygov4
12.Leibner FilipLuká246
13.Skula MilanAgentura 64 Grygov66
14.Peňáz JakubŠK Nový Malín44
15.Dus JakubŠK Nový Malín33
16.Brothánek PetrSK Junior Prostějov33
17.Tran Duy AnhSK ROŠÁDA Prostějov33
18.Vojáček JiříTJ Libina11
19.Spurnik MirkoLitovel½½
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2017