INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Oblíbený rapid turnaj O Losinského kapra je bohužel také zrušen.
Poslední komentáře
Přerušení soutěží družstev ŠSOK
Sohr(27. listopadu 2021 18:59)
Vzpomínka na šachového krále Karla Volka
Jiří Fiala(26. listopadu 2021 18:06)
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Fiala(26. listopadu 2021 11:20)
Kalendář akcí
3.12.Soustředění KTC
11.12.Soustředění KTC
9.1.2022Krajský přebor − 7. kolo
11.1.2022Přebor okresu Prostějov jednotlivců − 1. kolo
16.1.2022Oblastní přebor Jih − 5. kolo
18.1.2022Přebor okresu Prostějov jednotlivců − 2. kolo
Šachový svaz ČR
ČEZ novým titulárním partnerem MČR v bleskovém šachu
Udělejte radost šachovým vánočním dárkem
Šachové čtení na víkend: začátek bitvy Carlsen vs. Něpomňaščij a příběh Věry Menčíkové
Výkonný výbor svazu k ME družstev
Nový šachový server
Velké dobrodružství v 2.partii zápasu o Mistra Světa
Zápas o mistra světa Carlsen - Nepomniachtchi on-line
1.partie zápasu o Mistra Světa
Ve stínu Fischera. Pozapomenutý šachový génius Reshevsky by měl 110 let
Šachové weby
A64 Grygov
Zrušení turnaje mládeže 17.11.2021
Mistrovství Moravy mládeže
ŠK 1921 Zábřeh
BLESKOVKY
ZAHÁJENÍ SEZÓNY 2021
SK Prostějov
Haluzová remíza
Vítězství v oblasti
ŠK Olomouc
Poslední sbohem
Zápas na tři dějství
ŠK Vinary
VINARSKÝ KRÁL/KRÁLOVNA
SEZÓNA ZAČÍNÁ !!!
ŠK Velké Losiny
ŠK Mohelnice
ŠK Jeseník
Řetězárna Česká Ves
TJ Spartak Přerov
ŠK Šternberk
ŠK Loštice
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK1221.5
2.ŠK Dopravní podnik Praha1018.5
3.Výstaviště Lysá/Labem917.0
4.ŠK Zikuda Turnov717.0
5.Siesta Labs Unichess618.5
6.BŠŠ Frýdek-Místek A617.5
7.BŠŠ Frýdek-Místek B617.5
8.Moravská Slavia Brno611.0
9.ŠK Duras Královo Pole39.5
10.GASCO Pardubice35.5
11.ŠK Slavoj Poruba213.5
12.INGEM - ŠK Líně114.5
13.Slavia Kroměříž17.5
14.Labortech Ostrava011.0
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.ŠK DURAS BVK Brno1217.0
2.2222 ŠK Polabiny A914.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek A615.0
4.ŠK Staré Město612.5
5.ŠK AD Jičín611.5
6.ŠŠPM Lipky HK611.0
7.TJ Spartak Vlašim38.5
8.SK Prostějov06.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Šachy Hošťálková917.5
2.TJ Vlčnov614.5
3.ŠK Vsetín410.5
4.ŠK Staré Město49.0
5.ŠK Slavoj Poruba B49.0
6.TŽ Třinec49.0
7.SK Slavia Orlová311.5
8.A64 PROCLIENT Grygov39.0
9.Moravská Slavia Brno B211.0
10.ŠK GORDIC16.5
11.Slavoj Český Těšín16.0
12.TJ CHS Chotěboř06.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B914.5
2.Šachy Krnov A714.0
3.A64 Grygov713.0
4.ŠK Zlín-Malenovice712.0
5.TJ Ostrava69.5
6.ŠK Lokomotiva Brno49.5
7.SK Slavia Orlová48.5
8.BŠŠ Frýdek-Místek C47.5
9.TJ Sokol Ústí35.0
10.ŠK Jeseník05.0
Šachy Krnov B05.0
12.ŠO Kunovice04.5
2.LIGA D
1.Panda Rychnov/Kněžnou917.0
2.2222 ŠK Polabiny C914.5
3.TJ Štefanydes Polička615.0
4.TJ Slavia Hradec Králové614.5
5.ŠK Lípa613.5
6.ŠK Vysoké Mýto312.5
7.TJ Lanškroun311.5
TJ ŠO Chrudim311.5
9.ŠK 1921 Zábřeh310.0
10.ŠK Ústí nad Orlicí39.0
11.TJ Žďár nad Sázavou38.5
12.TJ Jiskra Hořice06.5
2.LIGA F
1.BŠŠ Frýdek-Místek C916.5
2.Tatran Litovel916.0
3.ŠK Slavoj Poruba C915.0
4.TŽ Třinec B614.0
5.TJ Ostrava613.5
6.Sokol Dobrá313.0
7.TJ Slovan Havířov313.0
8.SK Slavia Orlová B311.0
9.ŠK Karviná310.0
10.ŠK TJ Dolní Benešov37.5
11.TJ Baník Havířov08.0
12.SK Prostějov06.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.STAV-IZOL ISO A918.5
2.Tatran Litovel B915.0
3.TJ Sokol Skalička715.0
4.A64 Grygov B714.5
5.SK Prostějov B616.5
6.TJ Sokol Velké Losiny A615.5
7.TJ Sokol Přemyslovice412.0
8.TJ Zlaté Hory310.0
9.ŠK Mohelnice39.0
10.TJ ŠK DUE POP Uničov A212.5
11.ROŠÁDA Prostějov A111.0
12.Sigmia Olomouc A010.5
13.ŠK Jeseník A00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK 1921 Zábřeh B917.5
2.ŠK Loštice717.0
3.ŠK Šternberk A612.0
4.TJ Libina A310.0
5.SK Řetězárna Česká Ves38.0
6.ŠK Velké Losiny B28.0
7.ŠK Bohuňovice A18.5
8.TJ Tatran Litovel C07.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.A64 UP Olomouc919.5
2.TJ Sokol Skalička B613.5
3.SK Prostějov D612.0
4.Přerov Vinary413.0
5.TJ Sokol Přemyslovice B310.0
6.STAV-IZOL ISO B39.0
7.SK Prostějov C37.0
8.TJ Sokol Citov15.0
9.Sigmia Olomouc B07.0

Přebor škol

V sezóně 2020/2021 se ze zdravotních důvodů přebory nehrály.

V sezóně 2019/2020 se jednalo o tyto turnaje:

19. listopadu Olomouc Přebor škol okresu Olomouc Propozice turnaje Zpráva z turnaje
22. listopadu Prostějov Přebor škol okresu Prostějov Propozice turnaje Výsledky v xlsx
4. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie A a B Propozice turnaje Zpráva z turnaje
4. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie C Propozice turnaje Zpráva z turnaje
5. prosince Jeseník Přebor škol okresu Jeseník Propozice turnaje Výsledky v doc
19. prosince Přerov Přebor škol okresu Přerov Propozice turnaje Výsledky na chess-results
9. ledna Olomouc Krajský přebor škol Propozice turnaje Zpráva z turnaje

V sezóně 2018/2019 se jednalo o tyto turnaje:

23. listopadu Prostějov Přebor škol okresu Prostějov Propozice turnaje Výsledky A na chess-results
Výsledky B na chess-results
Výsledky C na chess-results
5. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie A a B Propozice turnaje Zpráva z turnaje
5. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie C Propozice turnaje Zpráva z turnaje
6. prosince Jeseník Přebor škol okresu Jeseník Propozice turnaje Výsledky v doc
9. ledna Olomouc Přebor škol okresu Olomouc Propozice turnaje Zpráva z turnaje
22. ledna Přerov Přebor škol okresu Přerov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
30. ledna Olomouc Krajský přebor škol Propozice turnaje Zpráva z turnaje

V sezóně 2017/2018 se jednalo o tyto turnaje:

24. listopadu Prostějov Přebor škol okresu Prostějov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
29. listopadu Olomouc Přebor škol okresu Olomouc Propozice turnaje Zpráva z turnaje
29. listopadu Hranice Přebor škol okresu Přerov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
5. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie A a B Propozice turnaje Zpráva z turnaje
6. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie C Propozice turnaje Zpráva z turnaje
7. prosince Jeseník Přebor škol okresu Jeseník Propozice turnaje Výsledky v doc
23. ledna Olomouc Krajský přebor škol Propozice turnaje Zpráva z turnaje

V sezóně 2016/2017 se jednalo o tyto turnaje:

16. listopadu Olomouc Přebor škol okresu Olomouc Propozice turnaje Zpráva z turnaje
25. listopadu Prostějov Přebor škol okresu Prostějov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
29. listopadu Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie C Propozice turnaje Výsledky v xlsx
30. listopadu Hranice Přebor škol okresu Přerov Propozice turnaje Zpráva z turnaje
7. prosince Šumperk Přebor škol okresu Šumperk, kategorie A a B Propozice turnaje Výsledky A na chess-results
Výsledky B na chess-results
15. prosince Jeseník Přebor škol okresu Jeseník Propozice turnaje Výsledky v doc
11. ledna Olomouc Krajský přebor škol Propozice turnaje Zpráva z turnaje