INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Byl zveřejněn rozpis krajských soutěží družstev.
Konečné verze propozic rapid turnaje Zlosin open i KP mládeže v rapidu jsou v kalendáři. Spuštěn je i registrační formulář.
Krajský přebor mládeže v rapidu se bude konat 26. června ve Velkých Losinách.
předběžná startovní listina turnaje O Pohár primátora města Prostějov
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Zapletal(12. června 2021 20:26)
Kalendář akcí
11.−13.6.Soustředění KTC
22.−29.6.MČR mládeže
26.6.Krajský přebor školní mládeže
26.6.Zlosin open
26.6.−3.7.O Pohár primátora města Prostějov
1.−10.7.Letní tábor pro talentované šachisty
Šachový svaz ČR
Šachové čtení na víkend: návrat k živým turnajům, člověk vs. počítač ve hře go
Extraliga mládeže
„Vyfoť návrat za šachovnice!“
Večer vzpomínek na velmistra Lubomíra Kaválka
Nový šachový server
Představujeme Nils Grandelius (2670) Pražský šachový festival 2021
MČR družstev mladších žáků zahájilo v pražském hotelu Don Giovanni
Superbet Chess Classic po pátém kole zatím nuda
Open Bohumín 2021
Šachové weby
A64 Grygov
On-line turnaje
První zápasy družstev
ŠK 1921 Zábřeh
Pozastavení tréninku
Zrušení turnaje
SK Prostějov
Haluzová remíza
Vítězství v oblasti
ŠK Olomouc
Poslední sbohem
Zápas na tři dějství
ŠK Vinary
SEZÓNA ZAČÍNÁ !!!
COVID DOVOLIL ODEHRÁT TURNAJ
ŠK Velké Losiny
ŠK Mohelnice
ŠK Jeseník
Řetězárna Česká Ves
TJ Spartak Přerov
ŠK Šternberk
ŠK Loštice
EXTRALIGA
1.Slavia Kroměříž00.0
ŠK Dopravní podnik Praha00.0
BŠŠ Frýdek-Místek A00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
INGEM - ŠK Líně00.0
1. Novoborský šachový klub00.0
Labortech Ostrava00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
ŠK Duras BVK Královo Pole00.0
Moravská Slavia Brno00.0
GASCO Pardubice00.0
Siesta Solution Unichess00.0
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.BŠŠ Frýdek-Místek1218.5
2.ŠK Staré Město1215.0
3.ŠK DURAS BVK Brno712.0
4.TJ Spartak Vlašim613.5
5.ŠŠPM Lipky HK410.5
6.ŠK AD Jičín39.0
7.2222 ŠK Polabiny19.5
8.SK Prostějov18.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín36.0
2.ŠK Staré Město35.5
3.ŠK Gordic35.5
4.Šachy Hošťálková35.0
5.Moravská Slavia Brno B34.5
6.TJ CHS Chotěboř14.0
ŠK Slavoj Poruba B14.0
8.TJ Vlčnov03.5
9.A64 PROCLIENT Grygov03.0
10.TŽ Třinec02.5
11.SK Slavia Orlová02.5
12.ŠK Vsetín02.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B916.0
2.Lokomotiva Krnov A712.5
3.ŠK Zlín-Malenovice712.0
4.BŠŠ Frýdek-Místek C68.0
5.A64 Grygov47.5
6.ŠO Kunovice37.5
7.TJ Sokol Ústí37.0
8.SK Slavia Orlová36.0
9.TJ Ostrava14.5
10.Lokomotiva Krnov B04.5
11.ŠK Kuřim04.5
12.ŠK Jeseník00.0
2.LIGA D
1.ŠK 1921 Zábřeh00.0
Panda Rychnov nad Kněžnou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ Slavia Hradec Králové00.0
TJ Jiskra Hořice00.0
TJ Lanškroun00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
2.LIGA F
1.TJ Tatran Litovel00.0
SK Prostějov00.0
TJ Ostrava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK Karviná00.0
TJ Slovan Havířov00.0
Labortech Ostrava B00.0
TJ Baník Havířov00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová B00.0

Přihlášení do stránek

Jméno:
Heslo:

Pro přidání nebo ohodnocení příspěvku musíte být přihlášení, respektive zaregistrovaní.

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2021