INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Propozice i plakát k tradičnímu turnaji Losinský kapr jsou v kalendáři.
Vzhledem k odloženému Mistrovství Moravy mládeže bude online soustředění KTC probíhat i v pondělí a úterý 26. a 27. října.
Novoborský šach. server
7. Tigran Vartanovič Petrosjan
Videa pro začátečníky - 5. díl: Střelec
Turnaj na internetu - partie, výsledky, ceny
Online tréninky a online zahájení na měsíc listopad/november v roce 2020 - Robert Cvek
Šachový svaz ČR
Přerušení šachových soutěží
Česko přivítalo viceprezidenty FIDE
Můj klub 2021
Mládež ve Švédsku
Jihomoravský šach. svaz
LearningChess zdarma do oddílů i škol
Zahájily mládežnické soutěže družstev
Okresní přebor mládeže v on-line rapid šachu s otevřenou účastí
Zemřel Jan Karber
A64 Grygov
První zápasy družstev
Babí léto ve Valašské Bystřici
MČR mládeže v rapidu
Výborné výkony na Turnaji přátelství
ŠK 1921 Zábřeh
Pozastavení tréninku
Zrušení turnaje
Mistrovství Evropské Unie 2020
2.liga po velkém drama udržena
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Zapletal(26.10. 6:03)
Jaké to je a jaké to bude
Pynda,Mynda, taky Cynda(25.10. 11:55)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK1836.5
2.GASCO Pardubice1326.0
3.Siesta Solution Unichess1027.0
4.Lysá nad Labem1025.5
5.Zikuda Turnov1025.0
6.Moravská Slavia Brno1024.5
7.DP Praha1024.5
8.Slavoj Poruba722.5
9.Slavia Kroměříž620.5
10.Duras BVK Brno420.0
11.BŠŠ Frýdek-Místek420.0
12.Labortech Ostrava116.0
1.LIGA VÝCHOD
1.BŠŠ Frýdek-Místek B2451.5
2.ŠK Slavoj Poruba B2250.0
3.Slavoj Český Těšín2047.0
4.Šachy Hošťálková1944.5
5.ŠK Gordic1849.5
6.TŽ Třinec1848.0
7.SK Slavia Orlová1746.0
8.Moravská Slavia Brno B1649.0
9.ŠK Staré Město1648.0
10.Zbrojovka Vsetín1239.0
11.TJ Ostrava332.5
12.Panda Rychnov n. K.323.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.SK Prostějov3148.0
2.TJ Lokomotiva Krnov2544.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek B2541.5
4.ŠK Zlín-Malenovice1636.0
5.TJ Sokol Ústí1633.0
6.TJ Ostrava1533.5
7.SK Slavia Orlová1530.5
8.A64 Grygov1528.0
9.ŠO Kunovice1133.0
10.BŠŠ Frýdek-Místek C1024.5
11.Kvasaco Vacenovice425.5
12.BŠŠ Frýdek-Místek D218.5
2.LIGA D
1.TJ CHS Chotěboř3358.5
2.TJ Slavia Hradec Králové2452.5
3.ŠK Lípa2149.5
4.2222 ŠK Polabiny C2047.5
5.ŠK Vysoké Mýto1847.5
6.TJ ŠO Chrudim1746.5
7.TJ Štefanydes Polička1543.0
8.ŠK 1921 Zábřeh1038.5
9.TJ Žďár nad Sázavou1038.0
10.TJ Lanškroun1035.0
11.Rapid Pardubice534.5
12.Sněžka TJ Náchod337.0
2.LIGA F
1.TŽ Třinec B3358.0
2.A64 Proclient Grygov2657.5
3.BŠŠ Frýdek-Místek C2253.5
4.TJ Slovan Havířov2246.5
5.Labortech Ostrava B1747.0
6.Sokol Vrbno pod P.1443.0
7.SK Slavia Orlová B1442.0
8.TJ Tatran Litovel1339.5
9.Baník Havířov1036.0
10.ŠK Karviná737.5
11.ŠK Slavoj Poruba C737.0
12.TJ Ostrava B230.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.SK Prostějov2960.5
2.ŠK Velké Losiny A2055.0
3.Tatran Litovel B2045.0
4.Šachový klub Olomouc1943.5
5.TJ Zlaté Hory1752.5
6.Agentura 64 Grygov B1744.0
7.TJ Sokol Skalička1539.0
8.Sokol Přemyslovice1245.0
9.Sigmia Olomouc1242.5
10.ŠK ROŠÁDA Prostějov831.0
11.ŠK DUE POP Uničov723.5
12.ŠK Jeseník628.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Řetězárna Česká Ves2856.0
2.ŠK Mohelnice2555.5
3.Velké Losiny B2140.0
4.TJ Libina1334.0
5.ŠK Šternberk1234.5
6.ŠK Bohuňovice1136.0
7.ŠK Loštice928.0
8.ŠK 1921 Zábřeh B732.5
9.ŠK 1921 Zábřeh C521.5
10.ŠK Jeseník B424.5
11.Tatran Litovel C421.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.ŠK Olomouc B2752.0
2.SK Prostějov C2662.5
3.T.J. Sokol Přemyslovice B2141.0
4.MEOPTA Přerov Vinary1743.0
5.SK ROŠÁDA Prostějov B1639.0
6.T.J. Sokol Skalička B1335.0
7.T.J. Sokol Konice1331.5
8.SK Prostějov B1234.0
9.Sigmia Olomouc B1034.5
10.A64 UP Olomouc429.5
11.T.J. Sokol Citov428.0
12.T.J. Sokol Tovačov122.0

Sezóna

Grand Prix

  • je série turnajů, které se konají jako krajský přebor mládeže v rapid šachu.
  • probíhá ve čtyřech kategoriích: do 10 let, do 12 let, do 14 let a do 18 let.
  • do celkového pořadí se každému hráči započítávají nejlepší čtyři výsledky.
  • celkové propozice a požadavky na pořadatele najdete v sekci Dokumenty ŠSOK.
  • Grand Prix na Facebooku

V sezóně 2019/2020 se jedná o tyto turnaje:

12. října 2019JeseníkZpráva z turnajePropozice turnaje
16. listopadu 2019ZábřehZpráva z turnajePropozice turnaje
25. ledna 2020ProstějovZpráva z turnajePropozice turnaje
29. února 2020HrabišínZpráva z turnajePropozice turnaje

Pořadí

kategorie A
JménoOddílJEPVHRΣ
1.Bouchalová Květa Agentura 64 Grygov16131746
2.Knápek Jan Agentura 64 Grygov1371113½44½
3.Sochor Václav ŠK ZŠ Horka nad Moravou12121643½
4.Poljak Kristian ŠK Vinary14151443
5.Vaníček Vojtěch Šachový klub Jeseník, z.s.121338
6.Sochorová Valentýna ŠK ZŠ Horka nad Moravou8101233½
7.Frank Radim ŠK ZŠ Hrabišín610½10½27
8.Vojčáková Anastázie TJ Zlaté Hory9826½
9.Štěpánek BřetislavOddíl šachů Sportovního klubu 71522
10.Halmich Vít ŠK ZŠ Hrabišín76518
11.Růžička Oto Agentura 64 Grygov16½16½
12.Vojčák Vojtěch TJ Zlaté Hory4714½
13.Vojčák Ondřej TJ Zlaté Hory5412½
14.Pluháčková Eliška Šachový klub Jeseník, z.s.5210½
15.Pirek David SK Řetězárna1010
16.Vaníček Matyáš Šachový klub Jeseník, z.s.310
17.Žmolík Artur Šachový klub Jeseník, z.s.33
18.Berlinský Vít ŠK ZŠ Hrabišín6
19.Pohančeník TomᚊK Vinary
20.Duong Gia Huy TJ Zlaté Hory88
21.Nádvorník VojtěchOddíl šachů Sportovního klubu 3
22.Smékal MatějŠK Sigmia Olomouc3
23.Švubová Matylda Šachový klub Jeseník, z.s.
24.Bábek RichardOddíl šachů Sportovního klubu 66
25.Jílek Michal ŠK ZŠ Hrabišín325
26.Zavadil JakubAgentura 64 Grygov
27.Hvižď Matěj ŠK ZŠ Hrabišín224
28.Tichý VáclavOddíl šachů Sportovního klubu 4
29.Hubál JakubOddíl šachů Sportovního klubu
30.Dankovič KarolOddíl šachů Sportovního klubu
31.Navrátil OndřejOddíl šachů Sportovního klubu 33
32.Vincenec KvidoŠK Vinary33
33.Dittmannová HanaOddíl šachů Sportovního klubu 33
34.Sopuchová Běla Šachový klub Jeseník, z.s.
35.Valentovič RomanŠK Vinary
36.Sopuchová Madla Šachový klub Jeseník, z.s.
37.Točoň Jakub Šachový klub Jeseník, z.s.22
38.Hojgr Filip ŠK ZŠ Hrabišín11
39.Podlaha Štěpán Šachový klub Jeseník, z.s.101
kategorie B
JménoOddílJEPVHRΣ
1.Novotný Petr Oddíl šachů Sportovního klubu 1613121657
2.Laufer Samuel ŠK Loštice16141048½
3.Haidenko Mykola Šachový klub Jeseník, z.s.109141245
4.Zrůbek Dan Agentura 64 Grygov1314½1744½
5.Harašta Matěj ŠK Vinary14½10½14½39½
6.Březíková Beáta ŠK Vinary113101135
7.Mikešová Lenka Agentura 64 Grygov78931½
8.Basler Jan SK Řetězárna612927
9.Kopecký Filip ŠK 1921 Zábřeh136423
10.Tschulik Daniel Šachový klub Jeseník, z.s.57520½
11.Růžička Oto Agentura 64 Grygov313½16½
12.Morongová Natálie Šachový klub Jeseník, z.s.33416½
13.Kolaříková Karolína Šachový klub Jeseník, z.s.414½
14.Reichel Ondřej ŠK 1921 Zábřeh311
15.Knapp Prokop ŠK ZŠ Hrabišín34411
16.Bílek Adam SK Řetězárna3410½
17.Kvapilová LucieOddíl šachů Sportovního klubu 310½
18.Král Michal Šachový klub Mohelnice, z.s.3
19.Paškov Ivo ŠK ZŠ Hrabišín33
20.Ondráček Daniel Šachový klub Jeseník, z.s.2½27
21.Vojčáková Cecílie TJ Zlaté Hory336
22.Bartoš JanŠachový klub Olomouc, z.s.3
23.Andrš ŠtěpánŠachový klub Olomouc, z.s.5
24.Lemrová ViktorieŠachový klub Olomouc, z.s.
25.Šiška Jan Šachový klub Olomouc, z.s.
26.Osladil Lukáš ŠK ZŠ Hrabišín
27.Liewehr Gabriel Šachový klub Jeseník, z.s.
28.Hajný Filip Šachový klub Jeseník, z.s.33
29.Provázek KarelŠK ZŠ Hrabišín33
30.Jeřábek Jan ŠK 1921 Zábřeh33
31.Pospíšil Jiří ŠK ZŠ Hrabišín33
32.Chudý MatyᚊK ZŠ Hrabišín33
33.Langr Filip Šachový klub Mohelnice, z.s.33
34.Šimek ŠimonŠK ZŠ Hrabišín
35.Vyhnánek Damian SK Řetězárna22
36.Duong Ha Linh TJ Zlaté Hory22
37.Klemeš MaxmiliánŠK ZŠ Hrabišín22
38.Tichý PavelOddíl šachů Sportovního klubu 011
kategorie C
JménoOddílJEPVHRΣ
1.Cimburek Jan SK Řetězárna15½161714½63
2.Zrůbek Adam Agentura 64 Grygov12½14½141758
3.Urban Jakub Oddíl šachů Sportovního klubu 15½1311½1353
4.Tschuliková Sára Šachový klub Jeseník, z.s.37924½
5.Poljak Lucian ŠK Vinary88824
6.Moudrý MarekOddíl šachů Sportovního klubu 131023
7.Kurfürst Adam Agentura 64 Grygov11½10½22
8.Vilhelm Jan ŠK Šternberk6522
9.Mikeš Radek Agentura 64 Grygov12921
10.Vaníček Daniel Šachový klub Jeseník, z.s.364417
11.Navrátil Jakub Šachový klub Mohelnice, z.s.7312½
12.Liewehr Kryštof Šachový klub Jeseník, z.s.10212
13.Melich Matyáš Agentura 64 Grygov21012
14.Zrůbek Dan Agentura 64 Grygov11½11½
15.Michal Patrik ŠK ZŠ Hrabišín3811
16.Ondráčková Veronika Šachový klub Jeseník, z.s.131611
17.Havránek Jan Šachový klub Mohelnice, z.s.
18.Robotka Tobiáš SK Řetězárna99
19.Tichá Diana Šachový klub Jeseník, z.s.4
20.Brzobohatý Karel ŠK 1921 Zábřeh336
21.Černý Karel FrantišekAgentura 64 Grygov33
22.Peluha VojtěchŠK Vinary22
23.Hojgr David ŠK ZŠ Hrabišín22
24.Horký Martin Šachový klub Jeseník, z.s.22
25.Pojmon Lukáš Šachový klub Jeseník, z.s.22
26.Hojgr Vojtěch ŠK ZŠ Hrabišín00
kategorie D
JménoOddílJEPVHRΣ
1.Kolář Jan Šachový klub Mohelnice, z.s.1316½11½16½57½
2.Valíček Martin Šachový klub Jeseník, z.s.141331343
3.Blaha Marek Oddíl šachů Sportovního klubu 14½14½29
4.Gvizdová Michala Šachový klub Jeseník, z.s.757827
5.Mohapl TomášOddíl šachů Sportovního klubu 915½24½
6.Paškov Denis ŠK ZŠ Hrabišín1122
7.Morongová Gabriela Šachový klub Jeseník, z.s.83619½
8.Pobucký Ondřej Šachový klub Mohelnice, z.s.104519
9.Nesporá Taťána ŠK 1921 Zábřeh11718
10.Blaha Lukáš ŠK 1921 Zábřeh9817
11.Hrabal MatějOddíl šachů Sportovního klubu 15½15½
12.Londin MartinOddíl šachů Sportovního klubu 1313
13.Sklenář Tomáš Tatran Litovel1212
14.Liewehr Robert Šachový klub Jeseník, z.s.½11011½
15.Bureš Lukáš Agentura 64 Grygov811½
16.Maitner VítTatran Litovel10½10½
17.Dočkal Karel Šachový klub Jeseník, z.s.910½
18.Krahula Jiří ŠK 1921 Zábřeh1010
19.Černý Michael Agentura 64 Grygov3
20.Bluma JiříOddíl šachů Sportovního klubu
21.Pelikán Jan ŠK 1921 Zábřeh3
22.Tobolík KamilŠK Vinary
23.Tschuliková Dominika Šachový klub Jeseník, z.s.02½4
24.Měchura DanielOddíl šachů Sportovního klubu 33
25.Lasák RudolfŠK Vinary22
26.Jiránek DavidŠK Vinary22
27.Jírů Ondřej ŠK ZŠ Hrabišín11
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2020