INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Byl zveřejněn rozpis krajských soutěží družstev.
Konečné verze propozic rapid turnaje Zlosin open i KP mládeže v rapidu jsou v kalendáři. Spuštěn je i registrační formulář.
Krajský přebor mládeže v rapidu se bude konat 26. června ve Velkých Losinách.
předběžná startovní listina turnaje O Pohár primátora města Prostějov
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Zapletal(12. června 2021 20:26)
Kalendář akcí
11.−13.6.Soustředění KTC
22.−29.6.MČR mládeže
26.6.Krajský přebor školní mládeže
26.6.Zlosin open
26.6.−3.7.O Pohár primátora města Prostějov
1.−10.7.Letní tábor pro talentované šachisty
Šachový svaz ČR
Šachové čtení na víkend: návrat k živým turnajům, člověk vs. počítač ve hře go
Extraliga mládeže
„Vyfoť návrat za šachovnice!“
Večer vzpomínek na velmistra Lubomíra Kaválka
Nový šachový server
Představujeme Nils Grandelius (2670) Pražský šachový festival 2021
MČR družstev mladších žáků zahájilo v pražském hotelu Don Giovanni
Superbet Chess Classic po pátém kole zatím nuda
Open Bohumín 2021
Šachové weby
A64 Grygov
On-line turnaje
První zápasy družstev
ŠK 1921 Zábřeh
Pozastavení tréninku
Zrušení turnaje
SK Prostějov
Haluzová remíza
Vítězství v oblasti
ŠK Olomouc
Poslední sbohem
Zápas na tři dějství
ŠK Vinary
SEZÓNA ZAČÍNÁ !!!
COVID DOVOLIL ODEHRÁT TURNAJ
ŠK Velké Losiny
ŠK Mohelnice
ŠK Jeseník
Řetězárna Česká Ves
TJ Spartak Přerov
ŠK Šternberk
ŠK Loštice
EXTRALIGA
1.Slavia Kroměříž00.0
ŠK Dopravní podnik Praha00.0
BŠŠ Frýdek-Místek A00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
INGEM - ŠK Líně00.0
1. Novoborský šachový klub00.0
Labortech Ostrava00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
ŠK Duras BVK Královo Pole00.0
Moravská Slavia Brno00.0
GASCO Pardubice00.0
Siesta Solution Unichess00.0
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.BŠŠ Frýdek-Místek1218.5
2.ŠK Staré Město1215.0
3.ŠK DURAS BVK Brno712.0
4.TJ Spartak Vlašim613.5
5.ŠŠPM Lipky HK410.5
6.ŠK AD Jičín39.0
7.2222 ŠK Polabiny19.5
8.SK Prostějov18.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín36.0
2.ŠK Staré Město35.5
3.ŠK Gordic35.5
4.Šachy Hošťálková35.0
5.Moravská Slavia Brno B34.5
6.TJ CHS Chotěboř14.0
ŠK Slavoj Poruba B14.0
8.TJ Vlčnov03.5
9.A64 PROCLIENT Grygov03.0
10.TŽ Třinec02.5
11.SK Slavia Orlová02.5
12.ŠK Vsetín02.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B916.0
2.Lokomotiva Krnov A712.5
3.ŠK Zlín-Malenovice712.0
4.BŠŠ Frýdek-Místek C68.0
5.A64 Grygov47.5
6.ŠO Kunovice37.5
7.TJ Sokol Ústí37.0
8.SK Slavia Orlová36.0
9.TJ Ostrava14.5
10.Lokomotiva Krnov B04.5
11.ŠK Kuřim04.5
12.ŠK Jeseník00.0
2.LIGA D
1.ŠK 1921 Zábřeh00.0
Panda Rychnov nad Kněžnou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ Slavia Hradec Králové00.0
TJ Jiskra Hořice00.0
TJ Lanškroun00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
2.LIGA F
1.TJ Tatran Litovel00.0
SK Prostějov00.0
TJ Ostrava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK Karviná00.0
TJ Slovan Havířov00.0
Labortech Ostrava B00.0
TJ Baník Havířov00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová B00.0

Grand Prix

V sezóně se jedná o tyto turnaje:

17. listopadu 2015OlomoucZpráva z turnajePropozice turnaje
12. prosince 2015PřerovZpráva z turnajePropozice turnaje
9. ledna 2016ProstějovZpráva z turnajePropozice turnaje
27. února 2016ZábřehZpráva z turnajePropozice turnaje
2. dubna 2016MohelniceZpráva z turnajePropozice turnaje
1. května 2016GrygovZpráva z turnajePropozice turnaje

Pořadí

kategorie A
JménoOddílOLPVMOGRΣ
1.Mohapl TomášAgentura 64 Grygov16½16½16½1516½66
2.Cimburek JanSK Řetězárna141513½1614½1661½
3.Urban JakubSK Prostějov / PŠŠ1313½121351½
4.Nesporá TaťánaŠK 1921 Zábřeh11914½911½1451
5.Kočí MagdaŠK ZŠ Hrabišín12510½1344
6.Vozák AlešTJ Sokol Skalička z.s.46111310½40½
7.Doubrava PetrTJ Libina87712636½
8.Harašta MatějŠK Vinary511½311½31½
9.Dušánek PřemyslŠK 1921 Zábřeh106827½
10.Moudrý MarekSK Prostějov / PŠŠ310½23
11.Pirek AdamSK Řetězárna6519
12.Zemánek LukᚊK Vinary7818½
13.Navrátil JakubDDM+TJ Mohelnice6333316½
14.Kurfürst AdamAgentura 64 Grygov3333716
15.Stojčev AdriánSK Řetězárna53816
16.Klimeš MartinŠK 1921 Zábřeh15½
17.Melich MatyášAgentura 64 Grygov9315½
18.Pavlík LiborTJ Sokol Skalička z.s.4714½
19.Kuchta ZdeněkTJ Sokol Skalička z.s.32714½
20.Jírů Jakub ŠK ZŠ Hrabišín4610
21.Šafář Dan ŠK ZŠ Hrabišín538
22.Čadra MartinTJ Sokol Skalička z.s.301
23.Vodáková Anežka TJ Sokol Lázně Velké Losiny336
24.Raisinger TomášAgentura 64 Grygov2
25.Pirek DavidSK Řetězárna
26.Navrátil LukášTJ ŠK DUE POP Uničov33
27.Jurečka MichalŠK Šternberk33
28.Navrátil TimTJ ŠK DUE POP Uničov33
29.Jašek AdamŠK ZŠ Horka nad Moravou33
30.Křepelka RichardŠK ZŠ Hrabišín33
31.Hubáček MatějTJ Sokol Lázně Velké Losiny33
32.Kůdela MartinŠK ZŠ Horka nad Moravou33
33.Vychodil MichalSK Prostějov / PŠŠ
34.Klapal AloisŠK Vinary22
35.Koudelka Dan Tatran Litovel22
36.Černý Karel FrantišekŠK ZŠ Horka nad Moravou
37.Navrátil DenisTJ Sokol Skalička z.s.½½
kategorie B
JménoOddílOLPVMOGRΣ
1.Blaha MarekŠK 1921 Zábřeh11½16½1417161665½
2.Kolář JanDDM+TJ Mohelnice14½16151560½
3.Blaha LukᚊK 1921 Zábřeh16811½101214½54
4.Vodák VojtěchTJ Sokol Lázně Velké Losiny10½12½12½1247½
5.Gregůrková NikolaAgentura 64 Grygov610½10½11½71345½
6.Londin MartinSK Prostějov / PŠŠ10½148910½10½45½
7.Růžičková EmaAgentura 64 Grygov13913843
8.Pobucký OndřejDDM+TJ Mohelnice381334
9.Táborský JindřichSK Prostějov / PŠŠ411½526
10.Kubala PavelAgentura 64 Grygov3396321
11.Šustr OndřejSK Prostějov / PŠŠ67319½
12.Kobylka DavidŠK 1921 Zábřeh233317½
13.Paškov DenisŠK ZŠ Hrabišín4815½
14.Poljaková LenkaSK Řetězárna33515
15.Navrátil MartinSK ROŠÁDA Prostějov / PŠŠ5714½
16.Bureš LukášAgentura 64 Grygov3614
17.Potěšil RadovanTJ Sokol Lázně Velké Losiny2225312
18.Benešová NicolŠK ZŠ Hrabišín33211½
19.Šibal MarekTJ Sokol Skalička z.s.13711
20.Buchtová KateřinaTatran Litovel2323311
21.Renda JaroslavTatran Litovel332210
22.Černý MichaelŠK ZŠ Horka nad Moravou3339
23.Jírů OndřejŠK ZŠ Hrabišín3339
24.Šobáň JanAgentura 64 Grygov
25.Mrázek JakubŠK 1921 Zábřeh
26.Valíček MartinSK Řetězárna3
27.Losse JosefAgentura 64 Grygov3
28.Měchura DanielSK Prostějov / PŠŠ26
29.Kučera JakubTJ Sokol Lázně Velké Losiny516
30.Vaněk Matěj ŠK 1921 Zábřeh3
31.Fellner DanielAgentura 64 Grygov235
32.Masopust MattiaDDM+TJ Mohelnice44
33.Weinlich JiříŠK 1921 Zábřeh
34.Vystavěl OtoSK Prostějov / PŠŠ
35.Gažar David ŠK ZŠ Hrabišín33
36.Havlíček Lukáš SK Řetězárna33
37.Dvořák TomᚊK ZŠ Horka nad Moravou33
38.Chlapčák LukášSK Prostějov / PŠŠ202
39.Mašek Jiří Agentura 64 Grygov22
40.Švec JakubŠK 1921 Zábřeh22
41.Losse MartinAgentura 64 Grygov22
42.Koudelková Nikola Tatran Litovel11
43.Jiránek DavidŠK Vinary00
kategorie C
JménoOddílOLPVMOGRΣ
1.Nesporý ŠimonŠK 1921 Zábřeh1614½11½16½131562
2.Hrabal MatějAgentura 64 Grygov16½1615½1210½60
3.Urbanová DanielaSK Prostějov / PŠŠ151313151356
4.Ptáček TomᚊK 1921 Zábřeh1311½14161255
5.Němeček TomášTatran Litovel9101037½
6.Krátký RajmundŠK 1921 Zábřeh8311835½
7.Jiříček VojtěchTJ Sokol Skalička z.s.1233½
8.Krahula JiříŠK ZŠ Hrabišín912528½
9.Poljak DarianTJ Spartak Přerov7927
10.Bluma JiříSK Prostějov / PŠŠ36321
11.Kubala VojtěchAgentura 64 Grygov6920½
12.Nehyba MartinTJ Sokol Skalička z.s.16½16½
13.Obšivačová JanaAgentura 64 Grygov10½616½
14.Maitner VítTatran Litovel7415½
15.Zbranek VojtěchSK Řetězárna1014½
16.Tobolík KamilŠK Vinary3710
17.Skyva ŠtěpánŠK ZŠ Hrabišín52
18.Hampl Pavel Tatran Litovel43
19.Ondra PetrAgentura 64 Grygov6
20.Dokoupil AdamŠK ZŠ Horka nad Moravou3
21.Beza DavidTatran Litovel022
22.Spurný ProkopŠK ZŠ Horka nad Moravou3
23.Švarc VítězslavŠK ZŠ Horka nad Moravou2
24.Kvasnica PetrDDM+TJ Mohelnice
25.Číž David TJ Sokol Skalička z.s.11
26.Klímová NelaŠK ZŠ Horka nad Moravou00
kategorie D
JménoOddílOLPVMOGRΣ
1.Bareš JáchymAgentura 64 Grygov1416½16½15½62½
2.Londin ŠimonSK Prostějov / PŠŠ1313½1512½13½55
3.Kolář RadomírDDM+TJ Mohelnice1312½1511½52
4.Jiříček JakubTJ Sokol Skalička z.s.16151546
5.Piskovský TomášSK Prostějov / PŠŠ1412½35
6.Jeřábková JuliaDDM+TJ Mohelnice111010½31½
7.Šlesinger David TJ Sokol Skalička z.s.7823½
8.Hartinger AntonínTJ Libina111122
9.Potrok JakubŠK Vinary71121½
10.Štaffa VojtěchTatran Litovel624517
11.Sklenář Tomáš Tatran Litovel6713
12.Kolář JanDDM+TJ Mohelnice10½10½
13.Bělaška TomᚊK Vinary99
14.Spurnik Mirko Tatran Litovel
15.Hartinger PavelTJ Libina5
16.Šálek JakubSK Junior Prostějov88
17.Ležák AlbertŠK Vinary
18.Kopecký František TJ Libina66
19.Hlaváč VladimírAgentura 64 Grygov22
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2021