28.3. | Velikonoční turnaj |
29.−31.3. | Turnaj přátelství |
13.4. | Grand Prix |
14.4. | Krajský přebor − 11. kolo |
21.4. | Ořechovské boje |
25.4. | Dlouhodobý turnaj − 5. a 6. kolo |
David Navara oslavil 39. narozeniny |
Jak dobře znáte Davida Navaru? |
1.Liga Západ 2023/2024 |
Mistrovství (ČR) Amatérů 2024 - aktualizace 5.3.2024 |
Velcí hráči, velké chyby |
Last minute… |
Hanoj a Grenke |
Retrográdní. Retro…co??? |
Další MČR mládeže za námi |
3:0 s českou jedničkou! |
ZMĚNA HRACÍ A TRÉNIKOVÉ MÍSTNOSTI |
Mistrovství Evropské Unie 2020 |
Vítězem Dvořák |
Sladký Hattrick |
Šachový gambit |
Poslední sbohem |
VINARSKÝ PRINC |
CITOVSKÁ TŘÍKRÁLOVÁ ROŠÁDA |
1. | 1. Novoborský ŠK | 21 | 41.0 |
2. | ŠK Moravská Slavia | 19 | 40.0 |
3. | Výstaviště Lysá/Labem | 18 | 36.5 |
4. | Slavia Kroměříž | 16 | 35.0 |
5. | BŠŠ Frýdek-Místek | 16 | 34.5 |
6. | ŠK Slavoj Poruba | 13 | 33.0 |
7. | ŠK Zikuda Turnov | 11 | 31.5 |
8. | Sigil Fund Pardubice | 10 | 30.5 |
9. | INGEM - ŠK Líně | 7 | 25.0 |
10. | ŠK Dopravní podnik Praha | 3 | 26.5 |
11. | Šachy Hošťálková | 3 | 26.0 |
12. | ŠS V. a Č. Unichess | 3 | 24.5 |
1. | BŠŠ Frýdek-Místek B | 30 | 56.0 |
2. | 2222 ŠK Polabiny C | 26 | 54.0 |
3. | Duras BVK Královo Pole | 17 | 45.0 |
4. | SK Slavia Orlová | 16 | 42.5 |
5. | Moravská Slavia Brno B | 14 | 39.5 |
6. | A64 PROCLIENT Grygov | 12 | 41.5 |
7. | ŠK Staré Město | 12 | 37.5 |
8. | TJ TŽ Třinec | 11 | 37.0 |
9. | ŠK Slavoj Poruba B | 10 | 36.5 |
10. | Jezdci Jundrov | 10 | 35.0 |
11. | TJ Vlčnov | 10 | 33.0 |
12. | 2222 ŠK Polabiny B | 0 | 22.5 |
1. | SK Prostějov | 21 | 32.5 |
2. | TŽ Třinec | 18 | 30.0 |
3. | Šachy Krnov | 14 | 25.5 |
4. | BŠŠ Frýdek-Místek B | 11 | 23.0 |
5. | ŠK Staré Město B | 11 | 21.0 |
6. | Agentura 64 Grygov | 9 | 20.5 |
7. | TJ Ostrava | 9 | 19.5 |
8. | SK Slavia Orlová | 7 | 20.5 |
9. | Šachy Vyškov | 7 | 19.5 |
10. | BŠŠ Frýdek-Místek C | 7 | 19.0 |
11. | ŠK Staré Město C | 5 | 14.0 |
12. | ŠK Jeseník | 0 | 7.0 |
1. | ŠK Staré Město B | 28 | 49.5 |
2. | Jezdci Jundrov B | 25 | 50.0 |
3. | SK Podlužan Prušánky | 24 | 51.5 |
4. | Slavia Kroměříž B | 19 | 43.0 |
5. | ŠK Zlín | 17 | 47.5 |
6. | SK Prostějov | 16 | 43.0 |
7. | SK GPOA Znojmo | 13 | 39.0 |
8. | Tatran Litovel | 10 | 35.5 |
9. | Moravská Slavia Brno C | 9 | 35.0 |
10. | ŠK Hustopeče | 7 | 31.0 |
11. | ŠO MKS Vyškov | 4 | 30.0 |
12. | Orel Ořechov | 1 | 25.0 |
1. | ŠK Jeseník | 30 | 67.5 |
2. | ŠK Velké Losiny | 18 | 44.5 |
3. | Sokol Přemyslovice | 17 | 43.0 |
4. | TJ ŠK DUE POP Uničov | 15 | 39.0 |
5. | Tatran Litovel B | 15 | 38.0 |
6. | STAV-IZOL ISO Olomouc | 15 | 36.5 |
7. | ŠK Vinary | 14 | 38.0 |
8. | ŠK 1921 Zábřeh | 13 | 37.0 |
9. | TJ Sokol Skalička | 11 | 35.5 |
10. | A64 Grygov B | 11 | 34.5 |
11. | SK Prostějov B | 9 | 35.0 |
12. | ŠK SIGMIA Olomouc | 4 | 31.5 |
1. | ŠK Bohuňovice A | 22 | 38.0 |
2. | ŠK Jeseník B | 16 | 36.5 |
3. | ŠK Loštice | 13 | 34.0 |
4. | ŠK Velké Losiny B | 11 | 34.0 |
5. | ŠK Mohelnice | 11 | 32.0 |
6. | ŠK ZŠ Hrabišín | 10 | 31.5 |
7. | ŠK Bohuňovice B | 7 | 27.5 |
8. | ŠK 1921 Zábřeh B | 7 | 27.5 |
9. | ŠK Šternberk | 6 | 27.0 |
1. | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | 21 | 39.5 |
2. | SK Prostějov C | 16 | 34.5 |
3. | SK Prostějov D | 12 | 29.0 |
4. | TJ Sokol Tovačov | 9 | 22.5 |
5. | TJ Sokol Citov | 7 | 28.5 |
6. | SK ROŠÁDA Prostějov | 7 | 25.5 |
7. | STAV-IZOL ISO Olomouc B | 5 | 24.0 |
8. | ŠK Sigmia Olomouc B | 4 | 20.5 |
1. | ŠK Bohuňovice C | 12 | 15.0 |
2. | ŠK Bohuňovice D | 11 | 17.0 |
3. | ŠK SIGMIA Olomouc C | 6 | 13.0 |
4. | Tatran Litovel C | 6 | 9.0 |
5. | ŠK Šternberk B | 3 | 11.0 |
6. | STAV-IZOL ISO Olomouc C | 2 | 10.0 |
1. | ŠK ZŠ Hrabišín C | 15 | 19.0 |
2. | ŠK SDH Stavenice | 15 | 19.0 |
3. | TJ Libina | 12 | 17.5 |
4. | ŠK Loštice B | 6 | 15.0 |
5. | ŠK ZŠ Hrabišín B | 6 | 11.0 |
6. | ŠK 1921 Zábřeh C | 3 | 9.5 |
7. | ŠK Mohelnice, z.s. | 3 | 9.0 |
1. | TJ Sokol Hranice | 18 | 20.0 |
2. | TJ Sokol Citov B | 12 | 17.5 |
3. | TJ Spartak Přerov | 6 | 13.0 |
4. | TJ Sokol Skalička B | 0 | 9.5 |
10. září 2014 19:46 | Alena Navrátilová |
Pozvánka na losování soutěží ŠSOK | |
Ve čtvrtek 25. 9. 2014 v 17.30 proběhne v Olomouci na Přírodovědecké fakultě, tř.17.listopadu losování soutěží - Krajského přeboru a Oblastních přeborů sever a jih. Účast na losování není povinná. Týmy, které se nezúčastní zašlou soupisku a povolení k hostování vedoucímu soutěže emailem do 24. 9. 2014. | |
Přehled přihlášených družstev:
Krajský přebor Olomouckého kraje Vedoucí soutěže Richard Biolek, e-mail: biolci@volny.cz 1. AŠK DA Olomouc A 2. SK ROŠÁDA Prostějov A 3. A64 PŘF UP Olomouc 4. TJ ŠK DUE POP Uničov A 5. TJ Sokol Přemyslovice 6. TJ Sokol Velké Losiny B 7. T.J. Sokol Šumperk A 8. TJ Sokol Skalička 9. ŠK Šternberk A 10. SK Prostějov A 11. TJ Zlaté Hory 12. Sigmia Olomouc A
Oblastní přebor Olomouckého kraje - sever Vedoucí soutěže Alena Navrátilová, e-mail: jirci.navratil@seznam.cz 1. ŠK 1921 Zábřeh B 2. ŠK Šternberk B 3. Řetězárna Česká Ves 4. ŠK Jeseník 5. Tatran Litovel C 6. ŠK Bohuňovice 7. ŠK Nové Losiny 8. TJ Libina 9. ŠK Loštice A 10. ŠK 1921 Zábřeh C 11. ŠK Luká
Oblastní přebor Olomouckého kraje - jih Vedoucí soutěže Karel Volek, e-mail: volek.karel@atlas.cz 1. Spartak Přerov 2. SK ROŠÁDA Prostějov B 3. AŠK DA Olomouc B 4. ŠK Vinary (místo SK Přerov) 5. TJ Sokol Skalička B 6. SK Prostějov B 7. ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 8. TJ Sokol Hranice 9. TJ Sokol Tovačov 10. TJ Sokol Přemyslovice B 11. SK Jun. Prostějov (druzí OP) 12. TJ Konice | |
<<< S přibývajícím věkem jsem bojovnější <<< | >>> Tisícovka >>> |
Pro přidání nebo ohodnocení příspěvku musíte být přihlášení, respektive zaregistrovaní.
© Pavel Šimáček 2010-2024 |