INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Šachový klub Vinary pořádá v sobotu 21. prosince Vánoční turnaj pro děti.
startovní listina rapid turnaje O Losinského kapra
Novoborský šach. server
Viši Anand slaví právě dnes 50 let
Mistrovství Evropy v rapidu a bleskovkách
Losinský kapr připraven na výlov
Finalista FIDE Grand Prix jedničkou Masters
Šachový svaz ČR
Hry IX. zimní olympiády dětí a mládeže 2020 bude hostit Karlovarský kraj
Seminář rozhodčích R2 a R3, Praha 4. 1. 2020
Výzva rozhodčím ECU
Losinský kapr připraven na výlov
Jihomoravský šach. svaz
Zápas Sloupu s Hodonínem
Losinský kapr připraven na výlov
Znojemský přebor škol
KPIIB: K postupu míří znojemští gymnazisté
A64 Grygov
Splněná povinnost
Mistrovství Moravy a Slezska 2019
Profesorský výkon
2. kolo 2. ligy a Oblastního přeboru
ŠK 1921 Zábřeh
VZPOURA ČERNÝCH FIGUR
Přihlašovací formulář na turnaj GP 2019.
Úspěšný start do 2.ligy
Memoriál Svatopluka Hastíka
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
Bývalý FANDA pana Fialu(12.12. 1:22)
Losinský kapr připraven na výlov
jura(11.12. 9:49)
Vánoční soutěž o knížky Šachy Dolmen
Martin Beil(10.12. 19:29)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK1225.0
2.GASCO Pardubice917.5
3.Moravská Slavia Brno917.0
4.Zikuda Turnov717.5
5.Lysá nad Labem716.5
6.Slavoj Poruba616.0
7.DP Praha615.5
8.Slavia Kroměříž615.5
9.Siesta Solution Unichess416.0
10.BŠŠ Frýdek-Místek113.5
11.Duras BVK Brno111.5
12.Labortech Ostrava110.5
1.LIGA VÝCHOD
1.ŠK Slavoj Poruba B1220.0
2.BŠŠ Frýdek-Místek B919.5
3.Slavoj Český Těšín918.0
4.TŽ Třinec717.5
5.Šachy Hošťálková716.5
6.ŠK Staré Město618.5
7.Zbrojovka Vsetín615.0
8.Moravská Slavia Brno B518.0
9.ŠK Gordic315.0
10.TJ Ostrava313.0
11.SK Slavia Orlová212.5
12.Panda Rychnov n. K.08.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.SK Prostějov1522.0
2.TJ Lokomotiva Krnov1222.5
3.BŠŠ Frýdek-Místek B1021.0
4.ŠO Kunovice919.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek C913.0
6.ŠK Zlín-Malenovice816.0
7.TJ Sokol Ústí613.0
8.SK Slavia Orlová513.0
9.Kvasaco Vacenovice412.0
10.TJ Ostrava311.5
11.BŠŠ Frýdek-Místek D110.5
12.A64 Grygov16.5
2.LIGA D
1.ŠK Lípa1221.0
2.TJ CHS Chotěboř1221.0
3.2222 ŠK Polabiny C1019.5
4.TJ Slavia Hradec Králové717.5
5.ŠK Vysoké Mýto617.5
6.TJ ŠO Chrudim616.5
7.ŠK 1921 Zábřeh616.0
8.TJ Štefanydes Polička415.0
9.Rapid Pardubice313.0
10.TJ Žďár nad Sázavou311.5
11.Sněžka TJ Náchod012.0
12.TJ Lanškroun011.5
2.LIGA F
1.A64 Proclient Grygov1224.0
2.TŽ Třinec B1221.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek C918.5
4.TJ Slovan Havířov918.5
5.TJ Tatran Litovel917.5
6.Labortech Ostrava B616.5
7.Sokol Vrbno pod P.615.0
8.Baník Havířov312.0
9.SK Slavia Orlová B311.5
10.ŠK Karviná112.5
11.TJ Ostrava B111.5
12.ŠK Slavoj Poruba C013.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Tatran Litovel B1222.0
2.SK Prostějov1020.0
3.TJ Sokol Skalička919.5
4.Šachový klub Olomouc919.5
5.TJ Zlaté Hory718.0
6.Agentura 64 Grygov B716.0
7.ŠK Velké Losiny A416.5
8.Sokol Přemyslovice315.0
9.ŠK Jeseník314.0
10.Sigmia Olomouc312.0
11.ŠK ROŠÁDA Prostějov214.0
12.ŠK DUE POP Uničov05.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Mohelnice1224.5
2.Řetězárna Česká Ves1220.0
3.ŠK Šternberk918.0
4.ŠK Loštice614.5
5.Velké Losiny B613.0
6.TJ Libina415.5
7.ŠK 1921 Zábřeh C411.5
8.ŠK Bohuňovice313.0
9.ŠK Jeseník B39.5
10.ŠK 1921 Zábřeh B011.5
11.Tatran Litovel C09.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.SK Prostějov C1226.0
2.ŠK Olomouc B1222.0
3.MEOPTA Přerov Vinary919.5
4.T.J. Sokol Přemyslovice B919.0
5.SK ROŠÁDA Prostějov B919.0
6.T.J. Sokol Skalička B918.0
7.Sigmia Olomouc B615.0
8.SK Prostějov B314.0
9.T.J. Sokol Konice312.0
10.A64 UP Olomouc011.0
11.T.J. Sokol Citov09.0
12.T.J. Sokol Tovačov07.5

Sezóna

2. května 2011 9:10Jaroslav Fuksík
5. TURNAJ GRAND PRIX MLÁDEŽE

V sobotu 30. dubna 2011 se v Sokolovně v Grygově uskutečnilo 5. kolo krajského přeboru mládeže v šachu. Celkem 41 šachistů bojovalo ve čtyřech samostatných turnajích podle věkových kategorií.

Turnaj se konal pod záštitou náměstka hejtmana Olomouckého kraje Ing. Pavla Horáka a starosty obce Grygov Ing. Tomáše Kubáčka.

Kategorie A (do 10 let) byla obsazena 16 mladými hráči, první tři místa obsadili sokolíci ze Skaličky - první byl Martin Nehyba se 6 body, druhý Vojtěch Jiříček s 5,5 body a třetí David Šlezinger s 5 body.

V kategorii B (do 12 let) hrálo 12 hráčů, zvítězil Jakub Jiříček za Sokola Skalička se 6,5 body, druhý byl Tomáš Zajíček z ROŠÁDY Prostějov se 6 body a třetí grygovský Milan Skula s 5,5 body.

Kategorie C (do 14 let) byla obsazena jen 8 hráči, hrálo se tedy každý s každým. Zvítězil Jakub Vaculík ze Šumperka se 6,5 body, druhý byl domácí Jáchym Bareš se 6 body a třetí přerovský Marian Poljak s 5 body.

V doprovodném turnaji se utkalo 5 hráčů dvoukolově, zvítězil Lukáš Vozák ze Skaličky, o půl bodu před Františkem Kamarádem a Martinem Navrátilem.

Nejlepší hráči byli odměněni poháry, diplomy, věcnými cenami a upomínkovými předměty z rukou starosty Grygova. Ostatní pak obdrželi vedle cen účastnické listy.

Pořadatelé z ŠK Agentura 64 Grygov by touto cestou chtěli ještě jednou poděkovat sponzorům, obci Grygov, která zajistila nákup pohárů pro první tři hráče v každé kategorii a společnosti ATLANTIK finanční trhy, a.s., díky níž mohli pořadatelé zajistit velice kvalitní cenový fond. Nejvíce na odbyt šla šachová literatura z dílen našich předních trenérů mládeže, členů ŠK Agentura 64 - R. Biolka, P. Šimáčka a D. Kaňovského.


starší zprávanovější zpráva

Jméno:
Komentář:
Napiš 64:

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018