8. ročník Chess Prostějov Open se odehraje na zámku v Prostějově 1. 6. |
seznam přihlášených na turnaj O Pohár primátora města Prostějova |
Koutek olomouckých šachistů | |
Jiří Fiala | (15. dubna 2024 21:51) |
21.4. | Ořechovské boje |
25.4. | Olomoucká šachová liga |
25.4. | Dlouhodobý turnaj − 5. a 6. kolo |
26.4. | Prostějovská žákovská liga |
27.4. | Krajský přebor družstev mladších žáků |
28.4. | Šachový gambit |
Grenke Chess Open 2024 s velkou českou účastí i závěrečnou normou IM pro Adama Franka! |
Soutěž o „KNIHU ŠACH A MAT“ |
Pozvánka na SMÍCHOVSKÝ SOUDEK |
Scouting Západ – 1. soustředění Říčany |
Turnaj kandidátů 2024 - 11.kolo |
Turnaj Kandidátů den volna a malé zamyšlení |
Turnaj kandidátů 2024 - 10.kolo |
Turnaj Kandidátů - online+ soutěž |
S křížkem po funuse |
Podle plánu |
Devět kol za námi |
Pokračujeme |
Turnaj přátelství 2024 – 16 medailí pro A64 Grygov! |
1. liga zachráněna! |
ZMĚNA HRACÍ A TRÉNIKOVÉ MÍSTNOSTI |
Mistrovství Evropské Unie 2020 |
Vítězem Dvořák |
Sladký Hattrick |
Šachový gambit |
Poslední sbohem |
VINARSKÝ PRINC |
CITOVSKÁ TŘÍKRÁLOVÁ ROŠÁDA |
1. | 1. Novoborský ŠK | 30 | 56.0 |
2. | ŠK Moravská Slavia | 25 | 54.0 |
3. | Slavia Kroměříž | 25 | 53.0 |
4. | Výstaviště Lysá/Labem | 24 | 50.0 |
5. | BŠŠ Frýdek-Místek | 22 | 48.0 |
6. | ŠK Slavoj Poruba | 17 | 44.5 |
7. | ŠK Zikuda Turnov | 14 | 41.5 |
8. | Sigil Fund Pardubice | 13 | 41.5 |
9. | INGEM - ŠK Líně | 10 | 36.5 |
10. | ŠS V. a Č. Unichess | 7 | 36.0 |
11. | ŠK Dopravní podnik Praha | 3 | 34.5 |
12. | Šachy Hošťálková | 3 | 32.5 |
1. | BŠŠ Frýdek-Místek B | 33 | 62.0 |
2. | 2222 ŠK Polabiny C | 26 | 56.0 |
3. | Duras BVK Královo Pole | 17 | 48.5 |
4. | Moravská Slavia Brno B | 17 | 44.5 |
5. | SK Slavia Orlová | 16 | 45.5 |
6. | A64 PROCLIENT Grygov | 15 | 46.0 |
7. | ŠK Staré Město | 15 | 42.0 |
8. | TJ TŽ Třinec | 14 | 42.0 |
9. | ŠK Slavoj Poruba B | 11 | 40.5 |
10. | TJ Vlčnov | 11 | 37.0 |
11. | Jezdci Jundrov | 10 | 38.5 |
12. | 2222 ŠK Polabiny B | 0 | 25.5 |
1. | SK Prostějov | 21 | 32.5 |
2. | TŽ Třinec | 18 | 30.0 |
3. | Šachy Krnov | 14 | 25.5 |
4. | BŠŠ Frýdek-Místek B | 11 | 23.0 |
5. | ŠK Staré Město B | 11 | 21.0 |
6. | Agentura 64 Grygov | 9 | 20.5 |
7. | TJ Ostrava | 9 | 19.5 |
8. | SK Slavia Orlová | 7 | 20.5 |
9. | Šachy Vyškov | 7 | 19.5 |
10. | BŠŠ Frýdek-Místek C | 7 | 19.0 |
11. | ŠK Staré Město C | 5 | 14.0 |
12. | ŠK Jeseník | 0 | 7.0 |
1. | ŠK Staré Město B | 31 | 55.0 |
2. | Jezdci Jundrov B | 28 | 54.5 |
3. | SK Podlužan Prušánky | 27 | 56.5 |
4. | SK Prostějov | 19 | 48.5 |
5. | Slavia Kroměříž B | 19 | 45.5 |
6. | ŠK Zlín | 17 | 50.5 |
7. | SK GPOA Znojmo | 14 | 43.0 |
8. | Moravská Slavia Brno C | 12 | 39.5 |
9. | Tatran Litovel | 11 | 39.5 |
10. | ŠK Hustopeče | 7 | 34.5 |
11. | ŠO MKS Vyškov | 4 | 33.5 |
12. | Orel Ořechov | 1 | 27.5 |
1. | ŠK Jeseník | 30 | 70.0 |
2. | ŠK Velké Losiny | 21 | 50.0 |
3. | Sokol Přemyslovice | 20 | 51.0 |
4. | STAV-IZOL ISO Olomouc | 18 | 43.5 |
5. | ŠK Vinary | 15 | 42.0 |
6. | TJ ŠK DUE POP Uničov | 15 | 40.0 |
7. | Tatran Litovel B | 15 | 38.0 |
8. | A64 Grygov B | 14 | 40.0 |
9. | ŠK 1921 Zábřeh | 13 | 40.0 |
10. | SK Prostějov B | 12 | 40.0 |
11. | TJ Sokol Skalička | 11 | 38.0 |
12. | ŠK SIGMIA Olomouc | 5 | 35.5 |
1. | ŠK Bohuňovice A | 22 | 38.0 |
2. | ŠK Jeseník B | 16 | 36.5 |
3. | ŠK Loštice | 13 | 34.0 |
4. | ŠK Velké Losiny B | 11 | 34.0 |
5. | ŠK Mohelnice | 11 | 32.0 |
6. | ŠK ZŠ Hrabišín | 10 | 31.5 |
7. | ŠK Bohuňovice B | 7 | 27.5 |
8. | ŠK 1921 Zábřeh B | 7 | 27.5 |
9. | ŠK Šternberk | 6 | 27.0 |
1. | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | 21 | 39.5 |
2. | SK Prostějov C | 16 | 34.5 |
3. | SK Prostějov D | 12 | 29.0 |
4. | TJ Sokol Tovačov | 9 | 22.5 |
5. | TJ Sokol Citov | 7 | 28.5 |
6. | SK ROŠÁDA Prostějov | 7 | 25.5 |
7. | STAV-IZOL ISO Olomouc B | 5 | 24.0 |
8. | ŠK Sigmia Olomouc B | 4 | 20.5 |
1. | ŠK Bohuňovice C | 12 | 15.0 |
2. | ŠK Bohuňovice D | 11 | 17.0 |
3. | ŠK SIGMIA Olomouc C | 6 | 13.0 |
4. | Tatran Litovel C | 6 | 9.0 |
5. | ŠK Šternberk B | 3 | 11.0 |
6. | STAV-IZOL ISO Olomouc C | 2 | 10.0 |
1. | TJ Libina | 15 | 22.5 |
2. | ŠK ZŠ Hrabišín C | 15 | 19.0 |
3. | ŠK SDH Stavenice | 15 | 19.0 |
4. | ŠK Loštice B | 6 | 15.0 |
5. | ŠK ZŠ Hrabišín B | 6 | 11.0 |
6. | ŠK 1921 Zábřeh C | 3 | 9.5 |
7. | ŠK Mohelnice, z.s. | 3 | 9.0 |
1. | TJ Sokol Hranice | 18 | 20.0 |
2. | TJ Sokol Citov B | 12 | 17.5 |
3. | TJ Spartak Přerov | 6 | 13.0 |
4. | TJ Sokol Skalička B | 0 | 9.5 |
15. října 2010 10:16 | Richard Biolek |
OLOMOUCKÁ LIGA | |
Ve čtvrtek 14. října 2010 se na Přírodovědecké fakultě UP Olomouc uskutečnil další turnaj Olomoucké šachové ligy. V kategorii mládeže startovalo 7 žáků olomouckých škol, zvítězil nejzkušenější z nich David Procházka (G Hejčín) před Adamem Langerem (SGO) a Richardem Starzecem (ZŠ Hálkova). V kategorii open se prezentovalo 16 hráčů, z toho 4 studenti UP Olomouc. Vítězství suverénním výkonem ukořistil favorizovaný Michal Hrabal (A64 Grygov), stříbro získal díky výbornému finiši Ladislav Prucek (Přemyslovice), na bronzový stupínek vystoupal nejlepší senior Karel Haderka (Litovel). Potěšili výkony mladých talentů A64 Grygov - Pepy Zedníka (4. místo), Igora Alfimova (5.), Martina Sněhoty (6., nejlepší hráč UP Olomouc) a Jáchyma Bareše (8.). Kvalita hry většiny zúčastněných byla na velmi dobré úrovni, nikdo nedaroval soupeři nic zadarmo, a proto byla většina partií zajímavých až do samého závěru. Turnaj proběhl v korektní atmosféře bez jediného protestu, všichni si dobře zahráli a každý účastník obdržel cenu! Výsledky - viz Výsledky turnajů. Další turnaj se koná 11. listopadu.
| |
<<< OLOMOUCKÁ LIGA <<< | >>> 2. LIGY ZAHÁJILY >>> |
Pro přidání nebo ohodnocení příspěvku musíte být přihlášení, respektive zaregistrovaní.
© Pavel Šimáček 2010-2024 |