INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Pro malý počet přihlášených se šumPERSKÝ ŠACHový turnaj RUŠÍ!
(Případný náhradní termín bude včas oznámen.)
Odkazy na krajské soutěže družstev najdete jako tradičně v pravém sloupci.
Probíhá dlouhodobý Přebor města Prostějova.
Novoborský šach. server
Stříbrný Balaton
Hattrick Vojty Zwardoně v Dolním Benešově
Finále zatím nerozhodně
David proti Goliáši
Šachový svaz ČR
Máme stříbro z Mitropa Cupu!
Školení rozhodčích R3 a seminář rozhodčích R2 a R3, Dalovice 21. 10. 2017
Oprávnění účastníci Mistrovství Čech
Online přenosy z Liberce
Jihomoravský šach. svaz
9. Svatováclavský turnaj Kyjov
Aesculap Open a Znojemský dráček 2017
Třetí sobota
Po prázdninové přestávce opět zahájil seriál turnajů "Druhé úterý"
A64 Grygov
Olomoucké léto a valašský podzim
Byli jsme v Budějovicích
ZŠ Hálkova a G Hejčín na Mistrovství ČR škol
Zhodnocení činnosti mládeže A64 Grygov v sezóně 2016/17
ŠK 1921 Zábřeh
Mistrovství Evropské Unie 2017
Czech Open 2017
Skalička 2017
Znojemský víkend
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Exhibice na zámku se povedla
M. Hampl(26.9. 19:06)
Jubilejní Moravský Beroun v mistrovském obležení
Jiri Fiala(26.9. 11:12)
EXTRALIGA
1.Tatran Litovel00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK města Lysá nad Labem00.0
JTEKT Pardubice00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
Moravská Slavia Brno00.0
ŠK DURAS BVK Královo Pole00.0
1. Novoborský ŠK00.0
Unichess00.0
BŠŠ Frýdek-Místek00.0
Labortech Ostrava00.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Agentura 64 Grygov00.0
KVS Ekodivize Opava00.0
TŽ Třinec00.0
ŠK Gordic Jihlava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
TJ Ostrava00.0
ŠK Staré Město00.0
Region Panda, z.s.00.0
Slavoj Český Těšín00.0
Šachy Hošťálková00.0
Slavia Kroměříž00.0
Šachový klub Loko Brno00.0
2.LIGA D
1.ŠK Velké Losiny00.0
TJ Náměšť n/Oslavou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Slavia Hradec Králové B00.0
TJ Sněžka Náchod00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
Caissa Pivovar Dalešice00.0
Eurobit00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ CHS Chotěboř00.0
2.LIGA F
1.AŠK DA Olomouc00.0
Šachový klub HM Ostrava B00.0
Sokol Vrbno p/P00.0
Baník Havířov00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová00.0
Šachový klub Karviná00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TJ Slovan Havířov00.0
ŠK Slavoj Poruba B00.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH

Sezóna

13. dubna 2010 9:17Tomáš Přikryl
GRAND PRIX MLÁDEŽE - ZÁVĚREČNÝ TURNAJ

V sobotu 12. dubna 2010 zorganizoval Šachový klub Vinary v místním kulturním domě šachový turnaj – 5.kolo krajského přeboru mládeže v šachu. Hrály se 4 samostatné turnaje podle věkových kategorií.

Kategorie A (do 10 let) byla obsazena 14 mladými hráči, z vítězství se radoval Milan Skula z Agentury 64 Grygov, za ním pak skončili bratři Jiříčkové ze Sokola Skalička.

V kategorii B (do 12 let) hrálo 11 hráčů, všem to natřel David Procházka také z Agentury 64 Grygov, druhý skončil Marian Poljak ze Spartaku Přerov, třetí pak Tomáš Vozák ze Sokola Skalička.

Kategorie C (do 14 let) byla tradičně slabě obsazena, jen 5 hráči, kteří hráli dvoukolově každý s každým. Suverénně zvítězil Lukáš Vyhnálek z Tatranu Litovel.

V doprovodném turnaji se utkalo 11 hráčů, zvítězil Tomáš Cagašík ze Spartaku Přerov, druhý skončil Jiří Navrátil ml. a třetí Petr Zatloukal, oba z Agentury 64 Grygov.

Ukázalo se, že i v Olomouckém kraji je množství dobrých mladých šachistů, kteří co nevidět mohou reprezentovat své oddíly na velkých turnajích.

Výsledky turnaje, celkové výsledky i fotogalerii z turnaje si můžete prohlédnout v příslušných sekcích tohoto webu.


starší zprávanovější zpráva

Jméno:
Komentář:
Napiš 64:

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2017