INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Propozice i plakát k tradičnímu turnaji Losinský kapr jsou v kalendáři.
Vzhledem k odloženému Mistrovství Moravy mládeže bude online soustředění KTC probíhat i v pondělí a úterý 26. a 27. října.
Všechny šachové soutěže jsou od 12. do 25. října odloženy.
Novoborský šach. server
Vlastimil Jansa - Medailový lesk Šachových Olympiád
Nošení roušek a šachové soutěže
Videa pro začátečníky - 4. díl: Věž
10. Vjačeslav Dydyshko
Šachový svaz ČR
Dvě tváře Fr. J. Prokopa
Propozice MČR juniorek a Polofinále MČR juniorů 2020
Předseda ŠK Most Miroslav Körschner převzal ocenění z rukou hejtmana Ústeckého kraje
Tradiční šachový festival netradičně
Jihomoravský šach. svaz
Zápis ze schůze Komise mládeže JmŠS
2. BUREŠŮV ONLINE TURNAJ
Seriál „O putovní pohár SVČ“ odstartoval on-line
Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
A64 Grygov
První zápasy družstev
Babí léto ve Valašské Bystřici
MČR mládeže v rapidu
Výborné výkony na Turnaji přátelství
ŠK 1921 Zábřeh
Pozastavení tréninku
Zrušení turnaje
Mistrovství Evropské Unie 2020
2.liga po velkém drama udržena
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Zapletal(19.10. 20:50)
EXTRALIGA
1.Slavia Kroměříž00.0
ŠK Dopravní podnik Praha00.0
BŠŠ Frýdek-Místek A00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
INGEM - ŠK Líně00.0
1. Novoborský šachový klub00.0
Labortech Ostrava00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
ŠK Duras BVK Královo Pole00.0
Moravská Slavia Brno00.0
GASCO Pardubice00.0
Siesta Solution Unichess00.0
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.BŠŠ Frýdek-Místek1218.5
2.ŠK Staré Město1215.0
3.ŠK DURAS BVK Brno712.0
4.TJ Spartak Vlašim613.5
5.ŠŠPM Lipky HK410.5
6.ŠK AD Jičín39.0
7.2222 ŠK Polabiny19.5
8.SK Prostějov18.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín36.0
2.ŠK Staré Město35.5
3.ŠK Gordic35.5
4.Šachy Hošťálková35.0
5.Moravská Slavia Brno B34.5
6.TJ CHS Chotěboř14.0
ŠK Slavoj Poruba B14.0
8.TJ Vlčnov03.5
9.A64 PROCLIENT Grygov03.0
10.TŽ Třinec02.5
11.SK Slavia Orlová02.5
12.ŠK Vsetín02.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek "B"916.0
2.Lokomotiva Krnov "A"712.5
3.ŠK Zlín-Malenovice712.0
4.BŠŠ Frýdek-Místek "C"68.0
5.A64 Grygov47.5
6.ŠO Kunovice37.5
7.TJ Sokol Ústí37.0
8.SK Slavia Orlová36.0
9.TJ Ostrava14.5
10.Lokomotiva Krnov "B"04.5
11.ŠK Kuřim04.5
12.ŠK Jeseník00.0
2.LIGA D
1.ŠK 1921 Zábřeh00.0
Panda Rychnov nad Kněžnou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ Slavia Hradec Králové00.0
TJ Jiskra Hořice00.0
TJ Lanškroun00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
2.LIGA F
1.TJ Tatran Litovel00.0
SK Prostějov00.0
TJ Ostrava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK Karviná00.0
TJ Slovan Havířov00.0
Labortech Ostrava B00.0
TJ Baník Havířov00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová B00.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ŠK Velké Losiny36.5
2.ŠK Mohelnice36.0
3.SK Prostějov B35.5
4.TJ Sokol Skalička35.0
SK ROŠÁDA Prostějov35.0
STAV-IZOL ISO Olomouc35.0
7.ŠK DUE POP Uničov03.0
ŠK Jeseník03.0
TJ Sokol Přemyslovice03.0
10.TJ Zlaté Hory02.5
11.Sigmia Olomouc02.0
12.Agentura 64 Grygov B01.5
13.Tatran Litovel B00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Řetězárna Česká Ves A00.0
Tatran Litovel C00.0
ŠK 1921 Zábřeh C00.0
ŠK ZŠ Horka nad Moravou00.0
ŠK Loštice A00.0
ŠK Šternberk00.0
Velké Losiny B00.0
ŠK 1921 Zábřeh B00.0
TJ Libina00.0
ŠK Bohuňovice A00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.T.J. Sokol Přemyslovice B00.0
SK Prostějov D00.0
SK Prostějov C00.0
T.J. Sokol Skalička B00.0
T.J. Sokol Tovačov00.0
ŠK Vinary00.0
ŠK Olomouc B00.0
A64 PřF Olomouc00.0
Sigmia Olomouc B00.0
Sokol Citov00.0
Sokol Konice00.0

Sezóna

26. února 2020 8:00Richard Biolek
Akce nejen pro mládež
Připomínka akcí pro mládež i dospělé:

1. - 11. 7. Domašov nad Bystřicí

- tábor pro mládež vhodný pro děti ve věku 8 - 16 let všech výkonností - hráči z krajské listiny talentů mají slevu - kategorie A - 500 Kč, kategorie B - 200 Kč.

Je nejvyšší čas se přihlásit, tábor je z 75 % naplněn!

propozice

video z roku 2018

22. -24. 5. a 5. - 7. 6. Lhota pod Kosířem

- soustředění KTC - hráči z KLT kategorie A platí jen pobytové náklady - přihlášky nejlépe 3 týdny před akcí.

propozice květnového soustředění

propozice červnového soustředění

9. - 12. 4. UP Olomouc

- Turnaj přátelství - otevřený KP jednotlivců všech věkových kategorií

speciální podmínky pro hráče ŠSOK - hráči z KLT mají start ve skupinách B, C zdarma!

Do skupiny A (FIDE open) - může každý oddíl ŠSOK nominovat jednoho hráče s FIDE elem minimálně 1900, který bude mít slevu 50 % na startovném. Přihlášky do 31. 3.

propozice

článek z loňského roku

26. 3., 23. 4. a 28. 5. UP Olomouc

- Dlouhodobý turnaj - účast otevřená všem zájemcům, přihlášky do 20. 3.

propozice

26. 3., 23. 4. a 28. 5. UP Olomouc

- Olomoucká šachová liga pro mládež - pro děti ze základních škol (případně odpovídajících ročníků víceletých gymnázií) s elem maximálně 1200 - není třeba hlásit se předem.

propozice

Všechny termíny i propozice najdete i v kalendáři akcí.

Případné bližší informace podá Richard Biolek - biolci@volny.cz


starší zprávanovější zpráva

Jméno:
Heslo:

Pro přidání nebo ohodnocení příspěvku musíte být přihlášení, respektive zaregistrovaní.

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2020