INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Přihlášky na 13. ročník Šachového turnaje na Bouzově jsou pouze do 9. července! Detaily viz propozice.
I letos, konkrétně 17. července, proběhnou v Mohelnici oslavy Mezinárodního dne šachu.
Další soustředění KTC je naplánováno na 18. - 20. září.
Novoborský šach. server
Proč to na Slovensku jde a u nás ne
Videa o Idejích šachových kombinací - 14. díl
Černý nesmí dostat mat
Analyzujte aneb dobrá cesta k šachovému růstu
Šachový svaz ČR
225. díl pořadu V šachu
V prvním kole LCEL vyzve Česká republika obhájce titulu Rusko
Přestupy členů k 3. 7. 2020
V červenci soutěžte o chytré hodinky
Jihomoravský šach. svaz
Jm KP I. – závěrečná zpráva ročníku 2019-2020
Závěrečné zprávy z I. lig družstev mládeže
V červenci soutěžte o chytré hodinky
Termínový kalendář a rozdělení družstev do skupin KPII
A64 Grygov
KP v rapidu mládeže očima diváka
Áčko v naději
Medailová žeň v krajských rapidech mládeže
Zhodnocení družstva A64 UP v oblastním přeboru
ŠK 1921 Zábřeh
Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2020
VZPOURA ČERNÝCH FIGUR
Přihlašovací formulář na turnaj GP 2019.
Úspěšný start do 2.ligy
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Fiala(7.7. 5:06)
Tradiční Rapid na Bouzově klepe na dveře
Jiří Fiala(6.7. 16:37)
TIMEOUT
Jiří Fiala(5.7. 13:43)
Vojtova jízda na plný plyn
Jura(4.7. 0:02)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK1836.5
2.GASCO Pardubice1326.0
3.Siesta Solution Unichess1027.0
4.Lysá nad Labem1025.5
5.Zikuda Turnov1025.0
6.Moravská Slavia Brno1024.5
7.DP Praha1024.5
8.Slavoj Poruba722.5
9.Slavia Kroměříž620.5
10.Duras BVK Brno420.0
11.BŠŠ Frýdek-Místek420.0
12.Labortech Ostrava116.0
1.LIGA VÝCHOD
1.BŠŠ Frýdek-Místek B2451.5
2.ŠK Slavoj Poruba B2250.0
3.Slavoj Český Těšín2047.0
4.Šachy Hošťálková1944.5
5.ŠK Gordic1849.5
6.TŽ Třinec1848.0
7.SK Slavia Orlová1746.0
8.Moravská Slavia Brno B1649.0
9.ŠK Staré Město1648.0
10.Zbrojovka Vsetín1239.0
11.TJ Ostrava332.5
12.Panda Rychnov n. K.323.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.SK Prostějov3148.0
2.TJ Lokomotiva Krnov2544.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek B2541.5
4.ŠK Zlín-Malenovice1636.0
5.TJ Sokol Ústí1633.0
6.TJ Ostrava1533.5
7.SK Slavia Orlová1530.5
8.A64 Grygov1528.0
9.ŠO Kunovice1133.0
10.BŠŠ Frýdek-Místek C1024.5
11.Kvasaco Vacenovice425.5
12.BŠŠ Frýdek-Místek D218.5
2.LIGA D
1.TJ CHS Chotěboř3358.5
2.TJ Slavia Hradec Králové2452.5
3.ŠK Lípa2149.5
4.2222 ŠK Polabiny C2047.5
5.ŠK Vysoké Mýto1847.5
6.TJ ŠO Chrudim1746.5
7.TJ Štefanydes Polička1543.0
8.ŠK 1921 Zábřeh1038.5
9.TJ Žďár nad Sázavou1038.0
10.TJ Lanškroun1035.0
11.Rapid Pardubice534.5
12.Sněžka TJ Náchod337.0
2.LIGA F
1.TŽ Třinec B3358.0
2.A64 Proclient Grygov2657.5
3.BŠŠ Frýdek-Místek C2253.5
4.TJ Slovan Havířov2246.5
5.Labortech Ostrava B1747.0
6.Sokol Vrbno pod P.1443.0
7.SK Slavia Orlová B1442.0
8.TJ Tatran Litovel1339.5
9.Baník Havířov1036.0
10.ŠK Karviná737.5
11.ŠK Slavoj Poruba C737.0
12.TJ Ostrava B230.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.SK Prostějov2960.5
2.ŠK Velké Losiny A2055.0
3.Tatran Litovel B2045.0
4.Šachový klub Olomouc1943.5
5.TJ Zlaté Hory1752.5
6.Agentura 64 Grygov B1744.0
7.TJ Sokol Skalička1539.0
8.Sokol Přemyslovice1245.0
9.Sigmia Olomouc1242.5
10.ŠK ROŠÁDA Prostějov831.0
11.ŠK DUE POP Uničov723.5
12.ŠK Jeseník628.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Řetězárna Česká Ves2856.0
2.ŠK Mohelnice2555.5
3.Velké Losiny B2140.0
4.TJ Libina1334.0
5.ŠK Šternberk1234.5
6.ŠK Bohuňovice1136.0
7.ŠK Loštice928.0
8.ŠK 1921 Zábřeh B732.5
9.ŠK 1921 Zábřeh C521.5
10.ŠK Jeseník B424.5
11.Tatran Litovel C421.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.ŠK Olomouc B2752.0
2.T.J. Sokol Přemyslovice B2141.0
3.SK Prostějov C2050.5
4.MEOPTA Přerov Vinary1743.0
5.SK ROŠÁDA Prostějov B1639.0
6.T.J. Sokol Skalička B1335.0
7.T.J. Sokol Konice1331.5
8.SK Prostějov B1234.0
9.Sigmia Olomouc B726.5
10.A64 UP Olomouc429.5
11.T.J. Sokol Citov428.0
12.T.J. Sokol Tovačov122.0

Sezóna

13. ledna 2020 11:00Richard Biolek
Krajský přebor družstev mladších žáků
V sobotu 11. ledna 2020 proběhl na Přírodovědecké fakultě UP Olomouc Krajský přebor družstev mladších žáků (narozených 2008 a mladší), kterého se zúčastnili zástupci čtyř mládežnických center v kraji: Grygova, Jeseníku, Prostějova a Vinar. Poslední dva jmenovaní dovezli dokonce dvě družstva. Béčka ovšem neměla šanci a po zásluze obsadila poslední dvě místa.

O medaile se ale strhl lítý boj, z něhož nakonec vyšly vítězně Vinary s plným bodovým ziskem, druhý byl Grygov, třetí Jeseník a nepopulární čtvrtá příčka připadla Prostějovu. Ovšem výsledek všech zápasů medailistů mezi sebou byl 3:2, rovněž poslední zápas rozhodující o bronzové medaili mezi Jeseníkem a Prostějovem skončil také nejtěsnějším rozdílem.


Vítězné Vinary

Přes tyto vyrovnané duely je pořadí spravedlivé, a tak atmosféru Mistrovství ČR ochutnají letos Vinary - přejeme hodně úspěchů!

konečné pořadí na chess-results

fotogalerie Kamila Mikeše


starší zprávanovější zpráva

Pro přidání nebo ohodnocení příspěvku musíte být přihlášení, respektive zaregistrovaní.

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2020