INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Vzhledem k odloženému Mistrovství Moravy mládeže bude online soustředění KTC probíhat i v pondělí a úterý 26. a 27. října.
Nový šachový server
Nošení roušek a šachové soutěže
Znojemská královna 2020 - Chvilka nad šachovnicí s panem Kalendovským
7. Tigran Vartanovič Petrosjan
Videa pro začátečníky - 5. díl: Střelec
Šachový svaz ČR
Přerušení šachových soutěží
Česko přivítalo viceprezidenty FIDE
Můj klub 2021
Mládež ve Švédsku
Jihomoravský šach. svaz
Otevřený online turnaj školních týmů EXPO Dubai 2020
LearningChess zdarma do oddílů i škol
Zahájily mládežnické soutěže družstev
Okresní přebor mládeže v on-line rapid šachu s otevřenou účastí
A64 Grygov
První zápasy družstev
Babí léto ve Valašské Bystřici
MČR mládeže v rapidu
Výborné výkony na Turnaji přátelství
ŠK 1921 Zábřeh
Pozastavení tréninku
Zrušení turnaje
Mistrovství Evropské Unie 2020
2.liga po velkém drama udržena
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Zapletal(27.10. 19:48)
Jaké to je a jaké to bude
Pynda,Mynda, taky Cynda(25.10. 11:55)
EXTRALIGA
1.Slavia Kroměříž00.0
ŠK Dopravní podnik Praha00.0
BŠŠ Frýdek-Místek A00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
INGEM - ŠK Líně00.0
1. Novoborský šachový klub00.0
Labortech Ostrava00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
ŠK Duras BVK Královo Pole00.0
Moravská Slavia Brno00.0
GASCO Pardubice00.0
Siesta Solution Unichess00.0
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.BŠŠ Frýdek-Místek1218.5
2.ŠK Staré Město1215.0
3.ŠK DURAS BVK Brno712.0
4.TJ Spartak Vlašim613.5
5.ŠŠPM Lipky HK410.5
6.ŠK AD Jičín39.0
7.2222 ŠK Polabiny19.5
8.SK Prostějov18.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín36.0
2.ŠK Staré Město35.5
3.ŠK Gordic35.5
4.Šachy Hošťálková35.0
5.Moravská Slavia Brno B34.5
6.TJ CHS Chotěboř14.0
ŠK Slavoj Poruba B14.0
8.TJ Vlčnov03.5
9.A64 PROCLIENT Grygov03.0
10.TŽ Třinec02.5
11.SK Slavia Orlová02.5
12.ŠK Vsetín02.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek "B"916.0
2.Lokomotiva Krnov "A"712.5
3.ŠK Zlín-Malenovice712.0
4.BŠŠ Frýdek-Místek "C"68.0
5.A64 Grygov47.5
6.ŠO Kunovice37.5
7.TJ Sokol Ústí37.0
8.SK Slavia Orlová36.0
9.TJ Ostrava14.5
10.Lokomotiva Krnov "B"04.5
11.ŠK Kuřim04.5
12.ŠK Jeseník00.0
2.LIGA D
1.ŠK 1921 Zábřeh00.0
Panda Rychnov nad Kněžnou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ Slavia Hradec Králové00.0
TJ Jiskra Hořice00.0
TJ Lanškroun00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
2.LIGA F
1.TJ Tatran Litovel00.0
SK Prostějov00.0
TJ Ostrava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK Karviná00.0
TJ Slovan Havířov00.0
Labortech Ostrava B00.0
TJ Baník Havířov00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová B00.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ŠK Velké Losiny36.5
2.ŠK Mohelnice36.0
3.SK Prostějov B35.5
4.TJ Sokol Skalička35.0
SK ROŠÁDA Prostějov35.0
STAV-IZOL ISO Olomouc35.0
7.ŠK DUE POP Uničov03.0
ŠK Jeseník03.0
TJ Sokol Přemyslovice03.0
10.TJ Zlaté Hory02.5
11.Sigmia Olomouc02.0
12.Agentura 64 Grygov B01.5
13.Tatran Litovel B00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Řetězárna Česká Ves A00.0
Tatran Litovel C00.0
ŠK 1921 Zábřeh C00.0
ŠK ZŠ Horka nad Moravou00.0
ŠK Loštice A00.0
ŠK Šternberk00.0
Velké Losiny B00.0
ŠK 1921 Zábřeh B00.0
TJ Libina00.0
ŠK Bohuňovice A00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.T.J. Sokol Přemyslovice B00.0
SK Prostějov D00.0
SK Prostějov C00.0
T.J. Sokol Skalička B00.0
T.J. Sokol Tovačov00.0
ŠK Vinary00.0
ŠK Olomouc B00.0
A64 PřF Olomouc00.0
Sigmia Olomouc B00.0
Sokol Citov00.0
Sokol Konice00.0

Sezóna

22. září 2019 10:12Martin Malenovský
Tabulka úspěšnosti oddílů pracujících s mládeží
Krajský šachový svaz Olomouckého kraje finančně podporuje oddíly pracující s mládeží na základě Tabulky úspěšnosti. Pro vyhodnocení uplynulé sezóny 2018/2019 ponechala Komise mládeže bodové ohodnocení jednotlivých soutěží ve stejné podobě jako v minulém roce (větší bodové ohodnocení za turnaje a soutěže hrané vážným tempem).

Formulář pro vykázání aktivity mládeže (roč. 2001 a mladší) v období září 2018 - srpen 2019 si můžete stáhnout v sekci Dokumenty a usnesení. V případě přestupu hráče v průběhu sledovaného období si původní oddíl může vykázat veškerou aktivitu hráče před okamžikem změny oddílu.

Oddíly, které mají zájem se zapojit do vyhodnocení Tabulky úspěšnosti, zašlou vyplněné podklady pověřenému pracovníkovi komise mládeže Jiřímu Čalovi (calajiri@seznam.cz) do 31. 10. 2019. Na podklady zaslané po tomto termínu již nebude brán zřetel.


starší zprávanovější zpráva

20. října 2019 11:26 0+1 | 0-1Martin Malenovský
Do této chvíle poslaly podklady pro Tabulku úspěšnosti tyto oddíly: Zábřeh, SK Prostějov, Mohelnice, Horka, Vinary, Grygov a Spartak Přerov. Pokud se ještě nějaký oddíl pracující s mládeží chystá zapojit, připomínám blížící se termín.

Jméno:
Heslo:

Pro přidání nebo ohodnocení příspěvku musíte být přihlášení, respektive zaregistrovaní.

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2020