INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Přebor středních škol okresu Šumperk proběhne stejně jako v nižších kategoriích 4. prosince.
Přebor města Prostějov
startovní listina rapid turnaje O Střelce obcí Bohuňovice a Štarnov
Novoborský šach. server
ME družstev Batumi 23.10 – 3.11. 2019
Smog nad Delhi
Trénování s mistry
Šest kol je odehráno na turnaji Grand Swiss
Šachový svaz ČR
Konkurz na pořadatele celorepublikového kola Přeboru škol
Mistrovství světa do 20 let – 14. – 26. 10. 2019, Dillí, Indie
Databáze partií ze soutěží družstev ŠSČR
FIDE Grand Swiss se blíží do finiše
Jihomoravský šach. svaz
Bude setkání (školení) trenérů?
Jm KP I. – nejlépe odstartovali favorité z Jundrova
Titul Mistra republiky Orla v šachu letos putuje do Ořechova
OPEN Brno
A64 Grygov
1. turnaj Grand Prix mládeže
2. liga zahájena
Ohlédnutí za šachovým létem
Mládež v Bezměrově
ŠK 1921 Zábřeh
Úspěšný start do 2.ligy
Memoriál Svatopluka Hastíka
RAPID V ZÁBŘEZE
Poprázdninový blesk
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Projekt podpory šachových kroužků – ŠSČR
Martin Malenovský(21.10. 19:34)
Fialový koutek
Jiří Fiala(21.10. 15:58)
Bohuňovické rodeo
Jiří Fiala(21.10. 13:04)
Lipinskou královnu získal Vít Valenta
Jiří Fiala(21.10. 9:12)
Tabulka úspěšnosti oddílů pracujících s mládeží
Martin Malenovský(20.10. 11:26)
1. ročník Memoriálu Svatopluka Hastíka
Karel Volek(19.10. 20:12)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK612.5
2.Moravská Slavia Brno611.0
3.Zikuda Turnov610.0
4.Výstaviště Lysá nad Labem69.5
5.GASCO Pardubice38.5
Siesta Solution Unichess38.5
7.DP Praha37.5
8.Slavia Kroměříž37.5
9.BŠŠ Frýdek-Místek06.0
10.Slavoj Poruba05.5
11.Duras BVK Brno05.0
12.Labortech Ostrava04.5
1.LIGA VÝCHOD
1.ŠK Slavoj Poruba B35.5
BŠŠ Frýdek-Místek B35.5
3.TŽ Třinec35.0
4.Slavoj Český Těšín34.5
5.Šachy Hošťálková34.5
6.SK Slavia Orlová14.0
Moravská Slavia Brno B14.0
8.TJ Ostrava03.5
9.Zbrojovka Vsetín03.5
10.ŠK Gordic03.0
11.Panda Rychnov n. K.02.5
ŠK Staré Město02.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.ŠO Kunovice914.5
2.TJ Lokomotiva Krnov914.5
3.SK Prostějov913.5
4.BŠŠ Frýdek-Místek C68.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek B411.5
6.SK Slavia Orlová47.5
7.Kvasaco Vacenovice37.0
8.ŠK Zlín-Malenovice28.0
9.TJ Ostrava27.0
10.TJ Sokol Ústí26.5
11.BŠŠ Frýdek-Místek D06.5
12.A64 Grygov03.5
2.LIGA D
1.2222 SK Polabiny C36.0
2.TJ CHS Chotebor35.0
3.TJ Slavia Hradec Kralove35.0
4.SK Lipa34.5
5.SK 1921 Zabreh34.5
6.TJ Stefanydes Policka14.0
TJ SO Chrudim14.0
8.TJ Zdar nad Sazavou03.5
9.Snezka TJ Nachod03.5
10.TJ Lanskroun03.0
11.SK Vysoke Myto03.0
12.Rapid Pardubice02.0
2.LIGA F
1.A64 Proclient Grygov36.5
2.TŽ Třinec B36.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek C35.5
4.Labortech Ostrava B35.5
5.TJ Tatran Litovel35.0
6.TJ Slovan Havířov34.5
7.ŠK Slavoj Poruba C03.5
8.ŠK Karviná03.0
9.TJ Ostrava B02.5
10.Baník Havířov02.5
11.SK Slavia Orlová B02.0
12.Sokol Vrbno pod P.01.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.TJ Sokol Skalička37.0
2.Tatran Litovel B35.5
3.TJ Zlaté Hory35.0
4.Šachový klub Olomouc35.0
5.ŠK Jeseník34.5
6.SK Prostějov14.0
ŠK Velké Losiny A14.0
8.ŠK ROŠÁDA Prostějov03.5
9.Sokol Přemyslovice03.0
10.Agentura 64 Grygov B03.0
11.Sigmia Olomouc02.5
12.ŠK DUE POP Uničov01.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Šternberk36.5
2.Velké Losiny B35.5
Řetězárna Česká Ves A35.5
4.ŠK Mohelnice35.0
5.ŠK Jeseník B35.0
6.ŠK Loštice A03.0
7.Tatran Litovel C03.0
8.TJ Libina02.5
ŠK 1921 Zábřeh B02.5
10.ŠK 1921 Zábřeh C01.5
11.ŠK Bohuňovice00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.MEOPTA Přerov Vinary36.5
2.SK ROŠÁDA Prostějov B36.0
3.Sigmia Olomouc B35.5
SK Prostějov B35.5
5.SK Prostějov C35.0
6.ŠK Olomouc B34.5
7.T.J. Sokol Přemyslovice B03.5
8.T.J. Sokol Skalička B03.0
9.A64 UP Olomouc02.5
T.J. Sokol Tovačov02.5
11.T.J. Sokol Konice02.0
12.T.J. Sokol Citov01.5

Sezóna

22. září 2019 10:12Martin Malenovský
Tabulka úspěšnosti oddílů pracujících s mládeží
Krajský šachový svaz Olomouckého kraje finančně podporuje oddíly pracující s mládeží na základě Tabulky úspěšnosti. Pro vyhodnocení uplynulé sezóny 2018/2019 ponechala Komise mládeže bodové ohodnocení jednotlivých soutěží ve stejné podobě jako v minulém roce (větší bodové ohodnocení za turnaje a soutěže hrané vážným tempem).

Formulář pro vykázání aktivity mládeže (roč. 2001 a mladší) v období září 2018 - srpen 2019 si můžete stáhnout v sekci Dokumenty a usnesení. V případě přestupu hráče v průběhu sledovaného období si původní oddíl může vykázat veškerou aktivitu hráče před okamžikem změny oddílu.

Oddíly, které mají zájem se zapojit do vyhodnocení Tabulky úspěšnosti, zašlou vyplněné podklady pověřenému pracovníkovi komise mládeže Jiřímu Čalovi (calajiri@seznam.cz) do 31. 10. 2019. Na podklady zaslané po tomto termínu již nebude brán zřetel.


starší zprávanovější zpráva

20. října 2019 11:26Martin Malenovský
Do této chvíle poslaly podklady pro Tabulku úspěšnosti tyto oddíly: Zábřeh, SK Prostějov, Mohelnice, Horka, Vinary, Grygov a Spartak Přerov. Pokud se ještě nějaký oddíl pracující s mládeží chystá zapojit, připomínám blížící se termín.

Jméno:
Komentář:
Napiš 64:

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018