INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Propozice 5. ročníku rapid turnaje O Stříbrnou věž města Litovle, hraného jako 6. turnaj Grand Prix, jsou zveřejněny.
Okresní přebor jednotlivců Prostějov 2020
Novoborský šach. server
Pražský šachový festival 5.kolo aneb bacha na symetrii
Pražský šachový festival 4.kolo aneb k čemu je dobrý jezdec
Pražský šachový festival 3.kolo aneb pozor, utíkají
Vesničko má středisková, aneb co nového v Praze
Šachový svaz ČR
Městská školní šachová liga v Lysé má zelenou
222. díl pořadu V šachu
Konkurzy na pořadatele MČR družstev v rapidu a blesku 2020
Volební tým a priority Martina Petra
Jihomoravský šach. svaz
KPIIB: Duras stíhá Znojmo
Jm KP I. – na konci srovnáno a narváno
Přebor bývalého šachového okresu Poštorná
Získejte finance z grantového řízení na popularizaci šachu
A64 Grygov
Tři body z Frýdku
Statečný boj oslabených týmů
První ztráta
Krajský přebor družstev mladších žáků
ŠK 1921 Zábřeh
VZPOURA ČERNÝCH FIGUR
Přihlašovací formulář na turnaj GP 2019.
Úspěšný start do 2.ligy
Memoriál Svatopluka Hastíka
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Fiala(17.2. 12:10)
Výsledkový servis
Jiří Zapletal(17.2. 7:56)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK1836.5
2.GASCO Pardubice1326.0
3.Siesta Solution Unichess1027.0
4.Lysá nad Labem1025.5
5.Zikuda Turnov1025.0
6.Moravská Slavia Brno1024.5
7.DP Praha1024.5
8.Slavoj Poruba722.5
9.Slavia Kroměříž620.5
10.Duras BVK Brno420.0
11.BŠŠ Frýdek-Místek420.0
12.Labortech Ostrava116.0
1.LIGA VÝCHOD
1.BŠŠ Frýdek-Místek B1938.0
2.ŠK Slavoj Poruba B1838.0
3.Slavoj Český Těšín1836.5
4.ŠK Gordic1537.5
5.Šachy Hošťálková1331.0
6.ŠK Staré Město1235.5
7.TŽ Třinec1134.0
8.Moravská Slavia Brno B1133.0
9.SK Slavia Orlová1133.0
10.Zbrojovka Vsetín626.0
11.TJ Ostrava323.5
12.Panda Rychnov n. K.318.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.SK Prostějov1929.0
2.BŠŠ Frýdek-Místek B1628.5
3.TJ Lokomotiva Krnov1529.0
4.ŠK Zlín-Malenovice1224.5
5.TJ Sokol Ústí1222.5
6.ŠO Kunovice1024.0
7.BŠŠ Frýdek-Místek C1017.5
8.SK Slavia Orlová818.5
9.A64 Grygov714.0
10.Kvasaco Vacenovice416.5
11.TJ Ostrava316.0
12.BŠŠ Frýdek-Místek D112.0
2.LIGA D
1.TJ CHS Chotěboř2442.5
2.2222 ŠK Polabiny C2039.5
3.ŠK Lípa1838.0
4.TJ Slavia Hradec Králové1538.5
5.ŠK Vysoké Mýto1535.0
6.TJ ŠO Chrudim1334.5
7.TJ Štefanydes Polička930.5
8.ŠK 1921 Zábřeh726.5
9.TJ Žďár nad Sázavou626.0
10.Rapid Pardubice425.0
11.Sněžka TJ Náchod327.0
12.TJ Lanškroun121.0
2.LIGA F
1.TŽ Třinec B2442.5
2.A64 Proclient Grygov1941.5
3.TJ Slovan Havířov1937.0
4.BŠŠ Frýdek-Místek C1838.5
5.Labortech Ostrava B1234.5
6.Sokol Vrbno pod P.1030.0
7.TJ Tatran Litovel1027.5
8.SK Slavia Orlová B829.0
9.ŠK Slavoj Poruba C730.5
10.Baník Havířov624.5
11.ŠK Karviná426.5
12.TJ Ostrava B122.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.SK Prostějov2040.0
2.Tatran Litovel B1939.0
3.Šachový klub Olomouc1639.0
4.TJ Sokol Skalička1435.0
5.TJ Zlaté Hory1337.5
6.ŠK Velké Losiny A1337.0
7.Agentura 64 Grygov B1131.5
8.Sokol Přemyslovice729.0
9.ŠK DUE POP Uničov721.5
10.ŠK Jeseník625.0
11.Sigmia Olomouc623.0
12.ŠK ROŠÁDA Prostějov526.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Řetězárna Česká Ves2138.5
2.ŠK Mohelnice1838.0
3.Velké Losiny B1835.0
4.ŠK Šternberk1231.5
5.ŠK Bohuňovice1133.5
6.TJ Libina1028.5
7.ŠK Loštice925.0
8.ŠK 1921 Zábřeh B730.0
9.ŠK 1921 Zábřeh C521.5
10.ŠK Jeseník B422.0
11.Tatran Litovel C116.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.ŠK Olomouc B2445.5
2.SK Prostějov C1946.5
3.T.J. Sokol Přemyslovice B1835.5
4.MEOPTA Přerov Vinary1639.0
5.SK ROŠÁDA Prostějov B1333.0
6.T.J. Sokol Skalička B1029.5
7.T.J. Sokol Konice1026.5
8.SK Prostějov B926.5
9.Sigmia Olomouc B724.5
10.A64 UP Olomouc427.0
11.T.J. Sokol Citov425.5
12.T.J. Sokol Tovačov117.0

Sezóna

9. srpna 2019 12:17Richard Biolek
Krajské soutěže družstev v nadcházející sezóně
Níže jsou uvedena přihlášená družstva do Krajského přeboru a obou Oblastních přeborů:

Krajský přebor Olomouckého kraje

  1. SK Prostějov
  2. TJ Sokol Velké Losiny A
  3. SK ROŠÁDA Prostějov A
  4. ŠK Olomouc A
  5. TJ Sokol Skalička
  6. A64 PřF UP Olomouc
  7. TJ Sokol Přemyslovice
  8. TJ Zlaté Hory
  9. Uničov A
  10. ŠK Jeseník A
  11. Sigmia Olomouc A
  12. Tatran Litovel B

Oblastní přebor Olomouckého kraje - sever

  1. SK Řetězárna A
  2. ŠK Šternberk A
  3. ŠK 1921 Zábřeh B
  4. Tatran Litovel C
  5. TJ Mohelnice
  6. TJ Libina A
  7. ŠK Loštice
  8. Velké Losiny B
  9. ŠK Bohuňovice
  10. Zábřeh C
  11. Jeseník B

Odmítli Hranice, Uničov B, Šumperk a Nové Losiny.

Oblastní přebor Olomouckého kraje - jih

  1. TJ Sokol Přemyslovice B
  2. ŠK DA Olomouc B
  3. TJ Sokol Skalička B
  4. SK Prostějov C
  5. SK ROŠÁDA Prostějov B
  6. ŠK Vinary A
  7. SK Prostějov B
  8. Sokol Citov
  9. Sokol Tovačov
  10. Sigmia Olomouc B
  11. Sokol Konice

Odmítli Libina B, Vinary C, Šternberk B a Česká Ves B i C.
 

V Oblastním přeboru jsou tedy ještě dvě volná místa, případní zájemci se mohou hlásit na adrese biolci@volny.cz.

Losovací schůze proběhne v neděli 15. září od 10:00 na Přírodovědecké fakultě UP Olomouc.

Ve stejný den proběhne také na UP Olomouc školení rozhodčích 3. třídy a seminář rozhodčích 2. a 3. třídy - zvu všechny zájemce!


starší zprávanovější zpráva

11. září 2019 14:28 0+1 | 0-1Jiří Fiala
Soupisky je třeba odevzdat nejpozději v neděli 15.9. na losovací schůzi!

11. září 2019 10:55 0+1 | 0-1Jiří Fiala
Odevzdávají se soupisky družstev 15.9 ? A ten den jsou zveřejněny?

Pro přidání nebo ohodnocení příspěvku musíte být přihlášení, respektive zaregistrovaní.

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2020