INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
web Openu Jeseník s odkazy na výsledky i online přenos
Do kalendáře přibyly termíny podzimních prostějovských akcí.
Novoborský šach. server
Anand ve vedení, jako jediný zatím zvítězil
Wely zavelel k náporu
Rozhovor s mistrem Evropy o ME a Corridě
GM Tirnavia v plnom prúde – po 7. kole je na čele Jerguš Pecháč
Šachový svaz ČR
MS mládeže v rapidu a blitzu v Minsku
Sophia Olivia Day – léto 2019
ME mládeže v Bratislavě pohledem sourozenců Fizerových
Turnaj v Abu Dhabí pohledem Vladimíra Veverky
Jihomoravský šach. svaz
Letní sezóna 2019
Naši šachisté opět v Tatrách
Šachový tábor ve Vřesovicích v polovině
Simultánka IM Neklana Vyskočila
A64 Grygov
Domašov 2019
V Třešti podprůměr, ve Zlíně slušně
V Chrudimi úspěšně
Grand Prix mládeže 2018/19
ŠK 1921 Zábřeh
Před prázdninový blesk
Českoveský turnaj mládeže
GP 2019 GRYGOV
Znojemská královnička 2019
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
Alda(21.8. 23:09)
Vyloupená Grand Prix
Viktor Mlčák(20.8. 9:49)
EXTRALIGA
1.SK Slavoj Poruba00.0
SK Duras BVK00.0
GASCO Pardubice00.0
SK Zikuda Turnov00.0
SK Dopravni podnik Praha00.0
Siesta Solution Unichess00.0
BSS Frydek-Mistek00.0
Slavia Kromeriz00.0
Vystaviste Lysa nad Labem00.0
1. Novoborsky sachovy klub00.0
Labortech Ostrava00.0
Moravska Slavia Brno00.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín00.0
TŽ Třinec00.0
ŠK Staré Město00.0
BŠŠ Frýdek-Místek "B"00.0
Moravská Slavia Brno "B"00.0
Zbrojovka Vsetín00.0
Šachy Hošťálková00.0
SK Slavia Orlová00.0
Panda Rychnov n. K.00.0
ŠK Slavoj Poruba "B"00.0
ŠK Gordic00.0
TJ Ostrava00.0
2.LIGA D
1.SK 1921 Zabreh00.0
TJ Zdar nad Sazavou00.0
TJ Slavia Hradec Kralove00.0
TJ Lanskroun00.0
2222 SK Polabiny C00.0
TJ Stefanydes Policka00.0
TJ SO Chrudim00.0
Rapid Pardubice00.0
TJ CHS Chotebor00.0
SK Vysoke Myto00.0
SK Lipa00.0
Snezka TJ Nachod00.0
2.LIGA F
1.A64 Proclient Grygov00.0
TJ Tatran Litovel00.0
BŠŠ Frýdek-Místek "C"00.0
TŽ Třinec "B"00.0
ŠK Slavoj Poruba "C"00.0
Baník Havířov00.0
ŠK Karviná00.0
Sokol Vrbno pod P.00.0
Labortech Ostrava "B"00.0
TJ Slovan Havířov00.0
SK Slavia Orlová "B"00.0
TJ Ostrava "B"00.0

Sezóna

9. srpna 2019 12:17Richard Biolek
Krajské soutěže družstev v nadcházející sezóně
Níže jsou uvedena přihlášená družstva do Krajského přeboru a obou Oblastních přeborů:

Krajský přebor Olomouckého kraje

  1. SK Prostějov
  2. TJ Sokol Velké Losiny A
  3. SK ROŠÁDA Prostějov A
  4. ŠK Olomouc A
  5. TJ Sokol Skalička
  6. A64 PřF UP Olomouc
  7. TJ Sokol Přemyslovice
  8. TJ Zlaté Hory
  9. Uničov A
  10. ŠK Jeseník A
  11. Sigmia Olomouc A
  12. Tatran Litovel B

Oblastní přebor Olomouckého kraje - sever

  1. SK Řetězárna A
  2. ŠK Šternberk A
  3. ŠK 1921 Zábřeh B
  4. Tatran Litovel C
  5. TJ Mohelnice
  6. TJ Libina A
  7. ŠK Loštice
  8. Velké Losiny B
  9. ŠK Bohuňovice
  10. Zábřeh C
  11. Jeseník B

Odmítli Hranice, Uničov B, Šumperk a Nové Losiny.

Oblastní přebor Olomouckého kraje - jih

  1. TJ Sokol Přemyslovice B
  2. ŠK DA Olomouc B
  3. TJ Sokol Skalička B
  4. SK Prostějov C
  5. SK ROŠÁDA Prostějov B
  6. ŠK Vinary A
  7. SK Prostějov B
  8. Sokol Citov
  9. Sokol Tovačov
  10. Sigmia Olomouc B
  11. Sokol Konice

Odmítli Libina B, Vinary C, Šternberk B a Česká Ves B i C.
 

V Oblastním přeboru jsou tedy ještě dvě volná místa, případní zájemci se mohou hlásit na adrese biolci@volny.cz.

Losovací schůze proběhne v neděli 15. září od 10:00 na Přírodovědecké fakultě UP Olomouc.

Ve stejný den proběhne také na UP Olomouc školení rozhodčích 3. třídy a seminář rozhodčích 2. a 3. třídy - zvu všechny zájemce!


starší zprávanovější zpráva

Jméno:
Komentář:
Napiš 64:

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018