ŠK Zlín00.0

Sezóna

29. června 2018 8:00Vojtěch Mlýnský
Na Bouzově se změnami
ŠK Luká-Bouzov tímto informuje hráče, že 11. ročník Šachového turnaje na Bouzově se bude letos výjimečně konat první sobotu v červenci, tedy 7. 7. 2018. Bohužel jsme na poslední chvíli museli udělat ještě jednu změnu - hrací místnost.

Příjemné prostředí zasedací místnosti v podhradí musíme letos zaměnit za sál v bývalém středisku Zemědělského družstva Bouzov. Areál se nachází hned na kraji Bouzova u hlavní silnice směrem na Slavětín a disponuje vlastním parkovištěm.

snímek ze Street View z roku 2002, ale vypadá to pořád stejně...

Sál je zhruba stejně velký a výhodou snad budou oddělené prostory pro bar na občerstvení.

V areálu střediska se v současné době nachází malé muzeum výpočetní techniky, která se používala v zemědělských společnostech v dobách komunismu a těsně po něm. Majitel této expozice také přislíbil, že si připraví menší sbírku historických šachových programů, kterou si hráči mohou prohlédnout v přestávkách mezi partiemi.

Omlouváme se hráčům za vzniklé komplikace. Pořadatel bude při potvrzení účasti informovat účastníky o změně hrací místnosti. Počítáme i s tím, že někteří přijdou automaticky k původní hrací místnosti a budeme je pak „přesměrovávat“ ke středisku ZD. Vzdálenostně je to přibližně ±10 minut pešky.

V sobotu na Bouzově na viděnou!

starší zprávanovější zpráva

8. července 2018 9:30Jiří Fiala
Na Bouzově zvítězil výborný Vaněk!Gratuluji rovněž k výbornému umístění Romanu Závůrkovi 5. místo a Petru Matouškovi 7. místo z 80 účastníků!

8. července 2018 10:04.....
Pane Fialo: Závůrka = 7. místo Matoušek = 12. místo Velký úspěch = Hartingerová Martina (6. místo, ELO 1722, FIDE 1608; 39. nasazená) Propadák = Vrána František (10. místo, ELO 2220, FIDE 2252, 2. nasazený) a Tesař Jan (36. místo, ELO 2034, FIDE 2047, 11. nasazený)

8. července 2018 10:05tesinka
Jirko, pokud jsem se dobře dívala tak Roman Závurka skončil na 5. místě a Petr Matoušek na 12. místě!!! Za zmínku stojí vynikající 4. místo pan Františka Vykydala v jeho 86 letech. Samozřejmě se připojuji s gratulacé vítězům turnaje.

8. července 2018 10:15tesinka
Koriguji úmístění Romana Závurky, který skončil na 7. místě.

8. července 2018 10:18.....
Gratulace panu Vykydalovi!!! Závůrka skutečně na 7. místě, na 5. místě Sohr Vladimír, což pro něj musí být úspěch, bo v 1. kole prohrál s hráčem 1685 a navíc má úžasně symetrický výsledek: 0 111 1/2 111 0

8. července 2018 14:18Fojtík Vlastislav
Gratulace Ladikovi, je dobře, že chytá formu na ligu.

8. července 2018 19:16Jiří Fiala
Tak to jsem se špatně díval! Zaměnil jsem startovní listinu za výsledkovou listinu! Přesto 7.místo Romana Závůrky a 12.místo Petra Matouška je pěkné umístění z 80 účastníků! Dnes jsem byl na hloučeli u Abrahámka a hráli tam 4 šachisté mezi nimi Milan Londin hrál s nějakým dědulou! Já je viděl,ale oni mě ne,jak byli zabrání do hry!