INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Ve čtvrtek skončí posledními dvěma koly dlouhodobý turnaj na UP Olomouc.
Předvánoční žákovský turnaj se bude konat 15. prosince ve Vinarech.
12. prosince od 18:30 do 20:00 proběhne po Skypu přednáška KTC Pavla Šimáčka. Nezapomeňte se přihlásit emailem!
Propozice 3. turnaje GrandPrix v Prostějově jsou v kalendáři.
Novoborský šach. server
Tak blízko
Ahoj Ríšo!
Bronzová paráda
Získá někdo další losinský hattrick?
Šachový svaz ČR
Čeští šachoví mistři světa
Rekordní počet účastníků na MČR v bleskovém šachu
Viktoru Lázničkovi těsně unikl titul z ME
Bronzová medaile Davida Navary!
Jihomoravský šach. svaz
Jm KP I. – půlmistrem TJ Znojmo
JmKPIIC - po 4. kole vedou Jezdci Jundrov
JmKPIIA - po 4. kole v čele Sloup
Ratíškovské šachy
A64 Grygov
Mládežníci v plném zápřahu
Dvoje kulatiny
První výhra Béčka v sezóně
GP Hrabišín 2018
ŠK 1921 Zábřeh
ZÁBŘEŽSKÝ TRENDEX OPEN 2018
Bleskovka v Zábřeze
Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu
Mistrovství Evropské Unie mládeže 2018
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
Adámek(12.12. 19:33)
EXTRALIGA
1.GASCO Pardubice1222.0
2.Lysá nad Labem1019.5
3.1. Novoborský SK922.5
4.SK ZIKUDA Turnov818.0
5.Siesta Unichess A618.0
6.DURAS BVK Královo Pole615.5
7.Beskydská šachová škola418.5
8.Labortech Ostrava413.5
9.Moravská Slavia Brno314.5
10.Siesta Unichess B37.5
11.SK Slavoj Poruba112.5
12.Slavoj Český Těšín110.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavia Kroměříž1222.0
2.ŠK Staré Město1020.0
3.SK Slavia Orlová1019.5
4.Panda Rychnov n. K.715.5
5.BŠŠ Frýdek-Místek B616.0
6.TŽ Třinec517.0
7.ŠK Gordic516.0
8.TJ Ostrava413.5
9.Jezdci Jundrov314.0
10.Šachy Hošťálková313.0
11.2222 ŠK Polabiny C212.5
12.TJ Tatran Litovel013.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.Duras BVK Královo Pole1523.5
2.ŠK Kuřim A1223.0
3.SK Prostějov1220.5
4.TJ Sokol Ústí1218.5
5.ŠK Zlín-Malenovice1018.5
6.ŠK Staré Město B917.5
7.BŠŠ Frýdek-Místek C917.0
8.ŠK Kuřim B613.5
9.TJ Lokomotiva Krnov415.5
10.TJ Ostrava313.0
11.ŠK Kuřim C03.5
12.SK Slavia Orlová B02.0
2.LIGA E
1.Zbrojovka Vsetín1018.0
2.A64 PROCLIENT Grygov921.5
3.Slavia Kroměříž B719.0
4.ŠK GARDE Lipovec718.0
5.ŠK Staré Město B717.5
6.TJ Vlčnov614.5
7.ŠK Velké Losiny613.5
8.ŠK Zlín415.0
9.SK Podlužan Prušánky315.5
10.ŠK Veselí nad Moravou214.0
11.ŠO Kunovice213.0
12.SK Prostějov212.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ŠK Velké Losiny B920.0
2.ROŠÁDA Prostějov A920.0
3.ŠK Olomouc A919.5
4.Sokol Skalička A918.0
Sokol Přemyslovice A918.0
6.TJ Zlaté Hory917.0
7.ŠK 1921 Zábřeh615.5
8.TJ ŠK DUE POP Uničov615.0
9.ŠK Jeseník A315.5
10.A64 PřF Olomouc315.0
11.SK Řetězárna010.5
12.ŠK Šternberk08.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Mohelnice1224.0
2.Tatran Litovel B1223.5
3.ŠK 1921 Zábřeh B1223.0
4.T.J. Sokol Šumperk918.5
5.ŠK Loštice917.5
6.ŠK Bohuňovice716.0
7.TJ Libina315.5
8.ŠK Jeseník B312.0
9.ŠK Nové Losiny311.0
10.ŠK Šternberk B112.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C010.0
12.Řetězárna Česká Ves B09.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Šachový klub Olomouc B1220.0
2.Sigmia Olomouc A1020.0
3.Meopta Přerov Vinary923.5
4.T.J. Sokol Přemyslovice922.0
5.SK Prostějov C717.0
6.SK Prostějov B716.5
7.T.J. Sokol Skalička B618.0
8.Sokol Citov615.5
9.SK ROŠÁDA Prostějov B414.5
10.Sokol Konice010.0
11.T.J. Sokol Tovačov07.5
12.Sigmia Senior Olomouc B07.5

Sezóna

19. června 2018 8:00Jiří Uhlíř
Blicák v Rajnochovicích
V sobotu 16. června proběhl v Rajnochovicích otevřený Krajský přebor Zlínského kraje v bleskovém šachu.

Krajským přeborníkem se stal FM Fera Vrána ze Starého Města se ziskem 9/13 bodů, na druhém místě skončil Petr Koutný z Vlčnova (8,5/13) a třetí místo obsadil IM Pavel Zpěvák z Kunovic (8/13).

Celkovým vítězem Open turnaje se stal Jakub Roubalík z ŠK Duras BVK Brno (10/13).

stránky pořadatelů

výsledky na chess-results


starší zprávanovější zpráva

Jméno:
Komentář:
Napiš 64:

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018