INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
GP mládeže v Zábřehu už 23. března!
Propozice 6. turnaje Grand Prix O Stříbrnou věž jsou v kalendáři.
Novoborský šach. server
World team championchip 2019
Prague International Chess Festival 2019 očima diváka
Nikita Vitiugov zaslouženým vítězem turnaje Masters
David Anton Guijarro zvítězil v turnaji Challengers
Šachový svaz ČR
Startuje mistrovství Evropy jednotlivců
Závěrečná zpráva MČR juniorů, dorostenců a mládeže do 16 let
Propozice MČR družstev mladších žáků 2019
Vyhodnocení grantového řízení na popularizaci šachu
Jihomoravský šach. svaz
Mistrovství ČR mládeže skončilo - blahopřání do Adamova a do Kuřimi
Březnový rapid na Mládežce - vítězní bratři Žažovi a bronzový Radim Ivanovič
Jarní žákovský turnaj, 40. ročník, závěrečný turnaj seriálu KP mládeže v rapidu
Zpráva o činnosti MěŠS Brno město za rok 2018
A64 Grygov
Mistrovství ČR mládeže
Zdařilá sobota
Pohodlné vítězství
Turnaj rodinných dvojic
ŠK 1921 Zábřeh
Přihlašovací formulář GP Zábřeh
ZÁBŘEŽSKÝ TRENDEX OPEN 2018
Bleskovka v Zábřeze
Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
Fojtík Vlastislav(19.3. 15:32)
Béčko Litovle postupuje do Krajského přeboru
Jura(19.3. 8:43)
EXTRALIGA
1.Lysá nad Labem2242.0
2.1. Novoborský SK2147.0
3.GASCO Pardubice2143.5
4.SK ZIKUDA Turnov1736.0
5.Siesta Unichess A1135.5
6.Beskydská šachová škola934.0
7.Moravská Slavia Brno930.0
8.DURAS BVK Královo Pole926.0
9.Labortech Ostrava727.0
10.SK Slavoj Poruba527.5
11.Siesta Unichess B316.0
12.Slavoj Český Těšín219.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavia Kroměříž2547.0
2.SK Slavia Orlová2144.0
3.ŠK Staré Město1941.5
4.TŽ Třinec1740.5
5.ŠK Gordic1739.0
6.Panda Rychnov n. K.1333.5
7.BŠŠ Frýdek-Místek B1034.0
8.TJ Ostrava1032.5
9.Šachy Hošťálková831.5
10.Jezdci Jundrov429.5
11.2222 ŠK Polabiny C429.5
12.TJ Tatran Litovel429.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.Duras BVK Královo Pole2134.5
2.ŠK Kuřim A1631.0
3.SK Prostějov1627.5
4.TJ Sokol Ústí1525.0
5.ŠK Zlín-Malenovice1322.5
6.TJ Lokomotiva Krnov1024.0
7.TJ Ostrava921.5
8.ŠK Staré Město B921.0
9.BŠŠ Frýdek-Místek C921.0
10.ŠK Kuřim B919.0
11.ŠK Kuřim C06.0
12.SK Slavia Orlová B05.0
2.LIGA E
1.Zbrojovka Vsetín2649.0
2.A64 PROCLIENT Grygov2553.5
3.ŠK GARDE Lipovec2245.0
4.Slavia Kroměříž B2046.0
5.SK Podlužan Prušánky1643.5
6.ŠK Staré Město B1441.0
7.TJ Vlčnov1238.0
8.ŠK Velké Losiny1037.0
9.ŠK Zlín1034.5
10.ŠK Veselí nad Moravou832.0
11.SK Prostějov531.0
12.ŠO Kunovice229.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ŠK 1921 Zábřeh2143.0
2.ŠK Velké Losiny B2143.0
3.ROŠÁDA Prostějov A1943.5
4.Sokol Skalička A1840.0
5.ŠK Olomouc A1742.0
6.Sokol Přemyslovice A1436.5
7.A64 PřF Olomouc1236.0
8.TJ Zlaté Hory1232.5
9.TJ ŠK DUE POP Uničov729.5
10.SK Řetězárna628.0
11.ŠK Jeseník A532.5
12.ŠK Šternberk425.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Tatran Litovel B3059.5
2.ŠK Mohelnice2453.0
3.ŠK 1921 Zábřeh B2450.0
4.T.J. Sokol Šumperk2447.0
5.ŠK Šternberk B1742.5
6.TJ Libina1645.5
7.ŠK Bohuňovice1339.5
8.ŠK Loštice1031.5
9.ŠK Nové Losiny727.0
10.Řetězárna Česká Ves B431.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C426.5
12.ŠK Jeseník B327.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sigmia Olomouc A2653.5
2.T.J. Sokol Přemyslovice2553.0
3.Šachový klub Olomouc B2546.5
4.T.J. Sokol Skalička B1945.5
5.SK Prostějov C1942.5
6.Meopta Přerov Vinary1550.0
7.SK ROŠÁDA Prostějov B1543.0
8.SK Prostějov B1439.0
9.Sokol Citov629.5
10.T.J. Sokol Tovačov528.5
11.Sokol Konice328.5
12.Sigmia Senior Olomouc B120.5

Sezóna

25. dubna 2018 15:00Richard Biolek
Tréninkové akce pro mládež
Krajské tréninkové centrum mládeže (KTCM) má v následujících týdnech a měsících opět naplánováno několik akcí, při kterých mají mladí šachisté příležitost se zdokonalit i pobavit.

Víkendová soustředění jsou naplánována do Drahanovic na víkendy 18. - 20. května a 15. - 17. června.

propozice květnového soustředění v docx

propozice červnového soustředění v docx

Mimo projekt KTCM se pak o víkendu 1. - 3. června koná v Račím Údolí soustředění pro mladé šachisty.

propozice soustředění v Račím Údolí v docx

O letních prázdninách proběhnou dva šachové tábory: 30. 6. - 8. 7. v Domašově nad Bystřicí a 19. - 26. 8. v Žirovnici.

propozice tábora v Domašově v doc

propozice tábora v Žirovnici v doc

Dále se 30. května a 13. června uskuteční dva on-line tréninky. Ten první povede Richard Biolek a ten druhý Pavel Šimáček. Oba budou zdarma, jen je třeba se včas přihlásit, a to nejméně tři dny předem a přitom zároveň nahlásit svůj nick na Skypu, na kterém bude posluchač přednášku sledovat.

Soustředění a tábory jsou určeny všem zájemcům, ale hráči zařazení na listinu talentů ŠSOK mají výhody podle svého zařazení. Ti z kategorie A na soustředěních KTC neplatí žádný účastnický poplatek a na táborech mají slevu 500 Kč. Ti z kategorie B mají slevu 200 Kč na táborech.


starší zprávanovější zpráva

Jméno:
Komentář:
Napiš 64:

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018