INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Byly zveřejněny propozice Krajského přeboru jednotlivců starších žáků.
Do kalendáře přibylo mnoho akcí pořádaných letos v Prostějově.
První dvě soustředění KTC tohoto roku proběhnou v Olomouci první a třetí únorový víkend.
Propozice 17. ročníku Memoriálu Ing. Josefa Vozáka jsou v kalendáři.
seznam přihlášených na Přebor škol okresu Přerov
Vyhodnocení Tabulky úspěšnosti za loňskou sezónu je ke stažení v Dokumentech.
Novoborský šach. server
Pár šancí mít
Nebudeme si nic nalhávat… a pojďme to řešit!
Stále Nepomniachtchi
Dva Češi v první desítce
Šachový svaz ČR
Komuniké ze 131. schůze VV ŠSČR
Lysá na vítězné vlně
209. díl pořadu V šachu
Byly zveřejněny propozice MČR seniorů
Jihomoravský šach. svaz
JmKPII A, 6. kolo - Sloup prohrál, Kuřim do čela
Výhra Bystrce v Bučovicích
KPIIB: Čtyři písmenkoví hráči v utkání
Zpráva z turnaje - Memoriál Josefa Švandy a Vladimíra Holíka
A64 Grygov
Zápas dvou poločasů
Dva turnaje v Dlažce
Talent Cup 2018
Vánoční partie k zábavě a poučení
ŠK 1921 Zábřeh
ZÁBŘEŽSKÝ TRENDEX OPEN 2018
Bleskovka v Zábřeze
Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu
Mistrovství Evropské Unie mládeže 2018
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
Morboj(18.1. 21:15)
EXTRALIGA
1.Lysá nad Labem1629.5
2.1. Novoborský SK1534.0
3.GASCO Pardubice1532.0
4.SK ZIKUDA Turnov1126.0
5.Siesta Unichess A927.5
6.Beskydská šachová škola827.5
7.Labortech Ostrava722.5
8.Moravská Slavia Brno622.0
9.DURAS BVK Královo Pole619.0
10.SK Slavoj Poruba521.5
11.Siesta Unichess B311.5
12.Slavoj Český Těšín115.0
1.LIGA VÝCHOD
1.ŠK Staré Město1326.0
2.Slavia Kroměříž1326.0
3.SK Slavia Orlová1123.5
4.TŽ Třinec822.0
5.ŠK Gordic821.0
6.TJ Ostrava718.5
7.Panda Rychnov n. K.717.5
8.BŠŠ Frýdek-Místek B619.0
9.Jezdci Jundrov418.0
10.2222 ŠK Polabiny C316.5
11.Šachy Hošťálková316.0
12.TJ Tatran Litovel016.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.Duras BVK Královo Pole1523.5
2.ŠK Kuřim A1223.0
3.SK Prostějov1220.5
4.TJ Sokol Ústí1218.5
5.ŠK Zlín-Malenovice1018.5
6.ŠK Staré Město B917.5
7.BŠŠ Frýdek-Místek C917.0
8.ŠK Kuřim B613.5
9.TJ Lokomotiva Krnov415.5
10.TJ Ostrava313.0
11.ŠK Kuřim C03.5
12.SK Slavia Orlová B02.0
2.LIGA E
1.A64 PROCLIENT Grygov1532.5
2.Zbrojovka Vsetín1428.5
3.Slavia Kroměříž B1127.5
4.ŠK GARDE Lipovec1025.0
5.ŠK Velké Losiny1023.5
6.SK Podlužan Prušánky927.5
7.ŠK Staré Město B824.5
8.TJ Vlčnov620.0
9.ŠK Veselí nad Moravou520.0
10.SK Prostějov519.0
11.ŠK Zlín421.5
12.ŠO Kunovice218.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ROŠÁDA Prostějov A1227.5
2.ŠK Velké Losiny B1226.0
3.ŠK Olomouc A1023.5
4.Sokol Skalička A1022.0
Sokol Přemyslovice A1022.0
6.ŠK 1921 Zábřeh921.5
7.TJ Zlaté Hory917.5
8.A64 PřF Olomouc620.5
9.TJ ŠK DUE POP Uničov617.0
10.ŠK Jeseník A318.0
11.ŠK Šternberk112.0
12.SK Řetězárna012.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Tatran Litovel B1837.5
2.ŠK 1921 Zábřeh B1833.0
3.ŠK Mohelnice1534.0
4.T.J. Sokol Šumperk1527.5
5.ŠK Bohuňovice1024.5
6.ŠK Loštice1024.0
7.TJ Libina725.0
8.ŠK Šternberk B520.5
9.ŠK Nové Losiny416.0
10.ŠK Jeseník B316.0
11.Řetězárna Česká Ves B016.0
12.ŠK 1921 Zábřeh C014.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Šachový klub Olomouc B1829.5
2.Sigmia Olomouc A1631.0
3.T.J. Sokol Přemyslovice1331.5
4.SK Prostějov C1327.5
5.Meopta Přerov Vinary1234.5
6.SK Prostějov B1025.0
7.T.J. Sokol Skalička B926.0
8.Sokol Citov619.5
9.SK ROŠÁDA Prostějov B522.0
10.T.J. Sokol Tovačov315.5
11.Sokol Konice015.0
12.Sigmia Senior Olomouc B011.0

Sezóna

4. února 2018 21:00Pavel Koriťák
Nejlepším blicařem Jesenicka Patrik Gnida
V sobotu 3. února byl v klubovně ŠK Jeseník odehrán Okresní přebor jednotlivců v bleskovém šachu.

V kategorii dospělých, které se zúčastnilo 10 šachistů, zvítězil českoveský Patrik Gnida před Pavlem Kozákem a Vladimírem Halamou oba z ŠK Jeseník.

V kategorii dětí a mládeže zvítězila v konkurenci 16 mladých nadějí (z toho 6 dívek) Gabriela Morongová z ŠK Jeseník před českoveskými Martinem Valíčkem a Adamem Pírkem. Vítězství dívky nebo ženy v Okresním přeboru jednotlivců v jesenickém regionu ještě nepamatujeme a je to důkaz, že v šachu být ženou není rozhodně žádný handicap.

Cenu fair play získal českoveský talent Jan Cimburek. Honza patří věkem do kategorie U12, ale nastoupil v kategorii dospělých, kde po výborném výkonu obsadil skvělé 5. místo.

Kromě celkového pořadí byly oceněny také jednotlivé kategorie a to následovně:

U08 - 1. David Pírek (Řet.Č.Ves), 2. Gabriel Liewehr (ŠK Jeseník)

U10 - 1. Adam Pírek, 2. Jan Basler (oba Řet.Č.Ves), 3. Karolína Kolaříková (ŠK Jeseník)

U12 - 1. Kryštof Liewehr, 2. Martin Horký, 3. Tichá Diana (všichni ŠK Jeseník)

U14 - 1. Gabriela Morongová (ŠK Jeseník), 2. Martin Valíček, Adam Pírek (oba Řet.Č.Ves)

U60 - 1. Zdeněk Střecha (ŠK Jeseník)

U70 - 1. Josef Benda (ŠK Jeseník)

D10 - 1. Karolína Kolaříková, 2. Natálie Morongová (obě ŠK Jeseník)

D12 - 1. Diana Tichá, 2. Sára Tschuliková (obě ŠK Jeseník)

D14 - 1. Gabriela Morongová, Dominika Tschuliková (obě ŠK Jeseník)

výsledky jednotlivců v pdf

výsledky dětí a mládeže v pdf

fotogalerie

převzato z webu ŠK Jeseník


starší zprávanovější zpráva

Jméno:
Komentář:
Napiš 64:

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018