INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Šachový klub Vinary pořádá v sobotu 21. prosince Vánoční turnaj pro děti.
startovní listina rapid turnaje O Losinského kapra
Novoborský šach. server
Viši Anand slaví právě dnes 50 let
Mistrovství Evropy v rapidu a bleskovkách
Losinský kapr připraven na výlov
Finalista FIDE Grand Prix jedničkou Masters
Šachový svaz ČR
Hry IX. zimní olympiády dětí a mládeže 2020 bude hostit Karlovarský kraj
Seminář rozhodčích R2 a R3, Praha 4. 1. 2020
Výzva rozhodčím ECU
Losinský kapr připraven na výlov
Jihomoravský šach. svaz
Losinský kapr připraven na výlov
Znojemský přebor škol
KPIIB: K postupu míří znojemští gymnazisté
Zdeněk Kavan jubilantem
A64 Grygov
Splněná povinnost
Mistrovství Moravy a Slezska 2019
Profesorský výkon
2. kolo 2. ligy a Oblastního přeboru
ŠK 1921 Zábřeh
VZPOURA ČERNÝCH FIGUR
Přihlašovací formulář na turnaj GP 2019.
Úspěšný start do 2.ligy
Memoriál Svatopluka Hastíka
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
Pynda(11.12. 23:48)
Losinský kapr připraven na výlov
jura(11.12. 9:49)
Vánoční soutěž o knížky Šachy Dolmen
Martin Beil(10.12. 19:29)
Přebor škol na Šumpersku
jVo(8.12. 17:46)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK1225.0
2.GASCO Pardubice917.5
3.Moravská Slavia Brno917.0
4.Zikuda Turnov717.5
5.Lysá nad Labem716.5
6.Slavoj Poruba616.0
7.DP Praha615.5
8.Slavia Kroměříž615.5
9.Siesta Solution Unichess416.0
10.BŠŠ Frýdek-Místek113.5
11.Duras BVK Brno111.5
12.Labortech Ostrava110.5
1.LIGA VÝCHOD
1.ŠK Slavoj Poruba B1220.0
2.BŠŠ Frýdek-Místek B919.5
3.Slavoj Český Těšín918.0
4.TŽ Třinec717.5
5.Šachy Hošťálková716.5
6.ŠK Staré Město618.5
7.Zbrojovka Vsetín615.0
8.Moravská Slavia Brno B518.0
9.ŠK Gordic315.0
10.TJ Ostrava313.0
11.SK Slavia Orlová212.5
12.Panda Rychnov n. K.08.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.SK Prostějov1522.0
2.TJ Lokomotiva Krnov1222.5
3.BŠŠ Frýdek-Místek B1021.0
4.ŠO Kunovice919.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek C913.0
6.ŠK Zlín-Malenovice816.0
7.TJ Sokol Ústí613.0
8.SK Slavia Orlová513.0
9.Kvasaco Vacenovice412.0
10.TJ Ostrava311.5
11.BŠŠ Frýdek-Místek D110.5
12.A64 Grygov16.5
2.LIGA D
1.ŠK Lípa1221.0
2.TJ CHS Chotěboř1221.0
3.2222 ŠK Polabiny C1019.5
4.TJ Slavia Hradec Králové717.5
5.ŠK Vysoké Mýto617.5
6.TJ ŠO Chrudim616.5
7.ŠK 1921 Zábřeh616.0
8.TJ Štefanydes Polička415.0
9.Rapid Pardubice313.0
10.TJ Žďár nad Sázavou311.5
11.Sněžka TJ Náchod012.0
12.TJ Lanškroun011.5
2.LIGA F
1.A64 Proclient Grygov1224.0
2.TŽ Třinec B1221.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek C918.5
4.TJ Slovan Havířov918.5
5.TJ Tatran Litovel917.5
6.Labortech Ostrava B616.5
7.Sokol Vrbno pod P.615.0
8.Baník Havířov312.0
9.SK Slavia Orlová B311.5
10.ŠK Karviná112.5
11.TJ Ostrava B111.5
12.ŠK Slavoj Poruba C013.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Tatran Litovel B1222.0
2.SK Prostějov1020.0
3.TJ Sokol Skalička919.5
4.Šachový klub Olomouc919.5
5.TJ Zlaté Hory718.0
6.Agentura 64 Grygov B716.0
7.ŠK Velké Losiny A416.5
8.Sokol Přemyslovice315.0
9.ŠK Jeseník314.0
10.Sigmia Olomouc312.0
11.ŠK ROŠÁDA Prostějov214.0
12.ŠK DUE POP Uničov05.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Mohelnice1224.5
2.Řetězárna Česká Ves1220.0
3.ŠK Šternberk918.0
4.ŠK Loštice614.5
5.Velké Losiny B613.0
6.TJ Libina415.5
7.ŠK 1921 Zábřeh C411.5
8.ŠK Bohuňovice313.0
9.ŠK Jeseník B39.5
10.ŠK 1921 Zábřeh B011.5
11.Tatran Litovel C09.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.SK Prostějov C1226.0
2.ŠK Olomouc B1222.0
3.MEOPTA Přerov Vinary919.5
4.T.J. Sokol Přemyslovice B919.0
5.SK ROŠÁDA Prostějov B919.0
6.T.J. Sokol Skalička B918.0
7.Sigmia Olomouc B615.0
8.SK Prostějov B314.0
9.T.J. Sokol Konice312.0
10.A64 UP Olomouc011.0
11.T.J. Sokol Citov09.0
12.T.J. Sokol Tovačov07.5

Sezóna

9. května 2017 8:00Marek Růžička
6. turnaj Grand Prix mládeže 2016/17 v Grygově
Seriál krajských rapid turnajů mládeže vyvrcholil v sobotu 6. května v Sokolovně v Grygově. Ve čtyřech kategoriích hrálo celkem 82 mladých šachistů. Vítězům pogratuloval také starosta obce Grygov Ing. Tomáš Kubáček.

Nejvíce obsazená byla v 6. turnaji kategorie A do 10 let. Zvítězil Matěj Harašta (ŠK Vinary) před Adamem Kurfürstem (A64 Grygov) a Adamem Zrůbkem (A64 Grygov). Nejlepšími dívkami byly Anna Jiříčková (TJ Sokol Skalička), Sára Tschuliková (ŠK Jeseník) a Beáta Březíková (ŠK Vinary).

výsledky kategorie A na chess-results


grygovská Sokolovna

V kategorii B do 12 let zůstal bez porážky Jan Kolář (ŠK Mohelnice) a dalšími medailisty byli Lukáš Blaha (ŠK 1921 Zábřeh) a Jan Cimburek (SK Řetězárna). Ze dvou dívek v této kategorii skončila lépe Magda Kočí (ŠK ZŠ Hrabišín) před Lenkou Poljakovou (SK Řetězárna).

výsledky kategorie B na chess-results


Mládež v hojné míře využívala také fotbalové hřiště sousedící přímo se Sokolovnou.

V kategorii C do 14 let rozhodlo pomocné hodnocení o prvním místě pro Marka Blahu (ŠK 1921 Zábřeh) před Tomášem Mohaplem (A64 Grygov). Ten by věkem spadal ještě do kategorii A, ale po zajištění prvního místa v celkovém žebříčku už získává zkušenosti ve starší kategorii. Bronz získal Martin Londin (SK Prostějov). Ze dvou dívek byla lepší Michala Gvizdová před Dominikou Tschulikovou (obě SK Jeseník).

výsledky kategorie C na chess-results

V nejstarší kategorii D do 18 let byl nejlepším Šimon Londin (SK Prostějov) před Jáchymem Barešem (A64 Grygov) a Julií Jeřábkovou (ŠK Mohelnice). Po vyjasnění pozic v celkovém žebříčku si i mladší dívky zahrály v kategorii D, a tak se i mezi nimi zde o medaile bojovalo. Po nejlepší Julii Jeřábkové byla stříbrná Nikola Gregůrková (A64 Grygov) a bronzová Daniela Urbanová (SK Prostějov).

výsledky kategorie D na chess-results


vítězové všech kategorií


2. místa


3. místa

Pěkné ceny věnovali sponzoři Obec Grygov, VALOZ s.r.o., Proclient s.r.o. a PRIMA PACK s.r.o. Díky patří také všem organizátorům, rozhodčím, trenérům, rodičům a dalšímu doprovodu dětí.

Po turnaji proběhlo také vyhlášení celkového žebříčku Grand Prix mládeže Šachového svazu Olomouckého kraje, který si shrneme v dalším článku za pár dní...

fotogalerie

stránka Grand Prix


starší zprávanovější zpráva

10. května 2017 22:57Pavel Šimáček
reportáž a fotogalerie na webu ŠK Jeseník

Jméno:
Komentář:
Napiš 64:

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018