INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Nový šachový server
6. Vasilij Vasiljevič Smyslov
Nošení roušek a šachové soutěže
Znojemská královna 2020 - Chvilka nad šachovnicí s panem Kalendovským
7. Tigran Vartanovič Petrosjan
Šachový svaz ČR
Přerušení šachových soutěží
Česko přivítalo viceprezidenty FIDE
Můj klub 2021
Mládež ve Švédsku
Jihomoravský šach. svaz
Otevřený online turnaj školních týmů EXPO Dubai 2020
LearningChess zdarma do oddílů i škol
Zahájily mládežnické soutěže družstev
Okresní přebor mládeže v on-line rapid šachu s otevřenou účastí
A64 Grygov
První zápasy družstev
Babí léto ve Valašské Bystřici
MČR mládeže v rapidu
Výborné výkony na Turnaji přátelství
ŠK 1921 Zábřeh
Pozastavení tréninku
Zrušení turnaje
Mistrovství Evropské Unie 2020
2.liga po velkém drama udržena
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Roman Závůrka(28.10. 22:05)
EXTRALIGA
1.Slavia Kroměříž00.0
ŠK Dopravní podnik Praha00.0
BŠŠ Frýdek-Místek A00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
INGEM - ŠK Líně00.0
1. Novoborský šachový klub00.0
Labortech Ostrava00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
ŠK Duras BVK Královo Pole00.0
Moravská Slavia Brno00.0
GASCO Pardubice00.0
Siesta Solution Unichess00.0
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.BŠŠ Frýdek-Místek1218.5
2.ŠK Staré Město1215.0
3.ŠK DURAS BVK Brno712.0
4.TJ Spartak Vlašim613.5
5.ŠŠPM Lipky HK410.5
6.ŠK AD Jičín39.0
7.2222 ŠK Polabiny19.5
8.SK Prostějov18.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín36.0
2.ŠK Staré Město35.5
3.ŠK Gordic35.5
4.Šachy Hošťálková35.0
5.Moravská Slavia Brno B34.5
6.TJ CHS Chotěboř14.0
ŠK Slavoj Poruba B14.0
8.TJ Vlčnov03.5
9.A64 PROCLIENT Grygov03.0
10.TŽ Třinec02.5
11.SK Slavia Orlová02.5
12.ŠK Vsetín02.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek "B"916.0
2.Lokomotiva Krnov "A"712.5
3.ŠK Zlín-Malenovice712.0
4.BŠŠ Frýdek-Místek "C"68.0
5.A64 Grygov47.5
6.ŠO Kunovice37.5
7.TJ Sokol Ústí37.0
8.SK Slavia Orlová36.0
9.TJ Ostrava14.5
10.Lokomotiva Krnov "B"04.5
11.ŠK Kuřim04.5
12.ŠK Jeseník00.0
2.LIGA D
1.ŠK 1921 Zábřeh00.0
Panda Rychnov nad Kněžnou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ Slavia Hradec Králové00.0
TJ Jiskra Hořice00.0
TJ Lanškroun00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
2.LIGA F
1.TJ Tatran Litovel00.0
SK Prostějov00.0
TJ Ostrava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK Karviná00.0
TJ Slovan Havířov00.0
Labortech Ostrava B00.0
TJ Baník Havířov00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová B00.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ŠK Velké Losiny36.5
2.ŠK Mohelnice36.0
3.SK Prostějov B35.5
4.TJ Sokol Skalička35.0
SK ROŠÁDA Prostějov35.0
STAV-IZOL ISO Olomouc35.0
7.ŠK DUE POP Uničov03.0
ŠK Jeseník03.0
TJ Sokol Přemyslovice03.0
10.TJ Zlaté Hory02.5
11.Sigmia Olomouc02.0
12.Agentura 64 Grygov B01.5
13.Tatran Litovel B00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Řetězárna Česká Ves A00.0
Tatran Litovel C00.0
ŠK 1921 Zábřeh C00.0
ŠK ZŠ Horka nad Moravou00.0
ŠK Loštice A00.0
ŠK Šternberk00.0
Velké Losiny B00.0
ŠK 1921 Zábřeh B00.0
TJ Libina00.0
ŠK Bohuňovice A00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.T.J. Sokol Přemyslovice B00.0
SK Prostějov D00.0
SK Prostějov C00.0
T.J. Sokol Skalička B00.0
T.J. Sokol Tovačov00.0
ŠK Vinary00.0
ŠK Olomouc B00.0
A64 PřF Olomouc00.0
Sigmia Olomouc B00.0
Sokol Citov00.0
Sokol Konice00.0

Sezóna

14. ledna 2016 9:35Karel Virgler
Osm statečných
V Prostějově jsme dnes zahájili Okresní přebor jednotlivců v šachu, který se bude hrát na rozdíl od propozic této akce ne na 9 kol ale pouze na 7. Důvodem je nízká účast pouhých 8 hráčů, kteří se rozhodli změřit síly v tomto turnaji na LOK.

Zastoupeny jsou pouze prostějovské oddíly SK Prostějov a SK ROŠÁDA Prostějov shodně po 4 hráčích. Silnější jsou, jak je již obvyklé v těchto dlouhodobých turnajích, "hosté" z Rošády, kteří podle ela mají nasazené hráče č. 1 Dvořák, č. 2 Vaculka, č. 6 Navrátil a č. 7 Krejsa. Domácí pořádající oddíl vyslal do turnaje nasazené hráče č. 3 Virgler, č. 4 Meissel, č. 5 Hradský a č. 8 Strejček.

Los prvního kola proti sobě postavil hráče z mateřských oddílů, a tak se v prvním kole spolu utkali Dvořák vs. Vaculka a celý bod získal silnější hráč V. Dvořák.

Ve druhé dvojici Navrátil vs. Krejsa se po 3,5 hodinách oba soupeři shodli na remíze.

V partii domácích hráčů se již po zahájení shodli Meissel s Hradským na remíze.

Ve druhé dvojici využil s bílými kameny hrající Virgler výhodu prvního tahu a porazil S. Strejčka.

výsledky v pdf

křížová tabulka na chess-results


starší zprávanovější zpráva

15. ledna 2016 12:37 0+1 | 0-1Jiří Fiala
Nazdar Aldo !Můžeš si věřit,protože,když jsi porazil Přikryla z Vinar,tak můžeš v tomto turnaji porazit každého !

14. ledna 2016 19:58 0+1 | 0-1alda
Ahoj Jiri. Kez by to tak bylo ..

14. ledna 2016 12:46 0+1 | 0-1Fiala Jiří
Prognosa na medailová umístění v okresním přeboru !O medaile se podělí tito hráči !Nepíši,kdo bude 1.2. nebo 3.Dvořák,Vaculka Hradský.Černým koněm,který by ještě mohl zamíchat pořadím by byl Karel Virgler !(Samozřejmě nepodceňuji ani Karla Meissela)Tento přebor patří mezi ty slabší přebory okresu,neboť chybí známí šachoví matadoři,jako např.Matoušek,Závůrka,Adamčík,Sýkora,Štaffa,Jiří Zapletal z Přemyslovic atd.Já se již mnoho let,těchto přeborů nezůčastňuji,protože se hrají večer a to se již zpravidla dívám na televizi,jako správný starobní důchodce.Jsem televizní divák!!Pokud s programem nejsem spokojen Zachraňuje mě DVD přehrávač.Některé filmy si přehraji i vícekrát.Např.film Sissi(Rakouská císařovna) 1.díl.počítám,že jsem si přehrál jistě alespoň 25x,jak se mi velice líbil !Jinak poslední okresní přebor,který mi vyhovoval se hrál v r.1989 dopoledne v Přemyslovicích.Které jsem obsadil místo nebudu psát,bylo by to chlubení.(Diplom,ale mám!)

Jméno:
Heslo:

Pro přidání nebo ohodnocení příspěvku musíte být přihlášení, respektive zaregistrovaní.

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2020