INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
1. ročník Memoriálu Svatopluka Hastíka, součástí kterého je i 1. turnaj Grand Prix mládeže, proběhne 12. října v Jeseníku.
Jubilejní 10. ročník Memoriálu armádního generála Ludvíka Krejčího se uskuteční 31. srpna.
TK ŠSČR připravuje školení trenérů II. tříd. Více informací najdete zde.
Novoborský šach. server
Rozhovor se Sergejem Movsesjanem
Rozhovor s šéftrenérem české mládežnické reprezentace
Oranje zaplaví Nový Bor
V Rize pokračuje již jen kvarteto hráčů, Navara stříbrný v rapidu
Šachový svaz ČR
Ligové soutěže jsou rozlosovány
Rozhovor s velmistrem Sergejem Movsesjanem
Vladimír Veverka – Bergamo Chess Open 2019
Jubileum Marty Polákové
Jihomoravský šach. svaz
Brigáda: Lektor šachového kroužku
Memoriál Oldřicha Šípka 2019
Bleskovky Zdeňka Páska o prázdninách nebudou
Soutěžte o šachové suvenýry
A64 Grygov
V Třešti podprůměr, ve Zlíně slušně
V Chrudimi úspěšně
Grand Prix mládeže 2018/19
KP družstev starších žáků v Cholině
ŠK 1921 Zábřeh
Před prázdninový blesk
Českoveský turnaj mládeže
GP 2019 GRYGOV
Znojemská královnička 2019
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
...(20.7. 22:09)
MOHELNICKÉ LETNÍ ŠACHOVÁNÍ
Pavel(20.7. 10:37)
EXTRALIGA
1.Lysá nad Labem3158.5
2.GASCO Pardubice2755.5
3.1. Novoborský SK2560.5
4.SK ZIKUDA Turnov2450.5
5.Beskydská šachová škola1849.0
6.DURAS BVK Královo Pole1339.5
7.Siesta Unichess A1143.5
8.SK Slavoj Poruba1142.0
9.Moravská Slavia Brno1141.0
10.Labortech Ostrava1037.5
11.Slavoj Český Těšín328.0
12.Siesta Unichess B322.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavia Kroměříž2855.0
2.SK Slavia Orlová2754.5
3.ŠK Staré Město2552.5
4.TŽ Třinec2353.0
5.ŠK Gordic2048.0
6.TJ Ostrava1644.0
7.Panda Rychnov n. K.1337.0
8.Šachy Hošťálková1140.5
9.BŠŠ Frýdek-Místek B1039.0
10.Jezdci Jundrov737.5
11.2222 ŠK Polabiny C434.5
12.TJ Tatran Litovel432.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.Duras BVK Královo Pole3354.5
2.ŠK Zlín-Malenovice2538.5
3.ŠK Kuřim A2242.5
4.TJ Sokol Ústí2236.5
5.SK Prostějov1936.0
6.TJ Lokomotiva Krnov1738.5
7.TJ Ostrava1534.0
8.BŠŠ Frýdek-Místek C1529.5
9.ŠK Kuřim B1029.5
10.ŠK Staré Město B1029.0
11.ŠK Kuřim C617.5
12.SK Slavia Orlová B010.0
2.LIGA E
1.Zbrojovka Vsetín2953.5
2.A64 PROCLIENT Grygov2557.0
3.ŠK GARDE Lipovec2551.5
4.Slavia Kroměříž B2047.5
5.SK Podlužan Prušánky1948.5
6.ŠK Staré Město B1444.5
7.ŠK Velké Losiny1343.5
8.ŠK Zlín1339.0
9.TJ Vlčnov1241.5
10.ŠK Veselí nad Moravou1136.5
11.SK Prostějov534.0
12.ŠO Kunovice231.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ŠK Velké Losiny B2553.5
2.ŠK 1921 Zábřeh2451.0
3.ROŠÁDA Prostějov A2353.5
4.ŠK Olomouc A2151.0
5.Sokol Skalička A2149.0
6.A64 PřF Olomouc1845.0
7.Sokol Přemyslovice A1644.5
8.TJ Zlaté Hory1238.0
9.TJ ŠK DUE POP Uničov1036.5
10.ŠK Jeseník A942.0
11.SK Řetězárna633.5
12.ŠK Šternberk430.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Tatran Litovel B3364.5
2.ŠK 1921 Zábřeh B2758.0
3.T.J. Sokol Šumperk2752.5
4.ŠK Mohelnice2455.5
5.ŠK Šternberk B2047.0
6.TJ Libina1951.5
7.ŠK Bohuňovice1342.5
8.ŠK Loštice1035.0
9.ŠK Nové Losiny1032.0
10.Řetězárna Česká Ves B434.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C428.5
12.ŠK Jeseník B327.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sigmia Olomouc A2959.5
2.T.J. Sokol Přemyslovice2857.5
3.Šachový klub Olomouc B2550.0
4.T.J. Sokol Skalička B2251.5
5.SK Prostějov C1944.5
6.SK ROŠÁDA Prostějov B1848.0
7.Meopta Přerov Vinary1654.0
8.SK Prostějov B1543.0
9.Sokol Citov935.0
10.T.J. Sokol Tovačov530.5
11.Sokol Konice331.0
12.Sigmia Senior Olomouc B123.5

Sezóna

Úprava zprávy

Zadejte prosím Vaše heslo:

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018