INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Jubilejní 10. ročník rapid turnaje O Pohár krále Tvarůžka se bude konat 30. listopadu.
KM ŠSOK vyhlásila konkurzy na pořádání dalších krajských přeborů.
KM ŠSOK vyhlašuje konkurz na pořádání Otevřeného krajského přeboru mládeže. Termín podání je 10. října.
Druhý turnaj Grand Prix se bude konat 16. listopadu v Zábřehu.
Novoborský šach. server
Zvítěžil Vojtěch Zwardoň
MMČR tělesně postižených na známém místě
128
Mistrovství České republiky amatérů ( hráčů do 2200 ELO) ve Vlčnově – pozvánka
Šachový svaz ČR
MS dětí pohledem Jany Šilhavé
Pozvánka na přednášku pro rodiče a trenéry
Ivančuk i Gelfand na extraligových soupiskách
Zlatý Oříšek 2019
Jihomoravský šach. svaz
Ve šlapanických Lítých bojích zvítězil se 6 body Benedikt Hofírek
Memoriál Josefa Oharka
Vyškovské MČR juniorů a juniorek v rapid šachu připraveno
11.Svatováclavský turnaj v Kyjově
A64 Grygov
Ohlédnutí za šachovým létem
Mládež v Bezměrově
Domašov 2019
V Třešti podprůměr, ve Zlíně slušně
ŠK 1921 Zábřeh
Přihlašovací formulář na turnaj.
Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu
Začneme BLESKEM
Před prázdninový blesk
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
Jura(23.9. 8:20)
EXTRALIGA
1.SK Slavoj Poruba00.0
SK Duras BVK00.0
GASCO Pardubice00.0
SK Zikuda Turnov00.0
SK Dopravni podnik Praha00.0
Siesta Solution Unichess00.0
BSS Frydek-Mistek00.0
Slavia Kromeriz00.0
Vystaviste Lysa nad Labem00.0
1. Novoborsky sachovy klub00.0
Labortech Ostrava00.0
Moravska Slavia Brno00.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín00.0
TŽ Třinec00.0
ŠK Staré Město00.0
BŠŠ Frýdek-Místek "B"00.0
Moravská Slavia Brno "B"00.0
Zbrojovka Vsetín00.0
Šachy Hošťálková00.0
SK Slavia Orlová00.0
Panda Rychnov n. K.00.0
ŠK Slavoj Poruba "B"00.0
ŠK Gordic00.0
TJ Ostrava00.0
2.LIGA D
1.SK 1921 Zabreh00.0
TJ Zdar nad Sazavou00.0
TJ Slavia Hradec Kralove00.0
TJ Lanskroun00.0
2222 SK Polabiny C00.0
TJ Stefanydes Policka00.0
TJ SO Chrudim00.0
Rapid Pardubice00.0
TJ CHS Chotebor00.0
SK Vysoke Myto00.0
SK Lipa00.0
Snezka TJ Nachod00.0
2.LIGA F
1.A64 Proclient Grygov00.0
TJ Tatran Litovel00.0
BŠŠ Frýdek-Místek "C"00.0
TŽ Třinec "B"00.0
ŠK Slavoj Poruba "C"00.0
Baník Havířov00.0
ŠK Karviná00.0
Sokol Vrbno pod P.00.0
Labortech Ostrava "B"00.0
TJ Slovan Havířov00.0
SK Slavia Orlová "B"00.0
TJ Ostrava "B"00.0

Sezóna

Seznam oddílů ŠSOK

KódNázev / WebKontaktEmail
051Agentura 64 GrygovFuksík Jaroslav
a64@proclient.cz
052AŠK DA OlomoucPeřina Miroslav
Miroslav.Perina@seznam.cz
069Matadoor PřáslaviceMichl Vladimír
mususa@seznam.cz
michl@figrema.cz
109SK Junior ProstějovDub Rudolf
vybor@sk-juniorpv.cz
057SK Olomouc Sigma MŽPavlíček Zdeněk
pavlicekz@email.cz
153SK PřerovMathon Dimitrij
tomas@pro.cz
001SK Řetězárna Čecháček Miroslav
cechacekm@tiscali.cz
108SK ROŠÁDA ProstějovDvořák Vladimír
tom.gorba@seznam.cz
160Sokol CitovLavrinčík Petr
petrlavrincik@seznam.cz
104Sokol KoniceKašparovský Petr
sachy.konice@post.cz
105Sokol PřemysloviceŠtaffa Lubomír
lubomir.staffa@seznam.cz
156Sokol SkaličkaVozák Jaromír
vozak@viol.cz
101Sportovní klub ProstějovVirgler Karel
karel.virgler@seznam.cz
206ŠK 1921 ZábřehReichl Roman
reichl.roman@tiscali.cz
062ŠK BohuňoviceChromčák Pavel
pavel.chromcak@centrum.cz
005ŠK JeseníkKoriťák Pavel
pav.kor@seznam.cz
215ŠK LošticeOliverius Roman
oliverius@mujmejl.cz
067ŠK LukáMlýnský Vojtěch
sachyluka@seznam.cz
202ŠK MohelniceVolek Karel
volek.karel@atlas.cz
223ŠK Nové Losiny Penzion U rybníkaFabián Miroslav
anofany@centrum.cz
216ŠK SDH StaveniceHanousek Vojtěch
vojhanousekstav@seznam.cz
065ŠK SIGMIA OlomoucSmékal Zdeněk
smekal.zdenek@seznam.cz
066ŠK ŠternberkProcházka Stanislav
standa.prochazka@atlas.cz
161ŠK VinaryPřikryl Tomáš
tomas@pro.cz
070ŠK ZŠ Horka nad MoravouMartin Malenovský
martinmalenovsky@seznam.cz
221ŠK ZŠ HrabišínKamler Zdeněk
z.kamler@rps.cz
063ŠK ŽerotínPeřina Josef

158T.J. Sokol HraniceHons Bohuslav
Olga.Doubravova@seznam.cz
218T.J. Sokol ŠumperkVicenec Roman
vicenec.r@seznam.cz
060Tatran LitovelKrejčí Jan
honzakrejci@seznam.cz
219TJ LibinaHartinger Nikola
Niko.Har@seznam.cz
205TJ Sokol Lázně Velké LosinyViktorin Petr
viktorin@ceramtec.cz
159TJ Sokol TovačovČala Jiří
calajiri@seznam.cz
157TJ Spartak PřerovFilouš Jiří
jiri.filous@seznam.cz
061TJ ŠK DUE POP UničovNavrátil Jiří
jirci.navratil@seznam.cz
004TJ Zlaté HoryHudský Miloš
1hudsky@seznam.cz
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018