INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Školení trenérů 4. třídy a seminář trenérů 3. a 4. třídy a vedoucích kroužků mění termín na 14. prosince.
Přebor škol okresu Jeseník se bude konat 5. prosince.
Přebor škol okresu Přerov proběhne 19. prosince na Gymnáziu Jakuba Škody.
Přihlašovací formulář na 2. turnaj Grand prix v Zábřehu.
Krajský přebor mládeže v rapidu se uskuteční 16. května ve Velkých Losinách.
Dlouhodobý turnaj Olomouc
Přebor města Prostějov
Novoborský šach. server
Životní úspěch pro Dudu?
Hola, holá Griščuk volá, aneb první finalista FIDE Grand Prix!
Rok Richarda Rétiho
IX. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Brno 2019
Šachový svaz ČR
Školení pro pedagogy a trenéry ve Ždáru nad Sázavou
Školení trenérů a vedoucích kroužků v Olomouci
Radek Hanuš byl stoprocentní!
Šachy do škol a Lysá nad Labem se zelenala
Jihomoravský šach. svaz
Adventní turnaj v Dobšicích
Přebor škol okresu Břeclav
Přebor škol okresu Blansko
Jm KP I. – favorité padli, v čele Vyškov
A64 Grygov
2. kolo 2. ligy a Oblastního přeboru
1. turnaj Grand Prix mládeže
2. liga zahájena
Ohlédnutí za šachovým létem
ŠK 1921 Zábřeh
VZPOURA ČERNÝCH FIGUR
Přihlašovací formulář na turnaj GP 2019.
Úspěšný start do 2.ligy
Memoriál Svatopluka Hastíka
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
Jura(14.11. 9:32)
Zemřel Roman Rickardt
martin(13.11. 22:20)
Pozvánka na jubilejní ročník
Jiří Fiala(13.11. 11:43)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK612.5
2.Moravská Slavia Brno611.0
3.Zikuda Turnov610.0
4.Výstaviště Lysá nad Labem69.5
5.GASCO Pardubice38.5
Siesta Solution Unichess38.5
7.DP Praha37.5
8.Slavia Kroměříž37.5
9.BŠŠ Frýdek-Místek06.0
10.Slavoj Poruba05.5
11.Duras BVK Brno05.0
12.Labortech Ostrava04.5
1.LIGA VÝCHOD
1.BŠŠ Frýdek-Místek B611.5
2.ŠK Slavoj Poruba B610.0
3.Slavoj Český Těšín69.5
4.Šachy Hošťálková48.5
5.ŠK Staré Město39.5
6.TJ Ostrava39.0
7.TŽ Třinec38.5
8.Moravská Slavia Brno B28.0
9.SK Slavia Orlová16.0
10.ŠK Gordic06.0
11.Zbrojovka Vsetín06.0
12.Panda Rychnov n. K.03.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.ŠO Kunovice914.5
2.TJ Lokomotiva Krnov914.5
3.SK Prostějov913.5
4.BŠŠ Frýdek-Místek C68.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek B411.5
6.SK Slavia Orlová47.5
7.Kvasaco Vacenovice37.0
8.ŠK Zlín-Malenovice28.0
9.TJ Ostrava27.0
10.TJ Sokol Ústí26.5
11.BŠŠ Frýdek-Místek D06.5
12.A64 Grygov03.5
2.LIGA D
1.TJ CHS Chotěboř611.0
2.ŠK Lípa610.5
3.ŠK 1921 Zábřeh610.0
4.2222 ŠK Polabiny C410.0
5.ŠK Vysoké Mýto310.0
6.Rapid Pardubice38.0
7.TJ Slavia Hradec Králové37.0
8.TJ ŠO Chrudim28.0
9.TJ Štefanydes Polička16.5
10.Sněžka TJ Náchod05.5
11.TJ Lanškroun05.0
12.TJ Žďár nad Sázavou04.5
2.LIGA F
1.A64 Proclient Grygov613.0
2.TŽ Třinec B611.5
3.BŠŠ Frýdek-Místek C611.0
4.Labortech Ostrava B610.0
5.Sokol Vrbno pod P.37.0
6.TJ Slovan Havířov37.0
7.TJ Tatran Litovel36.5
8.ŠK Karviná17.0
9.TJ Ostrava B16.5
10.ŠK Slavoj Poruba C07.0
11.Baník Havířov05.0
12.SK Slavia Orlová B04.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Šachový klub Olomouc610.5
2.Tatran Litovel B610.0
3.TJ Zlaté Hory49.0
4.SK Prostějov48.5
5.TJ Sokol Skalička310.5
6.ŠK Jeseník37.5
Sigmia Olomouc37.5
8.Agentura 64 Grygov B37.5
9.ŠK Velké Losiny A17.5
ŠK ROŠÁDA Prostějov17.5
11.Sokol Přemyslovice06.5
12.ŠK DUE POP Uničov03.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Mohelnice612.0
2.Řetězárna Česká Ves A610.5
3.Velké Losiny B610.0
4.ŠK Loštice A37.5
5.ŠK Šternberk36.5
6.ŠK Jeseník B35.0
7.TJ Libina06.0
8.ŠK 1921 Zábřeh B05.5
9.Tatran Litovel C05.5
10.ŠK Bohuňovice03.5
11.ŠK 1921 Zábřeh C02.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.SK Prostějov C612.0
2.MEOPTA Přerov Vinary611.5
3.ŠK Olomouc B610.5
Sigmia Olomouc B610.5
5.T.J. Sokol Přemyslovice B39.5
6.T.J. Sokol Skalička B39.0
7.SK Prostějov B38.5
8.SK ROŠÁDA Prostějov B38.0
9.T.J. Sokol Tovačov05.5
10.A64 UP Olomouc04.5
11.T.J. Sokol Konice04.0
12.T.J. Sokol Citov02.5

Sezóna

Seznam oddílů ŠSOK

KódNázev / WebKontaktEmail
051Agentura 64 GrygovFuksík Jaroslav
a64@proclient.cz
052AŠK DA OlomoucPeřina Miroslav
Miroslav.Perina@seznam.cz
069Matadoor PřáslaviceMichl Vladimír
mususa@seznam.cz
michl@figrema.cz
109SK Junior ProstějovDub Rudolf
vybor@sk-juniorpv.cz
057SK Olomouc Sigma MŽPavlíček Zdeněk
pavlicekz@email.cz
153SK PřerovMathon Dimitrij
tomas@pro.cz
001SK Řetězárna Čecháček Miroslav
cechacekm@tiscali.cz
108SK ROŠÁDA ProstějovDvořák Vladimír
tom.gorba@seznam.cz
160Sokol CitovLavrinčík Petr
petrlavrincik@seznam.cz
104Sokol KoniceKašparovský Petr
sachy.konice@post.cz
105Sokol PřemysloviceŠtaffa Lubomír
lubomir.staffa@seznam.cz
156Sokol SkaličkaVozák Jaromír
vozak@viol.cz
101Sportovní klub ProstějovVirgler Karel
karel.virgler@seznam.cz
206ŠK 1921 ZábřehReichl Roman
reichl.roman@tiscali.cz
062ŠK BohuňoviceChromčák Pavel
pavel.chromcak@centrum.cz
005ŠK JeseníkKoriťák Pavel
pav.kor@seznam.cz
215ŠK LošticeOliverius Roman
oliverius@mujmejl.cz
067ŠK LukáMlýnský Vojtěch
sachyluka@seznam.cz
202ŠK MohelniceVolek Karel
volek.karel@atlas.cz
223ŠK Nové Losiny Penzion U rybníkaFabián Miroslav
anofany@centrum.cz
216ŠK SDH StaveniceHanousek Vojtěch
vojhanousekstav@seznam.cz
065ŠK SIGMIA OlomoucSmékal Zdeněk
smekal.zdenek@seznam.cz
066ŠK ŠternberkProcházka Stanislav
standa.prochazka@atlas.cz
161ŠK VinaryPřikryl Tomáš
tomas@pro.cz
070ŠK ZŠ Horka nad MoravouMartin Malenovský
martinmalenovsky@seznam.cz
221ŠK ZŠ HrabišínKamler Zdeněk
z.kamler@rps.cz
063ŠK ŽerotínPeřina Josef

158T.J. Sokol HraniceHons Bohuslav
Olga.Doubravova@seznam.cz
218T.J. Sokol ŠumperkVicenec Roman
vicenec.r@seznam.cz
060Tatran LitovelKrejčí Jan
honzakrejci@seznam.cz
219TJ LibinaHartinger Nikola
Niko.Har@seznam.cz
205TJ Sokol Lázně Velké LosinyViktorin Petr
viktorin@ceramtec.cz
159TJ Sokol TovačovČala Jiří
calajiri@seznam.cz
157TJ Spartak PřerovFilouš Jiří
jiri.filous@seznam.cz
061TJ ŠK DUE POP UničovNavrátil Jiří
jirci.navratil@seznam.cz
004TJ Zlaté HoryHudský Miloš
1hudsky@seznam.cz
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018