INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
GP mládeže v Zábřehu už 23. března!
Propozice 6. turnaje Grand Prix O Stříbrnou věž jsou v kalendáři.
Novoborský šach. server
World team championchip 2019
Prague International Chess Festival 2019 očima diváka
Nikita Vitiugov zaslouženým vítězem turnaje Masters
David Anton Guijarro zvítězil v turnaji Challengers
Šachový svaz ČR
Startuje mistrovství Evropy jednotlivců
Závěrečná zpráva MČR juniorů, dorostenců a mládeže do 16 let
Propozice MČR družstev mladších žáků 2019
Vyhodnocení grantového řízení na popularizaci šachu
Jihomoravský šach. svaz
Mistrovství ČR mládeže skončilo - blahopřání do Adamova a do Kuřimi
Březnový rapid na Mládežce - vítězní bratři Žažovi a bronzový Radim Ivanovič
Jarní žákovský turnaj, 40. ročník, závěrečný turnaj seriálu KP mládeže v rapidu
Zpráva o činnosti MěŠS Brno město za rok 2018
A64 Grygov
Mistrovství ČR mládeže
Zdařilá sobota
Pohodlné vítězství
Turnaj rodinných dvojic
ŠK 1921 Zábřeh
Přihlašovací formulář GP Zábřeh
ZÁBŘEŽSKÝ TRENDEX OPEN 2018
Bleskovka v Zábřeze
Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
Fojtík Vlastislav(19.3. 15:32)
Béčko Litovle postupuje do Krajského přeboru
Jura(19.3. 8:43)
EXTRALIGA
1.Lysá nad Labem2242.0
2.1. Novoborský SK2147.0
3.GASCO Pardubice2143.5
4.SK ZIKUDA Turnov1736.0
5.Siesta Unichess A1135.5
6.Beskydská šachová škola934.0
7.Moravská Slavia Brno930.0
8.DURAS BVK Královo Pole926.0
9.Labortech Ostrava727.0
10.SK Slavoj Poruba527.5
11.Siesta Unichess B316.0
12.Slavoj Český Těšín219.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavia Kroměříž2547.0
2.SK Slavia Orlová2144.0
3.ŠK Staré Město1941.5
4.TŽ Třinec1740.5
5.ŠK Gordic1739.0
6.Panda Rychnov n. K.1333.5
7.BŠŠ Frýdek-Místek B1034.0
8.TJ Ostrava1032.5
9.Šachy Hošťálková831.5
10.Jezdci Jundrov429.5
11.2222 ŠK Polabiny C429.5
12.TJ Tatran Litovel429.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.Duras BVK Královo Pole2134.5
2.ŠK Kuřim A1631.0
3.SK Prostějov1627.5
4.TJ Sokol Ústí1525.0
5.ŠK Zlín-Malenovice1322.5
6.TJ Lokomotiva Krnov1024.0
7.TJ Ostrava921.5
8.ŠK Staré Město B921.0
9.BŠŠ Frýdek-Místek C921.0
10.ŠK Kuřim B919.0
11.ŠK Kuřim C06.0
12.SK Slavia Orlová B05.0
2.LIGA E
1.Zbrojovka Vsetín2649.0
2.A64 PROCLIENT Grygov2553.5
3.ŠK GARDE Lipovec2245.0
4.Slavia Kroměříž B2046.0
5.SK Podlužan Prušánky1643.5
6.ŠK Staré Město B1441.0
7.TJ Vlčnov1238.0
8.ŠK Velké Losiny1037.0
9.ŠK Zlín1034.5
10.ŠK Veselí nad Moravou832.0
11.SK Prostějov531.0
12.ŠO Kunovice229.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ŠK 1921 Zábřeh2143.0
2.ŠK Velké Losiny B2143.0
3.ROŠÁDA Prostějov A1943.5
4.Sokol Skalička A1840.0
5.ŠK Olomouc A1742.0
6.Sokol Přemyslovice A1436.5
7.A64 PřF Olomouc1236.0
8.TJ Zlaté Hory1232.5
9.TJ ŠK DUE POP Uničov729.5
10.SK Řetězárna628.0
11.ŠK Jeseník A532.5
12.ŠK Šternberk425.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Tatran Litovel B3059.5
2.ŠK Mohelnice2453.0
3.ŠK 1921 Zábřeh B2450.0
4.T.J. Sokol Šumperk2447.0
5.ŠK Šternberk B1742.5
6.TJ Libina1645.5
7.ŠK Bohuňovice1339.5
8.ŠK Loštice1031.5
9.ŠK Nové Losiny727.0
10.Řetězárna Česká Ves B431.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C426.5
12.ŠK Jeseník B327.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sigmia Olomouc A2653.5
2.T.J. Sokol Přemyslovice2553.0
3.Šachový klub Olomouc B2546.5
4.T.J. Sokol Skalička B1945.5
5.SK Prostějov C1942.5
6.Meopta Přerov Vinary1550.0
7.SK ROŠÁDA Prostějov B1543.0
8.SK Prostějov B1439.0
9.Sokol Citov629.5
10.T.J. Sokol Tovačov528.5
11.Sokol Konice328.5
12.Sigmia Senior Olomouc B120.5

Sezóna

Seznam oddílů ŠSOK

KódNázev / WebKontaktEmail
051Agentura 64 GrygovFuksík Jaroslav
a64@proclient.cz
052AŠK DA OlomoucPeřina Miroslav
Miroslav.Perina@seznam.cz
069Matadoor PřáslaviceMichl Vladimír
mususa@seznam.cz
michl@figrema.cz
109SK Junior ProstějovDub Rudolf
vybor@sk-juniorpv.cz
057SK Olomouc Sigma MŽPavlíček Zdeněk
pavlicekz@email.cz
153SK PřerovMathon Dimitrij
tomas@pro.cz
001SK Řetězárna Čecháček Miroslav
cechacekm@tiscali.cz
108SK ROŠÁDA ProstějovDvořák Vladimír
tom.gorba@seznam.cz
160Sokol CitovLavrinčík Petr
petrlavrincik@seznam.cz
104Sokol KoniceKašparovský Petr
sachy.konice@post.cz
105Sokol PřemysloviceŠtaffa Lubomír
lubomir.staffa@seznam.cz
156Sokol SkaličkaVozák Jaromír
vozak@viol.cz
101Sportovní klub ProstějovVirgler Karel
karel.virgler@seznam.cz
206ŠK 1921 ZábřehReichl Roman
reichl.roman@tiscali.cz
062ŠK BohuňoviceChromčák Pavel
pavel.chromcak@centrum.cz
005ŠK JeseníkKoriťák Pavel
pav.kor@seznam.cz
215ŠK LošticeOliverius Roman
oliverius@mujmejl.cz
067ŠK LukáMlýnský Vojtěch
sachyluka@seznam.cz
202ŠK MohelniceVolek Karel
volek.karel@atlas.cz
223ŠK Nové Losiny Penzion U rybníkaFabián Miroslav
anofany@centrum.cz
216ŠK SDH StaveniceHanousek Vojtěch
vojhanousekstav@seznam.cz
065ŠK SIGMIA OlomoucSmékal Zdeněk
smekal.zdenek@seznam.cz
066ŠK ŠternberkProcházka Stanislav
standa.prochazka@atlas.cz
161ŠK VinaryPřikryl Tomáš
tomas@pro.cz
070ŠK ZŠ Horka nad MoravouMartin Malenovský
martinmalenovsky@seznam.cz
221ŠK ZŠ HrabišínKamler Zdeněk
z.kamler@rps.cz
063ŠK ŽerotínPeřina Josef

158T.J. Sokol HraniceHons Bohuslav
Olga.Doubravova@seznam.cz
218T.J. Sokol ŠumperkVicenec Roman
vicenec.r@seznam.cz
060Tatran LitovelKrejčí Jan
honzakrejci@seznam.cz
219TJ LibinaHartinger Nikola
Niko.Har@seznam.cz
205TJ Sokol Lázně Velké LosinyViktorin Petr
viktorin@ceramtec.cz
159TJ Sokol TovačovČala Jiří
calajiri@seznam.cz
157TJ Spartak PřerovFilouš Jiří
jiri.filous@seznam.cz
061TJ ŠK DUE POP UničovNavrátil Jiří
jirci.navratil@seznam.cz
004TJ Zlaté HoryHudský Miloš
hudsky@jes.cz
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018