INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
2. ročník Stříbrné Šternberské věže se bude konat 21. dubna.
on-line trénink KTC proběhne ve středu 28. února od 18:30. Přihlášky do 26.2. mailem biolci@volny.cz
Každé úterý probíhá v Prostějově Okresní přebor jednotlivců.
Novoborský šach. server
Alexander Griščuk alias ocelový muž z Ruska
Více nudy by nebylo?
Po dvou kolech už jen šest stoprocentních
Sergej Karjakin alias Klidná síla z Ruska
Šachový svaz ČR
Konference ŠSČR 2018
Slezský Open 2018
Propozice MČR družstev mladších žáků
Motivační projekty 2018
Jihomoravský šach. svaz
a
Gillarův memoriál 2018 se vrací do řečkovické sokolovny
Zápis z průběhu krajské konference
Zpráva předsedy JmŠS pro Konferenci JmŠS
A64 Grygov
Zpackaná neděle
Tři porážky v 1. lize
Dva a půl bodu s lídrem soutěže
Jarda má narozeniny!
ŠK 1921 Zábřeh
Přihlašovací formulář GP Zábřeh
Těsná výhra „Béčka“ v Litovl
Tři medaile z Prostějova.
Zakončení roku
Literatura k studiu
Poslední komentáře
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK2451.5
2.Výstaviště Lysá / Labem1945.0
3.Labortech Ostrava1835.5
4.GASCO Pardubice1538.5
5.ŠK Zikuda Turnov1335.0
6.ŠK Slavoj Poruba1231.5
7.Unichess1031.5
8.Moravská Slavia Brno1029.0
9.DURAS BVK Královo Pole930.5
10.BŠŠ Frýdek-Místek827.5
11.ŠK města Lysá / Labem627.0
12.Tatran Litovel09.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín1942.5
2.ŠK Gordic1837.5
3.BŠŠ Frýdek-Místek B1638.0
4.ŠK Staré Město1637.0
5.TŽ Třinec1535.0
6.Slavia Kroměříž1335.0
7.Šachy Hošťálková1133.5
8.TJ Ostrava930.5
9.Lokomotiva Brno724.5
10.KVS Ekodivize Opava527.5
11.Rychnov nad Kněžnou520.5
12.Agentura 64 Grygov122.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B2134.0
2.ŠK Lokomotiva Brno A1932.0
3.ŠK Staré Město B1322.5
4.ŠK Lokomotiva Brno B1321.5
5.SK Slavia Orlová B1020.0
6.TJ Ostrava920.0
7.ŠK Zlín718.5
8.ŠK Zbrojovka Vsetín718.0
9.TJ Sokol Ústí717.5
10.TJ Lokomotiva Krnov616.5
11.Agentura 64 Grygov616.0
12.Šachy Hošťálková315.5
2.LIGA D
1.2222 ŠK Polabiny C2139.5
2.Eurobit1834.0
3.TJ CHS Chotěboř1537.5
4.ŠK Lípa1335.5
5.TJ Náměšť n/Oslavou1332.5
6.Slavia Hradec Králové B1332.5
7.ŠK Vysoké Mýto1231.5
8.Caissa Pivovar Dalešice1029.0
9.TJ Štefanydes Polička831.5
10.TJ Žďár nad Sázavou829.5
11.ŠK Velké Losiny730.0
12.TJ Sněžka Náchod121.0
2.LIGA F
1.SK Slavia Orlová2443.0
2.ŠK Slavoj Poruba B2043.0
3.Vrbno pod Pradědem1634.5
4.Šachový klub Karviná1436.0
5.TJ Sokol Dobrá1231.5
6.TŽ Třinec B1031.0
7.Baník Havířov831.0
8.Labortech Ostrava B827.5
9.TJ Slovan Havířov728.0
10.AŠK DA Olomouc627.5
11.ŠK TJ Dolní Benešov526.5
12.BŠŠ Frýdek-Místek C424.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Velké Losiny B2445.5
2.ŠK Zábřeh2140.5
3.Rošáda Prostějov1935.5
4.SK Prostějov1839.5
5.TJ SOKOL Přemyslovice1531.5
6.Zlaté Hory1233.0
7.Česká Ves1029.5
8.AŠK Olomouc B931.0
9.Uničov929.5
10.A64 Grygov B424.0
11.ŠK Šternberk125.0
12.Tatran Litovel B019.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK 1921 Zábřeh B2140.5
2.ŠK Jeseník1836.5
3.ŠK Šternberk B1634.5
4.ŠK Bohuňovice1333.0
5.TJ Libina1332.0
6.ŠK Mohelnice1030.5
7.Řetězárna Česká Ves B826.5
8.Tatran Litovel C727.5
9.ŠK Nové Losiny525.5
10.ŠK Loštice A325.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C08.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.T.J. Sokol Skalička2244.0
2.T.J. Sokol Přemyslovice B1735.5
3.SK Prostějov B1643.0
4.A64 PŘF UP Olomouc1432.0
5.SK ROŠÁDA Prostějov B1232.5
6.Spartak Přerov1135.0
7.T.J. Sokol Citov1028.0
8.AŠK DA Olomouc C928.5
9.ŠK SIGMIA Olomouc A826.5
10.SK Prostějov C730.5
11.T.J. Sokol Konice527.0
12.ŠK SIGMIA Olomouc B013.5

Sezóna

O pohár Tvarůžkového krále
Loštice 3.12.2011

<< předchozí stránka následující stránka >>

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018