INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Online soustředění KTC je naplánováno na 24. října.
STK ŠSOK vyhlašuje konkurzy na krajské přebory pro rok 2021, viz Dokumenty.
V Dokumentech je zápis z poslední schůze Komise mládeže.
KM ŠSOK vypsala konkurzy na krajské turnaje mládeže, viz Dokumenty.
Byl vyhlášen konkurz na turnaje Grand Prix. Podrobnosti v dokumentu.
Školy se mohou opět hlásit do projektu Šachy do škol.
Novoborský šach. server
Jak Erwin porazil Fabiho
Třicátiny Memoriálu A. Drvoty aneb loket na to
4.Simultánka - Peter Michalík
Proč - Šachový obchod RP šachy
Šachový svaz ČR
ME v online šachu mládeže 2020 minulostí
Mistrovské tituly v rapid šachu juniorů a juniorek byly rozdány v České Třebové
MČR v rapidu neslyšících 2020
Registrace cizinců k 18. 9. 2020
Jihomoravský šach. svaz
Jan Kalendovský o Jarkovi Hraběti
Anna Vavřínková medailová na republikovém mistrovství v rapidšachu
Ve Šlapanicích vítězí Oskar Hájek
Bleskovky Zdeňka Páska – v říjnu poprvé na FIDE Blitz Elo!
A64 Grygov
MČR mládeže v rapidu
Výborné výkony na Turnaji přátelství
KP v rapidu mládeže očima diváka
Áčko v naději
ŠK 1921 Zábřeh
Zrušení turnaje
Mistrovství Evropské Unie 2020
2.liga po velkém drama udržena
Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2020
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Fiala(22.9. 12:22)
EXTRALIGA
1.Slavia Kroměříž00.0
ŠK Dopravní podnik Praha00.0
BŠŠ Frýdek-Místek A00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
INGEM - ŠK Líně00.0
1. Novoborský šachový klub00.0
Labortech Ostrava00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
ŠK Duras BVK Královo Pole00.0
Moravská Slavia Brno00.0
GASCO Pardubice00.0
Siesta Solution Unichess00.0
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.SK Prostějov00.0
2222 ŠK Polabiny00.0
TJ Spartak Vlašim00.0
ŠK AD Jičín00.0
ŠŠPM Lipky HK00.0
ŠK DURAS BVK Brno00.0
ŠK Staré Město00.0
BŠŠ Frýdek-Místek00.0
1.LIGA VÝCHOD
1.A64 PROCLIENT Grygov00.0
TŽ Třinec00.0
TJ Vlčnov00.0
ŠK Gordic00.0
ŠK Vsetín00.0
Šachy Hošťálková00.0
TJ CHS Chotěboř00.0
ŠK Slavoj Poruba B00.0
Slavoj Český Těšín00.0
SK Slavia Orlová00.0
Moravská Slavia Brno B00.0
ŠK Staré Město00.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.SK Prostějov3148.0
2.TJ Lokomotiva Krnov2544.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek B2541.5
4.ŠK Zlín-Malenovice1636.0
5.TJ Sokol Ústí1633.0
6.TJ Ostrava1533.5
7.SK Slavia Orlová1530.5
8.A64 Grygov1528.0
9.ŠO Kunovice1133.0
10.BŠŠ Frýdek-Místek C1024.5
11.Kvasaco Vacenovice425.5
12.BŠŠ Frýdek-Místek D218.5
2.LIGA D
1.ŠK 1921 Zábřeh00.0
Panda Rychnov nad Kněžnou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ Slavia Hradec Králové00.0
TJ Jiskra Hořice00.0
TJ Lanškroun00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
2.LIGA F
1.TJ Tatran Litovel00.0
SK Prostějov00.0
TJ Ostrava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK Karviná00.0
TJ Slovan Havířov00.0
Labortech Ostrava B00.0
TJ Baník Havířov00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová B00.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Tatran Litovel B00.0
Sigmia Olomouc00.0
TJ Sokol Přemyslovice00.0
SK Prostějov B00.0
ŠK Jeseník00.0
Unex Uničov00.0
TJ Sokol Skalička00.0
SK ROŠÁDA Prostějov00.0
TJ Zlaté Hory00.0
ŠK Olomouc00.0
TJ Mohelnice00.0
Sokol Velké Losiny00.0
Agentura 64 Grygov B00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Řetězárna Česká Ves A00.0
Tatran Litovel C00.0
ŠK 1921 Zábřeh C00.0
ŠK ZŠ Horka nad Moravou00.0
ŠK Loštice A00.0
ŠK Šternberk00.0
Velké Losiny B00.0
ŠK 1921 Zábřeh B00.0
TJ Libina00.0
ŠK Bohuňovice A00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.T.J. Sokol Přemyslovice B00.0
SK Prostějov D00.0
SK Prostějov C00.0
T.J. Sokol Skalička B00.0
T.J. Sokol Tovačov00.0
ŠK Vinary00.0
ŠK Olomouc B00.0
A64 PřF Olomouc00.0
Sigmia Olomouc B00.0
Sokol Citov00.0
Sokol Konice00.0

Sezóna

Krajský přebor škol 2019/20
Olomouc 9.1.2020

<< předchozí stránka následující stránka >>

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2020