INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
startovní listina Wisconsinu
STK vydala rozpis soutěží družstev pro sezónu 2017/18. Deadline přihlášek je 15. července!
Novoborský šach. server
Šachovým králem hradu Lipnice Roman Vincze
Ne každý může být Carlsenem
A jdeme do finiše
Rapid opět vyhrál So
Šachový svaz ČR
Začalo Mistrovství ČR žen
MČR škol zná své vítěze
ME mládeže v rapidu a bleskovém šachu
Výsledek dopingové kontroly reprezentantů
Jihomoravský šach. svaz
Lokomotiva Brno a Kuřim v mladších žácích mezi čtyřmi nejlepšími celky v republice
FIDE rapid Podluží
Pozdrav z republikového přeboru škol ve Zlíně
Bleskový den Mirka Jurky - 5. ročník vyhrál IM Jaroslav Bureš
A64 Grygov
Úspěchy našich mládežníků v přeborech škol
Pád do průměru
Dostihy ve Varech
Dlouhodobý turnaj skončil
ŠK 1921 Zábřeh
Memoriál Ing. Josefa Vozáka 2018
Znojemská královnička 2018
ŠSOK Oblastní přebor sever 2017/18
TURNAJ PŘÁTELSTVÍ OLOMOUC
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Dvořák kontroluje vedení
Prostějovák(24.6. 19:53)
Poslední kolo rozhodlo
alda(22.6. 8:12)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK3369.0
2.Výstaviště Lysá / Labem2253.5
3.ŠK Zikuda Turnov2249.5
4.Labortech Ostrava2149.5
5.ŠK Slavoj Poruba2148.0
6.GASCO Pardubice1951.0
7.BŠŠ Frýdek-Místek1441.5
8.Moravská Slavia Brno1340.0
9.Unichess1140.0
10.DURAS BVK Královo Pole1040.5
11.ŠK města Lysá / Labem732.5
12.Tatran Litovel013.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín2657.5
2.TŽ Třinec2449.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek B2151.5
4.ŠK Gordic2149.0
5.Slavia Kroměříž1947.5
6.ŠK Staré Město1947.0
7.Šachy Hošťálková1545.0
8.Rychnov nad Kněžnou1438.0
9.TJ Ostrava1240.0
10.Lokomotiva Brno733.5
11.KVS Ekodivize Opava536.5
12.Agentura 64 Grygov433.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B3152.0
2.ŠK Lokomotiva Brno A2949.5
3.ŠK Lokomotiva Brno B1935.0
4.ŠK Staré Město B1734.5
5.TJ Ostrava1635.0
6.SK Slavia Orlová B1630.0
7.TJ Sokol Ústí1429.5
8.TJ Lokomotiva Krnov1330.0
9.ŠK Zbrojovka Vsetín1127.5
10.ŠK Zlín1025.5
11.Agentura 64 Grygov927.0
12.Šachy Hošťálková320.5
2.LIGA D
1.2222 ŠK Polabiny C3057.5
2.ŠK Lípa2051.0
3.Slavia Hradec Králové B1946.5
4.Eurobit1944.0
5.TJ CHS Chotěboř1849.0
6.ŠK Vysoké Mýto1643.5
7.ŠK Velké Losiny1443.5
8.TJ Štefanydes Polička1443.5
9.Náměšť nad Oslavou1440.5
10.Caissa Pivovar Dalešice1339.0
11.TJ Žďár nad Sázavou1140.5
12.TJ Sněžka Náchod229.5
2.LIGA F
1.SK Slavia Orlová3360.5
2.ŠK Slavoj Poruba B2354.5
3.Vrbno pod Pradědem2046.0
4.Šachový klub Karviná1748.0
5.Baník Havířov1344.5
6.Labortech Ostrava B1340.0
7.TJ Sokol Dobrá1338.0
8.TJ Slovan Havířov1241.0
9.TŽ Třinec B1141.5
10.BŠŠ Frýdek-Místek C1140.0
11.AŠK DA Olomouc1038.0
12.ŠK TJ Dolní Benešov636.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Velké Losiny B3363.0
2.SK Prostějov2554.0
3.ŠK Zábřeh2451.0
4.TJ SOKOL Přemyslovice2145.0
5.Rošáda Prostějov1943.5
6.Uničov1543.5
7.Zlaté Hory1543.0
8.Česká Ves1440.5
9.AŠK Olomouc B1343.5
10.ŠK Šternberk737.0
11.A64 Grygov B433.5
12.Tatran Litovel B430.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK 1921 Zábřeh B2752.5
2.ŠK Jeseník2552.0
3.ŠK Šternberk B2048.5
4.TJ Libina1948.0
5.ŠK Mohelnice1646.5
6.ŠK Bohuňovice1642.5
7.Řetězárna Česká Ves B1137.0
8.Tatran Litovel C1037.0
9.ŠK Nové Losiny830.5
10.ŠK Loštice A632.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C013.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.T.J. Sokol Skalička3166.5
2.SK Prostějov B2558.5
3.T.J. Sokol Přemyslovice B2450.5
4.A64 PŘF UP Olomouc1844.0
5.Spartak Přerov1547.5
6.SK ROŠÁDA Prostějov B1540.5
7.SK Prostějov C1445.0
8.AŠK DA Olomouc C1344.0
9.T.J. Sokol Konice1137.0
10.T.J. Sokol Citov1035.0
11.ŠK SIGMIA Olomouc A940.0
12.ŠK SIGMIA Olomouc B019.5

Sezóna

Grand Prix - 1. turnaj
Olomouc 19. 10. 2013

<< předchozí stránka následující stránka >>

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018