Grand Prix
- je série turnajů, které se konají jako krajský přebor mládeže v rapid šachu.
- probíhá ve čtyřech kategoriích: do 10 let, do 12 let, do 14 let a do 18 let.
- do celkového pořadí se každému hráči započítávají nejlepší čtyři výsledky.
- celkové propozice a požadavky na pořadatele najdete v sekci Dokumenty ŠSOK.
- Grand Prix na Facebooku
Pořadí
kategorie A | Jméno | Oddíl | OL | ZÁ | VI | PR | MO | GR | Σ |
---|
1. | Kolář Jan | DDM+TJ Mohelnice | 16 | 10½ | 16½ | 17 | 17 | | 66½ |
2. | Růžičková Ema | Agentura 64 Grygov | 15 | 14½ | 12½ | 14 | | | 56 |
3. | Blaha Lukáš | ŠK 1921 Zábřeh | 8 | 9½ | 15½ | 8½ | 12 | 16 | 53 |
4. | Paškov Denis | ŠK ZŠ Hrabišín | | 16 | | 11 | 11 | 15 | 53 |
5. | Cimburek Jan | SK Řetězárna | 13 | 12 | 8 | 12 | 15 | 11 | 52 |
6. | Nesporá Taťána | ŠK 1921 Zábřeh | | 13½ | 11½ | 7½ | 4 | 12 | 44½ |
7. | Kubala Pavel | Agentura 64 Grygov | 12 | 8½ | | 13 | 9½ | 5 | 43 |
8. | Doubrava Petr | TJ Libina | 7 | 3½ | 3 | | 7½ | 13½ | 31½ |
9. | Mohapl Tomáš | Agentura 64 Grygov | 9 | | | 6½ | 13 | | 28½ |
10. | Vystavěl Oto | Sportovní klub Prostějov | 3 | 7½ | 6 | 9½ | 4 | 4 | 27 |
11. | Vozák Aleš | Sokol Skalička | 3 | | 7 | 4 | 4 | 8 | 23 |
12. | Bureš Lukáš | Agentura 64 Grygov | 6 | 2½ | 3 | 3 | 3½ | 10 | 22½ |
13. | Pobucký Ondřej | DDM+TJ Mohelnice | | 5 | 4½ | 4 | 6 | 6 | 21½ |
14. | Urban Jakub | Sportovní klub Prostějov | 3 | | 10½ | | | 7 | 20½ |
15. | Křepelka Richard | ŠK ZŠ Hrabišín | 6 | 6 | | 4 | | 3½ | 19½ |
16. | Gažar David | ŠK ZŠ Hrabišín | 10½ | 3½ | | | | 4 | 18 |
17. | Zemánek Lukáš | ŠK Vinary | | | 9½ | 4 | | 3½ | 17 |
18. | Kurfürst Adam | Agentura 64 Grygov | 2½ | 3½ | | 3 | 3 | 4 | 13½ |
19. | Losse Josef | Agentura 64 Grygov | | | | 5½ | 4 | 4 | 13½ |
20. | Štelc Ondřej | ŠK ZŠ Hrabišín | | 4 | | 3 | 2½ | 3 | 12½ |
21. | Šafář Dan | ŠK ZŠ Hrabišín | | 3 | | | 5 | 3½ | 11½ |
22. | Potěšil Radovan | TJ Sokol Lázně Velké Losiny | 3 | | 2½ | 3½ | 2½ | | 11½ |
23. | Šafářová Adéla | ŠK ZŠ Hrabišín | 3½ | 2½ | | | 3 | 2 | 11 |
24. | Weinlich Jiří | ŠK 1921 Zábřeh | | | | | 8½ | | 8½ |
25. | Gronych Robin | TJ Sokol Lázně Velké Losiny | | 1½ | | 3 | | 2 | 6½ |
26. | Navrátil Jakub | DDM+TJ Mohelnice | | | | | 3 | 3 | 6 |
27. | Moudrý Marek | Sportovní klub Prostějov | | | | 2½ | | 3 | 5½ |
28. | Kobylka David | ŠK 1921 Zábřeh | | 3 | | | 2½ | | 5½ |
29. | Jírů Jakub | ŠK ZŠ Hrabišín | | 3 | | | 2 | | 5 |
30. | Dorazilová Julie | TJ Sokol Lázně Velké Losiny | 1 | 1½ | | | | 2 | 4½ |
31. | Vychodil Michal | Sportovní klub Prostějov | | | | 2½ | | 1½ | 4 |
32. | Melich Matyáš | Agentura 64 Grygov | | 4 | | | | | 4 |
33. | Chapčák Lukáš | Sportovní klub Prostějov | | | | 3½ | | | 3½ |
34. | Jiránek David | ŠK Vinary | | | | 3 | | | 3 |
35. | Harašta Matěj | ŠK Vinary | | | | | | 3 | 3 |
36. | Dušánek Přemysl | ŠK 1921 Zábřeh | | | | | 3 | | 3 |
37. | Klapal Alois | ŠK Vinary | | | | 2 | | | 2 |
kategorie B | Jméno | Oddíl | OL | ZÁ | VI | PR | MO | GR | Σ |
---|
1. | Blaha Marek | ŠK 1921 Zábřeh | 13½ | 15½ | 15½ | 15 | 17 | 15 | 63 |
2. | Kubala Vojtěch | Agentura 64 Grygov | 15½ | 14½ | | 13 | 14 | 9 | 57 |
3. | Krátký Rajmund | ŠK 1921 Zábřeh | 14½ | 13 | 13 | 16 | 11½ | 8 | 56½ |
4. | Londin Martin | Sportovní klub Prostějov | 8 | 8 | 14½ | 12 | | 13 | 47½ |
5. | Mrázek Jakub | ŠK 1921 Zábřeh | 9½ | 12 | 8 | 8½ | 10 | 7 | 40 |
6. | Vodák Vojtěch | TJ Sokol Lázně Velké Losiny | 3 | 4½ | 5½ | 3½ | 13 | 6 | 29 |
7. | Skyva Štěpán | ŠK ZŠ Hrabišín | 5½ | 7 | | 7 | 8 | 3½ | 27½ |
8. | Tobolík Kamil | TJ Spartak Přerov | | | 9 | 4 | | 11 | 24 |
9. | Poljak Darian | TJ Spartak Přerov | 2½ | 10½ | 3 | 6 | 3 | 4 | 23½ |
10. | Táborský Jindřich | Sportovní klub Prostějov | 2 | | 11½ | 5 | 3 | 2½ | 22 |
11. | Šustr Ondřej | Sportovní klub Prostějov | | 5½ | 7 | | 6 | 3 | 21½ |
12. | Gregůrková Nikola | Agentura 64 Grygov | 10½ | 3 | | 3½ | | 3½ | 20½ |
13. | Šobáň Jan | Agentura 64 Grygov | | 9½ | | 10 | | | 19½ |
14. | Bluma Jiří | Sportovní klub Prostějov | 3½ | | | 3 | 9 | 4 | 19½ |
15. | Jírů Ondřej | ŠK ZŠ Hrabišín | | 3 | | 4 | 7 | 5 | 19 |
16. | Benešová Nicol | ŠK ZŠ Hrabišín | 7 | 3 | | 3 | 4½ | 2½ | 17½ |
17. | Kolář Jan | DDM+TJ Mohelnice | | | | | | 17 | 17 |
18. | Hložek Lukáš | Sokol Skalička | 4½ | | | 2½ | 3 | 4 | 14 |
19. | Valíček Martin | SK Řetězárna | | | 4 | 3½ | 3 | 3 | 13½ |
20. | Růžičková Ema | Agentura 64 Grygov | | | | | | 12 | 12 |
21. | Staňo Lukáš | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | 11½ | | | | | | 11½ |
22. | Navrátil Martin | SK ROŠÁDA Prostějov | | | | 11 | | | 11 |
23. | Jemelka Adam | ŠK Vinary | | | 10 | | | | 10 |
24. | Kamarádová Alžběta | Agentura 64 Grygov | 3 | 1½ | | 2 | 1 | 1 | 7½ |
25. | Kučera Jakub | TJ Sokol Lázně Velké Losiny | 2 | 1 | ½ | 1½ | 1 | 3 | 7½ |
26. | Černý Michael | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | 3 | | | 3½ | | | 6½ |
27. | Losse Martin | Agentura 64 Grygov | | | | | 2 | 2½ | 4½ |
28. | Kočířová Eva | Sportovní klub Prostějov | | | | 2 | | 2 | 4 |
29. | Měchura Daniel | Sportovní klub Prostějov | | | | 3 | | 1 | 4 |
30. | Plášek Petr | TJ Sokol Lázně Velké Losiny | 2 | 2 | | | | | 4 |
31. | Tran Ba Duc Anh Jan | ŠK 1921 Zábřeh | | 3 | | | | | 3 |
32. | Smahel Adam | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | | | | 2½ | | | 2½ |
33. | Švarc Vítězslav | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | | | | | | 2 | 2 |
34. | Dražný Jiří | TJ Sokol Lázně Velké Losiny | | | | | 2 | | 2 |
35. | Hrazdira Matěj | ŠK Vinary | | | 2 | | | | 2 |
kategorie C | Jméno | Oddíl | OL | ZÁ | VI | PR | MO | GR | Σ |
---|
1. | Londin Šimon | Sportovní klub Prostějov | 15½ | 9½ | 14½ | 15½ | 8 | 16 | 61½ |
2. | Hrabal Matěj | Agentura 64 Grygov | 14½ | 15 | | 12½ | 15 | 13 | 57½ |
3. | Nesporý Šimon | ŠK 1921 Zábřeh | 10½ | 14 | 9 | 9 | 13 | 12 | 49½ |
4. | Urbanová Daniela | Sportovní klub Prostějov | 9 | 13 | 13½ | 11½ | 11½ | 11 | 49½ |
5. | Ptáček Tomáš | ŠK 1921 Zábřeh | 11½ | 8 | | 14 | 10 | 8 | 43½ |
6. | Kolář Radomír | DDM+TJ Mohelnice | 13 | 10½ | 7½ | 10½ | 3 | 9½ | 43½ |
7. | Jiříček Vojtěch | Sokol Skalička | 6½ | 11½ | 16 | | 9 | | 43 |
8. | Nehyba Martin | Sokol Skalička | | | | | 16½ | 14½ | 31 |
9. | Krahula Jiří | ŠK ZŠ Hrabišín | 8 | 4 | | 7 | 5 | 7 | 27 |
10. | Šlesinger David | Sokol Skalička | 2 | | | 8 | 7 | 6 | 23 |
11. | Potrok Jakub | ŠK Vinary | | | 10 | 3 | | 4½ | 17½ |
12. | Marák Aleš | SK Junior Prostějov | | | 11½ | 3 | | | 14½ |
13. | Štaffa Vojtěch | Tatran Litovel | | 1 | 5 | 3 | 2½ | 3 | 13½ |
14. | Grešák Ivo | SK Řetězárna | 5½ | 5½ | | | | | 11 |
15. | Krejčí Lukáš | ŠK 1921 Zábřeh | 4 | 7 | | | | | 11 |
16. | Ondra Petr | Agentura 64 Grygov | 3 | ½ | | 1 | 4 | 2½ | 10½ |
17. | Šálek Jakub | SK Junior Prostějov | | | 3½ | 5½ | | | 9 |
18. | Bělaška Tomáš | ŠK Vinary | | | 6½ | | | | 6½ |
19. | Přikrylová Jana | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | 3 | | | 1½ | | 1½ | 6 |
20. | Dokoupil Adam | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | | | | 3 | | 3 | 6 |
21. | Spurník Mirko | Tatran Litovel | | | | 4½ | | | 4½ |
22. | Obšivačová Jana | Agentura 64 Grygov | 3 | | | | | | 3 |
23. | Seidlerová Denisa | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | 1 | | | | | 2 | 3 |
24. | Juriga Jan | ŠK Luká | | | | | 2½ | | 2½ |
25. | Číž David | Sokol Skalička | | | | | 2 | ½ | 2½ |
26. | Šteier Bohuslav | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | | | | | | 2 | 2 |
27. | Leibner Daniel | ŠK Luká | | | | | 1½ | | 1½ |
kategorie D | Jméno | Oddíl | OL | ZÁ | VI | PR | MO | GR | Σ |
---|
1. | Hartinger Antonín | TJ Libina | 16 | 15 | 13½ | | 11 | 13½ | 58 |
2. | Jiříček Jakub | Sokol Skalička | 9½ | 13½ | 15 | | 13 | | 51 |
3. | Bareš Jáchym | Agentura 64 Grygov | | | | 17 | 16½ | 17 | 50½ |
4. | Jeřábková Julia | DDM+TJ Mohelnice | 7 | 9½ | 11½ | 13 | 9 | | 43 |
5. | Hartinger Pavel | TJ Libina | 8 | 7 | 9 | | 7 | 10 | 34 |
6. | Hartingerová Martina | TJ Libina | 13 | 16 | | | | | 29 |
7. | Hajduk Jakub | TJ Sokol Lázně Velké Losiny | 5 | 4½ | | 10 | 5 | 8 | 28 |
8. | Chytil Petr | SK Řetězárna | | | | | 15½ | | 15½ |
9. | Nehyba Martin | Sokol Skalička | 14 | | | | | | 14 |
10. | Spurnik Mirko | Tatran Litovel | | 8½ | | | | 4½ | 13 |
11. | Skula Milan | Agentura 64 Grygov | | | | | | 12½ | 12½ |
12. | Stratil Ondřej | TJ Libina | 11 | | | | | | 11 |
13. | Loužil Filip | SK Řetězárna | | 11 | | | | | 11 |
14. | Macháček Václav | T.J. Sokol Hranice | | | 10 | | | | 10 |
15. | Kopecký František | TJ Libina | | 2 | 7 | | | | 9 |
16. | Mikhailava Natallia | TJ Libina | | 3 | | | | 6 | 9 |
17. | Vojáček Jiří | TJ Libina | | | | | 3 | | 3 |