INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
KP ŠSOK už na chess-results
Probíhá dlouhodobý Přebor města Prostějova.
Novoborský šach. server
Chorvatsko s odřenýma ušima
Vyhraje Carlsen?
S Itálií vítězně a nerozhodně
Zprávy z Ameriky
Šachový svaz ČR
ŠSČR vyhlašuje výběrové řízení "Trénuj jako David Navara"
Podpora oddílů ŠSČR
Představení živých šachů v Táboře
Školení trenérů IV. třídy a pedagogů-vedoucích šachových kroužků v Lanškrouně
Jihomoravský šach. svaz
9. Svatováclavský turnaj Kyjov
Aesculap Open a Znojemský dráček 2017
Třetí sobota
Po prázdninové přestávce opět zahájil seriál turnajů "Druhé úterý"
A64 Grygov
Byli jsme v Budějovicích
ZŠ Hálkova a G Hejčín na Mistrovství ČR škol
Zhodnocení činnosti mládeže A64 Grygov v sezóně 2016/17
Blýskání na lepší časy
ŠK 1921 Zábřeh
Mistrovství Evropské Unie 2017
Czech Open 2017
Skalička 2017
Znojemský víkend
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Jubilejní Moravský Beroun v mistrovském obležení
Jiri Fiala(21.9. 19:22)
Pozvánka na losování soutěží ŠSOK
Jiří Fiala(21.9. 14:55)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK2965.5
2.ŠK Rapid Pardubice2956.0
3.ŠK Labortech Ostrava2348.0
4.Lysá nad Labem1947.5
5.BŠŠ Frýdek-Místek1946.0
6.A64 VALOZ Grygov1746.0
7.ŠK Zikuda Turnov1545.5
8.Tatran Litovel1444.5
9.Slavoj Poruba1234.0
10.ŠK Zlín737.5
11.TJ Bohemians Praha431.0
12.2222 ŠK Polabiny026.5
1.LIGA VÝCHOD
1.TŽ Třinec3155.5
2.A64 Grygov B2856.5
3.Šachový klub Karviná1644.5
4.2222 ŠK Polabiny B1641.0
5.Slavia Kroměříž1545.0
6.ŠK Duras BVK Brno1444.0
7.ŠK Gordic1440.0
8.Slavia Orlová1345.0
9.Tatran Litovel B1341.0
10.ŠK Staré Město1039.5
11.ŠK Zlín B941.5
12.Labortech Ostrava B834.5
2.LIGA E
1.ŠK Staré Město B3361.5
2.ŠK Lokomotiva Brno B2759.5
3.HPM TEC Hustopeče1948.0
4.Slavia Kroměříž B1849.0
5.T.J. Sokol Šumperk1637.5
6.Veselí nad Moravou1545.5
7.Spartak Adamov1541.5
8.TJ Podlužan Prušánky1238.5
9.ŠK Staré Město C1238.0
10.SK Boršice1042.0
11.ŠK Zlín C734.5
12.TJ Sokol Hošťálková732.5
2.LIGA F
1.BŠŠ Frýdek-Místek B2857.0
2.TJ VOKD Poruba2549.5
3.Mittal Ostrava2457.0
4.KVS EKODIVIZE Opava2255.0
5.Garde Olomouc2052.0
6.TŽ Třinec1543.5
7.Baník Havířov A1541.5
8.TJ Slovan Havířov1141.0
9.Sokol Dobrá1135.0
10.MSA Dolní Benešov738.0
11.Tatra Kopřivnice629.0
12.Baník Havířov B428.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.TJ Sokol Velké Losiny3359.0
2.TJ Sokol Přemyslovice2752.5
3.SK Prostějov2552.5
4.TJ ŠK DUE POP Uničov2248.0
5.SK ROŠÁDA Prostějov1539.0
6.LOKO Zábřeh1346.5
7.T.J. Sokol Šumperk B1343.5
8.TJ Spartak Přerov1341.0
9.Sigmia Olomouc1241.0
10.TJ Sokol Skalička1143.5
11.ŠK Loštice731.5
12.ŠK MKZ Šternberk330.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Sokol Velké Losiny B2555.0
2.Tatran Litovel C2150.0
3.Řetězárna Česká Ves2043.5
4.TJ Zlaté Hory1943.0
5.ŠK Jeseník1841.0
6.ŠK Šternberk B1545.5
7.DDM+TJ Mohelnice1342.0
8.ŠK Loštice B1341.5
9.ŠK Bohuňovice733.0
10.Loko Zábřeh B729.0
11.ŠK Luká316.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.A64 PřF UP Olomouc3166.0
2.SK Prostějov B2456.0
3.Sokol Skalička B2250.5
4.AŠK DA Olomouc2048.5
5.Sokol Přemyslovice B1950.5
6.SK Přerov1946.5
7.Garde Olomouc B1241.5
8.Sigmia Olomouc B1239.0
9.TJ Sokol Hranice1237.0
10.SK ROŠÁDA Prostějov B941.5
11.TJ Sokol Konice933.5
12.TJ Sokol Tovačov117.5

Sezóna

Grand Prix

  • je série turnajů, které se konají jako krajský přebor mládeže v rapid šachu.
  • probíhá ve čtyřech kategoriích: do 10 let, do 12 let, do 14 let a do 18 let.
  • do celkového pořadí se každému hráči započítávají nejlepší čtyři výsledky.
  • celkové propozice a požadavky na pořadatele najdete v sekci Dokumenty ŠSOK.
  • Grand Prix na Facebooku

V sezóně 2011/2012 se jedná o tyto turnaje:
17. listopadu 2011OlomoucZpráva z turnaje
17. prosince 2011MohelniceZpráva z turnaje
14. ledna 2012SkaličkaZpráva z turnaje
24. března 2012HrabišínZpráva z turnaje
21. dubna 2012VinaryZpráva z turnaje

Pořadí

kategorie A
JménoOddílOLMOSKHRVIΣ
1.Nehyba MartinSokol Skalička777728
2.Jiříček VojtěchSokol Skalička66522½
3.Vysloužil LukášSK ROŠÁDA Prostějov455519½
4.Kolář JanDDM+TJ Mohelnice4518
5.Poljak DarianTJ Spartak Přerov444416
6.Londin MartinSportovní klub Prostějov443315½
7.Přikrylová EliškaŠK Vinary334313
8.Hložek LukášSokol Skalička33312½
9.Boxan MartinŠK ZŠ Hrabišín43411
10.Hrabal MatejAgentura 64 Grygov10
11.Navrátil MartinSK ROŠÁDA Prostějov4
12.Kubala VojtěchAgentura 64 Grygov448
13.Babka MartinAgentura 64 Grygov437
14.Krahula JiříŠK ZŠ Hrabišín6
15.Paškov NicoŠK ZŠ Hrabišín6
16.Štrubl AdamŠK ZŠ Hrabišín246
17.Vystavěl OtoSportovní klub Prostějov
18.Hloch MichalŠK Vinary3½
19.Glancová NicolŠK ZŠ Hrabišín33
20.Kuna DušanŠK Vinary33
21.Přikrylová AdélaŠK Vinary33
22.Jírů OndřejŠK ZŠ Hrabišín22
23.Krahulová ZdeňkaŠK ZŠ Hrabišín11
kategorie B
JménoOddílOLMOSKHRVIΣ
1.Jiříček JakubSokol Skalička724½
2.Hartinger AntonínŠK ZŠ Hrabišín4722
3.Skula MilanAgentura 64 Grygov555621
4.Londin ŠimonSportovní klub Prostějov445417½
5.Kolář RadomírDDM+TJ Mohelnice4416
6.Hartinger PavelŠK ZŠ Hrabišín43415½
7.Smolka TomášSportovní klub Prostějov33311½
8.Jelínek JindřichAgentura 64 Grygov9
9.Stratil OndřejŠK ZŠ Hrabišín8
10.Čížová MichaelaSokol Skalička38
11.Slováček MatějŠK Vinary4
12.Vojáček JiříTJ Libina347
13.Ležák AlbertŠK Vinary437
14.Potrok JakubŠK Vinary3
15.Škarpa TomášŘetězárna Česká Ves55
16.Grešák IvoŘetězárna Česká Ves44
17.Polláková KateřinaAgentura 64 Grygov44
18.Šlesinger DavidSokol Skalička33
19.Bělaška TomᚊK Vinary33
20.Šmída VojtěchSK Prostějov
21.Los VladimírŠK ZŠ Hrabišín22
22.Skopal MichaelŠK Vinary202
kategorie C
JménoOddílOLMOSKHRVIΣ
1.Bareš JáchymAgentura 64 Grygov67625½
2.Zajíček TomášSK ROŠÁDA Prostějov64521
3.Kment MichalSK ROŠÁDA Prostějov44417
4.Buriánek MichalSK ROŠÁDA Prostějov17
5.Hartingerová MartinaAgentura 64 Grygov4316
6.Poljak MarianTJ Spartak Přerov514½
7.Vysloužil TomášSK ROŠÁDA Prostějov342413
8.Vozák TomášSokol Skalička410½
9.Procházka LudvíkSportovní klub Prostějov
10.Dus JakubŠK Nový Malín336
11.Peňáz JakubŠK Nový Malín4
12.Navrátil PavelSK ROŠÁDA Prostějov22
13.Musil MichalSK ROŠÁDA Prostějov0½2
14.Kadlec JakubSK ROŠÁDA Prostějov
15.Losová MiroslavaŠK ZŠ Hrabišín11
16.Shejbal RostislavTJ Spartak Přerov11
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2017