Oddechový čas | |
Jiří Fiala | (17. března 2024 11:20) |
21.3. | Dlouhodobý turnaj − 3. a 4. kolo |
21.3. | Olomoucká šachová liga |
22.3. | Prostějovská žákovská liga |
24.3. | Krajský přebor − 10. kolo |
29.−31.3. | Turnaj přátelství |
13.4. | Grand Prix |
Další funkce My-Chess |
Pozvánka na Open Bohumín 2024 |
MČR juniorů a juniorek minulostí |
Známe mistry ČR do 16 let! |
Ohlasy nad strašidelným MČR mládeže do 16.let |
Kvíz o šachových olympiádách |
Test Bobbyho Fischera |
2.liga on-line - Tatran Litovel - Jezdci Jundrov |
Malé finále |
V St.Louis před koncem… |
Výhoda? |
Třetí den v St.Louis |
3:0 s českou jedničkou! |
Oddílový přebor |
ZMĚNA HRACÍ A TRÉNIKOVÉ MÍSTNOSTI |
Mistrovství Evropské Unie 2020 |
Vítězem Dvořák |
Sladký Hattrick |
Poslední sbohem |
Zápas na tři dějství |
VINARSKÝ PRINC |
CITOVSKÁ TŘÍKRÁLOVÁ ROŠÁDA |
1. | 1. Novoborský ŠK | 21 | 41.0 |
2. | ŠK Moravská Slavia | 19 | 40.0 |
3. | Výstaviště Lysá/Labem | 18 | 36.5 |
4. | Slavia Kroměříž | 16 | 35.0 |
5. | BŠŠ Frýdek-Místek | 16 | 34.5 |
6. | ŠK Slavoj Poruba | 13 | 33.0 |
7. | ŠK Zikuda Turnov | 11 | 31.5 |
8. | Sigil Fund Pardubice | 10 | 30.5 |
9. | INGEM - ŠK Líně | 7 | 25.0 |
10. | ŠK Dopravní podnik Praha | 3 | 26.5 |
11. | Šachy Hošťálková | 3 | 26.0 |
12. | ŠS V. a Č. Unichess | 3 | 24.5 |
1. | BŠŠ Frýdek-Místek B | 27 | 51.0 |
2. | 2222 ŠK Polabiny C | 23 | 48.5 |
3. | Duras BVK Královo Pole | 17 | 45.0 |
4. | SK Slavia Orlová | 16 | 39.5 |
5. | ŠK Staré Město | 12 | 34.5 |
6. | TJ TŽ Třinec | 11 | 34.5 |
7. | Moravská Slavia Brno B | 11 | 34.0 |
8. | ŠK Slavoj Poruba B | 10 | 36.5 |
9. | TJ Vlčnov | 10 | 30.5 |
10. | A64 PROCLIENT Grygov | 9 | 36.5 |
11. | Jezdci Jundrov | 7 | 30.0 |
12. | 2222 ŠK Polabiny B | 0 | 19.5 |
1. | SK Prostějov | 21 | 32.5 |
2. | TŽ Třinec | 18 | 30.0 |
3. | Šachy Krnov | 14 | 25.5 |
4. | BŠŠ Frýdek-Místek B | 11 | 23.0 |
5. | ŠK Staré Město B | 11 | 21.0 |
6. | Agentura 64 Grygov | 9 | 20.5 |
7. | TJ Ostrava | 9 | 19.5 |
8. | SK Slavia Orlová | 7 | 20.5 |
9. | Šachy Vyškov | 7 | 19.5 |
10. | BŠŠ Frýdek-Místek C | 7 | 19.0 |
11. | ŠK Staré Město C | 5 | 14.0 |
12. | ŠK Jeseník | 0 | 7.0 |
1. | ŠK Staré Město B | 28 | 49.5 |
2. | Jezdci Jundrov B | 25 | 50.0 |
3. | SK Podlužan Prušánky | 24 | 51.5 |
4. | Slavia Kroměříž B | 19 | 43.0 |
5. | ŠK Zlín | 17 | 47.5 |
6. | SK Prostějov | 16 | 43.0 |
7. | SK GPOA Znojmo | 13 | 39.0 |
8. | Tatran Litovel | 10 | 35.5 |
9. | Moravská Slavia Brno C | 9 | 35.0 |
10. | ŠK Hustopeče | 7 | 31.0 |
11. | ŠO MKS Vyškov | 4 | 30.0 |
12. | Orel Ořechov | 1 | 25.0 |
1. | ŠK Jeseník | 27 | 62.0 |
2. | ŠK Velké Losiny | 17 | 40.5 |
3. | Tatran Litovel B | 15 | 37.5 |
4. | TJ ŠK DUE POP Uničov | 15 | 36.5 |
5. | STAV-IZOL ISO Olomouc | 15 | 34.0 |
6. | Sokol Přemyslovice | 14 | 37.5 |
7. | ŠK 1921 Zábřeh | 12 | 33.0 |
8. | ŠK Vinary | 11 | 33.0 |
9. | SK Prostějov B | 9 | 32.0 |
10. | A64 Grygov B | 8 | 30.0 |
11. | TJ Sokol Skalička | 8 | 28.0 |
12. | ŠK SIGMIA Olomouc | 4 | 28.0 |
1. | ŠK Bohuňovice A | 22 | 38.0 |
2. | ŠK Jeseník B | 16 | 36.5 |
3. | ŠK Loštice | 13 | 34.0 |
4. | ŠK Velké Losiny B | 11 | 34.0 |
5. | ŠK Mohelnice | 11 | 32.0 |
6. | ŠK ZŠ Hrabišín | 10 | 31.5 |
7. | ŠK Bohuňovice B | 7 | 27.5 |
8. | ŠK 1921 Zábřeh B | 7 | 27.5 |
9. | ŠK Šternberk | 6 | 27.0 |
1. | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | 21 | 39.5 |
2. | SK Prostějov C | 16 | 34.5 |
3. | SK Prostějov D | 12 | 29.0 |
4. | TJ Sokol Tovačov | 9 | 22.5 |
5. | TJ Sokol Citov | 7 | 28.5 |
6. | SK ROŠÁDA Prostějov | 7 | 25.5 |
7. | STAV-IZOL ISO Olomouc B | 5 | 24.0 |
8. | ŠK Sigmia Olomouc B | 4 | 20.5 |
1. | ŠK Bohuňovice C | 12 | 15.0 |
2. | ŠK Bohuňovice D | 11 | 17.0 |
3. | ŠK SIGMIA Olomouc C | 6 | 13.0 |
4. | Tatran Litovel C | 6 | 9.0 |
5. | ŠK Šternberk B | 3 | 11.0 |
6. | STAV-IZOL ISO Olomouc C | 2 | 10.0 |
1. | ŠK ZŠ Hrabišín C | 15 | 19.0 |
2. | ŠK SDH Stavenice | 15 | 19.0 |
3. | TJ Libina | 12 | 17.5 |
4. | ŠK Loštice B | 6 | 15.0 |
5. | ŠK ZŠ Hrabišín B | 6 | 11.0 |
6. | ŠK 1921 Zábřeh C | 3 | 9.5 |
7. | ŠK Mohelnice, z.s. | 3 | 9.0 |
1. | TJ Sokol Hranice | 18 | 20.0 |
2. | TJ Sokol Citov B | 12 | 17.5 |
3. | TJ Spartak Přerov | 6 | 13.0 |
4. | TJ Sokol Skalička B | 0 | 9.5 |
17. listopadu 2011 | Olomouc | Zpráva z turnaje | |
17. prosince 2011 | Mohelnice | Zpráva z turnaje | |
14. ledna 2012 | Skalička | Zpráva z turnaje | |
24. března 2012 | Hrabišín | Zpráva z turnaje | |
21. dubna 2012 | Vinary | Zpráva z turnaje |
Jméno | Oddíl | OL | MO | SK | HR | VI | Σ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehyba Martin | Sokol Skalička | 7 | 7 | 5½ | 7 | 7 | 28 |
2. | Jiříček Vojtěch | Sokol Skalička | 6 | 6 | 5 | 5½ | 22½ | |
3. | Vysloužil Lukáš | SK ROŠÁDA Prostějov | 4 | 5 | 4½ | 5 | 5 | 19½ |
4. | Kolář Jan | DDM+TJ Mohelnice | 4 | 4½ | 5 | 4½ | 18 | |
5. | Poljak Darian | TJ Spartak Přerov | 4 | 4 | 4 | 4 | 3½ | 16 |
6. | Londin Martin | Sportovní klub Prostějov | 4 | 4 | 4½ | 3 | 3 | 15½ |
7. | Přikrylová Eliška | ŠK Vinary | 3 | 3 | 4 | 3 | 13 | |
8. | Hložek Lukáš | Sokol Skalička | 3 | 3½ | 3 | 2½ | 3 | 12½ |
9. | Boxan Martin | ŠK ZŠ Hrabišín | 4 | 3 | 4 | 11 | ||
10. | Hrabal Matej | Agentura 64 Grygov | 4½ | 5½ | 10 | |||
11. | Navrátil Martin | SK ROŠÁDA Prostějov | 4½ | 4 | 8½ | |||
12. | Kubala Vojtěch | Agentura 64 Grygov | 4 | 4 | 8 | |||
13. | Babka Martin | Agentura 64 Grygov | 4 | 3 | 7 | |||
14. | Krahula Jiří | ŠK ZŠ Hrabišín | 3½ | 2½ | 6 | |||
15. | Paškov Nico | ŠK ZŠ Hrabišín | 2½ | 3½ | 6 | |||
16. | Štrubl Adam | ŠK ZŠ Hrabišín | 2 | 4 | 6 | |||
17. | Vystavěl Oto | Sportovní klub Prostějov | 3½ | 3½ | ||||
18. | Hloch Michal | ŠK Vinary | 3 | ½ | 3½ | |||
19. | Glancová Nicol | ŠK ZŠ Hrabišín | 3 | 3 | ||||
20. | Kuna Dušan | ŠK Vinary | 3 | 3 | ||||
21. | Přikrylová Adéla | ŠK Vinary | 3 | 3 | ||||
22. | Jírů Ondřej | ŠK ZŠ Hrabišín | 2 | 2 | ||||
23. | Krahulová Zdeňka | ŠK ZŠ Hrabišín | 1 | 1 |
Jméno | Oddíl | OL | MO | SK | HR | VI | Σ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiříček Jakub | Sokol Skalička | 5½ | 7 | 6½ | 5½ | 24½ | |
2. | Hartinger Antonín | ŠK ZŠ Hrabišín | 4 | 4½ | 6½ | 7 | 22 | |
3. | Skula Milan | Agentura 64 Grygov | 5 | 5 | 5 | 6 | 4½ | 21 |
4. | Londin Šimon | Sportovní klub Prostějov | 4 | 4½ | 4 | 5 | 4 | 17½ |
5. | Kolář Radomír | DDM+TJ Mohelnice | 4 | 4½ | 3½ | 4 | 16 | |
6. | Hartinger Pavel | ŠK ZŠ Hrabišín | 4 | 3 | 4 | 4½ | 15½ | |
7. | Smolka Tomáš | Sportovní klub Prostějov | 3 | 3 | 3 | 2½ | 11½ | |
8. | Jelínek Jindřich | Agentura 64 Grygov | 5½ | 3½ | 9 | |||
9. | Stratil Ondřej | ŠK ZŠ Hrabišín | 4½ | 3½ | 8 | |||
10. | Čížová Michaela | Sokol Skalička | 2½ | 3 | 2½ | 8 | ||
11. | Slováček Matěj | ŠK Vinary | 4 | 3½ | 7½ | |||
12. | Vojáček Jiří | TJ Libina | 3 | 4 | 7 | |||
13. | Ležák Albert | ŠK Vinary | 4 | 3 | 7 | |||
14. | Potrok Jakub | ŠK Vinary | 3 | 3½ | 6½ | |||
15. | Škarpa Tomáš | Řetězárna Česká Ves | 5 | 5 | ||||
16. | Grešák Ivo | Řetězárna Česká Ves | 4 | 4 | ||||
17. | Polláková Kateřina | Agentura 64 Grygov | 4 | 4 | ||||
18. | Šlesinger David | Sokol Skalička | 3 | 3 | ||||
19. | Bělaška Tomáš | ŠK Vinary | 3 | 3 | ||||
20. | Šmída Vojtěch | SK Prostějov | 2½ | 2½ | ||||
21. | Los Vladimír | ŠK ZŠ Hrabišín | 2 | 2 | ||||
22. | Skopal Michael | ŠK Vinary | 2 | 0 | 2 |
Jméno | Oddíl | OL | MO | SK | HR | VI | Σ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bareš Jáchym | Agentura 64 Grygov | 6 | 6½ | 7 | 6 | 5½ | 25½ |
2. | Zajíček Tomáš | SK ROŠÁDA Prostějov | 6 | 4 | 4½ | 5 | 5½ | 21 |
3. | Kment Michal | SK ROŠÁDA Prostějov | 4 | 4 | 4½ | 4½ | 4 | 17 |
4. | Buriánek Michal | SK ROŠÁDA Prostějov | 4½ | 4½ | 3½ | 4½ | 17 | |
5. | Hartingerová Martina | Agentura 64 Grygov | 4 | 4½ | 3 | 4½ | 16 | |
6. | Poljak Marian | TJ Spartak Přerov | 3½ | 5 | 2½ | 3½ | 14½ | |
7. | Vysloužil Tomáš | SK ROŠÁDA Prostějov | 3 | 4 | 2 | 4 | 13 | |
8. | Vozák Tomáš | Sokol Skalička | 6½ | 4 | 10½ | |||
9. | Procházka Ludvík | Sportovní klub Prostějov | 3½ | 3½ | 2½ | 9½ | ||
10. | Dus Jakub | ŠK Nový Malín | 3 | 3 | 6 | |||
11. | Peňáz Jakub | ŠK Nový Malín | 4 | 1½ | 5½ | |||
12. | Navrátil Pavel | SK ROŠÁDA Prostějov | 2 | 2 | ||||
13. | Musil Michal | SK ROŠÁDA Prostějov | 1½ | 0 | ½ | 2 | ||
14. | Kadlec Jakub | SK ROŠÁDA Prostějov | 1½ | 1½ | ||||
15. | Losová Miroslava | ŠK ZŠ Hrabišín | 1 | 1 | ||||
16. | Shejbal Rostislav | TJ Spartak Přerov | 1 | 1 |
© Pavel Šimáček 2010-2024 |