INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
28. ročník otevřeného rapid turnaje v Mohelnici bude 8. listopadu.
Novoborský šach. server
Voda a oheň
Zápisky z Jižní Afriky V aneb hurá domů!
Noční příjezd do Nového Boru
Zápisky z Jižní Afriky IV aneb blížíme se do finiše!
Šachy kam se podíváš
Šachová muzea
Šachový svaz ČR
Důležité upozornění - uplatňování článku 11.3b Pravidel šachu FIDE dle výkladu FIDE
Soutěž Fond MAGNESIA GO
Novoborská šachová Corrida zahájena
Zápisky z Jižní Afriky V
Zápisky z Jižní Afriky IV
Zápisky z Jižní Afriky III
Jihomoravský šach. svaz
Memoriál Oldřich Šípka 2014
6.Svatováclavský turnaj v Kyjově
Okresní přebor škol v šachu Brno-venkov
Listina talentů
Přihlaste své žáky do KP družstev mládeže!
Olga Dvořáková na mistrovství světa
ŠK 1921 Zábřeh
Nalosování soutěží
Mládežnická GP letos poprvé v Zábřehu
Vinarský král
Kalendář
MČR v rapid šachu – Ostrava
O pohár města Moravský Beroun
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Šimáček vyhrál výborně obsazený Moravský Beroun
Laďa Spurný(1.10. 7:26)
Fazole s kokosem
Nicča(30.9. 22:38)
Mistrovství Olomouce - dlouhodobý turnaj
anonymní(30.9. 19:21)
LIBINSKÁ VĚŽ
anonymní(30.9. 19:20)
Šimáček vyhrál výborně obsazený Moravský Beroun
D.Telarik(29.9. 23:13)
Mistrovství Olomouce - dlouhodobý turnaj
Marek Růžička(29.9. 18:04)

Grand Prix

V sezóně 2010/2011 se odehrály tyto turnaje:

V rámci Grand Prix se každému hráči započítávají nejlepší čtyři výsledky.

Konečné pořadí po 5 odehraných turnajích:

kategorie A, ročník 2001 a mladší

OLMOVIHRGRcelkem
1.Jiříček VojtěchSokol Skalička766726
2.Nehyba MartinSokol Skalička44621
3.Londin ŠimonSportovní klub Prostějov4444416
4.Vysloužil LukášSK ROŠÁDA Prostějov2353½​13½
5.Bělaška TomᚊK Vinary5611
6.Poljak DarianTJ Spartak Přerov232310
7.Kolář JanDDM + TJ Mohelnice33½​3
Ležák AlbertŠK Vinary4½​5
9.Navrátil MartinSK ROŠÁDA Prostějov4
10.Kolář RadomírDDM + TJ Mohelnice3½​8
11.Babka MartinA64 Grygov43½​
Londin MartinSportovní klub Prostějov121½​3
Los VladimírŠK ZŠ Hrabišín2½​32
Potrok JakubŠK Vinary3½​4
15.Smolka TomášSportovní klub Prostějov336
16.Šlezinger DavidSokol Skalička55
17.Přikrylová EliškaŠK Vinary134
18.Pazdera PetrSportovní klub Prostějov3½​
19.Boxan MartinŠK ZŠ Hrabišín00

kategorie B, ročník 1999 a 2000

OLMOVIHRGRcelkem
1.Jiříček JakubSokol Skalička755523½
2.Zajíček TomášSK ROŠÁDA Prostějov55622½
3.Skula MilanAgentura 64 Grygov3½​22
4.Kment MichalSK ROŠÁDA Prostějov4654419
5.Dus JakubŠK Nový Malín4½​34314½
6.Procházka LudvíkSportovní klub Prostějov243½​413½
7.Stratil OndřejŠK ZŠ Hrabišín45413
8.Peňáz JakubŠK Nový Malín333½​312½
9.Vysloužil TomášSK ROŠÁDA Prostějov4½​34½​12
10.Losová MiroslavaŠK ZŠ Hrabišín3411½
11.Sejk MatějŠK Vinary1½​42½​8
Korčák MichalSokol Konice538
13.König ZdeněkTJ UNEX ŠK347
14.Hartingerová Martina ŠK ZŠ Hrabišín44
15.Nehanský TomᚊK Luká33
Polišenský RadekŘetězárna Česká Ves33
Navrátil PavelSK ROŠÁDA Prostějov33
Hartinger PavelŠK ZŠ Hrabišín33
19.Hartinger AntonínŠK ZŠ Hrabišín2½​2½​
20.Chlup TomᚊK ZŠ Hrabišín11

kategorie C, ročník 1997 a 1998

OLMOVIHRGRcelkem
1.Navrátil JiříTJ UNEX ŠK6726
2.Vaculík JakubSokol Šumperk6625
3.Poljak MarianTJ Spartak Přerov4½​44518
4.Vozák TomášSokol Skalička4½​445317½
5.Kamas ZbyněkSokol Skalička3443114
6.Gabriel JakubŠK Nový Malín3314
7.Doležel LukᚊK Nový Malín44213½
Charvot DavidAgentura 64 Grygov44213½
9.Bareš JáchymAgentura 64 Grygov6612
10.Stratilová VeronikaŠK ZŠ Hrabišín33410
11.Havlíček JosefŠK ZŠ Hrabišín4½​3
12.Svoboda DominikŘetězárna Česká Ves3
13.Homola JanTatran Litovel5½​
14.Pospíšil JiříŠK Nový Malín2½​05
15.Šula DavorŠK ZŠ Hrabišín44
Chytil PetrŘetězárna Česká Ves44
17.Fröml JiříTJ UNEX ŠK33
18.Pospíšil AdamŠK Nový Malín22
19.Kadlec JakubSK ROŠÁDA Prostějov11
EXTRALIGA
1.Ancora Tatran Litovel00.0
Labortech Ostrava00.0
Lysá nad Labem00.0
1. Novoborský ŠK00.0
Zikuda Turnov00.0
TŽ Třinec00.0
ŠK Karviná00.0
2222 ŠK Polabiny00.0
Rapid Pardubice00.0
BŠŠ Frýdek-Místek00.0
Slavoj Poruba00.0
AD Mahrla Praha00.0
1.LIGA VÝCHOD
1.A64 Grygov A00.0
ŠK Staré Město A00.0
ŠK Duras BVK A 00.0
SK Slavia Orlová A 00.0
ŠK Zlín A 00.0
Rychnov nad Kněžnou 00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Duras BVK B00.0
Slezan Opava 00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
Lokomotiva Brno A00.0
Slavia Kroměříž A00.0
2.LIGA D
1.Sokol Velké Losiny00.0
ŠK 1921 Zábřeh00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
TJ Žďár nad Sázavou A00.0
2222 ŠK Polabiny B00.0
ŠK AD Jičín B00.0
Štefanydes Polička B00.0
Štefanydes Polička A00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
AKIS Pardubice00.0
ŠK Lípa A00.0
Slavia Hradec Králové B00.0
2.LIGA F
1.Tatran Litovel B00.0
A64 Grygov B00.0
TJ Mosty u Jablunkova00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová B00.0
Baník Havířov00.0
Zbrojovka Vsetín00.0
Slavoj Poruba B00.0
TJ Ostrava A00.0
ŠK HM Ostrava B00.0
TŽ Třinec B00.0
TJ Slovan Havířov00.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH



TOPlist
© Pavel Šimáček 2010