INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Pořadatelé zvou na Akademické MČR v bleskovém šachu.
Novoborský šach. server
Extraliga má generálního partnera
(XXXIX.) - Pachman "na hruškách"
Jobava se dotáhl na samotný vrchol, ztrácí Gelfand
Mládežníci obsadili Jeseníky
Perníkář vybral Hradec
Zápisky z Gruzie V aneb finiš postrádal správnou jiskru...
Šachový svaz ČR
Přehled krajských členských příspěvků pro rok 2014
Mistrovství Moravy a Slezska mládeže zná své vítěze
Zápisky z Gruzie V
Komuniké z 92. schůze VV ŠSČR
V Harrachově a Loučné nad Desnou odstartovala mistrovství mládeže
Zápisky z Gruzie IV
Jihomoravský šach. svaz
Jihomoravská výprava opět úspěšná na MMS mládeže v Koutech
BLITZ GRAND PRIX BRNO zahájeno prvními dvěma turnaji, v čele Milan Kratochvíl
Hybatel vyškovského šachu Staňa Vémola sedmdesátiletý
Univerzita vs. Technika v Brně 1927
Mistrovství Moravy a Slezska mládeže Kouty nad Desnou
KP družstev mládeže - úvodní zpravodaj
ŠK 1921 Zábřeh
První GP v nové sezóně
šumPERSKÝ ŠACHový turnaj 2014
Pohár penzionu Protěž
Nalosování soutěží
Mládežnická GP letos poprvé v Zábřehu
Vinarský král
Literatura k studiu
Poslední komentáře

Grand Prix

V sezóně 2010/2011 se jedná o tyto turnaje:
17. listopadu 2010OlomoucZpráva z turnaje
6. prosince 2010MohelniceZpráva z turnaje
29. ledna 2011VinaryZpráva z turnaje
26. března 2011HrabišínZpráva z turnaje
30. dubna 2011GrygovZpráva z turnaje

Pořadí

kategorie A
JménoOddílOLMOVIHRGRΣ
1.Jiříček VojtěchSokol Skalička766726
2.Nehyba MartinSokol Skalička44621
3.Londin ŠimonSportovní klub Prostějov4444416
4.Vysloužil LukášSK ROŠÁDA Prostějov23513½
5.Bělaška TomᚊK Vinary5611
6.Poljak DarianTJ Spartak Přerov232310
7.Kolář JanDDM + TJ Mohelnice33
8.Ležák AlbertŠK Vinary5
9.Navrátil MartinSK ROŠÁDA Prostějov4
10.Kolář RadomírDDM + TJ Mohelnice8
11.Babka MartinA64 Grygov4
12.Londin MartinSportovní klub Prostějov123
13.Los VladimírŠK ZŠ Hrabišín32
14.Potrok JakubŠK Vinary4
15.Smolka TomášSportovní klub Prostějov336
16.Šlezinger DavidSokol Skalička55
17.Přikrylová EliškaŠK Vinary134
18.Pazdera PetrSportovní klub Prostějov
19.Boxan MartinŠK ZŠ Hrabišín00
kategorie B
JménoOddílOLMOVIHRGRΣ
1.Jiříček JakubSokol Skalička755523½
2.Zajíček TomášSK ROŠÁDA Prostějov55622½
3.Skula MilanAgentura 64 Grygov22
4.Kment MichalSK ROŠÁDA Prostějov4654419
5.Dus JakubŠK Nový Malín34314½
6.Procházka LudvíkSportovní klub Prostějov24413½
7.Stratil OndřejŠK ZŠ Hrabišín45413
8.Peňáz JakubŠK Nový Malín33312½
9.Vysloužil TomášSK ROŠÁDA Prostějov312
10.Losová MiroslavaŠK ZŠ Hrabišín3411½
11.Sejk MatějŠK Vinary48
12.Korčák MichalSokol Konice538
13.König ZdeněkTJ UNEX ŠK347
14.Hartingerová Martina ŠK ZŠ Hrabišín44
15.Nehanský TomᚊK Luká33
16.Polišenský RadekŘetězárna Česká Ves33
17.Navrátil PavelSK ROŠÁDA Prostějov33
18.Hartinger PavelŠK ZŠ Hrabišín33
19.Hartinger AntonínŠK ZŠ Hrabišín
20.Chlup TomᚊK ZŠ Hrabišín11
kategorie C
JménoOddílOLMOVIHRGRΣ
1.Navrátil JiříTJ UNEX ŠK6726
2.Vaculík JakubSokol Šumperk6625
3.Poljak MarianTJ Spartak Přerov44518
4.Vozák TomášSokol Skalička445317½
5.Kamas ZbyněkSokol Skalička3443114
6.Gabriel JakubŠK Nový Malín3314
7.Doležel LukᚊK Nový Malín44213½
8.Charvot DavidAgentura 64 Grygov44213½
9.Bareš JáchymAgentura 64 Grygov6612
10.Stratilová VeronikaŠK ZŠ Hrabišín33410
11.Havlíček JosefŠK ZŠ Hrabišín3
12.Svoboda DominikŘetězárna Česká Ves3
13.Homola JanTatran Litovel
14.Pospíšil JiříŠK Nový Malín05
15.Šula DavorŠK ZŠ Hrabišín44
16.Chytil PetrŘetězárna Česká Ves44
17.Fröml JiříTJ UNEX ŠK33
18.Pospíšil AdamŠK Nový Malín22
19.Kadlec JakubSK ROŠÁDA Prostějov11
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK2961.0
2.A64 VALOZ Grygov2248.5
3.Tatran Litovel2148.5
4.ŠK Rapid Pardubice1942.5
5.ŠK Labortech Ostrava1845.5
6.BŠŠ Frýdek-Místek1644.5
7.Lysá nad Labem1346.0
8.ŠK Zikuda Turnov1342.0
9.ŠK Zlín1239.5
10.2222 ŠK Polabiny1038.0
11.ŠK Mahrla Praha839.5
12.TŽ Třinec232.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Poruba3157.0
2.A64 Grygov B2757.0
3.Jäkl Karviná2351.5
4.Tatran Litovel B1645.5
5.ŠK Zlín B1446.0
6.Slavia Orlová1444.5
7.ŠK Duras Brno1439.5
8.ŠK Gordic Jihlava1243.5
9.ŠK Staré Město1240.5
10.Mittal Ostrava1239.5
11.TŽ Třinec B829.5
12.Panda Rychnov734.0
2.LIGA E
1.Slavia Kroměříž A2452.0
2.ŠK Zlín C2348.5
3.SPgŠ+G Znojmo2346.5
4.ŠK Hustopeče1947.5
5.ŠK Staré Město C1945.5
6.ŠK Staré Město B1848.0
7.Veselí nad Moravou1345.0
8.SK Boršice1343.5
9.TJ Spartak Adamov1242.0
10.SK Prostějov1039.5
11.ŠK Holešov738.0
12.TJ Sokol Postoupky732.0
2.LIGA F
1.Labortech Ostrava3365.5
2.EKODIVIZE Opava2857.5
3.TJ VOKD Poruba2147.0
4.Baník Havířov1948.5
5.BŠŠ Frýdek-Místek B1844.0
6.Sokol Dobrá1642.0
7.TŽ Třinec C1438.5
8.MSA Dolní Benešov1340.0
9.Mittal Ostrava B1142.5
10.TJ Sokol Šumperk636.5
11.TJ UNEX ŠK Uničov630.5
12.ŠK Šenov535.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Garde Calcio Olomouc2957.0
2.TJ Sokol Přemyslovice2756.0
3.SK ROŠÁDA Prostějov2356.0
4.Spartak Přerov2352.0
5.TJ Sokol Skalička1947.5
6.LOKO Zábřeh1643.0
7.TJ Sokol Velké Losiny1546.0
8.TJ Sokol Šumperk B1339.5
9.Tatran Litovel C1040.0
10.ŠK Šternberk635.5
11.A64 PřF UP Olomouc629.0
12.AŠK DA Olomouc326.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.TJ Sokol Šumperk C2449.0
2.ŠK Loštice2242.0
3.Řetězárna Česká Ves1639.5
4.ŠK Šternberk B1437.5
5.DDM+TJ Mohelnice1437.0
6.TJ Zlaté Hory1133.5
7.ŠK Bohuňovice1132.5
8.LOKO Zábřeh B729.5
9.ŠK Jeseník635.0
10.ŠK Luká324.5
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sigmia Olomouc A2751.5
2.SK Přerov2454.0
3.SK Prostějov B2350.5
4.Garde Olomouc B1745.5
5.Sokol Přemyslovice B1744.0
6.TJ Sokol Skalička B1539.5
7.SIgmia Olomouc B1338.5
8.ROŠÁDA Prostějov B1136.0
9.TJ Sokol Konice832.0
10.TJ Sokol Hranice427.5
11.TJ Sokol Tovačov021.0



TOPlist
© Pavel Šimáček 2010