INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
12. ročník šachového festivalu ve Valašské Bystřici se bude konat od 12. do 19. září.
Další soustředění KTC je naplánováno na 18. - 20. září.
Novoborský šach. server
Neuvěřitelný výkon Vaška Fiňka v FIDE Open České Budějovice 2020
Pozvánka na Majstrovstvá Slovenska mužov a žien 2020
Online šachový šampionát mládeže 2020 – záverečná správa
Michal Tal trochu jinak
Šachový svaz ČR
Informace k soutěžím družstev
Česká část projektu Scouting 2020 odstartovala v Českých Budějovicích
Červencový Newsletter pro členy ŠSČR
Trénujte s mistry v červenci!
Jihomoravský šach. svaz
Konkurz na vedoucího soutěže
Test z krajského soustředění III
Jm KP I. – závěrečná zpráva ročníku 2019-2020
Závěrečné zprávy z I. lig družstev mládeže
A64 Grygov
KP v rapidu mládeže očima diváka
Áčko v naději
Medailová žeň v krajských rapidech mládeže
Zhodnocení družstva A64 UP v oblastním přeboru
ŠK 1921 Zábřeh
Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2020
VZPOURA ČERNÝCH FIGUR
Přihlašovací formulář na turnaj GP 2019.
Úspěšný start do 2.ligy
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jan Domes(13.7. 20:40)
MOHELNICKÉ LETNÍ ŠACHOVÁNÍ
Jiří Fiala(13.7. 13:55)

Sezóna

Grand Prix

  • je série turnajů, které se konají jako krajský přebor mládeže v rapid šachu.
  • probíhá ve čtyřech kategoriích: do 10 let, do 12 let, do 14 let a do 18 let.
  • do celkového pořadí se každému hráči započítávají nejlepší čtyři výsledky.
  • celkové propozice a požadavky na pořadatele najdete v sekci Dokumenty ŠSOK.
  • Grand Prix na Facebooku

V sezóně 2009/2010 se jedná o tyto turnaje:

17. listopadu 2009OlomoucZpráva z turnaje
5. prosince 2009MohelniceZpráva z turnaje
9. ledna 2010PřerovZpráva z turnaje
27. března 2010Hrabišín
10. dubna 2010VinaryZpráva z turnaje

Pořadí

kategorie A
JménoOddílOLMOHRVIΣ
1.Jiříček JakubSokol Skalička76625½
2.Stratil OndřejŠK ZŠ Hrabišín56623½
3.Jiříček VojtěchSokol Skalička644519
4.König ZdeněkUnex Uničov4413½
5.Nehanský TomᚊK Luká44311
6.Los VladimírŠK ZS Hrabišín3310
7.Nehyba MartinSokol Skalička459
8.Skula MilanAgentura 64 Grygov66
9.Polišenský RadekŘetězárna Česká Ves
10.Fojtů FilipŘetězárna Česká Ves44
11.Nedavaška FrantišekŘetězárna Česká Ves44
12.Dostál AlešŘetězárna Česká Ves44
13.Skopal VojtěchSK Rošáda Prostějov44
14.Bělaška TomᚊK Vinary44
15.Ležák AlbertŠK Vinary44
16.Jílková LucieŠk Zš Hrabišín3
17.Sejk MatějŠK Vinary33
18.Hampl PavelTatran Litovel22
19.Haužvic FilipŠK Vinary11
kategorie B
JménoOddílOLMOHRVIΣ
1.Vozák TomášSokol Skalička76524
2.Zajiček TomášSK Rošáda Prostějov57523½
3.Procházka DavidAgentura 64 Grygov544619
4.Stratilová VeronikaŠK ZŠ Hrabišín555419
5.Poljak MarianTJ Spartak Přerov57618
6.Kment MichalSK Rošáda Prostějov45315½
7.Losová MiroslavaŠK ZŠ Hrabišín443314
8.Šula DavorŠk Zš Hrabišín5611
9.Shejbal RostislavTJ Spartak Přerov4239
10.Havlíčková NatálieŠK ZŠ Hrabišín3328
11.Podolský VojtěchČeská Ves4
12.Dus JakubŠk Nový Malín347
13.Froml JiříUničov437
14.Leibner FilipŠK Luká336
15.Chytil PetrŘetězárna Česká Ves44
16.Korčák MichalSokol Konice44
17.Pecha TomᚊK Luká
18.Berg JanDDM&TJ Mohelnice33
19.Peňáz JakubŠk Nový Malín33
20.Špás FrantišekAgentura 64 Grygov22
kategorie C
JménoOddílOLMOHRVIΣ
1.Kamarád FrantišekA64 Grygov5521
2.Vyhnálek LukášTatran Litovel65718
3.Vaculík JakubTJ Sokol Šumperk6717½
4.Doležel LukᚊK Nový Malín4313
5.Charvot DavidA64 Grygov3413
6.Kamas ZbyněkSokol Skalicka43110½
7.Kostecký TomášTJ Sokol Šumperk9
8.Gabriel JakubŠk Nový Malín4
9.Havlíček JosefŠk Zš Hrabišín27
10.Zdražil JanAŠK Olomouc66
11.Pospíšil JiříŠk Nový Malín3
12.Lužíková NicolaT.J. Sokol Šumperk44
13.Šindler VojtěchŠK ZŠ Hrabišín33
14.Nepor OndřejŠK Luká33
15.Svoboda DominikŘetězárna Česká Ves33
16.Vrbovský SamuelŠk Jeseník33
17.Kekely LukášŘetězárna Česká Ves
18.Vyhnálek TomášTatran Litovel
19.Hampl MartinLitovel22
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2020