INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Vzhledem k stávajícím podmínkám v ČR se realizační tým turnaje O Losinského kapra rozhodl tento turnaj letos nepořádat.
Štěpánský rapid se letos nebude kvůli situaci s Covidem konat.
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Zapletal(3. prosince 2020 19:11)
Těžká volba
Jiří Zapletal(1. prosince 2020 12:44)
Šachový svaz ČR
Podpora mládežnického reprezentačního výběru v první polovině roku 2021
Přerušení šachových soutěží
Mladý youtuber Jáchym Němec učí základy šachu
Křest Tajné přísady proběhne online v pátek 4. prosince
Nový šachový server
Magnus Carlsen třicetiletý 1.díl
Bouřlivý život mistra šachu Alexandra Aljechina
Adventní kalendář s Online šachovými testy
Vánoční turnaj na Internetu
Šachové weby
A64 Grygov
První zápasy družstev
Babí léto ve Valašské Bystřici
ŠK 1921 Zábřeh
Pozastavení tréninku
Zrušení turnaje
SK Prostějov
Haluzová remíza
Vítězství v oblasti
ŠK Olomouc
Zápas na tři dějství
Letní šachový turnaj mládeže
ŠK Vinary
COVID DOVOLIL ODEHRÁT TURNAJ
VINARSKÝM PRINCEM MATĚJ HARAŠTA
ŠK Velké Losiny
ŠK Mohelnice
ŠK Jeseník
Řetězárna Česká Ves
TJ Spartak Přerov
ŠK Šternberk
ŠK Loštice
EXTRALIGA
1.Slavia Kroměříž00.0
ŠK Dopravní podnik Praha00.0
BŠŠ Frýdek-Místek A00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
INGEM - ŠK Líně00.0
1. Novoborský šachový klub00.0
Labortech Ostrava00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
ŠK Duras BVK Královo Pole00.0
Moravská Slavia Brno00.0
GASCO Pardubice00.0
Siesta Solution Unichess00.0
EXTRALIGA MLÁDEŽE východ
1.BŠŠ Frýdek-Místek1218.5
2.ŠK Staré Město1215.0
3.ŠK DURAS BVK Brno712.0
4.TJ Spartak Vlašim613.5
5.ŠŠPM Lipky HK410.5
6.ŠK AD Jičín39.0
7.2222 ŠK Polabiny19.5
8.SK Prostějov18.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Český Těšín36.0
2.ŠK Staré Město35.5
3.ŠK Gordic35.5
4.Šachy Hošťálková35.0
5.Moravská Slavia Brno B34.5
6.TJ CHS Chotěboř14.0
ŠK Slavoj Poruba B14.0
8.TJ Vlčnov03.5
9.A64 PROCLIENT Grygov03.0
10.TŽ Třinec02.5
11.SK Slavia Orlová02.5
12.ŠK Vsetín02.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B916.0
2.Lokomotiva Krnov A712.5
3.ŠK Zlín-Malenovice712.0
4.BŠŠ Frýdek-Místek C68.0
5.A64 Grygov47.5
6.ŠO Kunovice37.5
7.TJ Sokol Ústí37.0
8.SK Slavia Orlová36.0
9.TJ Ostrava14.5
10.Lokomotiva Krnov B04.5
11.ŠK Kuřim04.5
12.ŠK Jeseník00.0
2.LIGA D
1.ŠK 1921 Zábřeh00.0
Panda Rychnov nad Kněžnou00.0
TJ Žďár nad Sázavou00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Lípa00.0
TJ Štefanydes Polička00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
TJ Slavia Hradec Králové00.0
TJ Jiskra Hořice00.0
TJ Lanškroun00.0
2222 ŠK Polabiny C00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
2.LIGA F
1.TJ Tatran Litovel00.0
SK Prostějov00.0
TJ Ostrava00.0
BŠŠ Frýdek-Místek C00.0
TŽ Třinec B00.0
ŠK Karviná00.0
TJ Slovan Havířov00.0
Labortech Ostrava B00.0
TJ Baník Havířov00.0
ŠK TJ Dolní Benešov00.0
Sokol Dobrá00.0
SK Slavia Orlová B00.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ŠK Velké Losiny36.5
2.ŠK Mohelnice36.0
3.SK Prostějov B35.5
4.TJ Sokol Skalička35.0
SK ROŠÁDA Prostějov35.0
STAV-IZOL ISO Olomouc35.0
7.ŠK DUE POP Uničov03.0
ŠK Jeseník03.0
TJ Sokol Přemyslovice03.0
10.TJ Zlaté Hory02.5
11.Sigmia Olomouc02.0
12.Agentura 64 Grygov B01.5
13.Tatran Litovel B00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Řetězárna Česká Ves A00.0
Tatran Litovel C00.0
ŠK 1921 Zábřeh C00.0
ŠK ZŠ Horka nad Moravou00.0
ŠK Loštice A00.0
ŠK Šternberk00.0
Velké Losiny B00.0
ŠK 1921 Zábřeh B00.0
TJ Libina00.0
ŠK Bohuňovice A00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sokol Přemyslovice B00.0
SK Prostějov D00.0
SK Prostějov C00.0
Sokol Skalička B00.0
Sokol Tovačov00.0
ŠK Vinary00.0
ŠK Olomouc B00.0
A64 PřF Olomouc00.0
Sigmia Olomouc B00.0
Sokol Citov00.0
Sokol Konice00.0

Grand Prix

V sezóně se jedná o tyto turnaje:

17. listopadu 2009OlomoucZpráva z turnaje
5. prosince 2009MohelniceZpráva z turnaje
9. ledna 2010PřerovZpráva z turnaje
27. března 2010Hrabišín
10. dubna 2010VinaryZpráva z turnaje

Pořadí

kategorie A
JménoOddílOLMOHRVIΣ
1.Jiříček JakubSokol Skalička76625½
2.Stratil OndřejŠK ZŠ Hrabišín56623½
3.Jiříček VojtěchSokol Skalička644519
4.König ZdeněkUnex Uničov4413½
5.Nehanský TomᚊK Luká44311
6.Los VladimírŠK ZS Hrabišín3310
7.Nehyba MartinSokol Skalička459
8.Skula MilanAgentura 64 Grygov66
9.Polišenský RadekŘetězárna Česká Ves
10.Fojtů FilipŘetězárna Česká Ves44
11.Nedavaška FrantišekŘetězárna Česká Ves44
12.Dostál AlešŘetězárna Česká Ves44
13.Skopal VojtěchSK Rošáda Prostějov44
14.Bělaška TomᚊK Vinary44
15.Ležák AlbertŠK Vinary44
16.Jílková LucieŠk Zš Hrabišín3
17.Sejk MatějŠK Vinary33
18.Hampl PavelTatran Litovel22
19.Haužvic FilipŠK Vinary11
kategorie B
JménoOddílOLMOHRVIΣ
1.Vozák TomášSokol Skalička76524
2.Zajiček TomášSK Rošáda Prostějov57523½
3.Procházka DavidAgentura 64 Grygov544619
4.Stratilová VeronikaŠK ZŠ Hrabišín555419
5.Poljak MarianTJ Spartak Přerov57618
6.Kment MichalSK Rošáda Prostějov45315½
7.Losová MiroslavaŠK ZŠ Hrabišín443314
8.Šula DavorŠk Zš Hrabišín5611
9.Shejbal RostislavTJ Spartak Přerov4239
10.Havlíčková NatálieŠK ZŠ Hrabišín3328
11.Podolský VojtěchČeská Ves4
12.Dus JakubŠk Nový Malín347
13.Froml JiříUničov437
14.Leibner FilipŠK Luká336
15.Chytil PetrŘetězárna Česká Ves44
16.Korčák MichalSokol Konice44
17.Pecha TomᚊK Luká
18.Berg JanDDM&TJ Mohelnice33
19.Peňáz JakubŠk Nový Malín33
20.Špás FrantišekAgentura 64 Grygov22
kategorie C
JménoOddílOLMOHRVIΣ
1.Kamarád FrantišekA64 Grygov5521
2.Vyhnálek LukášTatran Litovel65718
3.Vaculík JakubTJ Sokol Šumperk6717½
4.Doležel LukᚊK Nový Malín4313
5.Charvot DavidA64 Grygov3413
6.Kamas ZbyněkSokol Skalicka43110½
7.Kostecký TomášTJ Sokol Šumperk9
8.Gabriel JakubŠk Nový Malín4
9.Havlíček JosefŠk Zš Hrabišín27
10.Zdražil JanAŠK Olomouc66
11.Pospíšil JiříŠk Nový Malín3
12.Lužíková NicolaT.J. Sokol Šumperk44
13.Šindler VojtěchŠK ZŠ Hrabišín33
14.Nepor OndřejŠK Luká33
15.Svoboda DominikŘetězárna Česká Ves33
16.Vrbovský SamuelŠk Jeseník33
17.Kekely LukášŘetězárna Česká Ves
18.Vyhnálek TomášTatran Litovel
19.Hampl MartinLitovel22
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2020